تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 17 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 169

نام تاپيک: مقایسه عکسهای گرفته شده با دوربین 3.2 گوشیهای نوکیا 5610 و سونی اریکسون K800

کـاربـر بـاسـابـقـه MehranVB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

k800 عمرا به بای 5610 اصلی برسه نمیګم با این چینیا رقابت کنین شاید ببرین
    اینم یه عکس از 5610 من از فاصله 10 سانتی تو محیې کاملا تاریک با فلش
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    دقت کنی محل تمرکز فلش رو میتونی توی عکس ببینی (اون لکه سفید) در حالی که کا800 کاملاً نور رو تنظیم میکنه و فلش به اندازه ای کار میکنه که این اتفاق پیش نیاد.
    لطفاً اگه میخواین مقایسه کنین درست عمل کنین و یه عکس هم از همون محیط با کا800 بگیرین. کار سختی نیست رو هوا بگی "k800 عمرا به بای 5610 اصلی برسه"!!!

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    یگانه شهر صاحب مقبره الشعرا

پيش فرض

مشخصه كه از رو تعصب گفته
    بعدش فلش در 10 سانتي ؟ كمي خنده دار نيست
    شما شب عكس از 2 يا 3 متري بگير بعد اونوقت در 5610 هيچ چيزي قابل روئيت نخواهد بود
    تازه اومدي صحبت از فلش كردي
    5610 هرچقدر هم قوي باشه حداقلش در قسمت عكاسي در تاريكي به كا800 نميرسه
    يعني هيچكدوميك از گوشيهاي غير فلش نميتونند برسند
    لطفا اين تاپيك قفل شود

پروفشنال rozysara's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

من یکی از دوستاک k800 داشت که داشتنش به 2 هفته نرسیید بس که ګوشیه ............... هستش باید بګم عکسایی که با اون ګوشی تو تاریکی ګرفته بود واقعا افتضاح بودش این جوری هم که معلومه شما از رو تعصب قضاوت میکنید این جا باید بګم من متعصب نوکیا نیستم و به عقیده من بهترین ګوشی ها مال موتورلاست و حتی ۲ مګا موتو از این ۳ مګا های نوکیا و سونی اریکسون بهتره ولی خوب تا جایی که من دیدم عکسهای 5610 خیلی خیلی بهتر از عکسهای k800 هستش در ضمن شما که میګی k800 اون نور سفید رو عمرا بندازه معلومه اصلا تا حالا عکس نګرفتی جسم صیقلی به هر حال انعکاس داره چه با 5610 عکس بګیری چه با IA همین میشه
    با اینجای حرفتم که ګفتی اګه میخوای مقایسه کنی درست مقایسه کنید کاملا موافقم منم همین خواهش رو دارم

کـاربـر بـاسـابـقـه MehranVB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

من یکی از دوستاک k800 داشت که داشتنش به 2 هفته نرسیید بس که ګوشیه ............... هستش باید بګم عکسایی که با اون ګوشی تو تاریکی ګرفته بود واقعا افتضاح بودش این جوری هم که معلومه شما از رو تعصب قضاوت میکنید این جا باید بګم من متعصب نوکیا نیستم و به عقیده من بهترین ګوشی ها مال موتورلاست و حتی ۲ مګا موتو از این ۳ مګا های نوکیا و سونی اریکسون بهتره ولی خوب تا جایی که من دیدم عکسهای 5610 خیلی خیلی بهتر از عکسهای k800 هستش
    حالا چون رفیقت از عکسای کا800 خوشش نیومده کا800 شد افتضاح!!! من حتی به کا750 هم نمگیم افتضاح! خوب هر کی این پستتون رو بخونه متوجه میشه حرفاتون تا چه حد متعصبانه هست!
    در ضمن شما که میګی k800 اون نور سفید رو عمرا بندازه معلومه اصلا تا حالا عکس نګرفتی جسم صیقلی به هر حال انعکاس داره چه با 5610 عکس بګیری چه با IA همین میشه
    با اینجای حرفتم که ګفتی اګه میخوای مقایسه کنی درست مقایسه کنید کاملا موافقم منم همین خواهش رو دارم
    شما برو صفحه اول تاپیک و عکسهای با فلش 5610 و کا800 رو که از 10 سانتی گرفته شده مقایسه کن.
    لطفا اين تاپيك قفل شود
    کاملاً موافقم...

آخر فروم باز Punisher_2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

دوست عزیز پس اون عکس هایی که من با فاصله از کتاب گرفتم ببینید فلش گوشی اگه اتوماتیک باشه و اصل باشه گوشی هنگام عکس گرفتم از یک نوشته چون فاصله نسبتن نزدیکه فلش نمیزنه من درخواستم دارم این تاپیک نبندن من در تلاشم عکس های k810 و5610 بزارم بیبینم بازم کسی حرفی برای گفتن داره یا نه فعلا.........

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    یگانه شهر صاحب مقبره الشعرا

پيش فرض

هرچند كه ميخواستم ديگه پست ندم ولي
    من یکی از دوستاک k800 داشت که داشتنش به 2 هفته نرسیید بس که ګوشیه ............... هستش باید بګم عکسایی که با اون ګوشی تو تاریکی ګرفته بود واقعا افتضاح بودش
    ولي با اين حرفت مجبور شدم پست بدم
    اولا شنيدن كي بود مانند ديدن ...
    شما ميگين دوستت كا800 داشت و عكاسيش در شب افتضاح بود
    اما مشخص نيست شايد دوستتون عكاسي بلد نبود
    عكس گرفتن داريم تا عكس گرفتن
    من دوران خدمت عكاس بودم هر روز با اون دوربين Yashika MF2 صدها عكس ميگرفتم و با كيفيت بسيار عالي
    ولي هردفعه كه ميدادم بقيه ازم عكس بگيرند از 10 تا يكيش بدرد بخور نبود
    حالا شما هم دوستتون يه چيزي نشونتون داده نميتونين قضاوت كنين
    اگر هم خودتون گوشيو ندارين ميتونين از عكسهاي گرفته شده در انجمن قضاوت كنين
    كا 800 در تاريكي مطلق هم با اون نور قرمز فوكوس ميكنه
    يعني در شب هم عكساش تار نمي افتند ...
    شما هم مثل اينكه نيسان را با پيكان مقايسه ميكنيد خوب نميشه كه يكيش باريه و يكيش سواري ...
    ما وافعيت را ميگيم نه از رو تعصب !!!

آخر فروم باز seyyedi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

دوستان سلام
    این جا باید بګم من متعصب نوکیا نیستم
    منم این جا باید بگم : مشک آن است که خود ببوید نه آن که عطار بگوید
    ببینید اصلا این بحث که بخواید یه 2 مگایی رو با یه رده بالاتر(3.2 مگایی) مقایسه بکیند مورد اشکاله
    حالا با چی با گوشی ای که بهترین کمرا فون 2007 شناخته شده
    این همه آدم که اومدن این دوربین رو به عنوان بهترین انتخاب کردن و این همه کاربر که اینجا میگن این خوبه کشک و همه متعصب دیگه

آخر فروم باز Punisher_2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

احتیاجی به درگیری نیست دوستان صبر کنید من در تلاش هستم عکس میزارم در ضمن یکی از دوستان در همین فروم هستمند اقا حسام اسمشه ایشون مقایسه کردن هردو گوشی رو دارند میتونید ازشون بپرسید ایشون گفتند در محیط های باز و جاهایی که نور هست یا کم هست 5610 برندست و به زودی خودشونم میان من حد اکثر سعی رو دارم میکنم عکس های حرفیه با 5610 و k810 بزارم پس منتظر باشید
    Last edited by Punisher_2008; 31-08-2008 at 14:57.

آخر فروم باز hessam_sz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

احتیاجی به درگیری نیست دوستان صبر کنید من در تلاش هستم عکس میزارم در ضمن یکی از دوستان در همین فروم هستمند اقا حسام اسمشه ایشون مقایسه کردن هردو گوشی رو دارند میتونید ازشون بپرسید ایشون گفتند در محیط های باز و جاهایی که نور هست یا کم هست 5610 برندست و به زودی خودشونم میان من حد اکثر سعی رو دارم میکنم عکس های حرفیه با 5610 و k810 بزارم پس منتظر باشید
    البته من فقط گفتم جاهايي كه محيط باز هست و هوا هم كاملا روشن هست.
    در مورد جمله قبلي هم حرفم را پس ميگيرم چون الانم كه رفتم تو آرشيوم نگاه كردم 2 تا عكس از يك منظره پيدا كردم كه يكيش را كا800 گرفته يكيش را 5610 قضاوت با خودتون.
    در ضمن اين عكس را ببينيد من با كا800 گرفتم عمرا هيچ نوع گوشي نوكيا نميتونه چنين عكسي بگيره.
    اين يعني فوكوس.

اين عكس را با كا800 گرفتم

و اين يكي از همون منظره با 5610

ببخشيد چند تا عكس ديگه داشتم كه چون خانوادگي هست نميتونم بذارم ولي نذارم بهتره چون عكس هاي 5610 افتضاحه مخصوصا كه زوم هم كردم عكس گرفتم ديگه هيچي
    Last edited by hessam_sz; 01-09-2008 at 21:55.

10. این کاربر از hessam_sz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hessam_sz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

پست تكراري....
    Last edited by hessam_sz; 01-09-2008 at 22:53.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •