تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بهترین آهنگ ساز Dance Ejay 7

راي دهنده
7. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • EhsAnpArK

6 85.71%
  • Dj Behzad

1 14.29%
صفحه 5 از 9 اولاول 123456789 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 87

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی نرم افزار Dance Ejay 7

حـــــرفـه ای sin2x=2sinxcosx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

ضمنا اين سوال آخر شما که بيس چيه .
    بيس همون قسمتي از آهنگه که ووفر رو به لرزه مياره . هموني که ووو ووو ميکنه .

آخر فروم باز Ehsanpark's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

( اين هم آهنگ من : )
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    لینک مشکل داره دوست عزیز.بهتره این بحث رو هم همین جا تموم کنیم.اگه آهنگ هایی دارید که با دنس ای جی 7 ساخته باشید بزارید تا همهگوش کنند و نظر بدن.ممنون

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

لینک مشکل داره دوست عزیز.بهتره این بحث رو هم همین جا تموم کنیم.اگه آهنگ هایی دارید که با دنس ای جی 7 ساخته باشید بزارید تا همهگوش کنند و نظر بدن.ممنون
    کد:

آخر فروم باز R.P.G's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Filternet

پيش فرض

کد:
    آهنگت کوتاه بود و Lead ها یه دفعه ای بالا میومدن.

به نظر من آهنگ بد نبود.

البته این نظر من بود.

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کد:
    خب اگه کار اولت بود باید بگم هنوز خیلی جا داری ولی اگه کار اولت نبود افتضاح بود!
    آهنگت به نظر من این مشکلات رو داشت:

شروع بد / زمان کم / یه دفعه از یه لوپ به لوپ دیگه پریدن / همون طور که دوستمون گفت لیدهاش بدموقع پخش میشه / پایان بد / اصلا ریزه کاری هارو هم رعایت نکردید / استفاده مکرر و بی موقع از درام های مختلف و ...

امیدوارم کارت بهتر بشه.آهنگت رو میزارم صفحه اول اسمت هم تو نظرسنجی

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

:
    شروع بد / زمان کم / یه دفعه از یه لوپ به لوپ دیگه پریدن / همون طور که دوستمون گفت لیدهاش بدموقع پخش میشه / پایان بد / اصلا ریزه کاری هارو هم رعایت نکردید / استفاده مکرر و بی موقع از درام های مختلف و ...
    سلام . ممنون از نظرت . در مورد شروع بد بايد بگم که flight 643 تيستو دقيقا اينجوري شروع ميشه . زمان کم هم قبول دارم . اينو قرار بود ادامه بدم . وقتي شما فرمودين يه آهنگ هم شما بده گوش کنيم ، گفتم فعلا همينو بذارم . طبيعتا اينجور آهنگ پايانش هم بد ميشه . درسته زياد به ريزه کاري ها توجه نکردم . بالاخره ميشه گفت تاپيک خوبيه . اگه دوستان ديگه هم بيان مشارکت کنن ، اميدوار هستيم روز به روز به کيفيت آهنگ ها اضافه شه . من هم از همين الان Dance eJay7 رو نصب مي کنم و باهاش کار مي کنم .
    فقط يه مشکل . وقتي تو دنس جي در قسمت پايين ، روي يک ترک کليک مي کني که پخش شه نيم يا يک ثانيه پخش ميشه بعد قطع ميشه . مجبورم بيارم صفحه اصلي بعد بهش کامل گوش بدم . مشکل از کجاست ؟
    باز هم ممنون .

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

و باهاش کار مي کنم .
    فقط يه مشکل . وقتي تو دنس جي در قسمت پايين ، روي يک ترک کليک مي کني که پخش شه نيم يا يک ثانيه پخش ميشه بعد قطع ميشه . مجبورم بيارم صفحه اصلي بعد بهش کامل گوش بدم . مشکل از کجاست ؟
    باز هم ممنون .
    شما باید موس رو روی ترک نگه داری که آهنگ کامل پخش بشه و موس رو تا پایان تکون ندید.

در ضمن منتظر کارهای دیگه ی شما و دیگر دوستان هم هستیم.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

آقایون آهنگساز!!

میشه بگید تا چه حد اصول موزیک یا همون تئوری موسیقی رو می دونید و آیا اصلا لازمه که اونو بدونید و گوش موسیقایی هم داشته باشید؟!

چون منم می خوام آهنگ بسازم در سبک ترنس و هاوس و بریک بیت...ولی خیلی وقته که دارم با نرم افزار و کتاب های مربوط به تئوری موسیقی و گوش موسیقایی(ear training) ور میرم.در نتیجه فعلا آهنگ خاصی نساختم و قصدم اینه که اول گوشم قوی بشه بعد برم سراغ ساخت آهنگ.راستش یه جورایی هم خسته کننده شده این قضیه، ولی به خودم اجازه نمی دم غیر اصولی آهنگ بسازم!
    در ضمن برای آهنگ سازی از Sony Acid استفاده می کنم.

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقایون آهنگساز!!

میشه بگید تا چه حد اصول موزیک یا همون تئوری موسیقی رو می دونید و آیا اصلا لازمه که اونو بدونید و گوش موسیقایی هم داشته باشید؟!

چون منم می خوام آهنگ بسازم در سبک ترنس و هاوس و بریک بیت...ولی خیلی وقته که دارم با نرم افزار و کتاب های مربوط به تئوری موسیقی و گوش موسیقایی(ear training) ور میرم.در نتیجه فعلا آهنگ خاصی نساختم و قصدم اینه که اول گوشم قوی بشه بعد برم سراغ ساخت آهنگ.راستش یه جورایی هم خسته کننده شده این قضیه، ولی به خودم اجازه نمی دم غیر اصولی آهنگ بسازم!
    در ضمن برای آهنگ سازی از Sony Acid استفاده می کنم.
    دوست عزیز من که به شخصه هیچ چیز از نت و تئوری و اینا سرم نمی شه و فکر نمی کنم ساخت آهنگ های ترنس و سبک هایی که شما گفتید به این چیزا نیازی داشته باشه.ولی هر موقع که آنگ گوش می کنم به قدری به ریزه کاری هاش توجه می کنم که خودم کلافه میشم!

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

شما باید موس رو روی ترک نگه داری که آهنگ کامل پخش بشه و موس رو تا پایان تکون ندید.

در ضمن منتظر کارهای دیگه ی شما و دیگر دوستان هم هستیم.
    کارت خيلي درست بود . ممنون .

دوست عزیز من که به شخصه هیچ چیز از نت و تئوری و اینا سرم نمی شه و فکر نمی کنم ساخت آهنگ های ترنس و سبک هایی که شما گفتید به این چیزا نیازی داشته باشه.ولی هر موقع که آهنگ گوش می کنم به قدری به ریزه کاری هاش توجه می کنم که خودم کلافه میشم!
    آقا احسان يه چيز ديگه بگم . نمي خوام بحثو دوباره کش بدم . ولي براي آهنگ سازي با برنامه دنس جي درسته لازم نيست با تئوري موسيقي آشنا باشي ولي براي آهنگ سازي با برنامه هايي همچون FL و Sonar يا همون سوني اسيد يه آشنايي جزئي با مفاهيم درام کيت ، سکوئنسر ، ريتم سازي ، ميکسنگ ، ميدي کنترولر ها و چندين مطلب ديگر لازمه .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •