تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 37 از 214 اولاول ... 273334353637383940414787137 ... آخرآخر
نمايش نتايج 361 به 370 از 2135

نام تاپيک: ◄ سوالات و مشکلات درباره‌ی پوست صورت ! ►

آخر فروم باز DJ POLESTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

نميدونم اگر ميشه اسم آورد مسئولين بهم بگن چون طبق قوانين التبليغ الممنوع!
    نه دوست عزیز میشه!
    من تو این فروم استخون شکستم!!!
    شما لطفا راهنمایی بفرمایید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه SaMsUnG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

نميدونم اگر ميشه اسم آورد مسئولين بهم بگن چون طبق قوانين التبليغ الممنوع!
    دوست عزیز خواهشا با توجه به این چیزی که دوستمون این زیر گفته کاملا ما رو راهنمایی کنید
    امیدوارم بهترین پزشک ایران بشید
    مارکها را هم بگویید
    ممنون
    سلام
    من یه پسرم و پوستم رنگش گندمیه و من اگه بخوام پوستم سفید بشه باید چیکار کنم؟؟؟

داره خودمونی میشه keyvan_ssi's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

خوب منو راحت كردين البته دوباره شايد پيام خصوصي بزارن كه اسم نبر..
    براي اون دوستي كه ميخاست برنزه كنه و تيره تر شه مارك اوريفليم خيلي خوبه و نيوآ هم رتبه دوم رو داره

براي ضد آفتاب من ماي رو توصيه ميكنم و ماركهاي ايراني عملكرد زياد خوبي ندارن
    البته محصولات سينره خيلي خوبه اما اونم
    چن وقت ديگه به فكر سود بيشتر ميافته احتمالا (يك زماني كفش چرم نهرين به ايتاليا هم صادر ميشد اما الان...)
    متأسفانه محصولات نئوستراتا ي آمريكا خيلي گرون به دست مشترياي ايراني ميرسن و حتي به 125 هزار تومن هم ميرسن اما اين مارك واقعا سلطان محصولات پوسته_ از جمله در AHA ‎ها ي دوازده درصد

صابون بيوتي خرچنك رو اگه اصلشو پيدا كردين بخرين و بعد 1ماه صورتتون خيلي خوب ميشه

4. 3 کاربر از keyvan_ssi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

راستي اگر دنبال محصولاتي هستيد كه از اصل بودنش و تاريخ مصرفش ميخايد خيالتون راحت باشه توي ايران بهترين جاش ميدون فردوسي و داروخونه ي رامين هستش كه حتما ديدينش و احتمالا ميشناسيدش
    ‏_‏__
    اما يادتون باشه هيچي مثل هيدرو كينون كه صبح هم ضد آفتاب بزنيد اثر نداره اما خطر هم داره چون رو ملانوسيت و رنگدانه ملانينش اثر داره
    البته لايه بردارها هم خيلي موثرن
    ‏_‏_
    دوست عزيز سعي كن اگه زيادي سفيد نيستي و شبيه آلبينيسميا نيستي دست به رنگ پوستت نزني حيفه البته الان اسپري هاي خوبي براي اينكار اومده

6. این کاربر از keyvan_ssi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

دوست عزیز همه رو گفتی ولی این مارک AHA رو نگفتی چی رو بخریم البته 125 هزارتومن هم آدم میده به کرم؟!؟! مریضیه کشنده نداریم واس حفظ جونمون اینقدر پول بخرجیم. ولی یه مارک رو بگو هم خوب باشه و هم قیمتش تا سقف 30:40 هزار تومن باشه؟؟؟
    درضمن همون صابون خرچنگ رو من استفاده میکنم!

اگه نباشه جاش خالی می مونه SaMsUnG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

راستي اگر دنبال محصولاتي هستيد كه از اصل بودنش و تاريخ مصرفش ميخايد خيالتون راحت باشه توي ايران بهترين جاش ميدون فردوسي و داروخونه ي رامين هستش كه حتما ديدينش و احتمالا ميشناسيدش
    ‏_‏__
    اما يادتون باشه هيچي مثل هيدرو كينون كه صبح هم ضد آفتاب بزنيد اثر نداره اما خطر هم داره چون رو ملانوسيت و رنگدانه ملانينش اثر داره
    البته لايه بردارها هم خيلي موثرن
    ‏_‏_
    دوست عزيز سعي كن اگه زيادي سفيد نيستي و شبيه آلبينيسميا نيستي دست به رنگ پوستت نزني حيفه البته الان اسپري هاي خوبي براي اينكار اومده
    سلام
    دوست عزیز ببینید حالا که مزاحمتون شدیم بذارید من سوال خودمو کامل ازتون بپرسم
    اگه لطف کنید جواب بدید ممنون میشم
    اولا من تهران نیستم
    خب ببینید بنده پوست صورتم گندمیه ولی رنگ پوست صورتم به نسبت گردن به پایین چون بیشتر در معرض آفتاب قرار گرفتم تیره تر شده و میخوام روشنتر بشه ،به نظر شما باید چیکار کنم ؟
    اگه از کرمهای با aha استفاده کنم و موقعی که آفتاب هست هم بیرون نرم آیا باید باز هم حتما ضد آفتاب استفاده کنم؟
    این صابون خرچنگ هم که میگید لایه بردار و روشن کنندست ؟ قیمتش چقدره ؟ اکثر جاها موجوده ؟

راستی من پارسال هم پیشه یه دکتر پوست رفتم یه نسخه نوشت من یه مدت استفاده کردم ولی بعد گذاشتم کنار ( چون به نظر خودم زیاد اثر نکرد) حالا اگه خواستین میتونم عکسشو بگذارم

راستی من یه صابون خریدم به نام Protex اونم بهم خوب جواب داده و پوستو شفاف میکنه ولی اثرش دائمی نیست

آخر فروم باز ARASH66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    ■ قلب زمین

پيش فرض

این تاپیک رو دیدم تعجب کردم، چرا چون من دقت کردم صورت تیره و برنزه که قشنگ تره!!
    حالا شما چرا می خوای صورتت رو سفید کنی؟

تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

سلام
    دوست عزيزم من كي گفتم صابون خرچنگ لايه برداره!
    اما جواب سؤالاتون
    1‏_برنزه كردن پوست*
    اون 125 هزار تومني يه اسپري اتو برنزس كه مارك اورياژ رو داره
    وتوي بالاي شهر فروشش عاليه و بايد سفارش بدين
    خدا رو شكر كه پسريم و داف نيستيم!
    قيمت يكم بالا اما عالي;
    نئوستراتا
    اما تو قيمتاي خودموني;
    نيوآ رو ميتوني با قيمت 12 تا 15 تومن بگيري
    اورفيليم اما بهتره و ميگن كاملا گياهي اما خوب نيستش اما خيلي خوبه در كل بريد دكتر اينو توصيه ميكنه احتمالا دخترايي كه ميشناسم هم بعضا اينو ميزنن
    قيمتش هم 14 تومن البته روش ادعا كرده 5 روزه پوست رو شكلاتي ميكنه كه تو اين مدت نميكنه

خلاصه ي كلام اينكه اگه پول زيادتري داريد نئوستراتا و اگر متوسط هستيد اوريفليم امتحان خودشونو پس دادن
    در مورد aha ‎هم غروب جواب رو ميدم يه نهار ي بزنيم

شاد باشيد

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

دوستان
    اگه ميخواين واسه اين مشلك پول خرج كنيد من بهتون كرم depiderm از كمپاني فرانسوي uraige رو پيشنهاد ميكنم كه 30ml حدودا 25 هزارتومن در مياد!حالا بستگي به خودتون داره كه تو چند ماه چند بار بايد بخريد!
    اگه نه!نميخوايد پول زيادي خرج كنيد ولي باز هم نتيجه ي خوبي داشته باشيد(نه بهتر از بالا)بهتون كرم aha 15 آردن رو پيشنهاد ميكنم!شايد در نگاه اول فقط يه كرم حاوي اسيد ميوه باشه فقط به منظور پوسته ريزي باشه ولي حاوي مواد موثري چون ويتامين c رتينول و عصاره يbearbery هست كه سرشار از آربوتين و بسيار موثر در درمان لك و تيرگي پوست!
    كرم دپيدرم خودش ----- ضد آفتاب داره و لي اگه از كرم دومي استفاده كنيد استفاده از ضد آفتاب الزاميه!
    سوالي بود در خدمتم!
    راستي
    يكي از دوستان گفتن كه از كرم هاي حاوي هيدروكينون استفاده بايد كرد كه اين اصلا درست نيست!هيدروكينون عوارض زيادي داره و با قطع مصرفش اثرات مفيدش هم از بين ميره...

12. 3 کاربر از S0R3N4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

دوستان
    اگه ميخواين واسه اين مشلك پول خرج كنيد من بهتون كرم depiderm از كمپاني فرانسوي uraige رو پيشنهاد ميكنم كه 30ml حدودا 25 هزارتومن در مياد!حالا بستگي به خودتون داره كه تو چند ماه چند بار بايد بخريد!
    دوست عزیز این depiderm که گفتید واسه پوست تیره هست دیگه یا واسه اون دوستمون که پوستش سفید بود میگفت میخواد پوستش رو تیره کنه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •