تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 492 از 502 اولاول ... 392442482488489490491492493494495496 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,911 به 4,920 از 5013

نام تاپيک: ◄ ™ HP اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    Where humans aren't worth

پيش فرض

سلام

چند روزیه وقتی لپ تاپو روشن میکنم بعد از 5 دقیقه فن داخلی لپ تاپ شروع میکنه کار

قبلا وقتی بازی میکردم اینجوری میشد

اما الان وقتی هیچ کاری هم باهاش نمیکنم بازم یک فن داخل کار میکنه البته نه با شدتی که موقع بازی کار میکنه اما وقتی دست روی بدنه لپ تاپ میزاری مشخصه و گوشتم که میزاری صداشو میشنوی

شنیدم Hp قسمتی داره که میشه سرعت فن رو کنترل کرد ! کجاس ؟

دمای سی پی یو در حالت عادی و نرمال چقدر بابد باشه ؟

چجوری میشه دما رو چک کرد ؟
    چه مدلی داری ؟
    اگر dv6 6000 یا 7000 باش برنامه hp support assistant رو نصب کن به همراهش hp cool sense هم نصب میشه ...
    بازش کن و چک کن که سیستم فن روی optimize باشه ...
    ضمنا شرایط قرارگیری دستگاه هم خیلی مهمه کلا نوت بوک های مالتی مدیا باید کول پد داشته باشن تحت هیچ شرایطی هم بدون کول پد بازی نکن ...
    ضمنا تو قسمت power option چک کن سیستم روی high performance نباشه ...
    دلایل دیگه ای هم هست اما فعلا همینارو چک کن ...

2. این کاربر از Persian-swag بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Kamyar_AnathemA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    -l- Spellbound -l-

پيش فرض

چه مدلی داری ؟
    اگر dv6 6000 یا 7000 باش برنامه hp support assistant رو نصب کن به همراهش hp cool sense هم نصب میشه ...
    بازش کن و چک کن که سیستم فن روی optimize باشه ...
    ضمنا شرایط قرارگیری دستگاه هم خیلی مهمه کلا نوت بوک های مالتی مدیا باید کول پد داشته باشن تحت هیچ شرایطی هم بدون کول پد بازی نکن ...
    ضمنا تو قسمت power option چک کن سیستم روی high performance نباشه ...
    دلایل دیگه ای هم هست اما فعلا همینارو چک کن ...
    HP DV-6 6170se
    Core i7 2670
    4 GB DDRIII
    500 7200 rpm
    ATI 6770 2GB DDR5

آخه یک سال و نیم هست دارم این مشکل نبوده
    یک هفتس اینجوری شده
    کول پد هم نداشتم تو این یکسال و نیم
    Last edited by Kamyar_AnathemA; 12-04-2013 at 23:05.

حـــــرفـه ای Masоud's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

HP DV-6 6170se
    Core i7 2670
    4 GB DDRIII
    500 7200 rpm
    ATI 6770 2GB DDR5

آخه یک سال و نیم هست دارم این مشکل نبوده
    یک هفتس اینجوری شده
    کول پد هم نداشتم تو این یکسال و نیم
    منم همین مدل رو دارم. مهر 90 گرفتم لپتاپ رو.

پسرعموهام بعد از 2-3 ماه خیلی باش بعضی روزا فیفا 13 و NFS بازی میکردن بعد چند مدت فنش صداهای عجیب و غریب میداد و وقتی هم که روشن میشد پیغام میداد سیستم فن بدرستی کار نمیکنه.

خودمم احتمال میدم فن رو حجم عظیمی از خاک و آت و آشغال فرا گرفته از اون روز به بعد کل بازی هارو پاک کردم کار سنگین هم بجز قیلم دیدن و طراجی انجام ندادم.

تنظیمات رو هم چوری تنظیم کردم که دما از 48 یا 50 بالاتر نره. خوشبختانه دیگه اخطار اختلال در کارکرد فن رو نمیده ولی فن هنوزم بعضی وفتا حس میکنم از جاش در اومده یا صداهای عجیبی میده. خمیر سیلیکون رو هم باس تعویض کنم.

هر چه سریعتر بده نمایندگی (هرچند که HP نمایندگی درست حسابی تو ایران نداره) یه بار واست بازش کنن تمیز کنن و خمیر سیلیکونش رو هم تعویض کنن. خودم در اولین فرصت همینکارو میکنم.

تونستی یه کول پد مناسب با خروجی های هوای زیر لپتاپ بگیر و باهاش به هیچ وجه فعلا بازی و کار سنگین گرافیکی نکن.

5. 2 کاربر از Masоud بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    -l- Spellbound -l-

پيش فرض

منم همین مدل رو دارم. مهر 90 گرفتم لپتاپ رو.

پسرعموهام بعد از 2-3 ماه خیلی باش بعضی روزا فیفا 13 و NFS بازی میکردن بعد چند مدت فنش صداهای عجیب و غریب میداد و وقتی هم که روشن میشد پیغام میداد سیستم فن بدرستی کار نمیکنه.

خودمم احتمال میدم فن رو حجم عظیمی از خاک و آت و آشغال فرا گرفته از اون روز به بعد کل بازی هارو پاک کردم کار سنگین هم بجز قیلم دیدن و طراجی انجام ندادم.

تنظیمات رو هم چوری تنظیم کردم که دما از 48 یا 50 بالاتر نره. خوشبختانه دیگه اخطار اختلال در کارکرد فن رو نمیده ولی فن هنوزم بعضی وفتا حس میکنم از جاش در اومده یا صداهای عجیبی میده. خمیر سیلیکون رو هم باس تعویض کنم.

هر چه سریعتر بده نمایندگی (هرچند که HP نمایندگی درست حسابی تو ایران نداره) یه بار واست بازش کنن تمیز کنن و خمیر سیلیکونش رو هم تعویض کنن. خودم در اولین فرصت همینکارو میکنم.

تونستی یه کول پد مناسب با خروجی های هوای زیر لپتاپ بگیر و باهاش به هیچ وجه فعلا بازی و کار سنگین گرافیکی نکن.
    مرسی

البته برای من نه صدای عجیب غریب میده و نه پیغام میده
    برای اینکه متوجه بشم که فن داره کار میکنه باید دستمو بزارم رو بدنه لپ تاپ وگرنه نمیفهمم

منم زیاد باهاش فیفا 13 بازی میکنم
    فقط فیفا 13
    تو این چنذ روزه یک بار درست شد
    اما باز دفعه بعد که روشن کردم دستمو که گذاشتم رو لپ تاپ دیدم داره میچرخه

7. این کاربر از Kamyar_AnathemA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Masоud's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

مرسی

البته برای من نه صدای عجیب غریب میده و نه پیغام میده
    برای اینکه متوجه بشم که فن داره کار میکنه باید دستمو بزارم رو بدنه لپ تاپ وگرنه نمیفهمم

منم زیاد باهاش فیفا 13 بازی میکنم
    فقط فیفا 13
    تو این چنذ روزه یک بار درست شد
    اما باز دفعه بعد که روشن کردم دستمو که گذاشتم رو لپ تاپ دیدم داره میچرخه
    عب نداره فقط حتما یه کول پد خوب بگیر و بده تمیزش کنن. درست میشه ایشالا.

9. این کاربر از Masоud بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت

پيش فرض

دوستان نگران نباشین مشکلی نیست ...
    من قبلا یکی از مدل های سری 6000 رو داشتم به طرز وحشتناکی صبح تا شب باهاش بتل 3 لایو میزدم طوری که اکانتم 1120 ساعت کار کرده به جرات میگم 800 ساعتش با لپ تاپ اچ پی بوده اما کوچکترین مشکلی نداشت البته من فن استفاده شده تو سری 6000 رو دیدم خوبه ولی کیفیت خیلی خیلی بالایی در حد اسم اچ پی نداره و ساخت تایوانه به نام sonun ...
    مشکل فن هم اگر داشتین یا 60-50 تومن حله چون قیمت فن pavilion dv6 تو سایت های خرده نهایتا 15 دلاره ...
    به دلیل طراحی خوب اچ پی هم واسه تعویض فه فقط قاب باز میشه مثل برندهای دیگه نیست ...
    بازی کنین فوقش خراب شد عوض می کنین دیگه ...
    ضمنا دوست عزیز بازی بدون کول پد و گذاشتن سیستم روی high performance هنگام بازی عمر دستگاه به طرز عجیبی کاهش میده ...
    من همون 90 که 6000 رو گرفتم همون دقیقه یه کول پدم واسش گرفتم 30 تومن که از جنس چوب بامبو هست و الان فکر کنم 90-80 باشه ...
    دمای هارد / رم و ....به شدت کاهش میده واقعا خیلی تاثیر داره البته الن دیگه 6000 ندارم ...
    بر خلاف یه سری ها که میگن بازی با لپ تاپ درست نیست باید بگم کاملا درسته اما شرایط درستی رو باید براش فراهم کنین نه اینکه بزارین رو فرش بازی کنین ...

11. 3 کاربر از Persian-swag بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    -l- Spellbound -l-

پيش فرض

یک مدل کول پد که به درد این لپ تپ بخوره معرفی منین و خیلی هم گروم نباشه

فیفا 13 هم با همون کاستوم پلن خودم بازی میکنم که همیشه از 50 درصد سی پی یو استفاده میکنه
    اما واصه بازی های دیگه که کمتر بازی میکنم High Performance میزارم

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت

پيش فرض

کول پد خوب زیاده و قیمت بالایی هم داره باید بری حضوری ببینی چی واقعا مناسبه .
    همون طور که گفتم موقع بازی به هیچ عنوان نباید روی High Performance باشه چون پردازنده با تمام قدرت کار می کنه طوری که Loading به 100 میرسه و فن مجبوره با بالاترین سرعت بچرخه و هیمن مساله باعث میشه زودتر خراب شه ...
    فن یه روتور ساده ست و طبیعی هم هست که خراب شه اما این طوری خیلی زودتر خراب میشه ...
    فقط زمانی که کار عادی می کنین برای سرعت بالاتر می تونین روی high بزارین اما تو بازی به خصوص بازی های سنگین ...
    باری فیفا هم بهتره سیستم روی Balanced باشه و قدرت پردازنده رو روی 80 تنظیم کنین ..

14. 2 کاربر از Persian-swag بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

سلام به همه...

من یه لپ تاپ pavilion g4-1006tx دارم که ویندوز 7 روش نصب بود از همون ابتدا...
    الان میخوام به ویندوز 8 کوچ کنم...
    به نظرتون این مدل از سری لپ تاپ های HP با ویندوز جدید مایکروسافت مشکلی ندارن؟؟
    الان کلیه درایور هاش واسه ویندوز 8 به بازار عرضه شده یا باید به مدتی دیگه صبر کنم تا درایور های جدید واسه ویندوز 8 عرضه بشه؟

مممنونم

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت

پيش فرض

سلام به همه...

من یه لپ تاپ pavilion g4-1006tx دارم که ویندوز 7 روش نصب بود از همون ابتدا...
    الان میخوام به ویندوز 8 کوچ کنم...
    به نظرتون این مدل از سری لپ تاپ های HP با ویندوز جدید مایکروسافت مشکلی ندارن؟؟
    الان کلیه درایور هاش واسه ویندوز 8 به بازار عرضه شده یا باید به مدتی دیگه صبر کنم تا درایور های جدید واسه ویندوز 8 عرضه بشه؟

مممنونم

ببینید چون نوت بوک شما مربوط به 2011 هست دیگه ساپورتی براش وجود نداره ...
    درایورهای ویندوز 8 رو باید یا از سایت سازنده و یا از page مدل های دیگهی اچ پی در همین سری و یا سری های دیگه بگیرین ...
    اما در مورد نصب مشکلی نیست و می تونین 8 رو نصب کنین .

17. این کاربر از Persian-swag بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •