تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 199 از 214 اولاول ... 99149189195196197198199200201202203209 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,981 به 1,990 از 2135

نام تاپيک: ◄ سوالات و مشکلات درباره‌ی پوست صورت ! ►

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

ممنون
    کلیندا 3 درصد و پابا 5 درصد وپنی هم که تجویز کرده فیس دوکس اکنه سام(acnesome)پی اچ 5.5

-
    البته در مورد ضد افتاب بهش گفتم هر ضد افتابی میزنم جوش ها زیر پوستی روزنه هاباز و یا براقی پوست پیدا میکنم از سی گل بگیر تا بایودرما و ....
    این بود که محلول رو نوشت و گفت به غیر از اینا چیز دیگه به صورت نزن

جالب اینجاست که متخصصا قبلی بعضیاشون میگفتند رزاسه داری و یا 2 تا شون راکوتان رو تجویز کرده بودن !!!!!!!

راستی سوالم این هست کلیندا چربی صورت رو کنترل میکنه و یا پابا؟؟؟ اخه فوق العاده هست برا کنترل چربی صورت

درصدش هم مهمه؟؟؟
    درصد که قطعا موثره و خب درصد مناسبش رو توصیه کردن خیلی مهمه
    ببینید هیچکدوم از این دو دقیقا کاهنده چربی پوست نیستند!این محلول درصد بالایی الکل هستش+انتی بیوتیک کلیندامایسن + PABA (به عنوان عامل ضد افتاب)
    حالا من خیلی وارد نیستم اما استفاده از محلول به نوعی کنترل کننده فعالیت باکتری های ایجاد کننده جوش در سطح پوست هست (همون پروپیونی باکتریوم آکنس معروف ) البته برداشت من اینه
    اگر بدون انتی بیوتیک خوراکی و صرفا با زدن این محلول و پن نتیجه گرفتید بسیار عالیه .انشالله که پایدار باشه
    در اصل اون پن که به صورتتون میزنید کاهنده چربیه
    Last edited by Atghia; 02-10-2014 at 20:23.

2. این کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

خوب نسخه جدید از این متخصص

راکوتان 30 عدد هر روز یکی

مثل اینکه سرنوشت ما رو با این راکوتان گره زده 5 روز استفاده کردم صورتم شروع کرد به پوست پوست شدن رفتم حمام با لیف خیلی اروم کشیدم رو صورتم تا پوسته ریزی ها پاک بشه بیرون اومدم انگار که با سمباده کشیده باشی رو پوست

فعلا چند روزیه بی خیال راکوتان شدم تا از چند روز دیگه سبک متخصص قبلیه رو که 2 تا در هفته بود رو تست کنم

ولی خداییش واقعا درست گفتند که معجزه میکنه الان میتونم بگم به جز پوسته ریزی مشکل دیگه ای ندارم جوش بی جوش

بچه ها ایا هفته ای یکی استفاده کنم میتونه مفید باشه؟؟ اخه دیدم یه نفر 16 ماه راکوتان میخورده به این سبک که 6 ماه اول یه درمیون و بقیه مدت هم هفته ای یکی
    Last edited by محمد سامان; 19-10-2014 at 17:09.

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

خوب نسخه جدید از این متخصص

راکوتان 30 عدد هر روز یکی

مثل اینکه سرنوشت ما رو با این راکوتان گره زده 5 روز استفاده کردم صورتم شروع کرد به پوست پوست شدن رفتم حمام با لیف خیلی اروم کشیدم رو صورتم تا پوسته ریزی ها پاک بشه بیرون اومدم انگار که با سمباده کشیده باشی رو پوست

فعلا چند روزیه بی خیال راکوتان شدم تا از چند روز دیگه سبک متخصص قبلیه رو که 2 تا در هفته بود رو تست کنم

ولی خداییش واقعا درست گفتند که معجزه میکنه الان میتونم بگم به جز پوسته ریزی مشکل دیگه ای ندارم جوش بی جوش

بچه ها ایا هفته ای یکی استفاده کنم میتونه مفید باشه؟؟ اخه دیدم یه نفر 16 ماه راکوتان میخورده به این سبک که 6 ماه اول یه درمیون و بقیه مدت هم هفته ای یکی

فقط مطابق با تجویز پزشک نه به طور دلخواه!!

مقدار کل قرص مصرفی توسط شما از این فرمول باید باشه==>> وزن بدن ضرب در 6= کل قرص هایی که باید حتما استفاده کنید

اگر در میانه راه قطع کنید حتی اگر چندتا دونه کمتر باشه ممکنه تاثیر قطعیش رو نبینید!

پزشک شما هر چند هفته یکبار با آزمایش خون و بررسی شرایط((هورمون های کبدی و چربی خون)) دُز دارو را تنظیم خواهد کرد((روزی یک عدد- یا برای بعضی ها یک روز یکی و روز بعد دوتا-...))

با دونستن عوارض قرص از همین ابتدا تصمیم بگیرید که ایا تا اخر مصرف میکنید یا خیر وگرنه هزینتون دود میشه اگر نصفه قطع کنید!

الان نمیشه گفت قرص موثر هست یا نه چون چندهفته زمان میبره و در مراحل اولیه حتی شدت جوشها ممکنه بیشتر بشه
    زمانی میشه بگیم قرص رواکوتان در کسی اثر قطعی داشته یا خیر که حداقل 2ماه بعد از اتمام مصرف قرصها شما بازگشت جوش ها رو نداشته باشید!

کلیه صحبت های بیان شده توسط من از دیدگاه تجربی هست و صحبت هام با چندین متخصص پوست در سالهای گذشته

راستی هرگز مصرف ضدافتاب در ایام استفاده از این قرص یادتون نره

5. این کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

فقط مطابق با تجویز پزشک نه به طور دلخواه!!

مقدار کل قرص مصرفی توسط شما از این فرمول باید باشه==>> وزن بدن ضرب در 6= کل قرص هایی که باید حتما استفاده کنید

اگر در میانه راه قطع کنید حتی اگر چندتا دونه کمتر باشه ممکنه تاثیر قطعیش رو نبینید!

پزشک شما هر چند هفته یکبار با آزمایش خون و بررسی شرایط((هورمون های کبدی و چربی خون)) دُز دارو را تنظیم خواهد کرد((روزی یک عدد- یا برای بعضی ها یک روز یکی و روز بعد دوتا-...))

با دونستن عوارض قرص از همین ابتدا تصمیم بگیرید که ایا تا اخر مصرف میکنید یا خیر وگرنه هزینتون دود میشه اگر نصفه قطع کنید!

الان نمیشه گفت قرص موثر هست یا نه چون چندهفته زمان میبره و در مراحل اولیه حتی شدت جوشها ممکنه بیشتر بشه
    زمانی میشه بگیم قرص رواکوتان در کسی اثر قطعی داشته یا خیر که حداقل 2ماه بعد از اتمام مصرف قرصها شما بازگشت جوش ها رو نداشته باشید!

کلیه صحبت های بیان شده توسط من از دیدگاه تجربی هست و صحبت هام با چندین متخصص پوست در سالهای گذشته

راستی هرگز مصرف ضدافتاب در ایام استفاده از این قرص یادتون نره

پزشک قبلی هر هفته 2 تا رو تجویز کرد این یکی روزی یکی پس احتمالا بسته به نوع پزشک دوز مصرفی میتونه تغییر کنه ؟؟؟؟درسته؟؟

(روزی یکی اصلا برام قابل تحمل نیست پوسته ریزیش خیلی شدیده خصوصا که هرروزباادمها زیادی سروکاردارم )این متخصصه دوباره ضد افتاب نداد و همون محلول با کمی تغییرات داده

از ضد افتاب الارو هم گرفتم یه 2 ساعت که رو پوستم میمونه حس داغ شدن رو پوست بهم دست میده و بعدش هم یا قرمز میشه یا جوش زیر پوستی میزنم اوریاز کمی برام مناسبه ولی سفیدیش خیلی کم میمونه رو پوستم

فعلا که از تست کردن ضد افتابها منصرف شدم.

یه سوال دیگه ایا محلولی یا ژلی هست که کار این قرص رو انجام بده (جلوگیری از ترشح چربی و درمان جوش)مثلا این یکی

MURAD ACNE & WRINKLE REDUCER

به نظرتون جواب میده؟
    Last edited by محمد سامان; 19-10-2014 at 18:51.

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

پزشک قبلی هر هفته 2 تا رو تجویز کرد این یکی روزی یکی پس احتمالا بسته به نوع پزشک دوز مصرفی میتونه تغییر کنه ؟؟؟؟درسته؟؟

(روزی یکی اصلا برام قابل تحمل نیست پوسته ریزیش خیلی شدیده خصوصا که هرروزباادمها زیادی سروکاردارم )این متخصصه دوباره ضد افتاب نداد و همون محلول با کمی تغییرات داده

از ضد افتاب الارو هم گرفتم یه 2 ساعت که رو پوستم میمونه حس داغ شدن رو پوست بهم دست میده و بعدش هم یا قرمز میشه یا جوش زیر پوستی میزنم اوریاز کمی برام مناسبه ولی سفیدیش خیلی کم میمونه رو پوستم

فعلا که از تست کردن ضد افتابها منصرف شدم.

یه سوال دیگه ایا محلولی یا ژلی هست که کار این قرص رو انجام بده (جلوگیری از ترشح چربی و درمان جوش)مثلا این یکی

MURAD ACNE & WRINKLE REDUCER

به نظرتون جواب میده؟
    اون پزشکی که هفته ای دوتا تجویز کرده چون اول کار درمان بوده! به مرور افزایش میدن دز رو ((معمولا)) و اینکه به شدت جوشها بستگی داره شاید اون زمان جوشهاتون کمتر بوده...بهرحال بنظرم بیشتر روی یک دکتر تمرکز کنید با همون پیش برید اینجوری سردرگم خواهید شد! از اونجایی که رواکوتان داروی بسیار رایجی هست برای پزشکان پوست پس تجربه خیلی زیادی هم دارند و میشه رو کارشون حساب باز کرد

در مورد خشکی بله طبیعیه به مراتب بدتر هم خواهد شد
    من اون زمان از کرم آبرسان دکلره استفاده میکردم فوق العاده راضی بودم توجه کنید چون در اثر استفاده از این قرص پوست دهیدارته میشه!

این محصول منظورمه:
    کرم اوشنز بست هیدروبالانس دکلره

محتوای مخفی: مشخصات 

مرطوب و نرم‌کننده، تقویت فعالیت سلولی (مناسب انواع پوست)
    قدرت آب رسانی و لطافت بخشی این کرم سبک از آب‌های دریا گرفته شده است. ترکیب بسیار موثر از مواد معدنی، عناصر کمیاب، جلبک و علف دریایی که فعالیت سلولی را تقویت می‌کند و با علائم ناشی از استرس و خستگی مقابله می‌نماید. مرطوب‌کننده‌ای 24 ساعته، حاوی چندین روغن موثر (Jojoba Oil Squalan,Cupuacu Butter) جهت نفوذ و اشباع پوست و در نهایت ایجاد نرمی بسیار. درمان فوری پوست‌های حساس، مقابله با نشانه‌های خستگی و استرس، اصلاح و بهبود انرژی سلول، ایجاد چهره ایی درخشان و با طراوت، حاوی ترکیب اس آر سی جهت کاهش حساسیت و التهاب، مراقبت بیشتر از سلول‌ها.
    ترکیبات موثر: (Sensiline, Structurine,Ectoin) src- Squalan, Cupuacu Butter - Jojoba Oil، عصاره علف دریایی قهوه ایی، جلبک دریایی، هیالورونیک اسید Spring Sea Water (آب چشمه‌ای در فرانسه، سرشار از عناصر کمیاب، مس، منگنز، سلیکات، روی، سلنیم و مواد معدنی: کلسیم، منیزیم، پتاسیم و سدیم) افزایش مقاومت و رطوبت پوست.

اگر آبرسان بزنید بعد از اون ضد افتاب استفاده بشه اون حالت پوسته شدن خیلی بهتر خواهد بود

کرمی که گفتید کاهش دهنده آکنه و چروک؟! البته حاوی گیاه مُورد هست که خاصیت ضد جوش داره ولی از کدوم برنده؟

شما میتونید از کاهنده های سبوم استفاده کنید.که کاهنده و کنترل کننده چربی هستند. محصولات بایودرما هم چندتا هستند که موثرن اما چون AHAدارند لایه بردار هم هستند و برای شما که پوستتون در زمان استفاده از قرص رواکوتان حساس تر از همیشه هست مناسب نیستند!

من این محصول رو پیشنهاد میکنم:
    سبوم ردیوسینگ دکلره

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مایع کاهنده چربی و متعادل‌کننده منافذ - مناسب پوست‌های مختلط و چرب
    مایع مخصوص برای پوست‌هایی که مشکلاتی خاص دارند. این مایع چربی پوست و منافذ گشاد پوست را متعادل می‌سازد. این مایع بدون روغن، حاوی عصاره مخمر است که موجب کاهش جریان بیش از حد چربی می‌شود و براقی بیش از اندازه پوست را از بین می‌برد. ماده منقبض کننده فعال آن، سریعاً از میزان گشادی منافذ پوست می‌کاهد، سطح پوست را نرم و صاف می‌کند. اگر به طور مرتب از این مایع استفاده شود، پوست پاک و تمیز شده ظاهری با طراوت و مات پیدا می‌کند. در آزمایش‌های انجام‌شده، بعد از 8 هفته استفاده از این مایع، به میزان 15% کاهش تولید چربی پوست به اثبات رسیده، همچنین نشان داده شده است که تا بیش از 60 منافذ بیش از اندازه باز پوست کوچک‌تر شده‌اند.

خودم در حال حاضر از این کرم استفاده میکنم که خیلی هم راضی هستم :
    کرم اسکین نرمالایزینگ دکلره

کرم متعادل‌کننده چربی – مناسب پوست‌های مختلط و چرب
    این کرم مناسب پوست‌های معمولی تا چرب است. چربی پوست و منافذ بیش از اندازه گشاد پوست را متعادل می‌کند. بسیار ملایم و سبک بوده، به گون‌هایی موثر از جریان چربی پوست می‌کاهد و موجب انقباض منافذ پوست می‌شود. این کرم خاصیت ضد برافروختگی و تأثیر ضد باکتریایی دارد و از رشد باکتری‌هایی که موجب به وجود آمدن دانه‌های سر سیاه و یا جوش می‌شوند جلوگیری می‌کند. اگر به طور منظم استفاده شود پوستتان پاک، شفاف و با طراوت خواهد شد.
    ترکیبات موثر: ترکیبات بدون روغن، عصاره مخمر، پانتنول، سالیسیلیک اسید

در نهایت این نکته مهمه که این کرم ها گرون قیمت هستند تقریبا پس ریسک نکنید و قبل از خرید نظر پزشک رو هم بخواید((مبنای حرفای من تجربه هام هست))
    من هر3 این محصولات رو استفاده کردم و سومی رو همچنان استفاده میکنم و از هر3 راضی بودم
    ولی شکی نداشته باشید تا این لحظه هیچ داروی خوراکی و غیرخوراکی با تاثیرگذاری ایزوترتینوئین (رواکوتان) وجود نداره!
    Last edited by Atghia; 19-10-2014 at 21:11.

8. این کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

شما قبلا راکوتان استفاده میکردید؟؟؟چه مدت و نحوه مصرفتون و پزشک معالجتون
    این ابرسان دکلره که استفاده میکردید پوسته ریزی نداشتید؟؟؟ نحوه استفاده ازش شبها هست و یا کلا قبل ضد افتاب استفاده میکردید؟؟

در ضمن شنیدم تحت درمان راکوتان نباید لیف زد چون احتمال ایجاد اسکار جوش هست راهکاری برا این موضوع هم دارید ؟

ببخشید که کلا اینقدر سوال میپرسم

------------

مارکی که من گذاشتم ،تو سایت برند دکتر مورد معرفی شده (امریکایی)
    (
    کرم ضدچروک و ضدجوش مورد
    )
    Last edited by محمد سامان; 19-10-2014 at 21:47.

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

شما قبلا راکوتان استفاده میکردید؟؟؟چه مدت و نحوه مصرفتون و پزشک معالجتون
    این ابرسان دکلره که استفاده میکردید پوسته ریزی نداشتید؟؟؟ نحوه استفاده ازش شبها هست و یا کلا قبل ضد افتاب استفاده میکردید؟؟

در ضمن شنیدم تحت درمان راکوتان نباید لیف زد چون احتمال ایجاد اسکار جوش هست راهکاری برا این موضوع هم دارید ؟

------------

مارکی که من گذاشتم ،تو سایت برند دکتر مورد معرفی شده (امریکایی)
    (
    کرم ضدچروک و ضدجوش مورد
    )
    کرمی که معرفی کردید رو نمیشناسم متاسفانه نمیتونم بگم خوبه یا بد
    بله من سالیان دور رواکوتان استفاده میکردم اون اولین کرمی که گفتم رو زیاد استفاده میکردم چون پوستم شدیدا خشک میشد صبح ظهر شب
    15 دقیقه بین دو کرم فاصله بدید (مرطوب کننده با ضد افتاب)
    برای خشکی لب که به زودی دچار میشید مرطوب کننده لب لابلو استفاده میکردم(به طور مداوم)
    اگر دچار خشکی چشم زیاد شدید حتما چشم پزشک مراجعه کنید بهتون قطره میده
    لیف به هیچ عنوان نزنید!! داغون میکنه پوستتون رو کهاصلا نیازی به لیف یا مشابهش نیست
    شما چند هفته تحمل کنید دیگه جوشی درکار نیست که لیف بخواد
    خشکی پوست، خونریزی گهگاه از بینی و عوارض دیگه کم و بیش مهمان شما خواهند بود!
    ((البته برای همه یکجور نیست یک دوستی داشتم افسردگی گرفت- یکی از اقوام موهاش ریزش پیدا کرد و حتی بعد از تموم شدن دارو بازم ادامه پیدا کرد-یکی رو میشناختم هیچ اتفاقی براش نیفتاد!))

11. این کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

کرمی که معرفی کردید رو نمیشناسم متاسفانه نمیتونم بگم خوبه یا بد
    بله من سالیان دور رواکوتان استفاده میکردم اون اولین کرمی که گفتم رو زیاد استفاده میکردم چون پوستم شدیدا خشک میشد صبح ظهر شب
    15 دقیقه بین دو کرم فاصله بدید (مرطوب کننده با ضد افتاب)
    برای خشکی لب که به زودی دچار میشید مرطوب کننده لب لابلو استفاده میکردم(به طور مداوم)
    اگر دچار خشکی چشم زیاد شدید حتما چشم پزشک مراجعه کنید بهتون قطره میده
    لیف به هیچ عنوان نزنید!! داغون میکنه پوستتون رو کهاصلا نیازی به لیف یا مشابهش نیست
    شما چند هفته تحمل کنید دیگه جوشی درکار نیست که لیف بخواد
    خشکی پوست، خونریزی گهگاه از بینی و عوارض دیگه کم و بیش مهمان شما خواهند بود!
    ((البته برای همه یکجور نیست یک دوستی داشتم افسردگی گرفت- یکی از اقوام موهاش ریزش پیدا کرد و حتی بعد از تموم شدن دارو بازم ادامه پیدا کرد-یکی رو میشناختم هیچ اتفاقی براش نیفتاد!))
    لیف برا برطرف کردن پوسته پوسته شدن منظورم بود من الان تقریبا جوشی دیگه ندارم!!!!!! بله با اینکه خیلی اروم لیف میزدم ولی قشنگ مشخصه که پوست تحمل همین اروم کشیدن رو هم نداره.

برا خشکی لب هم من یه جا خوندم هر شب یه قطره روغن (کنجد یا بادام)بزنم به نافم تا امروز اینکارو میکردم مشکل حادی پیدا نکردم شایدم هنوز زمان خشکی لب فرا نرسیده!!!!!
    خلاصه طبق نظر شما باید مشکلم رو به پزشک بگم ببینم اجازه کم کردن دارو رو میده و یا نه باید از ابرسان استفاده کنم

ممنون از راهنماییتون

آخر فروم باز rz21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Old Trafford

پيش فرض

این پاکسازی هایی که توی آرایشگاه هست فایده ای داره؟ از چی استفاده می کنند؟

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

5 ویتامین عالی برای درمان آکنه

از خفیف تا موارد شدید آکنه یک بیماری التهابی پوست است که باعث ایجاد استرس زیاد میشود، هم از جنبه جسمی و هم از جنبه روانی بر فرد تاثیر میگذارد. مطالعات ثابت کرده اند که مصرف ویتامین های مختلف می تواند اثر مشکلات آکنه را کاهش دهد. همانطور که ویتامین ها و مواد معدنی آنتی اکسیدان های قوی هستند، آنها در از بین بردن مواد زائد پوست ؛ به ویژه در منطقه آکنه کمک می کند،. برای دریافت ویتامین و مواد معدنی لازم به طور طبیعی، باید مواد غذایی مغذی بخورند. و اگر نخورند ، باید جایگزین آن قرص ویتامین بخورند. همچنین باید در نظر داشت که خوردن بیش از حد قرص می تواند تاثیر منفی بر بدن داشته باشد. ۵ ویتامین ها برای مبارزه با مشکلات آکنه را باهم میخوانیم.

ویتامین A :
    این ویتامین برای پوست و مو ضروری است. ویتامین A در جگر، قلوه، زرده تخم‌مرغ، شیر و انواع سبزی­‌های دارای برگ سبز مثل اسفناج و سبزی‌های زرد و نارنجی مثل هویج (در یک هویج بزرگ به مقدار ۵ هزار واحد یافت می‌شود) و برگ‌های سبزتر مثل کاهو یافت می­‌شود….

ویتامین B2 :
    این ویتامین ضد چربی و ضد آکنه است. منبع مهم آن در خمیر ترش (مایه خمیر است.)
    مشکلات پوستی از قبیل آکنه (مخصوصاً آکنه روزاسه)، ورم پوست، اگزما، و زخم‌ها با مصرف ویتامین B2 بهبود می‌یابد.

ویتامین B2 را در مخمر آب‌جو، شیر خشک، گردو، عسل، اسفناج، سفیده تخم‌مرغ، خربزه و بلوط می‌توان پیدا کرد. نیاز روزانه ۳ میلی‌گرم است.

ویتامین B5 ضدخشکی بیش از اندازه و پوسته‌پوسته شدن پوست است و بهبود زخم را مخصوصاً بعد از جراحی، تسریع می‌کند. بهترین منابع ویتامین B5 عبارت‌اند از مخمر آب‌جو، نان، غلات و حبوبات، قارچ، لوبیای خشک و نخود، آواکادو، ماهی، مرغ، آجیل (فندق، گردو)، بادام‌زمینی، گل کلم، شیر و پنیر، سیب‌زمینی، پرتقال، موز و تخم‌مرغ.

ویتامین B6 برای از بین بردن خشکی مو و برای مغز مفید است. همچنین کمبود آن باعث التهاب (قرمزی، ورم، درد)، دهان، ترک و خشک شدن لب‌ها می‌شود و آن را در جوانه گندم به راحتی می‌توان یافت. مرغ، ماهی و تخم‌مرغ غنی‌ترین منابع غذایی ویتامین B6 هستند.

ویتامین C :
    این ویتامین در میوه‌ها و سبزیجات تازه وجود دارد و سبب تولید کلاژن می‌شود و سبب رفع لکه‌های پوست و جلوگیری از پیری زودرس می‌شود و از طرف دیگر تولید ویتامین E را افزایش می‌دهد.

اثر ضدالتهابی این ویتامین تأثیر مفیدی در درمان بیماری‌هایی چون اگزما و پسوریازیس دارد. می‌توان آن را در بسیاری از میوه‌جات و سبزیجات پیدا کرد: پرتقال، فلفل سبز، هندوانه، خربزه، گریپ‌‌فروت، گرمک، توت‌فرنگی، انبه و گل‌کلم.

منبع : beytoote.com

15. این کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •