تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 80 اولاول 1234561252 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 795

نام تاپيک: مباحث و مشکلات مربوط به نصب و اجرای برنامه های S60v3 + بحث های نرم افزاری

آخر فروم باز sarmast65_ata's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض .........

سلام.كسي از دوستان ميتونه مشكل منو برطرف كنه؟ من Imei گوشيمو گذاشتم تو سايت و دوستان لطف كردن فايلهاي cer , key رو برام ساختن. من برنامه sign رو رو گوشيم نصب كردم و در قسمتkey , ادرس c:\data\apps\key.key و در قسمت certادرس c:\data\apps\cert.cer رو وارد كردم. ولي بعد كه در قسمت option گزينهsign رو انتخاب ميكنم گوشي پيغام ميده :error load key file .كسي ميدونه مشكل چيه و بايد چيكار كنم؟

شما گوشیتون چیه؟
    گوشیتو هک کردی؟
    اگه کردی برنامه mobilesigen رو روی گوشیت بریز توی قسمت sis file برنامه ایی که ساین نشده رو بزار و فایل cer و key رو هم دیگه نمیخوای و از این طریق برنامه ها تو ساین کن و اگه هم نمیتونی هک کنی چرا از طریق خود کامپیوتر برنامه هاتو ساین نمیکنی؟از طریق برنامه signsis اگه خواستی بگو لینکشو برات بزارم.

داره خودمونی میشه arash2050's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

من یه n73 دارم که خیلی سنگین کار می کنه مثلا برنامه ریموت کنترل رو تو حدود نیم ساعت 45دقیقه نصب می کنه خودم فکر می کنم ویروس داره . در ضمن انواع اقسام ویروسکش ها رو روش امتحان کردم نود 32به تاریخ همین امروز یا زون آلارم یا کسپی اسکی . اما مشکل حل نشد .اصلا دوست ندارم روی گوشی ویروس کش نصب کنم به نظرکدام ویروس کش که رو کامپیوتر نصب بشه و مخصوص شناسائی ویروسهای موبایل باشه خوبه برای نصب در ضمن اصلا مشکل گوشی من ویروسه

اگه نباشه جاش خالی می مونه 136209's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام
    من برنامه Killer Mobile SecureMe v1.00 S60v3 SymbianOS9.1 Unsigned Cr@cked ReadNFO-را
    رو گوشیم نصب کردم بعد خواستم امتحان کنم یک سیم کارت دیگه تو گوشیم گذاشتم بعد از چند دقیقه گوشیم قفل شد
    حالا هر کاری می کنم قفلش باز نمی شه حتی سیم کارت خودم را هم تو گوشیم میزارم بازم قفله اینم را بگم که من تو نرم افزار تمام قسمتهاش رو eneble کردم کمک کنید لطفا

حـــــرفـه ای Mojtaba N87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    مشهد (Hometown : شیراز)

پيش فرض

رو نرم افزار رمز گذاشته بودید؟

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض فرمت

من یه n73 دارم که خیلی سنگین کار می کنه مثلا برنامه ریموت کنترل رو تو حدود نیم ساعت 45دقیقه نصب می کنه خودم فکر می کنم ویروس داره . در ضمن انواع اقسام ویروسکش ها رو روش امتحان کردم نود 32به تاریخ همین امروز یا زون آلارم یا کسپی اسکی . اما مشکل حل نشد .اصلا دوست ندارم روی گوشی ویروس کش نصب کنم به نظرکدام ویروس کش که رو کامپیوتر نصب بشه و مخصوص شناسائی ویروسهای موبایل باشه خوبه برای نصب در ضمن اصلا مشکل گوشی من ویروسه

سلام عزیز
    من احتمال ویروس رو نمیدم چون کلآ 1 دونه ویروس برای سری 60 ساخته شده شما اگه می تونی از گوشیت یه بک آپ بگیر ( از شماره تلفنا و sms ها ) و گوشیتو یه بار فرمت کن مموری کارتتم هر چی توش داری بریز توی کامپیوتر ( اگه می خوای از طریق آنتی ویروس یه چک بکنش ) و یه بارم مموریتو فرمت کن از طریق کامپیوتر و مموری رو بذار توی گوشی و یه بارم از طریق گوشیت فرمتش کن حالا تمام اطلاعات رو برگردون به مموری به احتمال بسیار زیاد باید مشگلت حل بشه راستی فرمت گوشی رو بلدی؟کد #7370#* رو بزن گوشیت فرمت میشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه 136209's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

رو نرم افزار رمز گذاشته بودید؟
    من رمز نگذاشتم ولی خود نرم افزار پسورد داشت

اگه نباشه جاش خالی می مونه shayan_p30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

بعضي نرم افزارها كه تو اين فروم هست همراهشون دو تا فايل با پسوند sisx با يه فايل به نام SecMan.exe هست كه توش نوشته اينو بايد نصب كنيم تا برنامه نيازي به ساين نداشته باشه
    حالا من كه گوشيمو هك كردم اينم بايد نصب كنم؟؟!
    اگه آره چه جوري ؟!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام من گوشیه n95دارم یه بار با کد 7370 ریستورش کردم اما بعد از اون دیکه هیچ برنامه ای روی اون نسب نمیشه البته بعد از اون کارت حافظه رو هم فرمت کردم اما بازم نشد قبلااز روش هک برای نسب استفاده میکردم اگه یه راهی بهم نشون بدین ممنون میشم

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض app mgr

سلام من گوشیه n95دارم یه بار با کد 7370 ریستورش کردم اما بعد از اون دیکه هیچ برنامه ای روی اون نسب نمیشه البته بعد از اون کارت حافظه رو هم فرمت کردم اما بازم نشد قبلااز روش هک برای نسب استفاده میکردم اگه یه راهی بهم نشون بدین ممنون میشم

عزیزم شما برو تو app mgr بعد options رو بزن برو تو settings ببین software installation روی چه گزینه ایی هست باید روی all باشه و گزینه دوم هم یعنی online certif check هم روی Off باشه حالا ببین برنامه رو میتونی نصب کنی یا نه؟به احتمال زیاد باید بتونه اگه نشد پیغام بده

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض .....

بعضي نرم افزارها كه تو اين فروم هست همراهشون دو تا فايل با پسوند sisx با يه فايل به نام SecMan.exe هست كه توش نوشته اينو بايد نصب كنيم تا برنامه نيازي به ساين نداشته باشه
    حالا من كه گوشيمو هك كردم اينم بايد نصب كنم؟؟!
    اگه آره چه جوري ؟!

میگی چه برنامه ایی اینطوریه؟
    شما گوشیتو هک کردی؟اگه هک کردی و با روش binpda هم این کارو کردی باید secman روی گوشیت نصب شده باشه ولی وجود secman روی گوشی دلیل بر این نیست که برای نصب برنامه هایی که ساین نشده اند نیاز به ساین نداشته باشی حالا اگه بگی چه برنامه ایی این فایل توشه بهتره ولی اگه میخوای که راحت ساین کنی برنامهmobilesigner که به روش Binpda هست روی روی گوشیت بریز تا راحت بتونی برنامه ها رو ساین کنی این اموزش ها توی کلوپ نوکیا هست و تاپیک هم مال خودمه اگه هر مشگلی بود من و بچه های دیگه در خدمتیم

11. این کاربر از sarmast65_ata بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •