تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 181 از 214 اولاول ... 81131171177178179180181182183184185191 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,801 به 1,810 از 2135

نام تاپيک: ◄ سوالات و مشکلات درباره‌ی پوست صورت ! ►

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

دوستان من پوست صورتم گندمیه
    کرمی، صابونی چیزی معرفی کنید که پوست صورتم بهتر و براق تر و شفاف تر بشه
    1-از ماسک های طبیعی(ترکیبی مثل میوه ها یا عسل و غیره ) میتونید استفاده کنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کمکتون میکنه

2-از ماسک های صورت موجود در بازار میتونید استفاده کنید (برندهای زیادی هستند من کلیون رو پیشنهاد میکنم) البته با توجه به نوع پوستتون مثلا ماسک صورت برای پوست های معمولی فرق داره با ماسک مخصوص پوستهای چرب

3- هفته ای دوبار صورتتون رو با اسکراپ صورت شستشو بدید خیلی در شادابی پوست موثره در واقع اسکراپ لایه برداری سطحی پوست رو انجام میده

4- از کرم مرطوب کننده مناسب نوع پوست خودتون مرتبا استفاده کنید (شادابی پوست در گرو آبرسانی و رطوبت رسانی مناسب به اون هست)

2. 3 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

با سلام به دوستان عزیز

واسه پوستم ار کرم سبیوم akn بایودرما استفاده می کنم . بعد از استفاده حدود یکی دو دقیقه روی پوست صورتم احساس سوزش میکنم . این مورد طبیعی هست ؟

از راهنمایی دوستان سپاسگزارم

پیروز و پاینده باشید

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

با سلام به دوستان عزیز

واسه پوستم ار کرم سبیوم akn بایودرما استفاده می کنم . بعد از استفاده حدود یکی دو دقیقه روی پوست صورتم احساس سوزش میکنم . این مورد طبیعی هست ؟

از راهنمایی دوستان سپاسگزارم

پیروز و پاینده باشید
    بله طبیعی هستش چون این کرم محتوی اگر اشتباه نکنم 20%AHAهست
    و این به این معنی هست که این کرم خاصیت لایه برداری داره!
    استفاده از لایه بردارها هم معمولا با کمی سوزش همراه هست
    اگر سوزش همراه با قرمزی پوست هست بهتره که استفاده نکنید ازش اما اگر چندثانیه میسوزه و قرمز نمیشه پوستتون مشکلی پیش نمیاره((تجربه شخصی و نه علمی!))
    برای اینکه کمتر اذیت بشید توصیه میکنم

1-اگر فرضا دوبار در روز استفاده میکنید به یکبار کاهش بدید
    2- بلافاصله بعد از شستشوی پوستتون از کرم استفاده نکنید چند دقیقه ای صبر کنید و بعد از کرم استفاده کنید

5. 2 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Alishmas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

برای جوش های صورت که گاهی ایجاد میشه محلول و یا کلا ماده ای هست که بشه زودتر از بین بردشون ؟
    برای جلوگیری از اینطور جوش ها چی ؟

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

برای جوش های صورت که گاهی ایجاد میشه محلول و یا کلا ماده ای هست که بشه زودتر از بین بردشون ؟
    برای جلوگیری از اینطور جوش ها چی ؟
    سلام
    بهتره که مصرف محلول و کرم های لایه بردار تحت نظر پزشک باشه تا با توجه به شدت و ضعف جوشها بنابر صلاحدید کرم و محلول متناسبی تهیه کنید!

اما بطور کلی استفاده مداوم از محلول های اریترومایسین و یا کلیندامایسن که قابل تهیه در داروخانه ها هست تا حدی جوشها رو کنترل میکنه
    روز و شب باید با پنبه به مناطقی که جوش هست زده بشه

در مورد لایه بردار این نکته که میتونه جای جوشها رو به مرور از بین ببره اما تاثیری در ایجاد نشدن جوش نداره

خیلی خلاصه بگم تجربه به من ثابت کرده هیچ کرم، محلول، و دارویی نمیتونه از روی پوست جلوی در اومدن جوش جدید رو بگیره! هرکی و هرجا هم تبلیغ میکنند هرگز و هرگز باور نکنید!

واقعیت اینه که همه ی این موارد شاید بتونن شدت ایجاد رو کم کنند((چون ایجاد جوش علاوه بر عوامل درونی وابسته به بعضی فاکتورهای خارجی هم هست این کرم و این حرفا اون بخش فاکتورهای خارجی رو کنترل میکنه مثلا معلومه پوستی که چربه چرب شده منافذش بسته شده خب بیشتر جوش میزنه! پس میگن با فلان محلول بشور تا چربی پوستت کم بشه ، چه اتفاقی می افته؟ بجای 4 تا جوش 2 تا در میاد ! همین!))

درمان قطعی اینه عامل درونی از بین بره! و اون فقط استفاده از یک قرص هست که با عوارض زیاد بهای سنگینی از سلامتی رو تهدید میکنه و حتما حتما تحت نظر پزشک باید دوره درمانش کامل بشه
    جز اون
    با اطمینان میگم هیچ راه دیگه ای نیست

8. 2 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام
    بهتره که مصرف محلول و کرم های لایه بردار تحت نظر پزشک باشه تا با توجه به شدت و ضعف جوشها بنابر صلاحدید کرم و محلول متناسبی تهیه کنید!

اما بطور کلی استفاده مداوم از محلول های اریترومایسین و یا کلیندامایسن که قابل تهیه در داروخانه ها هست تا حدی جوشها رو کنترل میکنه
    روز و شب باید با پنبه به مناطقی که جوش هست زده بشه

در مورد لایه بردار این نکته که میتونه جای جوشها رو به مرور از بین ببره اما تاثیری در ایجاد نشدن جوش نداره

خیلی خلاصه بگم تجربه به من ثابت کرده هیچ کرم، محلول، و دارویی نمیتونه از روی پوست جلوی در اومدن جوش جدید رو بگیره! هرکی و هرجا هم تبلیغ میکنند هرگز و هرگز باور نکنید!

واقعیت اینه که همه ی این موارد شاید بتونن شدت ایجاد رو کم کنند((چون ایجاد جوش علاوه بر عوامل درونی وابسته به بعضی فاکتورهای خارجی هم هست این کرم و این حرفا اون بخش فاکتورهای خارجی رو کنترل میکنه مثلا معلومه پوستی که چربه چرب شده منافذش بسته شده خب بیشتر جوش میزنه! پس میگن با فلان محلول بشور تا چربی پوستت کم بشه ، چه اتفاقی می افته؟ بجای 4 تا جوش 2 تا در میاد ! همین!))

درمان قطعی اینه عامل درونی از بین بره! و اون فقط استفاده از یک قرص هست که با عوارض زیاد بهای سنگینی از سلامتی رو تهدید میکنه و حتما حتما تحت نظر پزشک باید دوره درمانش کامل بشه
    جز اون
    با اطمینان میگم هیچ راه دیگه ای نیست
    ممنون بخاطر جواب کاملتون

من حدود 3-4 سال پیش تحت نظر پزشک از قرص دکوتان استفاده کردم. حدود 1سال اوکی بودم اما کمتر از یک سال بعد دوباره گاهی اوقات صورتم جوش میزنه (در حد یکی یا دوتا) که البته به تغذیه ام رابطه زیادی داره (شکلات , موز و ...)
    برای همین میخواستم ببینم با استفاده از این محلول ها میشه زودتر جوش رو سر به نیست کرد ؟
    درضمن میشه یک صابون مناسب هم معرفی کنید که به قول شما همینم کاهش بدم ؟

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

ممنون بخاطر جواب کاملتون

من حدود 3-4 سال پیش تحت نظر پزشک از قرص دکوتان استفاده کردم. حدود 1سال اوکی بودم اما کمتر از یک سال بعد دوباره گاهی اوقات صورتم جوش میزنه (در حد یکی یا دوتا) که البته به تغذیه ام رابطه زیادی داره (شکلات , موز و ...)
    برای همین میخواستم ببینم با استفاده از این محلول ها میشه زودتر جوش رو سر به نیست کرد ؟
    درضمن میشه یک صابون مناسب هم معرفی کنید که به قول شما همینم کاهش بدم ؟
    درسته همینه
    اگه پوستتون از اون حالت خشکی مفرط در اومده! من شخصا پَن اوریاژ رو توصیه میکنم
    پست صفحه قبلم رو ببینید چندتا ژل برای شستشو پوستهای جوشدار پیشنهاد کردم
    یکی از اون دوتا محلولی که بالا اسم بردم رو بگیرید موضعی استفاده کنید تا حدی کمک میکنه
    موفق باشید

11. 2 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

درسته همینه
    اگه پوستتون از اون حالت خشکی مفرط در اومده! من شخصا پَن اوریاژ رو توصیه میکنم
    پست صفحه قبلم رو ببینید چندتا ژل برای شستشو پوستهای جوشدار پیشنهاد کردم
    یکی از اون دوتا محلولی که بالا اسم بردم رو بگیرید موضعی استفاده کنید تا حدی کمک میکنه
    موفق باشید
    پوستم کلا خشک نبوده و نیست , تقریبا سریع هم چرب میشه . راجع به پَن اوریاژ بیشتر توضیح میدید ؟

سوال آخر , نظر شما درباره حجامت چیه ؟

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

پوستم کلا خشک نبوده و نیست , تقریبا سریع هم چرب میشه . راجع به پَن اوریاژ بیشتر توضیح میدید ؟

سوال آخر , نظر شما درباره حجامت چیه ؟
    خب خوبه پس میتونید پَن رو بگیرید
    شبیه صابون هست
    کنترل کننده ترشح چربی پوست هستش و در این زمینه بنظرم خیلی هم موفقه! من خیلی راضی بودم ازش منتهی یکسری از افراد میگن پوستشون رو زیادی خشک میکنه
    در مورد حجامت در پیام بهتون توضیح میدم

14. 3 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال BEHZAD2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

سلام برای رفع قرمزی شدید اطراف بینی چه کار باید کرد با سرمای شدید هم قرمز میشه
    با تشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •