تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 214 اولاول ... 4147484950515253545561101151 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 2135

نام تاپيک: ◄ سوالات و مشکلات درباره‌ی پوست صورت ! ►

آخر فروم باز .:HAMED:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    حامد

پيش فرض

سلام دوستان
    من با اینکه الان 17 سالم هست ولی‌ هنوز یه لاخ ریش هم روی صورتم در نیاوردم دوستام تو دبیرستان هی‌ بهم میگن تو کی‌ می‌خوای بالاخره ریش در بیاری...
    می‌خواستم ببینم دارویی پمادی چیزی هست که باعث رویش مو روی صورت بشه؟البته نمی‌خوام عوارض جانبی داشته باشه ها.
    ممننون از همتون
    اكيدا براي مسائل غير ضروري از دارو و شيميايي جات استفاده نكن
    تو 17 سال كي ريش در آورده كه تو دوميش باشي؟:دي
    به دوستات بگو برن ريشاشونو بزنن

2. این کاربر از .:HAMED:. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

AB

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوست عزیز
    با اطلاعات غلط دوستای دیگه رو گمراه نکنه!خود ارضایی و گودی زیر چشم و ضعیف شدن چشم و ریزش مو و ... هیچ ربطی نداره و همش در حد یک سری اراجیفه!!تمامی پرشکان هم این حرفو تایید کردن و اگه میخوای با منبع بهت بدم تا شما هم از گراهی در بیای!!

گرون!حد اقل باید 6 ماه بخوری!بستگی به وزنت داره!معمولا اگه شدید باشه به ازای هر کیلو از وزن بدنت 1 میلیگرم!
    هر کپسول 20 میلیگرمی دکوتان 1000 تومن و رواکوتان(که به خاطر عوارض توصیه نمیشه)حدودا 2500!
    حساب کن روزی چندتا باید بخوری و ...
    اگه شدید هم نباشه(باز به دکترتون ربط داره)هر 7 کیلو 1 میلیگرم!
    ولی معمولا دکترا خط آخر درمانیشون این قرصه!چون خیلیا دکوتان رو نمییشناسن و همش رواکوتان رو تجویز میکنن...

شما مثکه خیلی ادعاتون میشه من خودم از تجربه دیگرون استفاده کردم و دیدم که زیر چشمشون گوده و تا به حال دکتر پوست هم نرفتم و از راهنمایی شما هم استفاده نکردم و حتی از دوستی دیگر در کلوب سوال کردم در مورد سوختگی هایی که بر اثر آفتاب لکه های قهوه ای میاره و بر من هم بود و من از این دوست عزیز سوال کردم که چی جوری صورتم را ترمیم کنم و خوب هم شد. و ایشان از هر دکتر و امثال شما بهتر راهنمایی کردند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام
    راستش من حدود 6 ماه که یک لکه سیاه روی زبانم هست خودم تو اینه نگاه میکنم انگار چند تا از برز های زبانم سیاه شدن می خواستم علتشو بدونم یا اگه ممکنه راهنماییم کنید به چه متخصصی باید مراجعه کنم.
    با تشکر

آخر فروم باز .:HAMED:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    حامد

پيش فرض

Feli
    zarto
    اگر خود ارضايي به صورت وسواس فکري در نيايد، اصلا ضرري براي بدن و يا روان ندارد.
    اين را هم بگويم که خودارضايي به صورت طبيعي مي تواند از سنين 9 - 10 سالگي به بعد در دخترها و 12 - 13 سالگي به بعد در پسرها شروع بشود

گودي زير چشم و ... ارتباطي به خود ارضايي ندارد

سالنامه سلامت به نقل از :
    B B C P e r s i a n .com

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

آقا ببخشید من اشتباه کردم. اصلا دست خودم نبود .دیوونه شده بودم

حالا من یه سوال دارم

من در تابستون بر اثر آفتاب پوست گردن و صورتم نسبت به جاهای دیگه تیره تر شده . از یه نفر پرسیدم میگفت هیدروکینون بزن (البته با مخلفات دیگه و این که طرز مصرف رو گفت) من چند شب که زدم احساس کردم قرمز تر داره میشه و همچنین تیره تر و همین حالا دیگه ولش کردم . حالا می خوام بدونم نظر شما چیه؟

پروفشنال Glad Boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام

من می خواستم علت یه مدل جوش رو بدونم :
    جوش هایی که نه سر سیاه دارن و نه سر سفید . مثل این میمونه که سر جوش از پوست بیرون نیومده ولی بر آمدگی اون وجود داره . باعث ایجاد قرمزی میشه . چرکی نیست . اغلب هنگام لمس اون احساس درد به وجود میاد که میزانش بستگی به بزرگ یا کوچک بودن اون داره و به صورت تک و توک و گاهی به گاهی به وجود میاد و به تعداد خیلی کم مال من که هر دفعه یکی و توی بازه زمانی نسبتا زیاد . حالت سفت بودن هم داره ؛ ولی بعد از رفع شدن جای اون به صورت رنگ تیره باقی میمونه .

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن که علت به وجود اومدن این مدل جوش چی میتونه باشه .

اگه نباشه جاش خالی می مونه mortal kombat 2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    فعلا که تو ایران

پيش فرض

من هم این مشکلات رو دارم ، اگه میشه کمک کنید.
    1. رشد موهای بدنم زیاده وخمچنین صورتم البته نه نسبت به سنم بلکه نسبت به جثه ام زیادی مو در میارم. افراد شبیه خودم هم زیاد دیدم ولی میخوام بدونم که با چه کار هایی میتونم سرعت رشد مورو کند کنم .
    2. صورتم کک ومک زیاد داره وهرچند شاید بهم بیاد ولی میخوام صورت روشن تر وسفید تری داشته باشم ، ایا راهی برای کمرنگ کردن یا پاک کردن این کک ومک ویا خال های ریز وجود داره؟
    3.تو زمستون موهام زیاد پوسته میده وتا اوسط بهار ادامه پیدا میکنه وهمچنین لبم هم خشک میشه.

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

سن و جنسیت؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mortal kombat 2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    فعلا که تو ایران

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

لازم نکرده شما مثل نخود بپری وسط
    کسی از شما نظر نخواست

این فقط یک سوال آزمایشی هست که یک نفر دیگه پرسیده و میخوام نظر بعضی ها رو بدونم

دیگه این انجمن ها هم شده مثل یه چیزی که تو دست همه هست . مسخره بازیه

من نظر خیلی ها رو خوندم و دیدم که دارین راهنمایی اشتباه میکنید
    بله
    شاید دارن تو یکی از بهترین دانشکده های پزشکی ایران به ما اشتباه یاد میدادن.
    دوست عزیز
    قصد من توهین نیست!ما هیچکدوم در قبال هیچ کسی وظیفه ای نداریم!این فقط لطف ماست که اطلاعاتمون رو به اشتراک میذاریم...
    باید داشته هامونو در اختیار هم قرار بدیم تا به نداشته هامون برسیم دوست عزیز...شما وقتی که نظر منو قبول نداری برای چی باید جوابی بدم و خودم رو کوچیک کنم...من در همین فروم حدود 50 تا بیمار خصوصی دارم که با اینکه داریم با هم اینترنتی صحبت هامون رو در میون میذاریم به نتجیه فوق العاده ای رسیدن...شما هم کمی از غرورت کم کنی بد نیس دوست عزیز.من با شما دشمنی ندارم که...
    اما در جواب شما...
    من اصلا هیدروکینون رو به هیچ کسی توصیه نمیکنم.پوست رو واقعا آسیب پذیر میکنه.التهاب و قرمزی پوست واقعا زیاد میشه و اثراتش اصلا پایدار نیس.
    من به شما کرم depiderm رو پیشنهاد میکنم که علاوه بر فیلتر ضد آفتاب قوی یه کملپکس قدرتمند روشن کننده و ضد لک داره...
    موفق باشی...

---------- Post added at 11:29 PM ---------- Previous post was at 11:24 PM ----------

من هم این مشکلات رو دارم ، اگه میشه کمک کنید.
    1. رشد موهای بدنم زیاده وخمچنین صورتم البته نه نسبت به سنم بلکه نسبت به جثه ام زیادی مو در میارم. افراد شبیه خودم هم زیاد دیدم ولی میخوام بدونم که با چه کار هایی میتونم سرعت رشد مورو کند کنم .
    2. صورتم کک ومک زیاد داره وهرچند شاید بهم بیاد ولی میخوام صورت روشن تر وسفید تری داشته باشم ، ایا راهی برای کمرنگ کردن یا پاک کردن این کک ومک ویا خال های ریز وجود داره؟
    3.تو زمستون موهام زیاد پوسته میده وتا اوسط بهار ادامه پیدا میکنه وهمچنین لبم هم خشک میشه.
    در مورد سوال اول شما من نمیتونم نظر قاطعی بدم.باید بری پیش پزشک متخصص و آزمایشات لازم به عمل بیاد...
    سوال دومت میتونی از پست بالا کمک بگیری رفیق!واسه خال هم باید برسی شه.شاید نیاز به یه جراحی ساده وبسیار بسیار کم هزینه و بی درد داشته باشه...
    سوال سوم باید باز هم از نزدیک دیده شه.ولی از اونجایی که شما میگی تو زمستون شروع میشه احتمالا درماتیت سبورئیک هستش که میتونی از شامپوی 2 درصد کتوکونازول استفاده کنی به مدت چهار هفته و هر هفته دو بار.فاصله ی هر سری شستشو باید 3 روز باشه...اگه شدیده نیاز به یه پماد ترکیبی و ساختنی داری که اگه مشکلت با همین حل نشد بگو برات بنویسم.در ضمن حتما به این نکته توجه کن.شامپوی کتوکونازل ساخت شرکت شفا رو گیر بیار!اگه واقعا نتونستی بگیر مال شهر دارو رو بگیر!رک بگم!بقیه فرقی با مایع ظرفشویی نداره...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •