تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 1 از 1

نام تاپيک: سایت آموزش آنلاین زبان انگلیسی با استفاده از فیلم!!!

کاربر فعال انجمن موسیقی و ورزش Pessimist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

10 سایت آموزش آنلاین زبان انگلیسی با استفاده از فیلم!!!

سلام دوستان
    نمیدونم ایجاد تاپیک برای یه همچین مطلبی درست هست یا نه به هر حال اگه مدیران احساس میکنن که این مطلب به یه تاپیکی که قبلا ایجاد شده ارتباط داره پست رو منتقل کنن!

این مطلب رو امروز دیدم که در مورد معرفی یه سایت برای آموزش زبان از طریق فیلم هست که خب من چند تا از کلیپ هایی که داخلش بود رو امتحان کردم و خوشم اومد!
    به تمامی کسانی که تازه یادگیری زبان رو شروع کردن(مثل خودم) پیشنهاد میکنم حتما از این سایت استفاده کنن!

آموزش زبان از طریق تماشای فیلم

یکی از روشهای بسیارمفید برای یاد گرفتن زبان انگلیسی دیدن یک فیلم برای چند بار می باشد با دیدن یک فیلم، هم می توانید به کاربرد صحیح عبارت پی ببرید و هم احساسی که با آن عبارت همراه است را درک کنید. از طرفی، مهارت شنیدن و حرف زدن در شما تقویت می شود و دیگر دچار سندرم فارسی فکر کردن و انگلیسی حرف زدن نخواهید شد. در ضمن معانی لغات را هم در متن خواهید فهمید و نیازی نیست به فرهنگ لغت مراجعه کنید. در کنار دیدن فیلم باید سعی کنید عبارت ها را تلفظ کنید. برای این کار هم ممکن است لازم باشد یک عبارت را چندین بار بشوید و برای همین باید فیلم را متوقف کرده و به عقب باز گردانید و دوباره پخش کنید که اگر لازم باشد این کارها را برای چند بار انجام دهید احتمالا کلافه خواهید شد. اما اینترنت همیشه راه کارهای خوبی را ارائه می دهد. در این نوشته هم قصد دارم سایتی را به شما معرفی کنم که اگر هر روز کمی وقت بگذارید خواهید توانست بدون اطلاف وقت و پول زبان انگلیسی را به خوبی یاد بگیرید.

در سایت English Central تعداد بیشماری کلیپ های با کیفیت صوتی و تصویری مناسب جمع آوری شده است که شما با عضویت در این سایت در قالب یک سیستم آموزشی رقابتی قرار است مهارت خود در زبان انگلیسی را بالا ببرید.

پس از عضویت در این سایت می توانید یک کلیپ را برای تماشا انتخاب کنید. با انتخاب گزینه Pause video after each line فیلم در حال پخش پس از گفته شدن هر جمله pause خواهد شد و فرصت دارید تا تنها با کلیک بر روی یک دکمه جمله را دوباره بشنوید و یا حتی با کلیک بر روی دکمه دیگری آنرا آهسته تر بشنوید. جالب است نه؟
    به نظر من که تا همین جا هم خیلی خیلی شگفت آور است. اما امکانات سایت هنوز تمام نشده، شما می توانید هر جمله را خودتان تلفظ کنید و هر چه تلفظ شما صحیح تر باشد امتیاز بیشتری دریافت خواهید کرد. بله، این سایت مجهز به سیستم تشخیص درستی تلفظ است. و همین امکان است که آنرا از هر سیستم آموزشی دیگر جدا می کند. با هر بار تلفظ فیلم توسط، امتیازی خواهید گرفت که این امتیاز در پروفایل شما ثبت می گردد و با این کار در یک رقابت جهانی میان تمام اعضاء شرکت داده خواهید شد. پس از دیدن فیلم و تلفظ کردن عبارات می توانید فیلم را در حالت Quiz تماشا کنید، در این حالت از هر عبارت چند کلمه در زیر نویس نوشته نمی شوند ولی تلفظ می شوند و شما باید کل عبارت را به صورت صحیح تلفظ کنید و دوباره برای این کار هم امتیاز خواهید گرفت.

به نظر من این سایت یکی از بهترین سایتهای آموزش زبانی است که من تا به حال دیده ام البته باید به اطلاعتان برسانم گوگل هم با من در این مورد موافق است و در این سایت سرمایه گذاری کرده است. شدیدا به شما توصیه می کنم همین حالا در این سایت عضو شوید و شروع به آموختن کنید.
    آیا برای شما هم یاد گرفتن زبان به این شکل جالب است؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. 7 کاربر از Pessimist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •