تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 24

نام تاپيک: رقابت 8.0 مگاپیکسلی ها ( Samsung INNOV8 i8510 Vs. Sony Ericsson C905 Vs. Motorola Alexander )

داره خودمونی میشه R A K I's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

c905 از سنسور EXMOR CMOS سونی استفاده میکنه که در دوربین دیجیتال رده بالای سری آلفای سونی هم از exmor استفاده کرده (exmor تکنولوژی سی موس سونیه , superhad تکنولوژِی سی سی دی سونیه × exmor خیلی ارزانتر هست به نسبت superhad ) و چند نوع پورتوتایپ c905 رو سونی اریکسون برا تست داده بیرون × اونی که موبایل ریویو گزاشته سنسورش exmor هست ولی با فریمور تست ! یعنی اولین فریموری که برای تست رو گوشی گذاشتن که خیلی قدیمیه . اون عکسایی که قبل از معرفی c905 که تو نت پخش شد (رنگاش قاطی بود ) هم از این فریمور بود (مثل موبایل ریویو ) موبایل ریویو نباید بر پایه این پورتوتایپ ریویو بنویسه در حالی که خودش یه جا میگه این نسخه آخر ه که میخواد وارد بازار بشه بعد یه جا میگه گوشی هنوز بعضی امکاناتش فعال نیست مثل اسمارت کنتراست (خوب این چه نسخه آخریه ؟؟؟) من مطمئنم کیفیت عکس سی905 موقعی که به بازار میاد دیدنی است .

i8510 سامسونگم من عکساشو دیدم خوب بود جزئیاتش از لحاظ رنگ و کنتراست خوب بود فقط نویز عکس زیاد بود به خصوص در نور کم که نویز خیلی زیاد شده بود .

اکساندر موتورولا هنوز هیچ اطلاعات دقیقی نیست و اکثرا شایعه درست میکننن × اونطور که من شنیدم امسال معرفی نمیکنه × سال بعد (2009) موتو معرفی میکنه .

اگه امکاناتش درست باشه که ویندوز موبایل باشه + 8 مگ کداک . مطمئنا برنده است با این امکانات چون ویندوز موبایل و صفحه لمسی فاکتور هایی که اون دو تا دیگه ندارند . یعنی یه پاکت خفن

بعدش i8510 سامسونگه از لحاظ امکانات بعدشم c905

Alexander>i8510>c905

2. 8 کاربر از R A K I بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Apachi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Neverland

پيش فرض

c905 از سنسور EXMOR CMOS سونی استفاده میکنه که در دوربین دیجیتال رده بالای سری آلفای سونی هم از exmor استفاده کرده (exmor تکنولوژی سی موس سونیه , superhad تکنولوژِی سی سی دی سونیه × exmor خیلی ارزانتر هست به نسبت superhad ) و چند نوع پورتوتایپ c905 رو سونی اریکسون برا تست داده بیرون × اونی که موبایل ریویو گزاشته سنسورش exmor هست ولی با فریمور تست ! یعنی اولین فریموری که برای تست رو گوشی گذاشتن که خیلی قدیمیه . اون عکسایی که قبل از معرفی c905 که تو نت پخش شد (رنگاش قاطی بود ) هم از این فریمور بود (مثل موبایل ریویو ) موبایل ریویو نباید بر پایه این پورتوتایپ ریویو بنویسه در حالی که خودش یه جا میگه این نسخه آخر ه که میخواد وارد بازار بشه بعد یه جا میگه گوشی هنوز بعضی امکاناتش فعال نیست مثل اسمارت کنتراست (خوب این چه نسخه آخریه ؟؟؟) من مطمئنم کیفیت عکس سی905 موقعی که به بازار میاد دیدنی است .

i8510 سامسونگم من عکساشو دیدم خوب بود جزئیاتش از لحاظ رنگ و کنتراست خوب بود فقط نویز عکس زیاد بود به خصوص در نور کم که نویز خیلی زیاد شده بود .

اکساندر موتورولا هنوز هیچ اطلاعات دقیقی نیست و اکثرا شایعه درست میکننن × اونطور که من شنیدم امسال معرفی نمیکنه × سال بعد (2009) موتو معرفی میکنه .

اگه امکاناتش درست باشه که ویندوز موبایل باشه + 8 مگ کداک . مطمئنا برنده است با این امکانات چون ویندوز موبایل و صفحه لمسی فاکتور هایی که اون دو تا دیگه ندارند . یعنی یه پاکت خفن

Alexander>i8510>c905
    عزیزم اگه دقت کرده باشید استراتژی موتورلا خیلی تغییر کرده و دیگه مثل سابق نیست که اول یک گوشی رو معرفی کنه بعدش 6-7 بعد تولید کنه
    ZN5 بعد از 1 ماه که معرفی شد ریلیز شد
    در مورد این گوشی هم موتورلا قول داده در Q4 ریلیزش کن و مطمئن باشید برای بالا بردن سهمش تو بازار این کار رو انجام میده...

4. این کاربر از Apachi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز R@R#M@N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    قومس ( سمنان )

پيش فرض

عزیزم اینجا نوشته شاید فریموش اپ بشه درست بشه ولی فعلآ مشخصاتش اینجوری اعلام شده
    امیدوارم عوض بشه...
    آپاچي جان از شما بعيده !!!
    اينو بخون :
    Card slot Memory Stick Micro (M2), 2 GB card included
    - 160 MB internal memory
    نوشته 2 گيگابيات مموري داخل جعبه هست !! نه اينكه 2گيگ ساپورت ميكنه
    Mobile-review.com
    حسابی به C905 گیر داده و تو مشاهده خودش گفته
    Sony Ericsson C905 - sample shots and lowdown on camera
    که منظورش این بوده عکس هاش حسابی ابتدایی و نتیجه دوربینش تاثر آور بوده
    امیدوارم سونی مثل K850 فریمور این گوشی رو به روز کنه و به این زودی کنار نره...
    نمونه عکسهایی که SE کارخرابی کرده
    نميخوام بحث هاي قديمي رو دوباره شروع كنم !!‌ولي شما يه سر به همين GSMARENA بزن !!‌عكسهاي نسخه اوليه C905 رو ببين !!! بعد با MOBILE-REVIEW مقايسه كن !!
    موبايل ريويوو خيلي با سوني لج افتاده !! نمونش هم دبليو 960 كه بگفته GSMarena بهترين موزيك فون شده ولي اون كيفيت صداشو از ن81 هم كمتر دونسته و بشدت كوبوندتش !!
    در كل يه سرچ توي كلوپ سوني بزن عكسهاي سي 905 رو ببين نظرت عوض ميشه

6. 2 کاربر از R@R#M@N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Apachi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Neverland

پيش فرض

آپاچي جان از شما بعيده !!!
    اينو بخون :
    Card slot Memory Stick Micro (M2), 2 GB card included
    - 160 MB internal memory
    نوشته 2 گيگابيات مموري داخل جعبه هست !! نه اينكه 2گيگ ساپورت ميكنه

نميخوام بحث هاي قديمي رو دوباره شروع كنم !!‌ولي شما يه سر به همين GSMARENA بزن !!‌عكسهاي نسخه اوليه C905 رو ببين !!! بعد با MOBILE-REVIEW مقايسه كن !!
    موبايل ريويوو خيلي با سوني لج افتاده !! نمونش هم دبليو 960 كه بگفته GSMarena بهترين موزيك فون شده ولي اون كيفيت صداشو از ن81 هم كمتر دونسته و بشدت كوبوندتش !!
    در كل يه سرچ توي كلوپ سوني بزن عكسهاي سي 905 رو ببين نظرت عوض ميشه
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    تو این سایت ننوشته Memory Stick Micro (M2), 2 GB card included اینطور نوشته :

Sony Ericsson C905: Only 160MB internal memory, but it has an M2 slot for up to 2GB of expandable memory.

بازم عزیزم من مطمئن هستم زمانی ک به ورژن نهایی برسه این مشخصاتش کلی عوض میشه و باید تا ریلیز شدن منتظر موند
    بابا اصلآ به این ریویو ها اعتباری نیست این از مبایل ریویو اینم از GSMARENA که یک ساله از موتو ریویو نگذاشته
    مبایل ریویو باز بهتره تاره این مقاله ای که گذاشته ننوشته ریویو نوشته نمونه عکس های C905 و خودش هم گفته امکان داره تو نسخه نهایی اوضاع بهتر بشه و شاید مثل K850 متحول بشه...
    Last edited by Apachi; 16-08-2008 at 14:38.

8. این کاربر از Apachi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز R@R#M@N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    قومس ( سمنان )

پيش فرض

دقيقآ‌ !!!
    ولي خاب بازم موبايل ريويوو خيلي از سوني بد ميگه !! قبول نداري ؟؟

حـــــرفـه ای Highbury's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    G O R G A N-I R A N M E H R s.t

پيش فرض

موبایل ریویو خیلی از سونی بد میگه عکسهای سی905 واقعا عالی هستش و میتونه جای یه دوربین دیجیتال رو بگیره.
    همین سی902 نسخه جدیدش خیلی خیلی عکسهای ردیفی میگیره

اگه نباشه جاش خالی می مونه Ali Delkhosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران - اندیشه

پيش فرض

Alexander>i8510>c905
    تمام گفته هاي دوستمونو قبول دارم

اما نمي دونم اين سايت هاي به قول خودشون معتبر براي چي با C905 چپ افتادن ، اصلاً اطلاعات درست به كاربر نميدن
    اميدوارم با ورود C905 به بازار همه به قدرت دوربين اين گوشي پي ببرن

Banned SAEED_BARCELONA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    آبادان

پيش فرض

آپاچی جان فکر نمی کنی اگه این آقا اسکندر امسال بخواد ریلیز بشه قیمتش سر به فلک میکشه؟
    i8510 که سیمبینه و تاچ هم نیست فکر کنم بیشتر از 700 یورو قیمت داره حالا اسکندر که دیگه ویندوزه و تاچ!!!
    آماری از این قضیه ندارید؟

پروفشنال Apachi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Neverland

پيش فرض

آپاچی جان فکر نمی کنی اگه این آقا اسکندر امسال بخواد ریلیز بشه قیمتش سر به فلک میکشه؟
    i8510 که سیمبینه و تاچ هم نیست فکر کنم بیشتر از 700 یورو قیمت داره حالا اسکندر که دیگه ویندوزه و تاچ!!!
    آماری از این قضیه ندارید؟
    قیمتش که حتمآ باید خیلی بالا باشه چون لایسنس سیستم عاملش که فقط 250 دلاری هست هزینه تولیدش هم به خاطر اینکه خط تولید ZINE تازه راه اندازی شده و مدرن هست و احتیاج نداره تا به روز بشه با ZN5 فرقی نداره فقط میمونه قیمت چیپست گرافیکی انودیا ...
    اینجا هم گفته
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Q4 لانچ میشه
    من که حدس میزنم برای رقابت این گوشی باید تو رنج قیمتی 600 دلار باشه که صد درصد اوسط 2009 کلی افت میکنه
    سامسونگ این قیمت رو گذاشته چون تا زمان عرضه C905 و اسکندر دی... تنها آپشن مشتری برای گوشی 8 مگا i8510 INNOV8 هستش تا زمانی که C905 , الکساندر بیان بیرون مطمئن باشه زمانی که این دو ریبلز بشن سامسونگ هم قیمت i8510 INNOV8 رو میاره پایین و اسکندر و C905 قیمتشون از این 700یورو خیلی کمتر خواهد بود
    به هر حال i8510 INNOV8 پیشقدم بوده و باید هزینه این موضوع رو هم از مشتری بگیره..

14. 3 کاربر از Apachi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned SAEED_BARCELONA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    آبادان

پيش فرض

قیمت c905 که فکر کنم حدود 400 دلار اعلام شده بود.
    با این حساب اسکند قیمتش حدود 900دلاره! wow
    لامصب مایکروسافت چه پولی به جیب میزنه بابت این ویندوز موبایل!

16. این کاربر از SAEED_BARCELONA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •