تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 185 از 214 اولاول ... 85135175181182183184185186187188189195 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,841 به 1,850 از 2135

نام تاپيک: ◄ سوالات و مشکلات درباره‌ی پوست صورت ! ►

آخر فروم باز mehrabooni's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

بعد از خوردن گردو و نارگیل و هر چیزی که طبیعت گرم داشته باشه صورتم جوش میزنه
    چکار کنم ، نمیشه که چیزی نخورم

Sent from my HUAWEI G610-U20 using Tapatalk

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

بعد از خوردن گردو و نارگیل و هر چیزی که طبیعت گرم داشته باشه صورتم جوش میزنه
    چکار کنم ، نمیشه که چیزی نخورم

Sent from my HUAWEI G610-U20 using Tapatalk
    سلام
    معمولا باید سعی بشه که کمتر مصرف کنید (اگر غذا یا خوراکی خاصی سبب ازدیاد جوش ها بشه)
    ولی
    اینطور میگن که غذاهای با طبع گرم رو بهتره که با مصلشحون استفاده کنید مثلا مصلح نارگیل اینا هستن:

عسل –میوه های ترش –لیمو- هندوانه

3. 2 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    S.h.i.r.a.Z

پيش فرض

یه سوالی داشتم تخصصی :

اگر یه نفر بخواد چشمشو لیزیک کنه و صورتشو هم بوتاکس کنه و برای رفع گودی چشم از تزریق چربی استفاده کنه بخاطر استفاده ی چند ساله از عینک

بهتره که عمل بوتاکس و تزریق ژل و انجام بده بعد لیزیک کنه یا اول لیزیک کنه بعد اونها رو ؟

ممنونم

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

دوستان یه ژل شستشوی صورت خیلی خوب و امتحان پس داده میخوامممنون
    هم خیلی خوب باشه هم امتحان پس داده ؟ همچین چیزی هنوز اختراع نشده

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

یه سوالی داشتم تخصصی :

اگر یه نفر بخواد چشمشو لیزیک کنه و صورتشو هم بوتاکس کنه و برای رفع گودی چشم از تزریق چربی استفاده کنه بخاطر استفاده ی چند ساله از عینک

بهتره که عمل بوتاکس و تزریق ژل و انجام بده بعد لیزیک کنه یا اول لیزیک کنه بعد اونها رو ؟

ممنونم
    سلام دوست عزیز
    بهتره با متخصص چشم مشورت بشه
    ولی من که فکر میکنم ارتباطی بهم ندارن یعنی چه اول لیزیک بشه چه بعد از بوتاکس و تزریق چربی زیر چشم لیزیک بشه فرقی نخواهد داشت
    اما اگر بمن بود اول لیزیک مقدم تر بود

7. 2 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

دوستان یه ژل شستشوی صورت خیلی خوب و امتحان پس داده میخوام
    ممنون
    پوست چرب و جوش دار یا پوست چرب و مختلط :

تین درم آیسیس فارما
    زنیاک از نوروآ

یک نکته ای که هست دوست گرامی اگه شما از این مشاوره های دارویی داروخونه ها بخواید استفاده کنید بنظرم قابل اطمینان نیستند چون برای فروش محصولات خودشون و منافعشون نظر میدن
    اگر به حرفای دوستان در اینجا بسنده کنید بازهم ممکنه صددرصد قابل استناد نباشه چون فرضا یک کسی مثل من چند نمونه رو بیشتر تست نکرده بین همون ها میتونه قضاوت کنه پس
    اگر موردی معرفی میشه صرفا تجربه شخصی هست و نه اینکه اون مورد حتما بهترینه!

موفق باشید

9. 2 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ahoora f's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام دوست گرامی
    من به شما پیشنهاد میکنم که حتما به پزشک مراجعه کنید
    لایه برداری و کرم های لایه بردار مقاومت پوست در برابر افتاب رو پایین میارن از طرفی شما میگید که افتاب سوخته هم شدید و هر کرم لایه برداری نمیتونه براتون مفید واقع بشه و چه بسا بیشتر به پوستتون اسیب برسونه

در درجه اول باید افتاب سوختگی پوستتون رفع بشه(احتمالا پوستتون خشک قرمز و ملتهب هست) و از اون حالت التهابش کم بشه بعد از اون بفکر جای لک ها و جوشها باشید

من پیشنهاد میکنم تا زمان مراجعه به پزشک از ماسک های طبیعی مثل ماسک خیار یا ماست و یا عسل که التیام بخش و خنک کننده هستند استفاده کنید + حتما مرتبا کرم ضد افتاب مناسب با نوع پوستتون استفاده کنید(( از ایجاد لک جدید جلوگیری میشه))

بعد از این مرحله نزد پزشک مراجعه و از لایه بردار مناسب با پوستتون استفاده کنید
    دوست عزیز ممنون از توضیحات کامل و خوبتون
    افتاب سوختی به صورت التهاب نیست و فقط در حال حاظر تیرگی و مات شدن پوست ازش مونده و مقداری هم لک و جای جوش هست
    وقت مراجعه به دکتر هم فعلا ندارم

اگر بتونید یک لایه بردار با قیمت مناسب و پایین بهم معرفی کنید که پوست صورتم هم لک ها و سیاهی رو برطرف کنه و هم پوستم رو به حالت طبیعی و روشن خودش برسونه ممنون میشم
    پوستم هم ترکیبی و چرب هست

یه کرم روز مرطوب کننده خوب هم معرفی کنید برای پوست چرب که صورت رو تیره نکنه و با قیمت مناسب

و اینکه ضدافتاب راسن به نظرتون خوب هست؟اگر نه در همین حدود قیمت چی پیشنهاد میشه؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    S.h.i.r.a.Z

پيش فرض

با سلام

ببخشید میخواستم مراحل پاکسازی خانگی صورت چی هست ؟

اول بخور میدیم با دستگاه بخور + سپس اسکراب را روی پوست میگذاریم سپس با آب سرد میشوریم و بعد کرم مرطوب کننده میزنین ؟

دیگه چیزی نمیخواد ؟ محلول یا ماسک پاکسازی رو چه موقع باید استفاده کرد ؟ قبل از زدن کرم و شستشوی اخر ؟

کلن پاکازی صورت برای چی خوبه ؟ برای جوانی و شادابی صورت یا چین و چروک ؟؟

ممنون

آخر فروم باز farzan311's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    mostly Tehran and sometimes Isfahan

پيش فرض

سلام
    سوال من درباره پوست صورت نیست ولی خوب بی ربطم نیست
    سه چهار سال پیش آکنه صورت داشتم که خود به خود بدون اینکه کار خاصی بکنم خوب شد الان فقط یکی دو تا دونه بعضی وقت ها میزنه که مهم نیست برام
    ولی حالا آکنه خیلی شدید در کمرم (!!bacne) پیدا کردم که حسابی اذیتم میکنه و همشون هم زخم میشند و پوستم رو حسابی خراب کرده و خلاصه یه کابوسی شده
    تا جایی که من میدونم برای اکنه ها اسکراب استفاده میکنند ولی من چند تا داروخونه رفتم اسکراب فقط برای صورت داشتند الان من مجبورم همون هارو بگیرم؟ (که البته مجبور میشم چند تا بگیرم که حسابی گرون در میاد و فکر کنم برای پوست بدن هم مناسب نباشند)
    یا تو بازار اسکراب برای بدن هم پیدا میشه؟ اگه چیز خوبی هست لطفا معرفی کنید
    یا اصلا صبر کنم اینها هم مثل صورتم خوب میشند؟ که البته بعید میدونم چون صورتم هیچ وقت وضعش اینقدر بد نبود!

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

سلام
    سوال من درباره پوست صورت نیست ولی خوب بی ربطم نیست
    سه چهار سال پیش آکنه صورت داشتم که خود به خود بدون اینکه کار خاصی بکنم خوب شد الان فقط یکی دو تا دونه بعضی وقت ها میزنه که مهم نیست برام
    ولی حالا آکنه خیلی شدید در کمرم (!!bacne) پیدا کردم که حسابی اذیتم میکنه و همشون هم زخم میشند و پوستم رو حسابی خراب کرده و خلاصه یه کابوسی شده
    تا جایی که من میدونم برای اکنه ها اسکراب استفاده میکنند ولی من چند تا داروخونه رفتم اسکراب فقط برای صورت داشتند الان من مجبورم همون هارو بگیرم؟ (که البته مجبور میشم چند تا بگیرم که حسابی گرون در میاد و فکر کنم برای پوست بدن هم مناسب نباشند)
    یا تو بازار اسکراب برای بدن هم پیدا میشه؟ اگه چیز خوبی هست لطفا معرفی کنید
    یا اصلا صبر کنم اینها هم مثل صورتم خوب میشند؟ که البته بعید میدونم چون صورتم هیچ وقت وضعش اینقدر بد نبود!
    سلام جوش در ناحیه ای که گفتید نمیدونم از چه نوعی هست اما همه ی جوشها الزاما اکنه نیستند! و شاید به پیگیری از طریق پزشک نیاز باشه و با یک داروی خاص خیلی راحت رفع بشه بنابراین در رفتن به پزشک تعلل نکنید اگر دکتر تشخیص اکنه داد اونوقت میشه گفت شاید برای خودش بمونه به مرور بهتر بشه...

اسکراپ بدن هم داریم مثلا من خودم از اسکراپ بدن کلیون استفاده میکنم.

14. این کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •