تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 53 از 214 اولاول ... 34349505152535455565763103153 ... آخرآخر
نمايش نتايج 521 به 530 از 2135

نام تاپيک: ◄ سوالات و مشکلات درباره‌ی پوست صورت ! ►

اگه نباشه جاش خالی می مونه afshin50cent's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    NEW YORK CITY

پيش فرض

بچه ها سلام!!من خیلی وقته که صورتم جوشای شدیدی میزنه! حقیقتش پارسال رفتم دکتر بهم گفت باید راکوتان مصرف کنی خداییشم قرصای خوبیه و تاثیرش زیاده! بعد به خاطر مشکلاتی من درمانو گذاشتم کنار و امسال دوباره رفتم پیشش و دارم مصرف میکنم! به من گفت یه سال مصرف کنی خوب خوب میشی و باید برای جای جوشهای صورتت هم لیزر ipl استفاده کنی! میخواستم ببینم کسی از شما این شرایطو داشته؟ نتیجه گرفته؟ دیگه جوشاش بر نگشته؟ لک جوشاش خوب شده ؟ تشکر!

---------- Post added at 02:07 PM ---------- Previous post was at 02:03 PM ----------

من قبلا صورتم جوش میزد واز یک سری کرم و ... استفاده کردم بهتر شده و الان دیگه نمیزنه . ولی جای جوش ها مونده .
    چند تا سوال داشتم :
    1 - اگه لیزر کنم جای جوش ها کاملا از بین میره ؟
    2 - آیا بعدش که جوش در بیارم دوباره جاش میمونه و مثل قبل میشه ؟ یعنی لیزر بی فایده است ؟
    3 - کسی از عوارض لیزر و قیمتش خبر داره ؟
    والا همین دکتر که گفتم پارسال به من گفت هر جلسه 150000 تومن! البته ipl ! ولی کلا خیلی گرونه!

آخر فروم باز .:HAMED:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    حامد

پيش فرض

راستي اين قرص رواكوتان رو كي به كي استفاده ميكني؟
    روزانه؟

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    NEW YORK CITY

پيش فرض

روزی 2 تا!

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

دوست من مدتیه به خاطر جوش های صورتش رفته دکتر و بهش یه قرصی داده که پوست رو خشک میکنه و جوش ها رو از بین میبره. الان جوش هاش کمتر شده ولی لباش خیلی خشک شدن. یه ماه دیگه هم میخواد بره لیزر کنه که جاهای جوشی که رو صورتش هست از بین بره...میگه 300-400 تومن واسه لیزر خرج داره...
    حالا میخوام بدونم روش خوبیه این کار؟! آخه خودمم مدتی جوش های صورتم خیلی اذیت میکنه...
    آره خب،قبلا در این مورد خیلی بحث شده...
    من قبلا صورتم جوش میزد واز یک سری کرم و ... استفاده کردم بهتر شده و الان دیگه نمیزنه . ولی جای جوش ها مونده .
    چند تا سوال داشتم :
    1 - اگه لیزر کنم جای جوش ها کاملا از بین میره ؟
    2 - آیا بعدش که جوش در بیارم دوباره جاش میمونه و مثل قبل میشه ؟ یعنی لیزر بی فایده است ؟
    3 - کسی از عوارض لیزر و قیمتش خبر داره ؟
    بستگی به نوع اسکار ها داره...معمولا 70-80 % بهبودی داره،شما بگ جای جوش هات چه جوری،شاید بشه با کرم هم از بین بردش
    بچه ها سلام!!من خیلی وقته که صورتم جوشای شدیدی میزنه! حقیقتش پارسال رفتم دکتر بهم گفت باید راکوتان مصرف کنی خداییشم قرصای خوبیه و تاثیرش زیاده! بعد به خاطر مشکلاتی من درمانو گذاشتم کنار و امسال دوباره رفتم پیشش و دارم مصرف میکنم! به من گفت یه سال مصرف کنی خوب خوب میشی و باید برای جای جوشهای صورتت هم لیزر ipl استفاده کنی! میخواستم ببینم کسی از شما این شرایطو داشته؟ نتیجه گرفته؟ دیگه جوشاش بر نگشته؟ لک جوشاش خوب شده ؟ تشکر!

---------- Post added at 02:07 PM ---------- Previous post was at 02:03 PM ----------

والا همین دکتر که گفتم پارسال به من گفت هر جلسه 150000 تومن! البته ipl ! ولی کلا خیلی گرونه!
    1 سال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چه خبره؟6 ماه نهایتش باید طول بکشه!جتی یه سری از دکترا 4 ماهه تموم میکنن!خب!من خودم این شرایط رو نداشتم!ولی چندین مریض داشتم خب.بله!واقعا اثراتش عالیه.
    راستي اين قرص رواكوتان رو كي به كي استفاده ميكني؟
    روزانه؟
    به ازای وزنت معمولا تجویز میشه مقدارش
    بستگی به شدتت جوش هات هم داره!ممکنه به ازای هر کیلو 1 میلیگرم و یا هر 7 کیلو 1 میلیگرم مصرف شه
    ولی دوستان،این دارو رو به کسی سر خود و چون خودتون نتجیه گرفتید ازش تجویز نکنید!بخدا خطرناکه،باید کلی تست و آزمایش خون بده طرف تا پزشک ببینه که میتونه بیمار این قرص رو بخوره!تو زنانی که قابلیت باردار شدن هم دارن باید با احتیاط خیلی خیلی زیاد مصرف شه
    عرضی نیس.
    سوالی بود در خدمتم...

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    NEW YORK CITY

پيش فرض

عزیز شما پزشکی؟ می خواستم ببینم بعد از این مدت که مصرف کردم دیگه جوشام برا همیشه خوب میشه؟ یا نه؟ این دکتره که به ما گفت خوب میشی!!

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    حامد

پيش فرض

روزی 2 تا!
    سال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چه خبره؟6 ماه نهایتش باید طول بکشه!جتی یه سری از دکترا 4 ماهه تموم میکنن!خب!من خودم این شرایط رو نداشتم!ولی چندین مریض داشتم خب.بله!واقعا اثراتش عالیه.
    به ازای وزنت معمولا تجویز میشه مقدارش
    بستگی به شدتت جوش هات هم داره!ممکنه به ازای هر کیلو 1 میلیگرم و یا هر 7 کیلو 1 میلیگرم مصرف شه
    ولی دوستان،این دارو رو به کسی سر خود و چون خودتون نتجیه گرفتید ازش تجویز نکنید!بخدا خطرناکه،باید کلی تست و آزمایش خون بده طرف تا پزشک ببینه که میتونه بیمار این قرص رو بخوره!تو زنانی که قابلیت باردار شدن هم دارن باید با احتیاط خیلی خیلی زیاد مصرف شه
    اي بابا برا من 20 ميلي تجويز كرده روزانه يه دوني مصرف ميكردم ولي حالم بد شد زنگ زدم گف دوروز يه بار استفاده كن
    تو روزي دوتا!!!!!!!!!!!!!
    آره خيلي خطرناكه اين لامصب
    می خواستم ببینم بعد از این مدت که مصرف کردم دیگه جوشام برا همیشه خوب میشه؟ یا نه؟ این دکتره که به ما گفت خوب میشی!!

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    NEW YORK CITY

پيش فرض

خدا رو شکر که من هیچ حساسیت خاصی به این دارو ندارم!!!!!!!! 20 میلی گرم هم هست!

8. این کاربر از afshin50cent بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

میگم یک چند تا جای جوش ریز دارم
    چند تا هم لکه
    لکه ها میدونید چطوری هست زیر قرمز هست ملتهب میشه گفت
    این کوفتی ها از بین میره؟ با کرم و این ها؟
    یا خودمون رو گول میزنیم؟ و فایده نداره؟

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    حامد

پيش فرض

خدا رو شکر که من هیچ حساسیت خاصی به این دارو ندارم!!!!!!!! 20 میلی گرم هم هست!
    اي نامردا سرم كلاه گذاشتن .عجب جماعتي پيدا ميشه
    آخرش با اين يارو دست به يكي كردن من نتونم از اين قرص استفاده كنم.منظورم دكتره با اون داروسازه هستش .ناسلامتي هفته پيش تازه از آمريكا رسيده بود مثلا خيلي متخصصه
    اح اح اح
    منم روزي 2 تا ميخورم چششون درباد
    ممنون ازت

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    NEW YORK CITY

پيش فرض

اي نامردا سرم كلاه گذاشتن .عجب جماعتي پيدا ميشه
    آخرش با اين يارو دست به يكي كردن من نتونم از اين قرص استفاده كنم.منظورم دكتره با اون داروسازه هستش .ناسلامتي هفته پيش تازه از آمريكا رسيده بود مثلا خيلي متخصصه
    اح اح اح
    منم روزي 2 تا ميخورم چششون درباد
    ممنون ازت
    کی سرت کلاه گذاشته داداش؟خب یه موضوعی هست ببین.... اکثر این دکترا فکر جیب خودشونن مخصوصا این دکترای پوست! باید از چند نفر پرس و جو کنی درباره این قرص و کرما! من خودم این قرصا رو از داروخانه بغل اداره بیمه که رفته بودم تایید کنم گرفتم! نوشته روش ساخت تبریز تحت لیسانس سوییس! برا همین فکر نکنم مثل اصلش عمل کنه! حالا خود من یه جاییو سراغ دارم اصلشو میفروشه قرصشم سفید-بنفشه تو هم رفتی بخری روشو بخون انگلیسی نوشته تحت لیسانس اف هافمن سوییس! بعد یه موقع سر خود از این قرصا استفاده نکنی؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •