تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 156 از 214 اولاول ... 56106146152153154155156157158159160166206 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,551 به 1,560 از 2135

نام تاپيک: ◄ سوالات و مشکلات درباره‌ی پوست صورت ! ►

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

ممنون از لطفتون

فقط سوال آخر :

اون خود مردگی و سرخی که گفتید به خاطر میکرودرم ابریشن ایجاد میشه سریع خوب میشه که ؟

ممنون
    خواهش میکنم
    دو سه روزی اون حالت کبودی باقی میمونه بعد رفع میشه

2. 2 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن فوتبال خارجی M E S S I's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

ببخشید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پرسیده بودم تازه این تاپیکو پیدا کردم!
    -------
    سلام دوستان ،2 تا سوال داشتم;

یکی از دخترای فامیل 17 ساله تقریبا از یه سال پیش یه قسمتایی از بدنش داره رنگ عوض می کنه از پاش شروع شده و الانم رو صورتشه که از کم شروع شده و یواش یواش داره بیشتر میشه (رنگ این لکه ها کرمیه) از وسایل آرایشی و رژ لب و هیچیم استفاده نمی کنه و زیر آفتابم زیاد نمیره! خودشم میگه دست و پا و کمر براش مهم نیست و مشکی نداره باشه اما رو صورتش خجالت میکشه! حالا باید ایشون چیکار کنن؟!

یه دختر دیگه هم تقریبا 17 ساله به قول خودش صورتش یه دفعه رنگش تیره شده و بیرونم زیاد نمیره و اگه بره هم ضد آفتاب و پن کیک میزنه و بعد تیره شدن هم اصلا به حالت قبلی برنگشته و تو خانواده و دورو بری ها هم این مشکل وجود نداشته ، حالا سوالش اینه که چرا اینجوری شده ؟ چیکار کنه صورتش سفید بشه؟ درمان خونگی و اینا داره؟

خیلی ممنون...

4. این کاربر از M E S S I بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ittools's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

دوست خوبم این سوال مرتبط با انجمن پزشکی و نهایتا تاپیک مشکلات مو میشه اینجا تاپیک پوست صورت هست
    درتاپیک هایی که عرض کردم مطرح کنید بهتر به جوابتون میرسید
    ای وای ببخشید تاپیک مو رو هم باز کرده بودم نمیدونم چرا تو این بخش پست رو ارسال کردم فراموش کار شدم

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

ببخشید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پرسیده بودم تازه این تاپیکو پیدا کردم!
    -------
    سلام دوستان ،2 تا سوال داشتم;

یکی از دخترای فامیل 17 ساله تقریبا از یه سال پیش یه قسمتایی از بدنش داره رنگ عوض می کنه از پاش شروع شده و الانم رو صورتشه که از کم شروع شده و یواش یواش داره بیشتر میشه (رنگ این لکه ها کرمیه) از وسایل آرایشی و رژ لب و هیچیم استفاده نمی کنه و زیر آفتابم زیاد نمیره! خودشم میگه دست و پا و کمر براش مهم نیست و مشکی نداره باشه اما رو صورتش خجالت میکشه! حالا باید ایشون چیکار کنن؟!

یه دختر دیگه هم تقریبا 17 ساله به قول خودش صورتش یه دفعه رنگش تیره شده و بیرونم زیاد نمیره و اگه بره هم ضد آفتاب و پن کیک میزنه و بعد تیره شدن هم اصلا به حالت قبلی برنگشته و تو خانواده و دورو بری ها هم این مشکل وجود نداشته ، حالا سوالش اینه که چرا اینجوری شده ؟ چیکار کنه صورتش سفید بشه؟ درمان خونگی و اینا داره؟

خیلی ممنون...
    دوستان انجمن پزشکی احتمالا شما رو کامل راهنمایی خواهند نمود من فقط مورد اولی که گفتید رو حدس میزنم ابتلا به پیسی باشه که متاسفانه درمان قطعی نداره! در واقع بیماری هست که به تدریج رنگندانه های پوست فرد از بین میره و تغییر رنگ و روشن شدنش اتفاق میفته
    پرهیز از استرس و دوری از تابش مستقیم افتاب تاحدی کمک کننده هست(جنبه بهبود داره نه درمان قطعی!)
    برای صورتشون اگر میخوان نشون نده میتونن از کرم های ضدافتاب رنگی ،کرم پودرهای متناسب با رنگ اصلی پوستشون و کرم های برنزه کننده (نوعی که بدون نیاز به قرارگیری در افتاب هست) استفاده کنند
    در نواحی کوچیکتر در بدن هم خالکوبی میتونه مقداری بپوشونه...

7. 3 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال hamidchi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Right there where they belong

پيش فرض

سلام دوستان
    چند تا سوال داشتم اگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم

میخاستم بپرسم برای از بین بردن کامل اسکار ناشی از جوش باید چه کرد ؟
    آیا لیزر راه مطمئنی هست ؟
    اگر جوش زدن هنوز هم ادامه داشته باشه میشه رفت سراغ لیزر ؟؟ یا باید اول متوقف بشه بعدا اقدام کرد واسه لیزر اسکار ها ؟
    اگه بخام لیزر کنم ، باید مستقیم برم به همین مراکز لیزر یا اول برم پیش یه متخصص که اون معرفی کنه به این مراکز ؟ آخه خود این مراکز متخصص پوست دارن واسه این پرسیدم
    تو اصفهان دکتر پوست خوب که در درمان جوش مجرب باشه و درهمین امور لیزر پوست هم تخصص داشته باشه و نوبت ویزیتش هم مال چند ماه دیگه نباشه اگه میشناسید لطفا معرفی کنید ؟( اگه حالت تبلیغی پیدا میکنه لطفا پ خ بزنید)
    کسی هست یا کسی رو میشناسید که تجربه کرده باشه و جوش ها رو متوقف کرده باشه و لیزر هم کرده باشه ؟ چه اصفهان چه جای دیگه ؟

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

سلام دوستان
    چند تا سوال داشتم اگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم

میخاستم بپرسم برای از بین بردن کامل اسکار ناشی از جوش باید چه کرد ؟
    آیا لیزر راه مطمئنی هست ؟
    اگر جوش زدن هنوز هم ادامه داشته باشه میشه رفت سراغ لیزر ؟؟ یا باید اول متوقف بشه بعدا اقدام کرد واسه لیزر اسکار ها ؟
    اگه بخام لیزر کنم ، باید مستقیم برم به همین مراکز لیزر یا اول برم پیش یه متخصص که اون معرفی کنه به این مراکز ؟ آخه خود این مراکز متخصص پوست دارن واسه این پرسیدم
    تو اصفهان دکتر پوست خوب که در درمان جوش مجرب باشه و درهمین امور لیزر پوست هم تخصص داشته باشه و نوبت ویزیتش هم مال چند ماه دیگه نباشه اگه میشناسید لطفا معرفی کنید ؟( اگه حالت تبلیغی پیدا میکنه لطفا پ خ بزنید)
    کسی هست یا کسی رو میشناسید که تجربه کرده باشه و جوش ها رو متوقف کرده باشه و لیزر هم کرده باشه ؟ چه اصفهان چه جای دیگه ؟
    بله لیزر بهترین راه از بین بردن جای جوش هست با درصد خیلی بالایی به نحو مطلوبی جواب خواهید گرفت
    هم میتونید به پزشک متخصص مراجعه کنید تا اطلاعات تکمیلی رو در اختیارتون قرار بده هم میتونید به دکترهای حاضر در مراکز لیزر مراجعه کنید اما معمولا دکترها در مطب خودشون بهتر و بیشتر وقت میگذارند! البته بهتره به دکتری مراجعه کنید که مطبش کاملا مجهز باشه که متاسفانه من در اصفهان کسی رو سراغ ندارم
    در مورد سوالتون بهتره که زدن جوش ها متوقف شده باشه و بعد اقدام کنید برای لیزر اما چناچه خیلی گذری و کم گاهی جوش میزنید (نه چندان عمیق!) بازهم لیزر رو انجام میدند
    توصیه خیلی مهم من به شما اینه:تا جایی که امکانش هست در فصل بهار و خصوصا تابستان اینکارو انجام ندید چون دردسر داره فصل پاییز و زمستان خیلی بهتره((چون یکسری مراقبت ها هستش که گرمای هوا و نور خورشید کار رو سخت میکنه براتون))

موفق باشید

10. 4 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان بهترین راه برای پوشش جای جوش روی صورت که هم جوش رو بدتر نکنه و هم کم هزینه باشه چیه ؟؟

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

دوستان بهترین راه برای پوشش جای جوش روی صورت که هم جوش رو بدتر نکنه و هم کم هزینه باشه چیه ؟؟
    برای خانمها کرم پودرهای فاقد چربی متناسب با رنگ پوستشون
    برای اقایون و همچنین خانومها استفاده از کرم های ضدافتاب رنگی فاقد چربی متناسب با رنگ پوست خودشون

13. 2 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

برای خانمها کرم پودرهای فاقد چربی متناسب با رنگ پوستشون
    برای اقایون و همچنین خانومها استفاده از کرم های ضدافتاب رنگی فاقد چربی متناسب با رنگ پوست خودشون
    ممنون...اما کرم ضد افتاب پوشش خیلی مناسبی نداره شایدم ضد افتابهایی که من میشناسم اینطوریه...چیز خاصی مد نظرتون هست که پوشش زیاد باشه ؟؟

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

ممنون...اما کرم ضد افتاب پوشش خیلی مناسبی نداره شایدم ضد افتابهایی که من میشناسم اینطوریه...چیز خاصی مد نظرتون هست که پوشش زیاد باشه ؟؟
    ببینید چون گفتید که پوست رو اذیت نکنه(مثلا زمینه ساز جوش بیشتر نشه )من اینو گفتم
    اما مثلا در حالتهای خاص(کاور بالا مثل حالت گریم)کاری که میکنن اینه که اول ضدافتاب رنگی بعدش کرم پودر فاقد چربی و در نهایت فوندیشن های با غلظت بالا استفاده میکنن! اما خب فوندیشن (حداقل بنظر من) یک حالت خفگی و سنگینی خاصی روی پوست ایجاد میکنه و بنظرم پوست رو ملتهب و مستعد جوش زدن بیشتر میشه!
    اما اگر فردی دیگه خبری از جوش زدن نیست و پوستش بیشتر از اینکه چرب باشه تبدیل به پوست معمولی شده اونوقت همین روش رو که گفتم اگر انجام بده یک کاور درست حسابی خواهد داشت!

اما بنظرم برای اقایون ساده ترین راه همین کرم های ضدافتاب رنگی فاقدچربی هست ولی حرف شما رو رد نمیکنم که کاورش بالا نیست! منتهی میشه از روش تجدید کردن زود به زودش استفاده کرد تا موثرتر باشه
    در بین برندهای مختلف هم بهترین کیفیت(از لحاظ سبک بودن و راحتی الارو بود که تجربشو دارم)
    و سنگین ترینش هم اوریاژ که کاور بهتری میده اما من راضی نبودم چون همون حس سنگین بودن و بسته شدن منافذ رو(علیرغم اینکه زده مخصوص پوستهای چرب و...)حس میکردم

دیگه انتخاب با خودتون

پ.ن:فوندیشن همان کرم پودرهای باغلظت های بالای رنگندانه جهت پوشاندن لک ها و عیوب پوست هست که در غلظت های مختلف توسط برندهای مختلف عرضه میشه
    Last edited by Atghia; 28-06-2013 at 15:32. دليل: تکمیل:پ.ن

16. 3 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •