تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 21 از 31 اولاول ... 11171819202122232425 ... آخرآخر
نمايش نتايج 201 به 210 از 308

نام تاپيک: مباحث و مشکلات مربوط به نصب و اجرای برنامه های جاوا + بحث های نرم افزاری

داره خودمونی میشه aminealizade's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

با سلام
    گوشی من 5200 یه چند تا برنامه از تو اینترنت دانلود کردم ولی وقتی از حالت rar خارجشون میکنم چند تا فایل مثلا با پسوند class پوشه ای به اسم meta-inf هست چه طوری باید این برنامه ها رو نصب کرد.
    با تشکر
    مشکل شما این بوده که باید همون فایل را در گوشی خود تون کپی میکردید نه این که اون رو از حالت فشرده خارج کنید. فایل های jar مثل فایل های rar و zip نوعی فایل فشرده هستند. شما باید فایل jar را بدون اینکه از حالت فشرده در بیارید مستقیما روی گوشی خود تون کپی کنید.
    ممکن است شما بخواهید یک برنامه فیلم تصویر یا هرچیز دیگه ای رو دانلود کنید. ممکن است حاصل دانلود شما یک فایل rar یا zip باشه خوب طبیعتا آن را از حالت فشرده باز میکنید و فایل های مورد نظر خود را پیدا میکنید.
    همیشه به پسوند فایل دانود شده دقت کنید. اگر کامپیوتر شما پسوند فایل رو نشون نمیده. از control pannel کامپیوتر گزینه folder option را پیدا کنید
    control pannel> folder option > view>
    سپس تیک گزینه hide extension رو بردارید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سلام

مدل گوشی من نوکیا 6303 هست که هر مسنجری روش نصب می کنم ارور کانکشن فایلد می ده و میگه تنظیمات رو تغییر بده و درست کن. با اینکه تنظیمات درسته و من می تونم به راحتی وارد اینترنت بشم باهاش ولی مسنجر لوگین نمیشه. مسنجرهای زیادی رو امتحان کردم ولی همشون همین مشکلو دارن و ارور میدن. آخرین مسنجری که نصب کردم اسمش هست yamee ver1.0 هست که ارور زیر رو میده:

connection failed!
    please check the connection setting

لطفا علت این ارور و راه حلش رو بگین ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

سلام
    چطور میشه متن اس ام اس هایی که برنامه های جاوای موبایل ارسال می کنند رو دید؟!

داره خودمونی میشه MN32's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    System32

پيش فرض

سلام
    چطور میشه متن اس ام اس هایی که برنامه های جاوای موبایل ارسال می کنند رو دید؟!
    با سلام

فعلا امکان این کار مقدور نیست... برخی از برنامه ها قبل از ارسال چیش نمایشی از متن می ذارن که می تونید ببینید و اپه خواستید ویرایش کنیدش...

سلام

مدل گوشی من نوکیا 6303 هست که هر مسنجری روش نصب می کنم ارور کانکشن فایلد می ده و میگه تنظیمات رو تغییر بده و درست کن. با اینکه تنظیمات درسته و من می تونم به راحتی وارد اینترنت بشم باهاش ولی مسنجر لوگین نمیشه. مسنجرهای زیادی رو امتحان کردم ولی همشون همین مشکلو دارن و ارور میدن. آخرین مسنجری که نصب کردم اسمش هست yamee ver1.0 هست که ارور زیر رو میده:

connection failed!
    please check the connection setting

لطفا علت این ارور و راه حلش رو بگین ممنون
    شما از خود سایت و با گوشی دانلود کنید تا با فایل JAD ساین شده (نه درست شده با مینی کاماندر یا جاد میکر) نصب کنید و تنظیمات جاوا رو هم روی گوشیتون تست کنید تا درست باشه.

5. این کاربر از MN32 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام دوستان عزيز
    گوشي من samsung m8910 pixon 12 هست سه تا سوال داشتم
    اول: آيا مي تونم phonbook و masage هام رو از روي كامپيوتر مديريت كنم (manage) كنم يا نه؟
    دوم: چطور مي تونم محل نصب برنامه ها رو روي گوشي مشخص كنم مثلا برنامه در گوشي نصب بشه يا در memory؟
    سوم: موقع نصب برنامه با پيغام content not signed مواجه مي شم اينو چكار كنم؟
    ببخشيد سوالاتم زياده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

[QUOTE=MN32;5994838]با سلام

فعلا امکان این کار مقدور نیست... برخی از برنامه ها قبل از ارسال چیش نمایشی از متن می ذارن که می تونید ببینید و اپه خواستید ویرایش کنیدش...

با سلام
    خودم راهشو پیدا کردم دوست عزیز،اگه برنامه جاوا باشه داخل فایل لاگ برنامه KEmulator میشه متن اس رو دید
    Kemulator برنامه شبیه ساز موبایله که برنامه های جاوا رو میشه باهاش تو کامپیوتر اجرا کرد (البته نه همشون رو )

داره خودمونی میشه VAHID321's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

نمیدونم درست اومدم یا نه
    میشه یه سایت خوب که برنامه های خوب و جدید داشته باشه معرفی کنید(فرق نداره ایرانی خارجی)
    گوشی من:c901

اگه نباشه جاش خالی می مونه mdmehry's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

برای گوشی 5130 کسی دیکشنری سراغ داره؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2011

11 بالا بردن رزولیشن کتاب های جاوا برای گوشی هایی باروزلیشن640*360

سلام
    من گوشی5800 دارم
    متاسفانه بیشتر کتاب های الکترونیک که موجود هست با رزولیشن های پایین مثل240 هست که برای کسانی که مثل من صفحه نمایش گر گوشیشون بزرگ هست باعث عزابه که بخوان کتاب هارو نصفه صفحه نمایش گر مشاهده کنن.میخواستم بدونم ایا راه کاری هست برای بالا بردن رزولیشن این کتاب ها.ممنون میشم کمکم کنین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام، گوشی من مدل نوکیا 5610 هست. وقتی میخوام کتابی یا فرمت پرنیان رو باز کنم این error میده: application error, out of memorry error. چیکار کنم تا درست بشه؟؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •