تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 31 از 31 اولاول ... 212728293031
نمايش نتايج 301 به 308 از 308

نام تاپيک: مباحث و مشکلات مربوط به نصب و اجرای برنامه های جاوا + بحث های نرم افزاری

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

سلام. اخیرا وقتی فایل های بروزر ucیا همین اپرا مینی رو بعد از دانلود از طریق فایل زیپ دانلود میکنم با پسونداهای مختلفی مثلclassو... مواجه میشم و فایل جار داخلش نیست! حتی این سایت هم این مشکل رو داره. شما برید خودتون این جور فایل ها رو دانلود کنید متوجه میشی. خواهشا کمک کنید. ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    هشتگرد

پيش فرض

سلام. اخیرا وقتی فایل های بروزر ucیا همین اپرا مینی رو بعد از دانلود از طریق فایل زیپ دانلود میکنم با پسونداهای مختلفی مثلclassو... مواجه میشم و فایل جار داخلش نیست! حتی این سایت هم این مشکل رو داره. شما برید خودتون این جور فایل ها رو دانلود کنید متوجه میشی. خواهشا کمک کنید. ممنون
    اگه منظورت اپرا مینی هست که خودم گذاشتم،باید بگم که نباید با رایانه باز کنی و باید مستقیم بریزی تو گوشی.این روش رو امتحان کن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    شاهرود

پيش فرض

منم همین مشکل و د اشتم وقتی گوشیمو یه روشن خاموش کردم درست شد یه امتحانی بکن

پروفشنال LOVEFORLOVE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

ببخشید چه جوری میت.نم برنامه های کاربردی اینترنتی رار وی نوکیا C3 نصب کنم ممنون میشک جواب بدید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

سلام من لاین رو و وایبرو برای گوشیم گرفتم اما مخوام باز کنم اررور میده (application error و application access set to not allowed ) مدل گوشیمم اشا 302 نوکیا هست راستی رو اLG t385 امتحان کردم نصب میشه اما وقتی میرم اجرا کنم فقط عکس جاوا میداد بعد هرچی منتظر میمونم باز نمیشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض مشکل در اجرای بکاب کا800

سلام. گوشی من کا800 هستش.من قبلا با نرم افزار Sony_ Ericsson_ PC_ Suite_6.011.00 از اس ام اس ها و دفترچه تلفنم بکاپ گرفتم.حالا که دقیقا همون نرم افزارو نصب میکنم تا بکاب رو اجرا کنم گوشیمو کلا نمیشناسه!
    در حالی که خود سیستم گوشیمو میشناسه .یعنی میتونم از طریق خود سیستم فایلامو مدیریت کنم ولی مشکلم اینه که نرم افزار فوق کلا گوشیمو نمیشناسه!!!
    کسی میتونه راهنماییم کنه.مشکل بزرگی برام پیش اومده که با همون بکابه حل میشه.ممنونم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2021

پيش فرض بازنکردن بازی

سلام خسته نباشید
    من گوشی نوکیا مدل 225 دارم و حافظه داخلی اش 32K است. همه بازی ها با پسوند jar در مموری وجود دارد ولی روی هرکدام کلیک میکنم باز نمیکنه یعنی کلا نصب هم نمیکنه (گزینه بازکزدن نمیاره). تقریبا 5-6 بازی دیگر هم امتحان کردم ولی جواب نداد. خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنید
    Last edited by HosseiniKhatibi; 01-01-2021 at 15:52.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2024

پيش فرض

سلام گوشی من سی6 ورژن5 سری 60 هستش تو استفاده از نت و خیلی برنامه ها اذیت میکنه کسی میدونه باید چه کار کنم. نه میشه برنامه دانلود کنم نه درست متصل میشه به نت. ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •