تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 502 اولاول ... 51112131415161718192565115 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 5013

نام تاپيک: ◄ ™ HP اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

به نظر تو واسه سی پی یو 2.4 یا 2.1 و رم 2 , ادم 1.600 بده ارزش داره ؟ ایا تا 9 ماه دیگه جزو ضعیف های بازار نمیشه و با این رشد و سرعت بازی ها بعدا مشکل ساز نمیشه ؟؟؟

اگه n7 میگرفت باز یه چیزی .
    من دشمن دل هستم تو دشمن SONY !!!

2. این کاربر از REGISTERED USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه neocheerfull's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

مزیت های Dv 1050 نسبت به 1040 به جز هارد بیشتر و blueray چیه؟
    به نظرتون ارزش داره 70 تومن بیشتر بدی 1050 رو بگیری؟
    اين دقيقا مسله ي منم هست!
    تفاوتشون تو بلو ري و كارت گرافيكيي!
    vga
    9200gs :4t
    9600 gt :5t

هارد هردو شونم يكيه ( 320GB )!
    ولي مي خام يكي نتايج تست هاي 3d mark رو روي اين دو تا كانفيگ نشون بده!
    اونطور كه ديدم خيلي از مدل هاي hp ,sony كارتهاشون gs هست!
    Last edited by neocheerfull; 31-08-2008 at 16:49.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام به دوستان اون تاپیک مشاوره رو که قفل کردن ما میاییم اینجا سوال میپرسیم:

1-13500000 پول دارم واسه کار مهندسی (کار با solid وcatia) نوت بوکو میخوام دوستان وسترو 1510 با بالاترین کانفیگو پیشنهاد دادن رفتم دیدم خیلی زشت بود بعد اقاهه گفت که کلا" تو وسترو1510 رم 4 نداریم رمش 3 هست ما براتون اپگرید میکنیم.درسته؟ رم 4 اورجینال نداره؟

2-با اون پول اچ پی چه مدلی با چه کانفیگی میتونم بگیرم...

3-جناب رجیستر خان شما که خودتم دستت تو کاره با solid هم کار کردی.دل یا اچ پی کدومو پیشنهاد میکنی؟

4-وسترو 1510 که چند تا دیدم یکی میگفت ساخت چینه یکی میگفت مالزی یکی هم میگفت لهستان ....بهترینش با پول من ساخت کجاست؟کدومشو بخرم؟

5_1510وسترو فینگر پرینت هم داره؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    L0r3stan

پيش فرض

1-13500000 پول دارم واسه کار مهندسی (کار با solid وcatia) نوت بوکو میخوام دوستان وسترو 1510 با بالاترین کانفیگو پیشنهاد دادن رفتم دیدم خیلی زشت بود بعد اقاهه گفت که کلا" تو وسترو1510 رم 4 نداریم رمش 3 هست ما براتون اپگرید میکنیم.درسته؟ رم 4 اورجینال نداره؟

3-جناب رجیستر خان شما که خودتم دستت تو کاره با solid هم کار کردی.دل یا اچ پی کدومو پیشنهاد میکنی؟

4-وسترو 1510 که چند تا دیدم یکی میگفت ساخت چینه یکی میگفت مالزی یکی هم میگفت لهستان ....بهترینش با پول من ساخت کجاست؟کدومشو بخرم؟

تاپيك رو اشتباهي اومدي .. اينجا بحث درباره hp dvه بايد سوالت رو اينجا مي پرسيدي

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخر فروم باز avecina.ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    باس 1333

14

چند تا سوال بیشتر درباره ی Dv-5 که فقط خواهشن حرفه ای ترها جواب بدن تا به همش یکجا و دقیق جواب داده بشه:

1- این سری Dv5 چند وقته اومده؟ خودم فکر میکنم جدید باشه که اطلاعاتم دربارشون زیاد نیست!

2- dv5 ها چند کانفیگ دارند؟

3- dv5 بین Hpها چه جایگاهی داره؟خودم فکر میکنم برترین کانفیگهای Hp در این سری باشه و از 6880 و بقیه باید بالاتر باشه.البته هیچ مقایسه ی فنی هنوز ندارم دم دست چون اطلاعات من بیشتر درباره ی دل و توشیبا و سونی و... هست نه HP این سری

4-امروز با یکی از فروشنده های اصلی شرکت رایانه همراه بحث میکردم میگفت این سریهای Dv5 همه باس 1066 دارند! اما من فکر نکنم اینطور باشه.نظر شما چیه؟

5- اگه دنبال هارد 500 یا 640 یا بالاتر! در سری 15 و 17 اینچی دل یا Hp باشم چه مدلهایی وجود دارند؟فعلا توشیبا دارم ولی تازگیها بیشتر نظرم روی Hp هست بخاطر نمای ظاهری قشنگتر از Dell و مهمتر از اون همونطور که رجیسترجان قبلا گفتند بخاطر ریکاوری و صدای برتر

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

دوست عزیز در خود تاپیک مشاوره مطرح کن ... قفل شد و پیغام دادیم که تاپیک جدید در هامن بخش بزنید

آخر فروم باز avecina.ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    باس 1333

پيش فرض

رجیسترجان این سوالات ما رو هم به نحو احسن و فنی جواب بدی تا خوب توجیه بشیم یک دنیا ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام دوستان.
    با تشکر از اطلاعات مقیدتون باید بگم که من هم برای خرید بین دو مدل dell xps m1530 و hp dv5-1070 گیر کردم و موندم.
    من برای بازی نمی خوام.دوام و سرعت و خدماتش برام مهمه. نظر شما چیه؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

چند تا سوال بیشتر درباره ی Dv-5 که فقط خواهشن حرفه ای ترها جواب بدن تا به همش یکجا و دقیق جواب داده بشه:

1- این سری Dv5 چند وقته اومده؟ خودم فکر میکنم جدید باشه که اطلاعاتم دربارشون زیاد نیست!

2- dv5 ها چند کانفیگ دارند؟

3- dv5 بین Hpها چه جایگاهی داره؟خودم فکر میکنم برترین کانفیگهای Hp در این سری باشه و از 6880 و بقیه باید بالاتر باشه.البته هیچ مقایسه ی فنی هنوز ندارم دم دست چون اطلاعات من بیشتر درباره ی دل و توشیبا و سونی و... هست نه HP این سری

4-امروز با یکی از فروشنده های اصلی شرکت رایانه همراه بحث میکردم میگفت این سریهای Dv5 همه باس 1066 دارند! اما من فکر نکنم اینطور باشه.نظر شما چیه؟

5- اگه دنبال هارد 500 یا 640 یا بالاتر! در سری 15 و 17 اینچی دل یا Hp باشم چه مدلهایی وجود دارند؟فعلا توشیبا دارم ولی تازگیها بیشتر نظرم روی Hp هست بخاطر نمای ظاهری قشنگتر از Dell و مهمتر از اون همونطور که رجیسترجان قبلا گفتند بخاطر ریکاوری و صدای برتر

1- این سری از اوائل 2008 عرضه رسمی شدند ... البته قبلش مدلهای پایین تر بوده و آزمایشی و نه با این طراحی
    توی ایران حدود 2 ماهی بیشتر نیست عرضه شدند ... توی دبی هم حدود 3 ماهه

2- زیاد ... اگر قطعات منظورته خوب رم و هارد و ... رو دست بزنی از توش کانفیگ میاد بیرون ... اما سری های تولیدی که با قدرت و حد کانفیگ خاصی کاستوم میشن : 1010 و 1050 و 1040 و 1070 و ... که 1070 قویترین و گرانترین هستند ... ظاهر و امکانات شبیه همه البته امکانات و ... هم فرق کرده که قیمت پایین و بالا میشه نه فقط قطعات مثلا همین بلوری یا اسکنر اثر انگشت

3- سری جدید و قوی هست ... چون هنوز special نداره به پرطرفداری HP pavilion dv6000 و 9000 نیست و همچنین طراحی اون سری شیک تره ... اما خوب جدیدتره و اگر نقص هاش مثل حرارت و باتری کم و ... برطرف بشه شاید با قیمت خوبش پرطرفدار بشه ... همین الان HP Pavilion dv5t ها بالاترین طرفدار رو به خود اختصاص دادند در کل جهان در جدیدترین نظرسنجی ها و همه دنبالشون هستند (نسل جدیدتر و قدرت بالاتر)

4- راست گفته ... همه اونهایی که سی پی یو سنترینو 2 دارند قویترو سریعتر و باس بالاتری دارند

5- باید لیست ها رو ببینی : HP dv5t 1070 و HP pavilion dv9880 که قابلیت دوهارده شدن رو دارند برای این کار مناسب هستند ... توی دل XPS M1730 و dell vostro 1700 و 1710 اینطورند

موفق باشی

11. این کاربر از REGISTERED USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

سلام دوستان.
    با تشکر از اطلاعات مقیدتون باید بگم که من هم برای خرید بین دو مدل dell xps m1530 و hp dv5-1070 گیر کردم و موندم.
    من برای بازی نمی خوام.دوام و سرعت و خدماتش برام مهمه. نظر شما چیه؟
    1070 بسیار بهتره برای کارهای پیشرفته حتی بازی ... ولی بدرد بازی طولانی نمیخوره : شارژ کم و حرارت زیاد

وگرنه توی سرعت بسیار بالاتر دل 1530 هست ، نسل جدیده و ارتقا پذیر

کیفیت عالی و خدماتش با گارانتی خوب بهتره

13. 2 کاربر از REGISTERED USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •