تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: راهنمايي براي ساختن يك برنامه ساده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

14 راهنمايي براي ساختن يك برنامه ساده

با عرض سلام خدمت دوستان عزيزم در پي سي ورلد ،من احتياج به طراحي يك برنامه ساده دارم كه به كمك اون به طور روزانه انجام دادن و ندادن يك سري فعاليت از پيش تعيين شده (مثل:مطالعه ، ورزش كردن و ...) رو كنترل كنم . ودر ضمن جايي براي توضيحات اضافي داشته باشه ،مثلاً وقتی علامت زدم که مطالعه کردم جایی داشته باشه که توضیح بدم چه کتابی رو مطالعه کردم وچند ساعت؟ به علاوه این برنامه بتونه یک آرشیو بر اساس تاریخ شمسی ایجاد کنه تا بتونم به راحتی وضعیت روزهای گذشته رو بررسی کنم.
    منظور کلی من اینه که میخوام برای کارهای روزانه خودم برنامه ریزی کنم و با استفاده از این برنامه کامپیوتری ببینم تا چه حدی این برنامه ریزی رو اجرا کردم.
    ولی من در زمینه برنامه نویسی و این جور کارها هیچ نوع اطلاعاتی ندارم . لذا بسیار متشکر خواهم شد اگر عزیزی در این رابطه به من کمک کرده وراهنمایی کند که اصلاً چنین کاری برای من ممکن است یا نه ؟و اگر چنین چیزی ممکن است باید چه کاری انجام بدهم.
    راستی اگر امكان داشته باشد که این برنامه محیط گرافیکی زیبایی هم داشته باشد بسیار عالی می شود.
    باتشکر فراوان از تمامی شما خوبان

اگه نباشه جاش خالی می مونه raheman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز تا وقتی با یه زبان برنامه نویسی آشنا نباشی نمی تونی اینا رو که گفتی تو یه برنامه بنویسی.اگه هم برنامه رو می خوای بدی اینحا براتون بنویسن بهتره اینو بخونی .
    اینجا محل نوشتن پروژه نیست !!
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای شروع بهتره بری یه زبان ویژوال مانند مثل ویژوال بیسیک یا Delphi ویا هر زبان دیگر رو یاد بگیری اونوقت در خدمتت هستیم.

3. این کاربر از raheman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •