تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 102 از 502 اولاول ... 252929899100101102103104105106112152202 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,011 به 1,020 از 5013

نام تاپيک: ◄ ™ HP اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

اگه نباشه جاش خالی می مونه h_zaman06's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    alianz

پيش فرض

با سلام ...

تا چند روزه دیگه قرار هست برای برادرم یه نوت بوک بگیرم .... من خودم نظرم روی اچ پی مدل دی وی 5 ... 1060 هست ... توی رنج بین 1 تا 1.300 کسی مدل بهتری سراغ داره ؟؟
    موارد استفاده هم در زمینه برنامه نویسی و انجام کارهای گرافیکی هست

ضمن اینکه من الان توی این سایت دیدم قیمتش 1.250 هست ... شما قیمت بهتری هم سراغ دارید ... لطفا راهنمایی بفرمایید
    با تشکر
    کسی نبود یه کمکی بکنه ؟؟؟

آخر فروم باز isbn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلامم...

یکی از بچه ها توووی همین انجمن گفته بودش که با عوض کردن برنامه ی مخصوصGSM لپتاپ سونی تونسته کانکت شه هر چند که نمیصرفه......یک برنامه ی Freeware بجای برنامه ی خود لپتاپش استفاده کرده بوده.....
    من یگ تعداد حدودن 20 تا DVD با رایتر لپتاپم زدم بعدش دیگهه از کار افتاد و خلاصه کاری که اول باید میکردم ره آخر کردم و رفتم یک رایتر اکسترنال خریدم و تا یکسال از رایتر اکسترنال استفاده میکردم....تازگی رفتم رایتر لپتاپ ره با هزینه ای حدود 105 تومن عوض کردم

IEEE 802.11n یعنی چیپست شبکه بیسیم میتونه از شبکه ی پرقدرت و سرعت بالای Wimax استفاده کنه......توی کشورهای پیشرفته این شبکه برد بلند وجود داره......

ببین کلن هر دو پنرین باس 1066 هستن ولی کش و فرکانس کاری پردازندی HDX18 ای که وارد ایران شده پایینتر از پردازنده ی T9400 روووی DV5-1299 هستش که نشون میده کسی که وارد کرده دنبال یک کانفیگ خوب و بالا نرفته......شاید نخواسته قیمتش زیاد بالا بره و خواسته بیشتر سود کنه در عین حال فروش بالایی هم داشته باشه.....قبلن هم گفتم روووی این لپتاپ دارن چهارهسته ایم هم ارائه میکنن....
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    آخرین لیست پردازنده های موبایل اینتل:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بله 2*2GB DDR3

نه LED-LCD نیستش Dual Lamp هست.ببین کارت ----T روووی DV7-1070 و سریهای 17 اینچی قبل از DV7 توووی بعضی کانفیگها که به ایران اوومدن هم بود چیزی جدیدی نیستش

پس این طور که شما میگی CPU 1299 از این HDX هایی که وارد ایران شده بهتره فعلا آیا این تفاوت محسوس هست یا نه؟
    کلا به نظره شما 1299 بهتره یا HDX 16t -1155 که به تازگی امده نه HDX 18t-1155

آخر فروم باز avecina.ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    باس 1333

پيش فرض

ببین فرکانس کاریش پایینتره و کش نصف T9550 یا T9400 داره.کش نقش خودشه داره که اگه دنبال بنچمارکهای پردازنده ها بگردی متوجه میشی توووی چه مواقعی موثره.به همین خاطر از لحاظ پردازنده 1299 قویتر از HDX 16 هستش.این HDX 16 که تازگی ایران اچ پی اورده رم DDR2 داره در حالیکه HDX 18 رم DDR3 داشت.یک چیز دیگه:وضوح نمایشگر هر دوی این HDXها 1920x1080 هستش در حالیکه 1299 وضوح 1280x 800 داره.اگه زود بزود لپتاپ را عوض میکنین یا کار خیلی سنگین که نیاز به فرکانس کاری پردازنده ی بالاتر داره نمیخواین باهاش بکنین زیاد روی CPU حساسیت بخرج ندین و HDX 16 ره بگیرین چون هم طراحی آوانتگاردی داره هم امکانات بیشتری داره و واسه دیدن فیلمهای کیفیت بالا عالیه.ویندوز ویستای 64 بیتی که سرعت خیلی بالاتری داره و کیفیت صوتی بالاتر و نمایشگر پرنورتر Dual Lamp و.... دیگه جای خود داره
    Last edited by avecina.ir; 28-02-2009 at 19:04.

4. این کاربر از avecina.ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

ببین فرکانس کاریش پایینتره و کش نصف T9550 یا T9400 داره.کش نقش خودشه داره که اگه دنبال بنچمارکهای پردازنده ها بگردی متوجه میشی توووی چه مواقعی موثره.به همین خاطر از لحاظ پردازنده 1299 قویتر از HDX 16 هستش.این HDX 16 که تازگی ایران اچ پی اورده رم DDR2 داره در حالیکه HDX 18 رم DDR3 داشت.یک چیز دیگه:وضوح نمایشگر هر دوی این HDXها 1920x1080 هستش در حالیکه 1299 وضوح 1280x 800 داره.اگه زود بزود لپتاپ را عوض میکنین یا کار خیلی سنگین که نیاز به فرکانس کاری پردازنده ی بالاتر داره نمیخواین باهاش بکنین زیاد روی CPU حساسیت بخرج ندین و HDX 16 ره بگیرین چون هم طراحی آوانتگاردی داره هم امکانات بیشتری داره و واسه دیدن فیلمهای کیفیت بالا عالیه.ویندوز ویستای 64 بیتی که سرعت خیلی بالاتری داره و کیفیت صوتی بالاتر و نمایشگر پرنورتر Dual Lamp و.... دیگه جای خود داره

من که زود به زود عوض نمیکنم و کاری هم که میخوام باهاش انجام بدم بازیهای سنگین مثل کریسیس رو میخوام روش تست کنم همین و برنامه هایه زیاد و قوی و استفاده از ویستا 64 بیتی ولی فکر نمیکنم انقدر ها هم ضعیف باشه که نتونه کار منو راه بندازه من نه میخوام برنامه نویسی کنم نه کارایی مثل میکس فیلم و اینا که CPU بالا میخواد
    در وحله اول بازی مد نظرم هست
    من دیگه گنده ترین نرم افزارم مثلا norton هست
    من منظورم اینه که مثل DELL vostro 1510 پسر خالم نباشه که یه آنتی ویروس و جت آدیو ویک فتو شاپ و چنتا برنامه دیگه ریخته توش وقتی ویندوز میخواد بیاد بالا جون بده تازه اون CPU 2.53 t9400 هست

بعد یه سوال دیگه البته ببخشید که انقدر سوال میکنم
    رم این HDX 18t که DDR3 هست آیا باسش 1066 یا همون 800 ؟

آیا میشه بعدن که CPU جدیدش امد UPGRADE ش کرد یا نه یعنی CPU فعلی را برداشت و جدید رو گذاشت ؟

داره خودمونی میشه milad1987's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Always Iran

پيش فرض

نه عزیز.cpu رو نمیشه upgrade کرد.مگه دسکتاپه؟؟!!

7. این کاربر از milad1987 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

خیلی خوب بود فقط اسکرین شاتهای CPU-Z لطفن فراموش نشه....

سلام:

به درخواست شما

9. 2 کاربر از Q_Q بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

ببخشید الان FSB این رم DDR3 رو برا چی زده 533 Mhz چرا انقدر کم DDR معمولی انقدر بود این که DDR 3 هست

بعد ببخشید شما با این HDX 18t بر نامه سنگین هم کار کردین و یا بازی سنگین مثل crysis یا GTA IV کلا کاری شده که انجام بدین و این لپ تاپ کم بیاره؟
    ممنون از جواب

گرافیک این مدل 1024 هست دیگه خوا هشا این یه مورد رو جواب بدین PLZ?
    sorry me
    Last edited by isbn; 28-02-2009 at 22:47.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

نه عزیز.cpu رو نمیشه upgrade کرد.مگه دسکتاپه؟؟!!

به شرط و شروطی این کار انجام شدنی هست.... اما اینکه تو ایران اینکار رو بشه کرد یا نه؟! و آیا اصلا مقرون بصرفه تمام میشه یا نه؟! اون یه بحث جداست.

12. 2 کاربر از Q_Q بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه sinaHP's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام
    بالاخره منم خریدم
    اما چی؟؟؟؟
    امروز با عموم رفتیم پایتخت دنبال 1299 ولی اونجا عموم گفت سونی بگیر
    من گوش نکردما
    ولی وقتی از 2 تا تعمیرکار شنیدم که خرابی اچ پی ها بیشتر از سونیه یه fw290plaza خریدم اگه خواستید بگید مشخصاتشو بزارم
    در حد همون 1299 هستش با 1700 بدون گارانتی

موفق باشید

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام
    بالاخره منم خریدم
    اما چی؟؟؟؟
    امروز با عموم رفتیم پایتخت دنبال 1299 ولی اونجا عموم گفت سونی بگیر
    من گوش نکردما
    ولی وقتی از 2 تا تعمیرکار شنیدم که خرابی اچ پی ها بیشتر از سونیه یه fw290plaza خریدم اگه خواستید بگید مشخصاتشو بزارم
    در حد همون 1299 هستش با 1700 بدون گارانتی

موفق باشید

مشخصات رو بذارید لطفا !

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •