تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 155 از 214 اولاول ... 55105145151152153154155156157158159165205 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,541 به 1,550 از 2135

نام تاپيک: ◄ سوالات و مشکلات درباره‌ی پوست صورت ! ►

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    S.h.i.r.a.Z

پيش فرض

معذرت میخوام میکرودم آبریشن چی هست ؟ و تلفظش دقیق چیه ؟

ممنون

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

معذرت میخوام میکرودم آبریشن چی هست ؟ و تلفظش دقیق چیه ؟

ممنون
    میکرو درم ابریژن یک روش لایه برداری پوست هست که کمک میکنه به بهبود رد اسکارها(جای جوشها) جوانسازی پوست ، رفع (تا حدودی) کک و مک ، و کمک به جذب بهتر کرم ها و ماسک ها در اثر لایه برداری از سلولهای سطحی پوست

به اینصورت هست که ابتدا پودر اکسید آلومینیوم رو با شدت به وسیله دستگاه روی پوست شما میپاشند و سپس با قرار دادن دسته دستگاه روی پوستتون حالتی مثل مکش شدید رو ایجاد میکنه تا پودر به اضافه سلولهای جدا شده از سطح پوستتون رو ساکشن کنه و در مجموع دردی نداره خونریزی نداره و تنها چیزی که هست تا حدودی حالتی مثل کبودی(خون مردگی زیرپوستی) در بعضی نقاط(نه همه جاها) ایجاد میشه که دو روز بعد کاملا رفع میشه

لازمه چندین جلسه انجام بشه با فاصله مثلا دوهفته یکبار

تلفظ صحیح هم میکرو دِرم اَبریژِن هست
    موفق باشید

3. 4 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    S.h.i.r.a.Z

پيش فرض

میکرو درم ابریژن یک روش لایه برداری پوست هست که کمک میکنه به بهبود رد اسکارها(جای جوشها) جوانسازی پوست ، رفع (تا حدودی) کک و مک ، و کمک به جذب بهتر کرم ها و ماسک ها در اثر لایه برداری از سلولهای سطحی پوست

به اینصورت هست که ابتدا پودر اکسید آلومینیوم رو با شدت به وسیله دستگاه روی پوست شما میپاشند و سپس با قرار دادن دسته دستگاه روی پوستتون حالتی مثل مکش شدید رو ایجاد میکنه تا پودر به اضافه سلولهای جدا شده از سطح پوستتون رو ساکشن کنه و در مجموع دردی نداره خونریزی نداره و تنها چیزی که هست تا حدودی حالتی مثل کبودی(خون مردگی زیرپوستی) در بعضی نقاط(نه همه جاها) ایجاد میشه که دو روز بعد کاملا رفع میشه

لازمه چندین جلسه انجام بشه با فاصله مثلا دوهفته یکبار

تلفظ صحیح هم میکرو دِرم اَبریژِن هست
    موفق باشید
    ممنون از لطفتون
    یعنی پوست و صاف و یکدست میکنه تقرین ؟

چند جلسه انجام بشه همون مثلا 20 روز 15 روز یکبار دیگه بعد از چند جلسهنیاز نیست دیگه
    ؟

هزینش زیر 100 تومنه ؟

ممنون

آخر فروم باز ittools's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

آمپول Bepanthen 500mg/2 ml برای چیه ؟ یکی از دوستام برای ریزش موهاش رفته دکتر اینو براش تجویز کرده

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

آمپول Bepanthen 500mg/2 ml برای چیه ؟ یکی از دوستام برای ریزش موهاش رفته دکتر اینو براش تجویز کرده
    دوست خوبم این سوال مرتبط با انجمن پزشکی و نهایتا تاپیک مشکلات مو میشه اینجا تاپیک پوست صورت هست
    درتاپیک هایی که عرض کردم مطرح کنید بهتر به جوابتون میرسید

7. 4 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

ممنون از لطفتون
    یعنی پوست و صاف و یکدست میکنه تقرین ؟

چند جلسه انجام بشه همون مثلا 20 روز 15 روز یکبار دیگه بعد از چند جلسهنیاز نیست دیگه
    ؟

هزینش زیر 100 تومنه ؟

ممنون
    ببینید بستگی به مشکل پوستتون و شدتش داره! قاعدتا در یک فردی که دارای جای جوشهای خیلی عمیق هست این حالتو که گفتید ایجاد نمیکنه اما خب باعث میشه یک کمی بهتر بشه اما مثلا درفردی که جای جوش عمیق نداره و مشکلاتش کمتره به مراتب بهتر اثر مطلوبشو نشون میده
    بستگی به تشخیص پزشک داره تعداد جلسات ولی (فکرمیکنم)حداقل 4جلسه ای باید باشه تا نتیجه رو واضح تر احساس کنید
    ولی دلیلی هم نداره الزاما 4جلسه انجام بدید خیلی ها یک تا دوبار انجام میدند همه چیز بسته به شرایط متغیر هست
    چندسال قبل که من انجام دادم اره خیلی کمتر از 100بود الان رو اطلاع ندارم حقیقتش!

9. 2 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    S.h.i.r.a.Z

پيش فرض

ببینید بستگی به مشکل پوستتون و شدتش داره! قاعدتا در یک فردی که دارای جای جوشهای خیلی عمیق هست این حالتو که گفتید ایجاد نمیکنه اما خب باعث میشه یک کمی بهتر بشه اما مثلا درفردی که جای جوش عمیق نداره و مشکلاتش کمتره به مراتب بهتر اثر مطلوبشو نشون میده
    بستگی به تشخیص پزشک داره تعداد جلسات ولی (فکرمیکنم)حداقل 4جلسه ای باید باشه تا نتیجه رو واضح تر احساس کنید
    ولی دلیلی هم نداره الزاما 4جلسه انجام بدید خیلی ها یک تا دوبار انجام میدند همه چیز بسته به شرایط متغیر هست
    چندسال قبل که من انجام دادم اره خیلی کمتر از 100بود الان رو اطلاع ندارم حقیقتش!
    ممنون از لطفتون
    راستش من این سوالا واسه خودم نیست . خواهرم میگه این سوالارو بپرس

چون شما هم کاربر محبوب این قسمتی ممنون از اینکه جواب میدید

نه . پوست مشکل نداره . پوست عادی هست بدون جوش اینا فقط یکم شاداب و جوونتر میخوام بشه

مثلا عکس آواتارتون الان شما بوتاکس کردند یا میکرودرم ابریشن + گونه گذاری ؟؟

کلا میخوام صورت صاف و یکدست بشه بدون هیچ گونه چروک + خط خنده هم روی گونه نباشه

چکار باید کرد ؟

ممنون

آخر فروم باز rz21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Old Trafford

پيش فرض

درد که اگه بی حس نکنید احساس سوزش دارید! بستگی داره آستانه تحملتون چقدر باشه....من هر دوش رو تست کردم....یک بار به دکتر گفتم بی حس نکنه! دردش در حد آستانه تحمل بود..بیشتر نبود...اما با بی حسی هیچی متوجه نمیشید!
    هزینه ش بین 50 تا 80 تومن متغیر هست! یه متخصص 50 میگیره! یکی 60 ... و....!!
    بی حسی رو چه طوری انجام میدن؟؟با آمپول؟

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

ممنون از لطفتون
    راستش من این سوالا واسه خودم نیست . خواهرم میگه این سوالارو بپرس

چون شما هم کاربر محبوب این قسمتی ممنون از اینکه جواب میدید

نه . پوست مشکل نداره . پوست عادی هست بدون جوش اینا فقط یکم شاداب و جوونتر میخوام بشه

مثلا عکس آواتارتون الان شما بوتاکس کردند یا میکرودرم ابریشن + گونه گذاری ؟؟

کلا میخوام صورت صاف و یکدست بشه بدون هیچ گونه چروک + خط خنده هم روی گونه نباشه

چکار باید کرد ؟

ممنون
    اواتارم((مگان فاکس)) خوشگلیش ذاتیه (شوخی)
    خب دوست گرامی اگر هدف فقط شادابی پوست هست بنظرم همین میکرودرم ابریژن خیلی خوب جواب خواهد داد
    در مورد خطوط خنده بوتاکس کارایی نداره! بوتاکس رو معمولا در مورد خطوط اخم پیشانی و همچنین خطوط اطراف چشم کاربرد داره برای خط خنده((عمیقتر از حد طبیعی))معمولا تزریق ژل و چربی انجام میشه که 100البته تزریق چربی بهتره(چون از بدن خود فرد گرفته میشه)
    در مورد گونه هم که بحثش کاملا جداست و بطور کلی بنظرم جز در موارد خاص انجام نشه بهتره (موارد زیادی دیدم که همون حالت طبیعی طرف به مراتب بهتر بوده)اینم هم ژل تزریق میشه هم چربی...
    در مجموع بهترین مشاور پزشک میتونه باشه من گفته هام همش تجارب شخصی هست و نه تخصصی

13. این کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    S.h.i.r.a.Z

پيش فرض

اواتارم((مگان فاکس)) خوشگلیش ذاتیه (شوخی)
    خب دوست گرامی اگر هدف فقط شادابی پوست هست بنظرم همین میکرودرم ابریژن خیلی خوب جواب خواهد داد
    در مورد خطوط خنده بوتاکس کارایی نداره! بوتاکس رو معمولا در مورد خطوط اخم پیشانی و همچنین خطوط اطراف چشم کاربرد داره برای خط خنده((عمیقتر از حد طبیعی))معمولا تزریق ژل و چربی انجام میشه که 100البته تزریق چربی بهتره(چون از بدن خود فرد گرفته میشه)
    در مورد گونه هم که بحثش کاملا جداست و بطور کلی بنظرم جز در موارد خاص انجام نشه بهتره (موارد زیادی دیدم که همون حالت طبیعی طرف به مراتب بهتر بوده)اینم هم ژل تزریق میشه هم چربی...
    در مجموع بهترین مشاور پزشک میتونه باشه من گفته هام همش تجارب شخصی هست و نه تخصصی
    ممنون از لطفتون

فقط سوال آخر :

اون خود مردگی و سرخی که گفتید به خاطر میکرودرم ابریشن ایجاد میشه سریع خوب میشه که ؟

ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •