تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 10 اولاول ... 5678910 آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 91

نام تاپيک: مشکل با فلش مموری

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

دوستان عزیز. داشتم با لپ تاپم یه فیلم میریختم تو فلشم که یهو دیسکانکت شد. بعدش هرچی زدم دیگه کار نکرد. تو کامپیوترهای دیگه هم امتحان کردم. فقط وقتی وصل می کنم صدای کانکت شدن یو اس بی به کامپیوتر میاد ولی درایورش تو my computer نیست. عملن از کار افتاده. فقط خواهشن نگید که سوخته چون دپرس میشم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام

فیریمور فلش ها رو از کجا میشه تهییه کرد ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض رفع مشکل usb فلش

هر مشکلی که فلشتون داشت و نیاز به فرمت داشتیت فقط با این نرم افزار امکان داره !

:Phison PS22xx Formatter v2.10.0.2

اینم لینکش :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با این پسورد :
    پسورد پوشه زیپ:www.lordhack.com

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام

فیریمور فلش ها رو از کجا میشه تهییه کرد ؟
    باید نرم افزار مخصوص اون فلش رو دانلود کنید و از طریق اون نرم افزار فریم ویر فلش رو آپدیت کنید
    اگر اشتباه کنید تو اینکار فلش دیگه بالا نمیاد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

سلام بچه ها
    من برام ی مشکل پیش امده که به هرکجا مراجعه کردم جواب نگرفتم
    من ی دوربین عکاسی سونی دارم ک ی مموری سونی اصل 8 گیگ هم براش خریدم از روزی که خریدم تا حالا ی دو سه بار خالیش کردم
    چند وقت پیش میخواستم خالیش کنم دیدم که عکس های توی مموری نیستن ، چ موقعی که با دوربین وصل میکنم چ با رم ریدر
    ولی کل عکس ها تو دوربین نشون میده ولی با رم ریدر نیستن
    البته اینو هم بگم ک هیدن هم نیستن
    فولدر ها با اسم های عجق وجق نشون میده و روی فولدر ک کلیک میکنی حجمش رو صفر نشون میده ولی کلا خارج از فولدر تمام حجمو پر نشون میده
    من چطوری میتونم ای مموری رو خالی کنم؟؟؟؟

---------- Post added at 08:43 PM ---------- Previous post was at 08:41 PM ----------

سلام بچه ها
    من برام ی مشکل پیش امده که به هرکجا مراجعه کردم جواب نگرفتم
    من ی دوربین عکاسی سونی دارم ک ی مموری سونی اصل 8 گیگ هم براش خریدم از روزی که خریدم تا حالا ی دو سه بار خالیش کردم
    چند وقت پیش میخواستم خالیش کنم دیدم که عکس های توی مموری نیستن ، چ موقعی که با دوربین وصل میکنم چ با رم ریدر
    ولی کل عکس ها تو دوربین نشون میده ولی با رم ریدر نیستن
    البته اینو هم بگم ک هیدن هم نیستن
    فولدر ها با اسم های عجق وجق نشون میده و روی فولدر ک کلیک میکنی حجمش رو صفر نشون میده ولی کلا خارج از فولدر تمام حجمو پر نشون میده
    من چطوری میتونم ای مموری رو خالی کنم؟؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام دوستان مشکل write protect d دارم چه گلی بگیرم

---------- Post added at 10:53 PM ---------- Previous post was at 10:52 PM ----------

خواهش میکنم یکی جواب بده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

سلام من وقتی فلشمو به کامپیوتر وصل میکنم هیچ عکس العملی از سوی کامپیوتر صورت نمی گیره ولی وقتی به mp3 player ماشین وصل میکنم کار می کنه!! مشکل از کجاست؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

سلام خدمت دوستان . من يه فلش با مارك PHILIPS باحافظه8گيگ دارم .مدتي قبل دركامپيوتر يكي از آشناها كه ويندوز7داشت ودسترسي به فلش را ظاهرا بوسيله كاسپراسكي محدود كرده بود خواستيم خودي نشون بديم و دسترسي به فلشو برقراركنيم كه ظاهرا زديم چششو درآورديم .(فلشه رو ميگم) الان وقتي تو هر كامپيوتري ميندازم بجاي اسم فلش removeble مياره وباز نميشه .وپيغام please insert a disk into drive p روميده .ضمنا گفته باشم كه از طريق device manager نام درايو رو از I به P تغييردادم.لطفا راهنمائي كنين من چكار بايد بكنم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

14

دوستان از شما خواهش ميكنم هرجه سريعتر بهتر منو از اين كابوس كه اطلاعات فلشم ازبين رفته باشه نجات بدين.با اعلام سپاس قبلي وقلبي .

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام خدمت دوستان . من يه فلش با مارك PHILIPS باحافظه8گيگ دارم .مدتي قبل دركامپيوتر يكي از آشناها كه ويندوز7داشت ودسترسي به فلش را ظاهرا بوسيله كاسپراسكي محدود كرده بود خواستيم خودي نشون بديم و دسترسي به فلشو برقراركنيم كه ظاهرا زديم چششو درآورديم .(فلشه رو ميگم) الان وقتي تو هر كامپيوتري ميندازم بجاي اسم فلش removeble مياره وباز نميشه .وپيغام please insert a disk into drive p روميده .ضمنا گفته باشم كه از طريق device manager نام درايو رو از I به P تغييردادم.لطفا راهنمائي كنين من چكار بايد بكنم؟
    معمولا این مشکل میتونه از فریم ویر فلش باشه اول ببینید میتونید فلش رو با نرم افزارهای مختلف مثل hp usb disk یا usb format فرمت کنید یا نه همچنین فرمت سطح پایین با نرم افزار hdd low level format tools به همراه فرمت از طریق cmd رو هم تست کنید اگر درست نشد ممکنه فریم مشکل پیدا کرده که با نرم افزارهای مخصوص خود فلش اقدام به تعمیر یا فرمت فلش بکنید

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •