تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 72 از 214 اولاول ... 226268697071727374757682122172 ... آخرآخر
نمايش نتايج 711 به 720 از 2135

نام تاپيک: ◄ سوالات و مشکلات درباره‌ی پوست صورت ! ►

داره خودمونی میشه Dex's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

از 5 سال پیش خیلی جوش میزدم ( جوشها به صورت سفیده و بعد از مدتی خشک میشه و میریزه )
    مشکلم با صابون خرچنگ واسه 1 سال حل شد
    الان دوباره صورتم جوش میزنه
    بیشتر توی پیشونی و شقیقه ها و گونه هام

21 سالمه و هفته ای دو بار ژیلت میزنم ( البته نه از این ارزونها )
    راه حلی وجود نداره ؟

الان مشکلتون جوش بعد از اصلاحه؟
    خوب نفهمیدم...
    سلام
    دلیل اصلیش این نیست
    الان دو هفتش با ماشین صورتمو اصلاح میکنم و راستش اون قسمتایی که با ماشین میزنم دیگه جوش نمیزنه و یا به حداقل رسیده
    مشکل اصلیم رو که گفتم خیلی جوش روی پیشونی ، گونه ها و شقیقه هام میزنم
    پیشونیم رو که هیچ وقت تا حالا بدون جوش ندیدم
    جوش هام هم به صورت سفید میان بالا و بعد از مدتی خشک میشن میریزن و بعضی مواقع هم صورتم قرمزه و جوش ها خیلی میسوزن .

پروفشنال sam_sami_2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

[/I]

سلام
    دلیل اصلیش این نیست
    الان دو هفتش با ماشین صورتمو اصلاح میکنم و راستش اون قسمتایی که با ماشین میزنم دیگه جوش نمیزنه و یا به حداقل رسیده
    جوش هام هم به صورت سفید میان بالا و بعد از مدتی خشک میشن میریزن و بعضی مواقع هم صورتم قرمزه و جوش ها خیلی میسوزن .
    دوست عزیز بنده هم جوش زیاد مخصوصا رو پیشونی داشتم که مانند شما اکثرا چرکی و سر سفید بودن... اگر فکر میکنی داری اذیت میشی میتونی به یک متخصص پوست مراجعه کنی اگر نه به شخصه برام ثابت شد که غذاهای چرب خیلی تاثیر گذارن مخصوصا گردو، تخم مرغ ...

کاربر فعال انجمن هنر هفتم mehdi30nema's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کلربر عزیز feli :
    من الان 6 روزه که از لایه بردار آردن 12 درصد استفاده میکنم . ولی صورتم هیچ تغییری نکرده . از کی فکر میکنی به تغییر میوفته ؟

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

مگه هيدروكينون چه ضرري داره؟
    من كه استفاده كردم ، بهتر از غيره بود
    چون دپيدرم بايد روزي دوبار باشه و اين كه در روز در معرض آفتاب قرار ميگيريم و ----- ضد آفتابش هم شما گفتين تا دو ساعت ميمونه
    ولي اين ژل محتواي هيدروكينون هر شب، دور از نور هست و حس ميكنم كه بهتر از سايرين به من جواب داده.

حالا ميخوام بدونم ميشه براي بار دوم هم استفاده كرد؟
    خب
    هیدروکینیون پوست رو بعد از مدت طولانی استفاده شه قرمز و ملتهب میکنه و عوارضی از این دست
    عرض کردم
    شما میتونید تا 6 ماه بدون هیچ مشکلی از این کرم استفاد کنید!!
    نیمیدونم دکترتون بهتون چی گفته!
    ولی دستور اصلی استفاده ی از ژل هم 2 بار در روزه-عصر و شب...
    این بی خوابی رو دارم !

دوستان برای این دو تا مشکل راه حلی دارند:

برای این جوش هایی که به پوست پرتقالی معروف هست (منظورم دون دون سیاه رنگ که اغلب روی بینی دیده میشه) چه راه درمانی توصیه میشه؟

3- کرم و یا صابونی میخواستم که مناسب پوست خشک باشه؟
    خب دیگه!اگه بیخوابی داشته باشی هیچ کاری نمیشه کردش
    میتونی از اسکراب استفاده کنی!بهت اسکراب NIVEA FOR MEN رو پیشنهاد میکنم!هفته ای دوبار بعد از خیس کردن صورتت به مدت 2-3 دقیقه بمال و با آب خوب بشور.
    [/I]

سلام
    دلیل اصلیش این نیست
    خب!دلایل ایجاد جوش یکی 2 تا نیس!در موردش هم زیاد بحث شده.چند سالتونه شما و این جوش ها شدتشون چقدره؟
    دوست عزیز بنده هم جوش زیاد مخصوصا رو پیشونی داشتم که مانند شما اکثرا چرکی و سر سفید بودن... اگر فکر میکنی داری اذیت میشی میتونی به یک متخصص پوست مراجعه کنی اگر نه به شخصه برام ثابت شد که غذاهای چرب خیلی تاثیر گذارن مخصوصا گردو، تخم مرغ ...
    برای بار صدم میگم!!!!!تغذیه در ایجاد جوش هیچ تاثیری نداره.این به هیچ وجه از نظر علمی ثابت شده نیس.ولی خوردن غذاهای چرب و شیرین زیاد میتونه در چرب شدن پوست موثر باشه!البته بحث غذاهای آلرژی زا جداستا...
    کلربر عزیز feli :
    من الان 6 روزه که از لایه بردار آردن 12 درصد استفاده میکنم . ولی صورتم هیچ تغییری نکرده . از کی فکر میکنی به تغییر میوفته ؟
    12؟؟؟؟؟؟؟مگه نگفتم 15؟؟؟
    خیلی خب!هنوز دیر نشده!بگرد 15 رو پیدا کن!بعد از 2 ماه شروع میشه اثراتش ولی پیشنهاد من استفاده ی 4-6 ماه هست!در طول روز ضد آفتاب رو فراموش نکنید...

دوستان
    شرمنده که یه مقدار طول کشید این سری پاسخ سوالاتون...

5. 3 کاربر از S0R3N4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

اتفاقا وقتي گرمم ميشه يا راه ميرم قرمز ميشم
    حالا اگه ضد لك دپيدرم(روشن كننده ننوشته) رو بزنم درست ميشه ؟
    روشن كننده هم هست؟

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

مگه شما در طول روز از ضدآفتاب استفاده نمیکنی؟؟؟
    در طول درمان با محصولات روشن کننده استفاده از ضدآفتاب با فاکتور حفاظتی بالا الزامیه
    چه دپیدرم چه اگزوویانس و .....

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

مگه شما در طول روز از ضدآفتاب استفاده نمیکنی؟؟؟
    در طول درمان با محصولات روشن کننده استفاده از ضدآفتاب با فاکتور حفاظتی بالا الزامیه
    چه دپیدرم چه اگزوویانس و .....
    بله. هر روز استفاده ميكنم از همين aven و Hyseke
    خب . به نظر شما ضد آفتاب spf30 خوبه؟
    ضد آفتاب اريف ليم خوبه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه deadboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام.رفقا من واس خاطر جوشای صورتم راکوتان میخورم.الان به قول دکترم تو ماهه آخر درمانم(ششم)
    ولی نمیدونم این ماه چرا اینقدر صورتم حساس شده؟قبل از این ابدا اینطوری نبود.حالا شیو که میکنم صورتم گر میگیره،سرخ میشه ودونه میزنه.(نمیتونم شیو نکنم چون از ریش بدم میاد تازه اگه ریشمم بلند بشه تا سر حد جنون میخاره.در ضمن از ژیلت یه بار مصرف استفاده میکنم)
    بیرونم که میرم با اینکه از ضد آفتاب استفاده میکنم صورتم سرخ میشه.(ضد آفتابم اینهsun sense sport )
    به نظر شما مشکل از کجاست؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

نظرتون در مورد مطلب زير چيست؟

عناصر طبیعی مانند گوجه فرنگی، سیب زمینی، لیمو، پودر برنج، پوست پرتقال و.... سفید کننده های طبیعی مهمی هستند که اگر شما به شکل منظم و ادامه دار از آنها استفاده کنید، می توانند نتیجه ی قابل توجهی داشته باشند.

ارزان ترین و آسان ترین روش تهیه ی یک سفید کننده ی پوست این است که پوست خشک شده ی پرتقال را پودر کنید و با مقداری کشک مخلوط کرده و روی صورت و دیگر قسمت های بدن که مایل هستید، قرار دهید. دست کم 10 دقیقه بگذارید به این صورت بماند و سپس آن را بشویید.

باور نمی کنید اگر بگویم گوجه فرنگی رنده شده و مخلوط شده با چند قطره آب لیمو چه نتیجه ی تماشایی خواهد داشت. امتحان کنید و ببینید.

زردچوبه دارای ارزش های پزشکی مهمی می باشد. یک قاشق سوپ خوری پودر زردچوبه را با نصف قاشق سوچ خوری آب لیمو مخلوط کرده و روی پوست بگذارید. البته اینجا من پیشنهاد می کنم این ترکیب را شب استفاده کنید و پیش از خوابیدن آن را بشویید.

لیمو یک میوه ی شگفت انگیز با صفاتی شگفت انگیز می باشد. در موردی که شما می خواهید قسمتی از بدن خود را سفید کنید، مانند زیر بغل، هر روز پیش از رفتن به حمام به زیر بغلتان لیمو بمالید و نتیجه ی آن را ببینید.

هر روشی را که برای سفید کردن پوستتان انجام می دهید، به یک مسئله توجه داشته باشید. همیشه یادتان باشد که دست کم 20 دقیقه پیش از بیرون رفتن، حتما از کرم یا لوسیون ضد آفتاب استفاده کنید.

پزشک انجمن morsadr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

نظرتون در مورد مطلب زير چيست؟

عناصر طبیعی مانند گوجه فرنگی، سیب زمینی، لیمو، پودر برنج، پوست پرتقال و.... سفید کننده های طبیعی مهمی هستند که اگر شما به شکل منظم و ادامه دار از آنها استفاده کنید، می توانند نتیجه ی قابل توجهی داشته باشند.

ارزان ترین و آسان ترین روش تهیه ی یک سفید کننده ی پوست این است که پوست خشک شده ی پرتقال را پودر کنید و با مقداری کشک مخلوط کرده و روی صورت و دیگر قسمت های بدن که مایل هستید، قرار دهید. دست کم 10 دقیقه بگذارید به این صورت بماند و سپس آن را بشویید.

باور نمی کنید اگر بگویم گوجه فرنگی رنده شده و مخلوط شده با چند قطره آب لیمو چه نتیجه ی تماشایی خواهد داشت. امتحان کنید و ببینید.

زردچوبه دارای ارزش های پزشکی مهمی می باشد. یک قاشق سوپ خوری پودر زردچوبه را با نصف قاشق سوچ خوری آب لیمو مخلوط کرده و روی پوست بگذارید. البته اینجا من پیشنهاد می کنم این ترکیب را شب استفاده کنید و پیش از خوابیدن آن را بشویید.

لیمو یک میوه ی شگفت انگیز با صفاتی شگفت انگیز می باشد. در موردی که شما می خواهید قسمتی از بدن خود را سفید کنید، مانند زیر بغل، هر روز پیش از رفتن به حمام به زیر بغلتان لیمو بمالید و نتیجه ی آن را ببینید.

هر روشی را که برای سفید کردن پوستتان انجام می دهید، به یک مسئله توجه داشته باشید. همیشه یادتان باشد که دست کم 20 دقیقه پیش از بیرون رفتن، حتما از کرم یا لوسیون ضد آفتاب استفاده کنید.
    خوب چه کاریه که این همه خودتون را عذاب بدهید واینهمه موا مختلف را امتحان کنید .
    از داروهای سفید کننده تایید شده که هم دوز مشخص دارند و هم شناخته شده می باشند استفاده کنید .محققین به اندازه کافی روی انها تحقیق کرده اند و تاثیرات و عوارض آنها هم شناخته شده است

12. این کاربر از morsadr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •