تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 17 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 169

نام تاپيک: مقایسه عکسهای گرفته شده با دوربین 3.2 گوشیهای نوکیا 5610 و سونی اریکسون K800

آخر فروم باز Punisher_2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

دوست عزیز شما اینجا در عکسهایی که من گرفتم ببینید چه قدر شفاف و نوشته ها شفاف و خوانا هستند k800 در جاها که نور هم و کم نور هست د مقابل 5610 هیچ حرفی نداره ولی در تاریکی مطلق k800 برنده هست شما در همه عکس ها k800 رو برنده میدونستید صبر کنید حالا عکس های k810 هم میزارم من 5610 که شما باهاش عکس گرفتید رو اصلا قبول ندارم واقعا داره افضاح میگیره ولی عکس هایی که من گذاشتم همه در محیط های کم نور بوده ولی ببینید چه قدر واضح شفاف و زیبا در امده بخصوص عکس اول

کـاربـر بـاسـابـقـه MehranVB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

دوست عزیز شما اینجا در عکسهایی که من گرفتم ببینید چه قدر شفاف و نوشته ها شفاف و خوانا هستند k800 در جاها که نور هم و کم نور هست د مقابل 5610 هیچ حرفی نداره ولی در تاریکی مطلق k800 برنده هست شما در همه عکس ها k800 رو برنده میدونستید صبر کنید حالا عکس های k810 هم میزارم من 5610 که شما باهاش عکس گرفتید رو اصلا قبول ندارم واقعا داره افضاح میگیره ولی عکس هایی که من گذاشتم همه در محیط های کم نور بوده ولی ببینید چه قدر واضح شفاف و زیبا در امده بخصوص عکس اول

قبلش خواهش کردم از روی تعصب نظر ندید. من عکسها رو کاملاً در شرایط یکسان گرفتم، نور هر دو به یک اندازه بوده فاصله لنز همینطور ... نوشته ها هم از روی یک دیکشنری که با فونت خیلی ریز نوشته شده با نور کم گرفتم، ولی شما با نور زیاد از روی یک نوشته درشت گرفتید. بعلاوه اصلاً عکسای کا800 رونذاشتین که بشه مقایسه کرد.
    به هر حال اینکه از روی تعصب نظر بدین تاثیری روی بهتر بودن یکی از اونا نداره خود افرادی بازدید کننده میفهمن کدوم بهتره...
    ممنون از نظرتون

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

منم ذکر کردم که در انباری گرفتم زیر زمینه محیطش کم نوره و شما عکس هایی که من گرفتم رو با عکس هایی که شما با 5610 مقایسه کنید می فهمید چه قدر تفاوت داره؟ اون عکس آدوکلان نوشته های روزنامه به این خوانا نشون میده ولی مال شما اصلا خوانا من متعقدم فلاش گوشی on بوده نه اتوماتیک به حر حال منتظر عکس ها k810 که من میزارم باشید تنها برگ برنده k800 یا 810 در مقابل 5610 در تاریکی مطلق هست در غیر این صورت هیچی حرفی برای گفتن نداره

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

منم ذکر کردم که در انباری گرفتم زیر زمینه محیطش کم نوره و شما عکس هایی که من گرفتم رو با عکس هایی که شما با 5610 مقایسه کنید می فهمید چه قدر تفاوت داره؟ اون عکس آدوکلان نوشته های روزنامه به این خوانا نشون میده ولی مال شما اصلا خوانا من متعقدم فلاش گوشی on بوده نه اتوماتیک به حر حال منتظر عکس ها k810 که من میزارم باشید تنها برگ برنده k800 یا 810 در مقابل 5610 در تاریکی مطلق هست در غیر این صورت هیچی حرفی برای گفتن نداره
    نظرتون واقعاً تعصبانه است ولی نظرتون محترمه! اجازه بدین نظر دادن رو به دیگران واگذار کنیم...

آخر فروم باز ali racer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

به نظرم این بحث تموم بشه بهتره...

رقابت 5 مگی ها هم تموم شده و نوبت 8 مگا پیکسلی هاست
    حالا شما اونو ول کردین چسبیدین به 3 ؟؟؟

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

به نظرم این بحث تموم بشه بهتره...

رقابت 5 مگی ها هم تموم شده و نوبت 8 مگا پیکسلی هاست
    حالا شما اونو ول کردین چسبیدین به 3 ؟؟؟
    حق با شماست!

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

شنبه یم k810 سری اول به دستم میرسه عکساشونو میزرم کف کنید تنها برگ برنده k810 یا 800 جلو 5610 تاریکی مطلق هست ولی به طور کلی دوربین k810 یا 800 حرفه ای تر ساخته شده واسه همین میگن k800 بهتره و گرنه k800 جلو n73 در روز هیچ حرفی نمیتونه بگه مثل 5610 ولی در شب 5610 کمی بهتر از n73 به دلیل فلش قویتر و k810 از هردو بهتر ببه دلیل فلش زنون

آخر فروم باز B L A S T E R's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    █ مادرید ! █

پيش فرض

ممنون از تاپیک و زحمتی که کشیدی..
    ولی مقایسه اشتباهیه..
    چون k800 کمرافون و5610 موزیک فونه

آخر فروم باز s-a-l-i-m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    North

پيش فرض

شما اریکسون دوستان خیلی جاها گفتید k800 از ..............بهتره بخصوص که می گفتید از n73 بهتره ومن هم مثل دوستمون میگم که فقط در تاریکی زیاد k800 بهتره...........

آخر فروم باز R@R#M@N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    قومس ( سمنان )

پيش فرض

شماها هنوز هم قانع نشديد كه ك800 بهترين كمرا فون بوده !! (حداقل تا اونموقع كه ن73 و د900 بودن)
    البته الان هم سلطان 3 مگاها سوني هست (سي 702 بريد عكساشو ببينيد)
    اين بحث واسه حداقل 15 سال پيشه !!‌لطفآ دوباره شروع نكنيد
    الان 8 مگا اومده !!!

11. این کاربر از R@R#M@N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •