تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 169 از 214 اولاول ... 69119159165166167168169170171172173179 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,681 به 1,690 از 2135

نام تاپيک: ◄ سوالات و مشکلات درباره‌ی پوست صورت ! ►

آخر فروم باز akharwarbaz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    terun

پيش فرض

چطور میشه پوستی که سفیده ولی به خاطر خورشید تیره شده رو به حالت اولش برگردوند؟

پروفشنال Tom Clancy's's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    من تقریبا 3 سالی هست که صورتم جوش میزنه ، سال پیش تقریبا آخراش برای درمان اقدام کردم که دکتر 2 روش رو پیشنهاد کرد. یکیش استفاده از قرص دکوتان که با چیزایی که ازش شنیده بودم اصلا سمتش نرفتم یکی دیگه هم کپسول داکسی سایکلین و کرم لایه بردارو آنتی سولار. من روش دوم رو انتخاب کردم و یه مدت کوتاه ادامه دادم و میشه گفت که جوشها خوابید تا حد زیادی اما از اونجایی که اصلا رابطم با قرصهای شیمیایی خوب نیست قرص رو قطع کردم ، یه مدت مشکلی نبود اما بعد از اون به طور خیلی فجیع صورتم جوش زد و از روز اول خیلی بدتر شد. خلاصه بعد از چند بار دکتر رفتن به این نتیجه رسیدم که باید قرصهارو استفاده کنم و الان حدود 3 ماه هست که صبح و شب (قبل از صبحانه و بعد از شام) دارم میخورم قرصهارو
    این همه داستان رو گفنم که این سوالا رو بپرسم

از دوستان کسی از عوارض این قرص داکسی سایکلین اطلاعاتی داره؟؟؟
    بعد من الان تقریبا جوش فعال نداره صورتم اما جای جوش خیییلی زیاده رو صورتم میخواستم بدونم میکرودرم ابریژن تاثیری تو از بین بردن جای جوش داره؟؟؟ چون دکتر به من گفت که تنها راه درمان سریع جای جوش همین میکرودرم ابریژن هست
    ممنون

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

سلام دوستان
    من تقریبا 3 سالی هست که صورتم جوش میزنه ، سال پیش تقریبا آخراش برای درمان اقدام کردم که دکتر 2 روش رو پیشنهاد کرد. یکیش استفاده از قرص دکوتان که با چیزایی که ازش شنیده بودم اصلا سمتش نرفتم یکی دیگه هم کپسول داکسی سایکلین و کرم لایه بردارو آنتی سولار. من روش دوم رو انتخاب کردم و یه مدت کوتاه ادامه دادم و میشه گفت که جوشها خوابید تا حد زیادی اما از اونجایی که اصلا رابطم با قرصهای شیمیایی خوب نیست قرص رو قطع کردم ، یه مدت مشکلی نبود اما بعد از اون به طور خیلی فجیع صورتم جوش زد و از روز اول خیلی بدتر شد. خلاصه بعد از چند بار دکتر رفتن به این نتیجه رسیدم که باید قرصهارو استفاده کنم و الان حدود 3 ماه هست که صبح و شب (قبل از صبحانه و بعد از شام) دارم میخورم قرصهارو
    این همه داستان رو گفنم که این سوالا رو بپرسم

از دوستان کسی از عوارض این قرص داکسی سایکلین اطلاعاتی داره؟؟؟
    بعد من الان تقریبا جوش فعال نداره صورتم اما جای جوش خیییلی زیاده رو صورتم میخواستم بدونم میکرودرم ابریژن تاثیری تو از بین بردن جای جوش داره؟؟؟ چون دکتر به من گفت که تنها راه درمان سریع جای جوش همین میکرودرم ابریژن هست
    ممنون
    داکسی سایکلین از خانواده انتی بیوتیک ها هست و عارضه اونجوری خاصی نداره در مقام مقایسه با رواکوتان! که بگیم آی ضرر داره نخورید و ... شاید اگر کمی معده حساسی داشته باشید مشکلات گوارشی تا حدی ایجاد کنه
    اما اینم بدونید چه داکسی سایکلین چه تتراسایکلین همه اینها اثراتشون تاوقتی هست که ادامه میدید به استفاده از اونها! هروقت قطع کنید با احتماله خیلی زیاد((در بعضی موارد میگن دیگه جوش درنمیاد والا من به شخصه هیچکی رو ندیدم با انتی بیوتیک خوب بشه ولی میگن شدنی هست!)) دوباره جوشها برگشت خواهند داشت.
    میکرودرم ابریژن تا حدی اثرگذار هست اما تجربه شخصی من (فقط شخص من شاید خیلی ها همچین چیزی در موردشون صدق نکنه) نشون داد اگر تعداد جلساتش زیاد بشه بنظرم قوام و انسجام پوست از دست میره!

4. این کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

داکسی سایکلین از خانواده انتی بیوتیک ها هست و عارضه اونجوری خاصی نداره در مقام مقایسه با رواکوتان! که بگیم آی ضرر داره نخورید و ... شاید اگر کمی معده حساسی داشته باشید مشکلات گوارشی تا حدی ایجاد کنه
    اما اینم بدونید چه داکسی سایکلین چه تتراسایکلین همه اینها اثراتشون تاوقتی هست که ادامه میدید به استفاده از اونها! هروقت قطع کنید با احتماله خیلی زیاد((در بعضی موارد میگن دیگه جوش درنمیاد والا من به شخصه هیچکی رو ندیدم با انتی بیوتیک خوب بشه ولی میگن شدنی هست!)) دوباره جوشها برگشت خواهند داشت.
    میکرودرم ابریژن تا حدی اثرگذار هست اما تجربه شخصی من (فقط شخص من شاید خیلی ها همچین چیزی در موردشون صدق نکنه) نشون داد اگر تعداد جلساتش زیاد بشه بنظرم قوام و انسجام پوست از دست میره!
    ممنون از پاسختون دوست عزیز
    منم مشکلم درواقع همین هست که اگر با قطع آنتی بیوتیک جوشها باز برمیگردند پس چه راهی برای درمان جوش وجود داره که واقعا جوابگو باشه و عوارض سو زیادی نداشته باشه؟؟؟ چون اگر قرار باشه که این قرصها تا مدت زیادی مصرف بشه هرچقدرهم که عوارض کمی داشته باشه بالاخره مشکل ایجاد خواهند کرد.
    بعد من به علت غلظت خون بالا هرچند وقت یکبار خون فصد میدم که میگن کمک میکنه به جوش نزدن، نظر شما راجع به خون دادن و حجامت چیه؟؟ چون یه سری افراد میگن حجامت تاثیر زیادی داره یه سری از دکترا هم وقتی اسمش میاد کاملا مخالف هستند
    راجع به میکرودرم هم یه جورایی با شما هم عقیده هستم، اما دکتری که اینکارو انجام میده میگه برای پوست مفید هم هست !!
    من چند باری که هر 3 هفته یکبار میرفتم اما الان دیگه نمیرم به خاطر هزینه و یه سری مسایل دیگه. ماهی یکبار باشه خیلی مشکلی ایجاد نمیکنه؟؟

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

ممنون از پاسختون دوست عزیز
    منم مشکلم درواقع همین هست که اگر با قطع آنتی بیوتیک جوشها باز برمیگردند پس چه راهی برای درمان جوش وجود داره که واقعا جوابگو باشه و عوارض سو زیادی نداشته باشه؟؟؟ چون اگر قرار باشه که این قرصها تا مدت زیادی مصرف بشه هرچقدرهم که عوارض کمی داشته باشه بالاخره مشکل ایجاد خواهند کرد.
    بعد من به علت غلظت خون بالا هرچند وقت یکبار خون فصد میدم که میگن کمک میکنه به جوش نزدن، نظر شما راجع به خون دادن و حجامت چیه؟؟ چون یه سری افراد میگن حجامت تاثیر زیادی داره یه سری از دکترا هم وقتی اسمش میاد کاملا مخالف هستند
    راجع به میکرودرم هم یه جورایی با شما هم عقیده هستم، اما دکتری که اینکارو انجام میده میگه برای پوست مفید هم هست !!
    من چند باری که هر 3 هفته یکبار میرفتم اما الان دیگه نمیرم به خاطر هزینه و یه سری مسایل دیگه. ماهی یکبار باشه خیلی مشکلی ایجاد نمیکنه؟؟
    میکرودرم در مجموع بیشتر از 4بار در کل انجام ندید(نظر شخصی)
    درمان قطعی(البته با بالای 90% احتمال بهبودی) فقط و فقط قرص روآکوتان هست
    چناچه فصد رو در کنار حجامت زیر نظر یک پزشک طب سنتی با رژیم غذایی خاص همراه کنید و صبور باشید و وقت بگذارید بدون شک نتیجه بسیار بسیار مطلوبی خواهید گرفت
    (حرف دکترای پوستی که میگن حجامت تاثیر نداره رو با نهایت احترام ندید بگیر چون اگه بگن اره برو پیش دکتر طب سنتی که کار خودشون چی باید بشه؟((البته نظر شخصیمه)))
    اینم بهتون بگم حجامت و فصد بدون رعایت پیش نیازهاش و رژیم های غذایی هیچ فایده ای نداره و جوابی نمیگیرید!

7. این کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

میکرودرم در مجموع بیشتر از 4بار در کل انجام ندید(نظر شخصی)
    درمان قطعی(البته با بالای 90% احتمال بهبودی) فقط و فقط قرص روآکوتان هست
    چناچه فصد رو در کنار حجامت زیر نظر یک پزشک طب سنتی با رژیم غذایی خاص همراه کنید و صبور باشید و وقت بگذارید بدون شک نتیجه بسیار بسیار مطلوبی خواهید گرفت
    (حرف دکترای پوستی که میگن حجامت تاثیر نداره رو با نهایت احترام ندید بگیر چون اگه بگن اره برو پیش دکتر طب سنتی که کار خودشون چی باید بشه؟((البته نظر شخصیمه)))
    اینم بهتون بگم حجامت و فصد بدون رعایت پیش نیازهاش و رژیم های غذایی هیچ فایده ای نداره و جوابی نمیگیرید!
    4بار در کل منظورتون چی هست یعنی فقط 4 بار و دیگه انجام نشه تا آخر؟

آخه این قرص راکوتان من انقد ازش عوارض بدی شنیدم که اصلا جرات نمیکنم برم طرفش ، آدم میاد پوستش رو درست کنه میزنه کبد و چیزهای دیگه هم دچار مشکل میکنه!! و جالب اینجاست که دکتری که من پیشش میرفتم میگفت با مصرف این قرص راکوتان تا 2 سال آیینه شدن پوستت رو تضمین میکنم اما بعد از اون باز برمیگرده!!!
    این حجامت و رژیم غذایی که میگین باید یه دوره مشخص انجام بشه یا مدت دار هست؟!!

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

4بار در کل منظورتون چی هست یعنی فقط 4 بار و دیگه انجام نشه تا آخر؟

آخه این قرص راکوتان من انقد ازش عوارض بدی شنیدم که اصلا جرات نمیکنم برم طرفش ، آدم میاد پوستش رو درست کنه میزنه کبد و چیزهای دیگه هم دچار مشکل میکنه!! و جالب اینجاست که دکتری که من پیشش میرفتم میگفت با مصرف این قرص راکوتان تا 2 سال آیینه شدن پوستت رو تضمین میکنم اما بعد از اون باز برمیگرده!!!
    این حجامت و رژیم غذایی که میگین باید یه دوره مشخص انجام بشه یا مدت دار هست؟!!
    ببینید رواکوتان عوارض زیاد داره اما در همه افراد یکجور نیست! در بعضی ها به جز خشکی پوست و مخاط بینی هیچ عارضه ای نداره!
    در بعضی ها چربی خونشون رو بالا میبره
    انزیم های کبدی بالا پایین میشه
    بعضی ها مشکل افسردگی
    ریزش مو
    کاهش وزن زیاد
    و...
    دقت کنید ممکنه هیچکدوم اتفاق نیفته! در واقع یکجور ریسک هست کلا
    ولی بالای 90%افراد جواب گرفتن مقدار و دُزش بستگی به وزن داره و دکتر تعیین میکنه...
    اون 4بار گفتم یعنی کلا 4بار عمل میکرودرم ابریژن انجام بشه بیشتر از 4جلسه پوست شل میشه...
    رژیم غذایی سنتی که گفتم بستگی به شرایط بدنی شما داره برای همه یکجور نیست دکتر باید بررسی کنه...
    مثلا بعضی ها یکسال بعضی ها 1سال و نیم .قابل پیش بینی نیست شما شروع میکنی تحت نظر پزشک بعد هرماه بهش سرمیزنی و اون تشخیص میده ادامه بده ،چجوری ادامه بده و....

10. این کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه poria77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    drive 30

پيش فرض

امامن راه حل واسه ازبین بردن جوش نخواستم.گفتم باتوجه به نوع پوستم ممکنه استفاده ازضدآفتاب باهمون مشخصاتی که گفته شدنتیجه سویی روجوش هاداشته باشه.

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

امامن راه حل واسه ازبین بردن جوش نخواستم.گفتم باتوجه به نوع پوستم ممکنه استفاده ازضدآفتاب باهمون مشخصاتی که گفته شدنتیجه سویی روجوش هاداشته باشه.
    دوست عزیز اینجا کسی خطاب به مسئله شما پاسخی ارسال نکرده تاپیک شما قفل و به این محل ارجاع داده شد که یعنی چون تاپیکی برای مطرح کردن این مسائل وجود داره لطف بفرمایید سوالتون رو در اینجا مطرح کنید چناچه کسی از دوستان بدونن و بتونن راهنماییتون کنن

فرض میکنیم این پست رو در این تاپیک مجدد ارسال کردید
    سلام.من پوستم تقریبامعمولیه.الان چندتاجوش زدم وازیه ژل ضدجوش استفاده می کنم که خیلی عالیه.ولی وقتی ضدآفتاب میزنم جوش هاروبدترمیکنه.spfش60eوگفته واسه پوست های چرب خیلی خوبه.به نظرشمااستفاده نکنم؟یاربطی نداره.
    اول یه سوال ژل شستشو منظورتون هست یا ژل لایه بردار؟
    اگه لایه بردار میزنید خیلی واجبه که ضدافتاب هم حتما استفاده کنید
    ضدافتابی که برای پوستهای جوشدار استفاده میشه بایدoil freeباشه در غیر اینصورت با بسته شدن منافذ پوست باعث تشدید جوش خواهد شد!
    اگر oli freeنیست استفاده نکنید! اما spfیا همون عیار حفاظتی ربطی به جوش نداره! در واقع اون عدد فقط زمانی رو که اون ضدافتاب توان حفاظت در برابر نور افتاب رو داره بیان میکنه
    بنابراین چه 60 چه 100 باید oil freeبودنش مدنظرتون باشه
    برندش هم میگفتید بد نبود چون بعضا بعضی برندها کیفیتشون جالب نیست
    بهترین حالتها بنظرم ellaro-biodermaهستند
    موفق باشید
    Last edited by Atghia; 24-08-2013 at 22:44. دليل: تکمیل

13. 2 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehdig20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

چطور میشه پوستی که سفیده ولی به خاطر خورشید تیره شده رو به حالت اولش برگردوند؟
    این سوال منم هست!
    دوستان ممنون میشم اگه جواب بدید!

tApAtAĺK

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •