تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 101 از 502 اولاول ... 5191979899100101102103104105111151201 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,001 به 1,010 از 5013

نام تاپيک: ◄ ™ HP اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلامم...آقا یکدنیا ممنون ایشاله خدا واست نگهش داره d: گارانتی هم داره یا نه؟؟ حیف که توووی پروفایل شما نمیشه پست گذاشت
    این هفت خان بنظرم بخاطر خرابکاریهای ملته علاف که میان توووی فروم ها و بددهنی میکنن هستش.......شمام یخورده پست مفید بیشتر بذار تا از این محدودیتها زودتر رها شی....
    سلام:

گارانتی هم داره ....

در مورد یک سری محدودیت هایی که برای من هست از دوستان عذر خواهی میکنم دیروز یکی از دوستان یک سوالی پرسید بود نتونستم در پیام خصوصی پاسخی به آن بدهم چون عضو جدید هستم :( امیدوارم حمل بر بی ادبی نگذارند

دوست عزیز قصدم این نیست آف تاپیک بزنم ولی باور بفرمایید در همه جای دنیا اصل بر ادب و شعور انسانهاست مگر خلاف آن ثابت شود. در حالی که قوانین این فروم ابتدا به ساکن اصل بر بی ادبی همه تازه واردهاست ( با این محدودیت هایی که هست ) مگر خلاف آن ثابت شود :(

من احتمال زیاد فعالیتی در این فروم انجام ندم فعلا دارم بحثی رو که شروع کردم " به رسم ادب " ادامه میدم

.
    .
    .
    راستی یک چیز یادم اومد بلوتوث این لپ تاپ a2dp ساپورت است اگر با موبایل هایی از این دست سرو کار داشته باشید براحتی میتوانید از گوشی موبایل موزیکی پخش کنید و از طریق بلوتوث صدا را از اسپیکرهای این لپ تاپ داشته باشید. فقط یک احتیاط اینست که اگر در این لحظه از موس بلوتوث استفاده میکنید پهنای باند به شما اجازه استفاده بهینه را نخواهد داد و صدا دچار مشکل خواهد شد.

البته استفاده از این ویژگی پخش صدای موبایل از طریق بلو توث کارایی بسیاری در موارد بخصوص خواهد داشت

آخر فروم باز isbn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام:

گارانتی هم داره ....

در مورد یک سری محدودیت هایی که برای من هست از دوستان عذر خواهی میکنم دیروز یکی از دوستان یک سوالی پرسید بود نتونستم در پیام خصوصی پاسخی به آن بدهم چون عضو جدید هستم :( امیدوارم حمل بر بی ادبی نگذارند

دوست عزیز قصدم این نیست آف تاپیک بزنم ولی باور بفرمایید در همه جای دنیا اصل بر ادب و شعور انسانهاست مگر خلاف آن ثابت شود. در حالی که قوانین این فروم ابتدا به ساکن اصل بر بی ادبی همه تازه واردهاست ( با این محدودیت هایی که هست ) مگر خلاف آن ثابت شود :(

من احتمال زیاد فعالیتی در این فروم انجام ندم فعلا دارم بحثی رو که شروع کردم " به رسم ادب " ادامه میدم

.
    .
    .
    راستی یک چیز یادم اومد بلوتوث این لپ تاپ a2dp ساپورت است اگر با موبایل هایی از این دست سرو کار داشته باشید براحتی میتوانید از گوشی موبایل موزیکی پخش کنید و از طریق بلوتوث صدا را از اسپیکرهای این لپ تاپ داشته باشید. فقط یک احتیاط اینست که اگر در این لحظه از موس بلوتوث استفاده میکنید پهنای باند به شما اجازه استفاده بهینه را نخواهد داد و صدا دچار مشکل خواهد شد.

البته استفاده از این ویژگی پخش صدای موبایل از طریق بلو توث کارایی بسیاری در موارد بخصوص خواهد داشت

خوب گارانتیه کجا هست معتبره مثل ایران hp
    حالا خداییش واقعا فرقی بین این ایران hp با جا هایه دیگه تو چیه
    هی من برا اینکه از ایران hp بگیرم یا از جاهایه دیگه دارم با خودم کلنجار میرم اعصابم مختل شده
    راستی یه سوال
    آیا CPU HDX 18t از 1299 قوی تر هست آخه 1299 2.66Ghz هست بعد 6mg cach T9550 هست
    ولی این Ghz 2هست تازه 3 mg cach ولی P8600 حالا میشه بگید فرقش تو چیه ؟

بعد آیا رم این HDX 18t DDR 3 هست یا نه و آیا واقعا گرافیکش 1024 وتا 2048 up میشه ؟
    ممنون از جواب

ویرایش:
    این که میگن HDX دارایه سیستم wireless N هست یعنی چی چه جور سرویسی هست ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه h_zaman06's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    alianz

پيش فرض

با سلام ...

تا چند روزه دیگه قرار هست برای برادرم یه نوت بوک بگیرم .... من خودم نظرم روی اچ پی مدل دی وی 5 ... 1060 هست ... توی رنج بین 1 تا 1.300 کسی مدل بهتری سراغ داره ؟؟
    موارد استفاده هم در زمینه برنامه نویسی و انجام کارهای گرافیکی هست

ضمن اینکه من الان توی این سایت دیدم قیمتش 1.250 هست ... شما قیمت بهتری هم سراغ دارید ... لطفا راهنمایی بفرمایید
    با تشکر

اخطار : از درج پست حاوی لینک ، طبق قوانین خودداری کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه Sorou5h's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تفاوت اين اچ دي ايكس ها در چيه ؟
    قويتره ؟

پروفشنال moderntalk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    مشهد مقدس

پيش فرض

من با یکی از افراد فامیل که با گارانتی های مختلف در تماسه میگفت لپتاپ های hp جدیدا زیاد به گارانتی میخورند.گفت بهترین گارانتی رو توی لپتاپ vaio داره.می خواستم ببینم دوستانی که hp دارن نظرشون چیه؟من خودم چند جا دیدم که مثلا طرف یه 1299 گرفته بعد از چند روز دیده که وبکمش کار نمیکنه .یا مثلا سیستم بعد از بالا اومدن دوباره خودش ریست می شه یا هنگ میکنه.(من خودم قصد خرید لپتاپ hp رو داشتم ولی با شنیدن این حرف ها دو دل شدم).لطفا من رو راهنمایی کنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

من با یکی از افراد فامیل که با گارانتی های مختلف در تماسه میگفت لپتاپ های hp جدیدا زیاد به گارانتی میخورند.گفت بهترین گارانتی رو توی لپتاپ vaio داره.می خواستم ببینم دوستانی که hp دارن نظرشون چیه؟من خودم چند جا دیدم که مثلا طرف یه 1299 گرفته بعد از چند روز دیده که وبکمش کار نمیکنه .یا مثلا سیستم بعد از بالا اومدن دوباره خودش ریست می شه یا هنگ میکنه.(من خودم قصد خرید لپتاپ hp رو داشتم ولی با شنیدن این حرف ها دو دل شدم).لطفا من رو راهنمایی کنید.

من تقریبا سالی یک لپ تاپ عوض میکنم تو این مدت به این مورد برخورد نکردم. اصولا به گارانتی اعتقادی ندارم ( در ایران ) ولی اگر از صحت و کارکرد لپ تاپ خودتان در ابتدا اطمینان پیدا کنید. و در طول استفاده برق مصرفی قابل اطمینانی داشته باشید ( به تاکید ) به مشکلی برخورد نمیکنید.

معیار انتخاب برای من مدل لپ تاپی بوده که میخواستم نه گارنتی ارایه شده. البته پاره ای موارد ایراد نرم افزاریست و پاره ای هم میتواند سخت افزاری باشد.

این نظر من بود و به شما توصیه پذیر نیست فقط گفتم که در جریان باشید تست اولیه جلوی فروشند انجام دهید توسط فردی آگاه و حتی المقدور یک فرصت 24 ساعته یا 48 ساعته مهلت تست از ایشان بگیرید با درج در فاکتور

اگه نباشه جاش خالی می مونه Ardavan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    شیراز

10

تفاوت اين اچ دي ايكس ها در چيه ؟
    قويتره ؟
    تا انجایی مه من اطلاع دارم این سری ها سری های هستند که اولا صفحه نمایششون بزرگنر هستند و از تکنولوژی LED استفاده شده که بسیار تصاویر با کیفیت و شفافی دارند.و یک سری چیزای اضافه هم دارند مثل کارت tv و ....البته زیاد نمیدونم،و یک سری تغیرات خاص.دیگه شما کله گنده های این تاپیک اگر اشتباه میگم اطلاح کنید.

8. این کاربر از Ardavan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه sinaHP's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

آقا تو رو خدا یکی جواب اینو بده آخه ما جوونا زود دو دل، سه دل، دل، وایو، ولی آخرش اچ پی میشیم
    پی زودتر جواب بدید تا اچ پیو رد نکردیم

آخر فروم باز isbn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

خوب گارانتیه کجا هست معتبره مثل ایران hp
    حالا خداییش واقعا فرقی بین این ایران hp با جا هایه دیگه تو چیه
    هی من برا اینکه از ایران hp بگیرم یا از جاهایه دیگه دارم با خودم کلنجار میرم اعصابم مختل شده
    راستی یه سوال
    آیا cpu hdx 18t از 1299 قوی تر هست آخه 1299 2.66ghz هست بعد 6mg cach t9550 هست
    ولی این ghz 2هست تازه 3 mg cach ولی p8600 حالا میشه بگید فرقش تو چیه ؟

بعد آیا رم این hdx 18t ddr 3 هست یا نه و آیا واقعا گرافیکش 1024 وتا 2048 up میشه ؟
    ممنون از جواب

ویرایش:
    این که میگن hdx دارایه سیستم wireless n هست یعنی چی چه جور سرویسی هست ؟

کسی نبود جواب مارو بده؟

ویرایش :
    بابا حداقل یکی بیاد بگه فرق CPU 2.66 GHZ T9550 با CPU 2.40 GHZ P8600 تو چیه کدوم یکی قوی تره
    یا اگرم نه حداقل بگید فرق P8600 با T9550 تو چیه اصلا اینا یعنی چی که دنباله اسم CPU میزنن

راستی یه خبر ایران HP لپ تاپ HDX 16x -1155 رو هم آورد با قیمت 1700 و قیمت 1299 رو هم به 1680 تغییر داد
    حالا به نظرتون بین 1299 و HDX 16 x کدوم با توجه به کنفینگ بهتره

کنفینگ 16x
    Intel® Centrino® 2 processor technology
    • Intel® Core™2 Duo Processor P8600
    • 2.40 GHz , Level 2 cache 3 MB
    16" Dual channel LVDS FHD AG Dual Lamps with BrightView Infinity Display

NVIDIA GeForce 9600M GT
    up to 2302 MB Total Available Graphics Memory with 512 MB dedicated

Lightscribe Blu-Ray ROM with SuperMulti DVD±R/RW Double Layer

کنفینگ 1299

Intel® Centrino® 2 processor technology
    • Intel® Core™2 Duo Processor T9550
    • 2.66 GHz , Level 2 cache 6 MB

15.4" WXGA High-Definition AG with BrightView Infinity Display
    up to 1791 MB Total Available Graphics Memory with 512 MB dedicated

ولی من به نظر خودم CPU 1299 از 16x قویتر و بهتره

Last edited by isbn; 28-02-2009 at 15:48.

آخر فروم باز avecina.ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    باس 1333

پيش فرض

سلامم...
    4. شاید ربط نداشته با شه ولی برام مهمه: کسی در مورد GSM Support چیزی میدونه می گن میشه وصلش کنی به لپ تاپ با سیم کارت همه جا وصلی شی به اینترنت
    یکی از بچه ها توووی همین انجمن گفته بودش که با عوض کردن برنامه ی مخصوصGSM لپتاپ سونی تونسته کانکت شه هر چند که نمیصرفه......یک برنامه ی Freeware بجای برنامه ی خود لپتاپش استفاده کرده بوده.....
    3. می صرفه 50 تومان پول دی وی دی اکسترنال واسه 1299 بدم تا بلو ریش دیرتر خراب بشه( آخه تو ایران خیلیا هنوز نمی دونن بلوری چیه چه برسه به تعمیر)
    من یگ تعداد حدودن 20 تا DVD با رایتر لپتاپم زدم بعدش دیگهه از کار افتاد و خلاصه کاری که اول باید میکردم ره آخر کردم و رفتم یک رایتر اکسترنال خریدم و تا یکسال از رایتر اکسترنال استفاده میکردم....تازگی رفتم رایتر لپتاپ ره با هزینه ای حدود 105 تومن عوض کردم
    این که میگن HDX دارایه سیستم wireless N هست یعنی چی چه جور سرویسی هست ؟
    IEEE 802.11n یعنی چیپست شبکه بیسیم میتونه از شبکه ی پرقدرت و سرعت بالای Wimax استفاده کنه......توی کشورهای پیشرفته این شبکه برد بلند وجود داره......
    آیا CPU HDX 18t از 1299 قوی تر هست آخه 1299 2.66Ghz هست بعد 6mg cach T9550 هست
    ولی این Ghz 2هست تازه 3 mg cach ولی P8600 حالا میشه بگید فرقش تو چیه ؟

بعد آیا رم این HDX 18t DDR 3 هست یا نه و آیا واقعا گرافیکش 1024 وتا 2048 up میشه ؟
    ممنون از جواب
    ببین کلن هر دو پنرین باس 1066 هستن ولی کش و فرکانس کاری پردازندی HDX18 ای که وارد ایران شده پایینتر از پردازنده ی T9400 روووی DV5-1299 هستش که نشون میده کسی که وارد کرده دنبال یک کانفیگ خوب و بالا نرفته......شاید نخواسته قیمتش زیاد بالا بره و خواسته بیشتر سود کنه در عین حال فروش بالایی هم داشته باشه.....قبلن هم گفتم روووی این لپتاپ دارن چهارهسته ایم هم ارائه میکنن....
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    آخرین لیست پردازنده های موبایل اینتل:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    آیا رم این HDX 18t DDR 3 هست یا نه
    بله 2*2GB DDR3
    تا انجایی مه من اطلاع دارم این سری ها سری های هستند که اولا صفحه نمایششون بزرگنر هستند و از تکنولوژی LED استفاده شده که بسیار تصاویر با کیفیت و شفافی دارند.و یک سری چیزای اضافه هم دارند مثل کارت tv و ....البته زیاد نمیدونم،و یک سری تغیرات خاص.
    نه LED-LCD نیستش Dual Lamp هست.ببین کارت ----T روووی DV7-1070 و سریهای 17 اینچی قبل از DV7 توووی بعضی کانفیگها که به ایران اوومدن هم بود چیزی جدیدی نیستش

12. 3 کاربر از avecina.ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •