تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 47 از 214 اولاول ... 374344454647484950515797147 ... آخرآخر
نمايش نتايج 461 به 470 از 2135

نام تاپيک: ◄ سوالات و مشکلات درباره‌ی پوست صورت ! ►

داره خودمونی میشه Tyler Durden's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

دو روز بیشتر نیست که استفاده میکنم، فعلا که تغییری تو صورتم ندیدم!

آخر فروم باز timsar jackson's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

پوست صورتی رو که بر اثر زندگی کردن توی مناطق جنوبی کمی تیره شده چه جوری میشه به حالت اول برگردوند؟

مثلا پوست دست یا پا روشنه اما پوست صورت و گردن تیرست که به خاطر آفتابه شدیده...
    لطفا یکی جواب بده..

آخر فروم باز dsa dsa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    زعفرانیه

پيش فرض

باید بری دکتر و استفاده از لایه برداری و کرم های روشن کننده..

4. این کاربر از dsa dsa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

پوست صورتی رو که بر اثر زندگی کردن توی مناطق جنوبی کمی تیره شده چه جوری میشه به حالت اول برگردوند؟

مثلا پوست دست یا پا روشنه اما پوست صورت و گردن تیرست که به خاطر آفتابه شدیده...
    خب،لصفا هر کی از اینجور سوالا میکنه بگه تا چقدر میخواد پول خرج کنه...محصول داریم تا محصول...
    پست های قبلی رو خوندم. گفته بودین که صابون به خاطر قلیایی بودن خوب نیست اما یه لوسیون به اسم cleansing toner خیلی مفیده.(همینارو گفته بودین بخونم دیگه نه؟!!) اگه میشه بگید قیمتش حدودا چنده؟ ساخت کدوم کشوره؟ راحت میشه از داروخانه ها خرید یا کمیابه؟ و برای پوست من که فقط چربه و اصلا جوش نداره مفیده؟(همه ی پوست صورتم هم چرب نیست و فقط بینیم خیلی چربه!) هیچ عوارضی هم نداره دیگه نه؟ و اگه خریدم فقط روی پوست بینیم بزنم یا روی کل صورتم؟ ممنون
    نه نه نه!face wash cinere بگو تو داروخونه...
    سلام برای رفع جوشهای ریز سیاه که در مناطق سرد روی صورت میزنه باید چیکار کرد.ممنون از تایپیک
    مناطق سرد منظورتون چیه؟شما میتونید از چسب های مخصوص این کار یا از اسکراب استفاده کنید...
    راجع به پوست پوست شدن صورت هم اگه مطلبی دارید بزارید
    ممنون
    به دلیل خشکی پوست این اتفاق افتاده؟استفاده از مرطوب کننده ی خوب کافیه...

6. این کاربر از S0R3N4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز timsar jackson's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

خب،لصفا هر کی از اینجور سوالا میکنه بگه تا چقدر میخواد پول خرج کنه...محصول داریم تا محصول...
    پولش مهم نیس..

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

دروود
    دکی جون،خوب آیا هموش شیمیایی ها،عوارضی که دارند،می ارزن به اثرشون؟؟!!

لایه بردار؟صابون...یا کرم...چی؟

من یک بار همچین کاری کردم،اما فقط تو حمام!!اونم با یه لیف پارچه ای بسیار نرم...اما شوربختانه چنتا اسکار روی صورتم جا موند!!!!!از اون به بعد می ترسم....
    دروود
    دکی جان،این ارسال منو پاسخ نمیدین؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام من دختری 18 ساله سالهاست که کم خونی Ferritin (ECL) 6.81 بی حالی شدید و لاغر و ضمنا پوستم خصوصا شکم و ناحیه گردن و تاحدودی پشت کمرم لکه های سیاه رنگی زیر پوست فرا گرفته. اخیرا کپسولهای FEEFUL روزانه 2 عدد مصرف میکنم و سردرد دارم راهنمایی فرمایید داروهای دیگر بهتر وجود دارد و همچنین میزان مصرف آن رو در این تاپیک قرار بدید. در ضمن این کبودی شکم تا گردن که تا حالا داروهای کرم موضعی موثر ننبوده همچنین صابون گلستریل و داروهای ترکیبی نتیجه نداد. آیا کبودی شکم از عارضه کم خونی من آمده؟با تشکر

اگه نباشه جاش خالی می مونه farhad1122's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    کهکشان راه شیری!

پيش فرض

نه نه نه!face wash cinere بگو تو داروخونه...
    از راهمماییتون ممنون. اما ای کاش علاوه بر این راهنمایی مختصر اما خوب و مفیدتون ، این همه سوالی رو که پرسیده بودم هم جواب می دادین...

---------- Post added at 01:01 PM ---------- Previous post was at 12:57 PM ----------

ممنون که جواب دادی. اگه ممکن بود لطفا چند روز دیگه یه خبری بدین که چه تاثیری روی پوستتون گذاشت تا اگه خوب بود برم بخرم. ممنون

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

دروود
    دکی جون،خوب آیا هموش شیمیایی ها،عوارضی که دارند،می ارزن به اثرشون؟؟!!

لایه بردار؟صابون...یا کرم...چی؟

من یک بار همچین کاری کردم،اما فقط تو حمام!!اونم با یه لیف پارچه ای بسیار نرم...اما شوربختانه چنتا اسکار روی صورتم جا موند!!!!!از اون به بعد می ترسم....
    بچه ها شرمنده ام به خدا
    يه دفعه تاپيك شلوغ شد و خيلي از قلم افتاد
    گفتم كه دوست عزيز
    نبايد خشن بسابي پوستت رو
    طوري كه اصلا احساس نكني داري با ليف اين كارو ميكني...خيلي آروم و به صورت دوراني ...

سلام من دختری 18 ساله سالهاست که کم خونی Ferritin (ECL) 6.81 بی حالی شدید و لاغر و ضمنا پوستم خصوصا شکم و ناحیه گردن و تاحدودی پشت کمرم لکه های سیاه رنگی زیر پوست فرا گرفته. اخیرا کپسولهای FEEFUL روزانه 2 عدد مصرف میکنم و سردرد دارم راهنمایی فرمایید داروهای دیگر بهتر وجود دارد و همچنین میزان مصرف آن رو در این تاپیک قرار بدید. در ضمن این کبودی شکم تا گردن که تا حالا داروهای کرم موضعی موثر ننبوده همچنین صابون گلستریل و داروهای ترکیبی نتیجه نداد. آیا کبودی شکم از عارضه کم خونی من آمده؟با تشکر
    این دارو حاوی آهن و فولیک اسید است - در صورتیکه نیاز به مصرف آهن وجود نداشته باشد آهن در بعضی از بافتها رسوب کرده و اضافه بار آهن ایجاد می شود - اما فولیک اسید توسط ادرار دفع می گردد
    استفاده آن در خانمها قبل از سن یائسگی و یا پس از آن در صورت وجود کم خونی بلامانع است - در صورتیکه کم خونی وجود نداشته باشد و یا فرد دچار کم خونی های خاص مانند تالاسمی مینور و...باشد آهن موجود در آن مصرف نشده و در بافتها رسوب می کند - در غیر این صورت عوارضی ندارد
    كبودي هاي بدن شما بايد از نزديك معاينه شه...جواب قطعي ندارم واسش تا نبينم...

منظورتون اون face wash gel هست؟منتظريد تا با اين چربي صورتتون رو خوب كنيد؟
    خير،با اين چيزا نميشه از شر ترشح غدد سباسه جلوگيري كرد...با اين محصول فقط ميتونين چربي ها رو پاك كنيد از رو صورتتون!اگه تو سن لوغ هستيد پيشنهاد ميكنم كه فعلا منتظر بمونين تا فعاليت غدد جنسي شما به حالت اوليه برگرده و بعد به فكر در مان باشيد چون فعلا فقط وقت تلف كردنه...(به جز خوردن قرص هاي گرون قيمت و پر عوارض ايزوترتينوئين ) و بهتره فعلا فقط كنترل شه...

12. این کاربر از S0R3N4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

استفاده از كرم depiderm از كمپاني فرانسوي و معروف uraige به مدت 2-4 ماه
    روزي 2 بار
    صبح و عصر
    قيمت 25 ml هست حدودا 30 هزاتومان...
    فك كن چقدر باس تو اين 4 ماه بخري ديگه...

14. این کاربر از S0R3N4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •