تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 100 از 502 اولاول ... 509096979899100101102103104110150200 ... آخرآخر
نمايش نتايج 991 به 1,000 از 5013

نام تاپيک: ◄ ™ HP اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

آخر فروم باز avecina.ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    باس 1333

پيش فرض

ایرادی نیست اینکار رو برای شما انجام میدم فقط مشکل من اینه که هر پستی که بزنم معلوم نیست کی تو فروم ارسال میشه؟!

من این لپ تاپ رو 10 روز پیش از جایی در پایتخت گرفتم ( به دلیل ممنوع بودن تبلیغ طبق قوانین فروم از نام فروشگاه خودداری میشود ) به قیمت 1920000 در ارزان بودن آن با توجه به اسپک و لپ تاپ های موجود شک نکنید

پی نوشت: ارسال این پست یک تست است در صورتی که این پست با توجه به " قانون عضو جدید " ارسال نشد دوستان بنده رو از ادامه بحث عفو کنید . چون من نمیتونم پابه پای بحث با شما پیش بیام نمیخوام سوبرداشتی پیش بیاد
    دقیقن مشخصاتشه بنویس تا مقایسه کنیم با اینی که ایران اچ پی با اووون قیمت زده تفاوتشون معلوم شه......نگران اینکه دیر ببینیم نباش عزیزدل.....موضوع حیاتیه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

دقیقن مشخصاتشه بنویس تا مقایسه کنیم با اینی که ایران اچ پی با اووون قیمت زده تفاوتشون معلوم شه......نگران اینکه دیر ببینیم نباش عزیزدل.....موضوع حیاتیه

مشخصات دقیقا همینی که در ایران اچ پی هست منتها نمیدونم چرا قیمت رو 2100000 زده. من با گارانتی 1920000 گرفتم

همه Spec مثل همین ایران اچ پی هست

چند نمونه عکس به درخواست شما از این لپ تاپ گرفتم...

.
    .

یک ساپ ووفر کوچک هم در زیر لپ تاپ جاسازی شده و بنوعی در کیفیت خروجی صدا سهم عمده ای رو داره

.
    .
    .
    .
    فوتوشاپ Cs4 روی این سیستم حداکثر 6 ثانیه لود میشه در حالتی که آنتی ویروس فعال و مدیاپلیر هم در حال اجرا .... یکی از ایرادات بنظر من استفاده از هارد 5400 RPM روی این سبستم بحساب میاد بنظرم استفاده از 7200 منطقی تر بود. و اینکه تاچ پد به لطافت سری DV9000t که قبلا داشتم نیست.

در جعبه 3 کابل برق دارد با سوکت های متفاوت + دو ریموت که یکی قابل تعبیه در بدنه لپ تاپ ( مثل سری های قبل ) و دیگری یک ریموت کامل و البته بزرگ به ابعاد متعارف همچون تلویزیون های LCD سونی + یک آنتن کوچک اچ پی ( البته مورد آنتن رو هنوز فرصت نکردم تست کنم ) این لپ تاپ ظاهرا تیونر هم دارد ولی تا اطمینان از صحت این موضوع که آیا با سیگنال آنتن های شهری ( خودمان ) کامپتیبل هست یا مختص فرستنده های دیجیتال ..... این موضوع باشد تا فرصت تست و بررسی دیگر.....
    .
    .
    .
    در مورد 4 هسته ای ها که اشاره فرمودید البته حق با شماست ولی بخاطر داشته باشید سری 4 هسته ای این لپ تاپ ها از حداقل 400 هزار تومان تا حداکثر یک میلیون و 100 الی 200 گرانتر خواهد بود آنهم صرفا فقط و فقط بخاطر 4 هسته ای بودن ولا غیر... بنظرم 4 هسته ای های این سری تا حداقل 6 ماه دیگر به قیمت خواهند رسید.

یکی از دوستان اشاره ای به سری HDX از این لپ تاپ ها کردند که 20 اینچ هستند دوست عزیز آن لپ تاپ 7کیلو و نیم وزن آنست..... Spec خوبی دارد ولی وزن آن بزرگترین ایراد آنست مگر آنکه خریدار قبل از هر چیز مشکل وزن 7.5 کیلو را برای خود حل کند

3. 5 کاربر از Q_Q بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز isbn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

مشخصات دقیقا همینی که در ایران اچ پی هست منتها نمیدونم چرا قیمت رو 2100000 زده. من با گارانتی 1920000 گرفتم

همه spec مثل همین ایران اچ پی هست

.
    .

یک ساپ ووفر کوچک هم در زیر لپ تاپ جاسازی شده و بنوعی در کیفیت خروجی صدا سهم عمده ای رو داره

.
    .
    .
    .
    فوتوشاپ cs4 روی این سیستم حداکثر 6 ثانیه لود میشه در حالتی که آنتی ویروس فعال و مدیاپلیر هم در حال اجرا .... یکی از ایرادات بنظر من استفاده از هارد 5400 rpm روی این سبستم بحساب میاد بنظرم استفاده از 7200 منطقی تر بود. و اینکه تاچ پد به لطافت سری dv9000t که قبلا داشتم نیست.

در جعبه 3 کابل برق دارد با سوکت های متفاوت + دو ریموت که یکی قابل تعبیه در بدنه لپ تاپ ( مثل سری های قبل ) و دیگری یک ریموت کامل و البته بزرگ به ابعاد متعارف همچون تلویزیون های lcd سونی + یک آنتن کوچک اچ پی ( البته مورد آنتن رو هنوز فرصت نکردم تست کنم ) این لپ تاپ ظاهرا تیونر هم دارد ولی تا اطمینان از صحت این موضوع که آیا با سیگنال آنتن های شهری ( خودمان ) کامپتیبل هست یا مختص فرستنده های دیجیتال ..... این موضوع باشد تا فرصت تست و بررسی دیگر.....
    .
    .
    .
    در مورد 4 هسته ای ها که اشاره فرمودید البته حق با شماست ولی بخاطر داشته باشید سری 4 هسته ای این لپ تاپ ها از حداقل 400 هزار تومان تا حداکثر یک میلیون و 100 الی 200 گرانتر خواهد بود آنهم صرفا فقط و فقط بخاطر 4 هسته ای بودن ولا غیر... بنظرم 4 هسته ای های این سری تا حداقل 6 ماه دیگر به قیمت خواهند رسید.

یکی از دوستان اشاره ای به سری hdx از این لپ تاپ ها کردند که 20 اینچ هستند دوست عزیز آن لپ تاپ 7کیلو و نیم وزن آنست..... Spec خوبی دارد ولی وزن آن بزرگترین ایراد آنست مگر آنکه خریدار قبل از هر چیز مشکل وزن 7.5 کیلو را برای خود حل کند

سلام
    دوست عزیز شما از کجا گرفتید 1920 آیا گارانتی خوده ایران hp هست یا متفرقه؟

راستی اگر کسی هم هست که 1299 داشته باشه اونم مثل آقایه Q-Q بیاد و اینجا یه چند تا عکس بذاره این یه خواهشه از کسانی که 1299 دارند
    هم اکنون نیازمند کمک شما هستیم
    Last edited by isbn; 26-02-2009 at 21:59.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض پیشنهاد بدهید

با سلام خدمت همه
    منم طبق روال اکثر کسانی که اینجا میخواستم یه لپ تاپ بگیرم اما واقعا" موندم که چی بگیرم !! گفتم از شما مشورت بگیرم:
    یکسری از مشخصات برام مهمه مثلا"

• رم حداقل 3 باشه که بتونم 4 بکنمش!
    • هارد هم حداقل 250
    • و مانیتور هم 15
    • قیمت هم نهایتا" 1,400,000

چیزهای دیگه مثل وزن هم زیاد برام مهم نیست
    همچین لپتاپی وجود خارجی داره ؟!

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    باس 1333

پيش فرض

همه Spec مثل همین ایران اچ پی هست

خیلی خوب بود فقط اسکرین شاتهای CPU-Z لطفن فراموش نشه.ضمنن من حتی واسه خرید DV7 تاکید زیادی داشتم که تیونر TV داشته باشه اگه شما سر فرصت تیونر اینو تست بزنی ببینی با شبکه های داخلی جواب میده یا نه و امکان کپچرش چه با فیش کواکسیال یا... چجوره و خبرشه بدی عالی میشه....
    ضمنن hp ادعا میکنه که Dual Lamp توووی نمایشگر این مدل استفاده کرده بنظر شما در حالت بیشترین روشنایی و زیر نور معمولی کنتراست صفحه نمایشش فرقی کرده یا نه؟؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

یکی از ایرادات بنظر من استفاده از هارد 5400 RPM روی این سبستم بحساب میاد بنظرم استفاده از 7200 منطقی تر بود. و اینکه تاچ پد به لطافت سری DV9000t که قبلا داشتم نیست.
    بله متاسفانه این مشکل صدای یوزرها را در آوده ... اما این سیستم قابلیت نصب هاردهای 7200RPM و Riad رو داره ... احتمالا توی این کانفیگ نیست.

اینکه تاچ پد به لطافت سری DV9000t که قبلا داشتم نیست.
    تاچ پد از همان جنسی هست که در سری Special لپ تاپ بنده به کار رفته

این لپ تاپ ظاهرا تیونر هم دارد ولی تا اطمینان از صحت این موضوع که آیا با سیگنال آنتن های شهری ( خودمان ) کامپتیبل هست یا مختص فرستنده های دیجیتال ..... این موضوع باشد تا فرصت تست و بررسی دیگر.....
    تیونر آن اگر برای استاندارد تصویر PAL و همچنین شبکه های VHF و UHF ست شده عالیه ... که فکر کنم دقیقا همان چیپست تکراری توی سری special هست

یک انتن خوب بهش وصل کنید و با برنامه Media Center یا HP quick play ویا با یکی از نرم افزارهای Intervideo سرچ کنید و ببینید چقدر خوب کانال ها رو میگیره

یکی از دوستان اشاره ای به سری hdx از این لپ تاپ ها کردند که 20 اینچ هستند دوست عزیز آن لپ تاپ 7کیلو و نیم وزن آنست..... Spec خوبی دارد ولی وزن آن بزرگترین ایراد آنست مگر آنکه خریدار قبل از هر چیز مشکل وزن 7.5 کیلو را برای خود حل کند
    من اسمش رو میزارم : دسکتاپ قابل حمل

8. 2 کاربر از REGISTERED USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه sinaHP's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

راستی اگر کسی هم هست که 1299 داشته باشه اونم مثل آقایه Q-Q بیاد و اینجا یه چند تا عکس بذاره این یه خواهشه از کسانی که 1299 دارند
    هم اکنون نیازمند کمک شما هستیم
    راست میگه
    من چند تا سوال دارم:
    1. میشه برا 1299 کارت کپچر خرید اگه میشه رنج قیمتشو لطف کنید
    2. واقها می صرفه برای گارانتی ایران اچ پی 100 توامن اضافه تر بدیم( با توجه به وضع گارانتی در ایران)
    3. می صرفه 50 تومان پول دی وی دی اکسترنال واسه 1299 بدم تا بلو ریش دیرتر خراب بشه( آخه تو ایران خیلیا هنوز نمی دونن بلوری چیه چه برسه به تعمیر)
    4. شاید ربط نداشته با شه ولی برام مهمه: کسی در مورد GSM Support چیزی میدونه می گن میشه وصلش کنی به لپ تاپ با سیم کارت همه جا وصلی شی به اینترنت
    اینم علامت سوالاش؟؟؟؟
    با تشکر
    امضا
    |
    /\

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

راست میگه
    من چند تا سوال دارم:
    1. میشه برا 1299 کارت کپچر خرید اگه میشه رنج قیمتشو لطف کنید
    2. واقها می صرفه برای گارانتی ایران اچ پی 100 توامن اضافه تر بدیم( با توجه به وضع گارانتی در ایران)
    3. می صرفه 50 تومان پول دی وی دی اکسترنال واسه 1299 بدم تا بلو ریش دیرتر خراب بشه( آخه تو ایران خیلیا هنوز نمی دونن بلوری چیه چه برسه به تعمیر)
    4. شاید ربط نداشته با شه ولی برام مهمه: کسی در مورد GSM Support چیزی میدونه می گن میشه وصلش کنی به لپ تاپ با سیم کارت همه جا وصلی شی به اینترنت
    اینم علامت سوالاش؟؟؟؟
    با تشکر
    امضا
    |
    /\
    1- برای هر لپ تاپ و کامپیوتر دسکتاپی میشه کارت کپچر و TV اکسترنال (چه USB و چه PCMCI) خرید اما اگر منظورتان کارت کپچر internal هست (کارت TV) خیر باید خود HP کانفیگ و ست کنه

2- والا چی بگم ... باید بلد باشید حقتون رو بگیرید حالا از هر گارانتی بنده البته به گارانتی معتقد نیستم

3- متاسفانه عمر درایوهای اپتیک HP به نسبت کم هست ... اما برای کار رایت زیاد بله به صرفه هست و حتما این کار را بکنید

4- توی ایران جواب نمیده فعلا پس دنبالش نباشید

11. 2 کاربر از REGISTERED USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

خیلی خوب بود فقط اسکرین شاتهای CPU-Z لطفن فراموش نشه.ضمنن من حتی واسه خرید DV7 تاکید زیادی داشتم که تیونر TV داشته باشه اگه شما سر فرصت تیونر اینو تست بزنی ببینی با شبکه های داخلی جواب میده یا نه و امکان کپچرش چه با فیش کواکسیال یا... چجوره و خبرشه بدی عالی میشه....
    ضمنن hp ادعا میکنه که Dual Lamp توووی نمایشگر این مدل استفاده کرده بنظر شما در حالت بیشترین روشنایی و زیر نور معمولی کنتراست صفحه نمایشش فرقی کرده یا نه؟؟

سلام:

اینکار رو انجام میدم ..... فعلا فقط مشکلی که با این سایت دارم اینه که واقعا نمیدونم چرا باید برای صحبت در اینجا از هفت خان رستم گذشت.... بگذریم

LCD این لپ تاپ از کیفیت بسیار خوبی برخورداره دیزاین اون مختص HD با رزولوشن مناسب اما یک ضعفی که قبلا در نوت بوک ریویو هم بهش اشاره شده بود بازتاب نور روی سطح اونه که البته زیاد آزار دهند نیست. این به اون معنا نیست که کیفیت LCD اون پایینه نه بر عکس از کیفیت و کنتراست خوبی برخورداره اونقدر که تفاوتی در کنتراست LCD دیده نمیشه چه زمانی که نور زیاد باشه چه زمانی کم باشه .... منتها به دلیل برزگ بودن صفحه بنوعی از عواقب اون رفلکشن روی سطح خارجیه اونه که دیده میشه

این 3 ریویو رو از این لپ تاپ دوست داشتید ببینید.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    .
    کد:
    .
    کد:
    .

اینهم عکسی از ساب ووفر البته از نوعه Mini اون که در زیر این لپ تاپ قرار داده شده.
    وقتی موزیکی میگذارم تاثیر فرکانس این کوچولو بوضوح روی میز ارتعاشاتش محسوس است و جنس صدا بنوبه خود متفاوت و زیبا.... امکان تنظیم از روی پانل لپ تاپ ( جلوی ال سی دی ) بطور فینگرتاچ برای ولوم + باس + تیوتر وجود داره

کانال ها رو با آنتن مورد نظر چک میکنم منتها فعلا آنتن و سوکت های مربوطه همراهم نیست سر فرصت اینکار را برایتان انجام میدهم.

از کارت صوتی قوی با مشخصات خوبی برخوردار است

13. 3 کاربر از Q_Q بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    باس 1333

پيش فرض

سلامم...آقا یکدنیا ممنون ایشاله خدا واست نگهش داره d: گارانتی هم داره یا نه؟؟ حیف که توووی پروفایل شما نمیشه پست گذاشت
    فعلا فقط مشکلی که با این سایت دارم اینه که واقعا نمیدونم چرا باید برای صحبت در اینجا از هفت خان رستم گذشت.... بگذریم
    این هفت خان بنظرم بخاطر خرابکاریهای ملته علاف که میان توووی فروم ها و بددهنی میکنن هستش.......شمام یخورده پست مفید بیشتر بذار تا از این محدودیتها زودتر رها شی....

15. این کاربر از avecina.ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •