تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 66 از 214 اولاول ... 165662636465666768697076116166 ... آخرآخر
نمايش نتايج 651 به 660 از 2135

نام تاپيک: ◄ سوالات و مشکلات درباره‌ی پوست صورت ! ►

آخر فروم باز hamed malekpour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ....

پيش فرض

یه سوالی داشتم چه طوری می شه پوست بدن وپوست صورت را یکمی قهوای رنگ کرد بدن من خیلی سفیده به همین خاطر می پرسم چی کار کنم بهتره؟

پروفشنال Molibden's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام نحوه مصرف لایه بردار کترل چجوریه؟ (چند بار در هفته؟ ضد افتاب ، مرطوب کننده و ...؟)

صورتم جوش های کمی داره و از محلول کلیندامایسین هم استفاده میکنم برای جلوگیری جوش های جدید
    ولی اکثر پوست صورتم بصورت جای جوش قرمز رنگ کوچیک باقی مونده
    پوستم نه چربه نه خشک
    Last edited by Molibden; 07-05-2010 at 11:40.

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان به خصوص جناب Feli...
    بنده صورتم دارای جوش شده بود و پیش دکتر متخصص پوست رفتم و برای بنده آزیترومایسین، صابون Golmer، کرم PineOxyl، کرم AHA 8% و کرم ضد آفتاب بدون چربی دادن...
    حالا بنده چند سوال داشتم...
    1) به بنده گفته شده کرم AHA رو هر روز 2 مرتبه یک مرتبه صبح تا ظهر و یک مرتبه هم از ظهر به بعد بزنم و کرم ضد آفتاب هم بعدش مصرف کنم حتما... حالا آیا نیاز داره موقعی که میخوام برای بار دوم (موقع ظهر) کرم AHA رو مجددا بزنم صورتم رو بشورم یا نیازی نداره و اگه نیازی داره باید با صابون گلمر بشورم یا صابون عادی ؟ (به من گفته شده روزی 1-2 بار صورتم رو با صابون گلمر بشورم)
    2) کرم PanOxyl رو گفتن یک شب در میون از شب بزنم تا صبح، صبح بشورم... اما این کرم خیلی سخت شسته میشه، چطوری باید مصرف کنم و بعد بشورمش ؟
    بله!حتما قبل هر کرم باید صورت خودتون رو مجددا بشورید تا عمل جذب به حداکثر برسه...
    با همون گلمر بشورید...
    در مورد سوال دومتون!!میتونید از یه لیف حوله ای بسیار نرم استفاده کنید!!بسیار نرم باشه و به صورت دورانی پوست خودتون رو بشورید باهاش...
    یه سوالی داشتم چه طوری می شه پوست بدن وپوست صورت را یکمی قهوای رنگ کرد بدن من خیلی سفیده به همین خاطر می پرسم چی کار کنم بهتره؟
    کرم اوتوبرنز مفیده...
    سلام نحوه مصرف لایه بردار کترل چجوریه؟ (چند بار در هفته؟ ضد افتاب ، مرطوب کننده و ...؟)

صورتم جوش های کمی داره و از محلول کلیندامایسین هم استفاده میکنم برای جلوگیری جوش های جدید
    ولی اکثر پوست صورتم بصورت جای جوش قرمز رنگ کوچیک باقی مونده
    پوستم نه چربه نه خشک
    به نظر من از کرم AHA 15 آردن استفاده کن شب ها!
    روزهم از ضدآفتاب استفاده کن...

4. این کاربر از S0R3N4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hamed malekpour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ....

پيش فرض

این کرم اوتوبرنز قیمتش چنده؟

کاربر فعال انجمن ادبیات hamid_diablo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آنجا که عقاب پر بریزد

پيش فرض

سلام

یه جوشهای قرمز روی بدنم زده که بیشتر زیر سینه هامه تقریبا 2 ماهی هست که همونطوری مونده از بین هم نمیره

اگه ممکنه راهنماییم کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام

یه جوشهای قرمز روی بدنم زده که بیشتر زیر سینه هامه تقریبا 2 ماهی هست که همونطوری مونده از بین هم نمیره

اگه ممکنه راهنماییم کنید
    شما شستشوی روزانه با صابونهای ملایم که پوست را خشک نکنند در ضمن فاقد کرم هم باشند را برای یک مدتی امتحان کنید و در ضن تا بهبودی توصیه میشه از لباسهای تنگ و چسبان بخصوص اگه پلاستیکی (الیاف مصنوعی) هم باشند استفاده نکنید

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

سلام

اگه ممکنه راهنماییم کنید
    سلام دوست عزیز
    ترشح سبوم در پوست های اطراف سینه طبیعی هست یا خیر؟؟؟یعنی چرب خیلی پوستت یا نه؟
    میتونی از محلول بنزوئیل پراکسید هر 12 ساعت استفاده کنی...

کاربر فعال انجمن هنر هفتم mehdi30nema's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام
    من از چند ماهه پیش روی صورتم جوش میزد که رفتم دکتر و قرص داکسی سیکلین به همراه یک محلول ساختنی و یک صابون بهم داد که دیگه بعد از اون جوش نزدم ولی جای جوش ها مونده . بعد از دو هفته که رفتم قرص ها را کماکان دوباره بهم داد و دو تا کرم تریامسینولون و کلیندامایسین به من داد .
    اما هنوز مقداری جای جوش ها مونده که من میخام برای از بین بردن اونها از کرم لایه بردار استفاده کنم . اما اصلا اطلاعاتی از این کرم ها ندارم .
    ممنون میشم یک توضیح کامل بهم بدین و نحوه استفاده و ... را بهم بگید .

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

به لک های قرمز بعد از ایجاد جوش میگن ماکول و که بعد از مدتی اون ماکول ها تبدیل میشن به لک هایی قهوه ای رنگ به نام هیپرپیگمانتاسیون بعد از التهاب...
    کرم های حاوی AHA با تسریع فرایند باز سازی سلول ها،سلول های مرده زودتر از جا میفتن و جاشون به سلول ها جوان تر میدن و این عمل باعث میشه که لک ها زودتر از حد معمول از بین برن...

11. این کاربر از S0R3N4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن هنر هفتم mehdi30nema's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به لک های قرمز بعد از ایجاد جوش میگن ماکول و که بعد از مدتی اون ماکول ها تبدیل میشن به لک هایی قهوه ای رنگ به نام هیپرپیگمانتاسیون بعد از التهاب...
    کرم های حاوی AHA با تسریع فرایند باز سازی سلول ها،سلول های مرده زودتر از جا میفتن و جاشون به سلول ها جوان تر میدن و این عمل باعث میشه که لک ها زودتر از حد معمول از بین برن...
    ممنون بابت توضیح .
    ولی من چون تا حالا از اینا استفاده نکردم میشه یه توضیح هم در مورد نحوه استفاده و اینکه کدوم مارکش بهتره بدید ؟
    کرم ضد آفتاب چی ؟

باتشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •