تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 139 از 214 اولاول ... 3989129135136137138139140141142143149189 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,381 به 1,390 از 2135

نام تاپيک: ◄ سوالات و مشکلات درباره‌ی پوست صورت ! ►

آخر فروم باز arash-king's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان برداشتن خال و جای جوش با ایستفاده از لیزر را تائید میکنید یا خیر ؟؟
    روی گونه راست صورتم 4-3 سالی هست که جای جوش مونده .... نه به صورتی که شکل چاله چوله بشه فقط قرمزه (مثل اینکه خون مرده شده باشه)
    میخوام هم اینو برطرف کنم هم خال های صورتم را بردارم (با استفاده از لیزر) به نظرتون خطری ایجاد نمیشه ؟؟؟ درضمن یه سوال دیگه اینکه
    اگه من اینکارو انجام بدم به کل جای جوش و خال ها برطرف میشه یا تا چندروز میمونه ؟؟

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

من دو ماه دارم مصرف میکنم , احساس میکنم نتیجه نداده ...
    میخوام دیگه دکتر پوست هم نرم چون بی فایدس ...
    به نظرتون بهترین کار چیه ؟
    ای وای نه دوست عزیز!
    من فکرکردم شما دوره درمان رو کامل کردی و نتیجه نداده که اون سوال رو مطرح کردی!
    ببینید اینکه بعداز دوماه اثرش هنوز مشخص نشده طبیعی هست! شما باید کاملا و دقیقا به تعدادی که گفته شده مصرف کنید و شک نداشته باشید که در همه افراد بعد از اتمام دوره به وضوح کاملا خوب میشن!
    در90% افراد این خوب شدن ابدی میشه در حدود10%متاسفانه بعد از خوب شدن و بعد از گذشت دوماه از پایان دوره مصرف(بطور کامل نه اینکه وسطش قطع کنن!) برگشت داره جوشها که به این توضیحی که دادم میگن اثربخش نبودن رواکوتان!
    شما قطع نکنید! ادامه بدید ایشالله که جز 90% هستید و برای همیشه خوب خواهید شد

3. این کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

دوستان برداشتن خال و جای جوش با ایستفاده از لیزر را تائید میکنید یا خیر ؟؟
    روی گونه راست صورتم 4-3 سالی هست که جای جوش مونده .... نه به صورتی که شکل چاله چوله بشه فقط قرمزه (مثل اینکه خون مرده شده باشه)
    میخوام هم اینو برطرف کنم هم خال های صورتم را بردارم (با استفاده از لیزر) به نظرتون خطری ایجاد نمیشه ؟؟؟ درضمن یه سوال دیگه اینکه
    اگه من اینکارو انجام بدم به کل جای جوش و خال ها برطرف میشه یا تا چندروز میمونه ؟؟
    لیزر روی جای جوش عالی جواب میده
    خال هم اکی هست منتهی من نظر شخصیم اینه که خال اگه گوشتی و اذیت کننده نباشه بهتره دست نزنید
    در مورد خال که مطمئن نیستم در چندجلسه هست یا یک جلسه اما در مورد لیزر برای جای جوش خب مسلما با یکبار لیزر مشکلتون حل نخواهد شد! بنابراین مشخصا بعداز چندروز از اولین جلسه لیزر بازهم جای جوش خواهید داشت اما بعد از اخرین جلسه تقریبا میشه گفت بطور کامل از بین میره(تعداد جلسات بستگی به شدت و ضعف منطقه مورد بحث از لحاظ جای جوش داره اما چون گفتید چاله چوله نشده مسلما بهتر جواب میده)

5. 2 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز arash-king's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

لیزر روی جای جوش عالی جواب میده
    خال هم اکی هست منتهی من نظر شخصیم اینه که خال اگه گوشتی و اذیت کننده نباشه بهتره دست نزنید
    در مورد خال که مطمئن نیستم در چندجلسه هست یا یک جلسه اما در مورد لیزر برای جای جوش خب مسلما با یکبار لیزر مشکلتون حل نخواهد شد! بنابراین مشخصا بعداز چندروز از اولین جلسه لیزر بازهم جای جوش خواهید داشت اما بعد از اخرین جلسه تقریبا میشه گفت بطور کامل از بین میره(تعداد جلسات بستگی به شدت و ضعف منطقه مورد بحث از لحاظ جای جوش داره اما چون گفتید چاله چوله نشده مسلما بهتر جواب میده)
    ممنون . بله همونطور که گفتم خدا رو شکر مثل بعضی افرادی که میبینم چاله چوله نشده ولی قرمزی که داره الان نزدیک 4 سال میشه مونده
    البته اونم زیاد نگران کننده نیست ولی درهرحال برطرف بشه بهتره ..... من برای هفته بعد قراره وقت دکتر بگیرم ببینم میشه با لیزر کاریش کرد یا نه
    2 تا خال تقریبا گوشتی هم کنار بینی ام دارم که از بچگی باهامه .... یه بار 3-4 ماه پیش به یه دکتر نشون دادم گفت چون زیاد گوشتی نیست میشه راحت با لیزر برداشت
    اون موقع قیمت برداشتن خال را گفت 30 تومن حالا نمیدونم چند شده !! بازم ممنون

7. این کاربر از arash-king بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

راحت برداشتن خال گوشتی با لیزر که درسته .. مهم اینه که دکتر انقدر مهارت داشته باشه که جای خال نمونه یا پوست تو اون قیمت سفید نشه که متاسفانه اکثرا مهارت برداشتن

خال گوشتی رو ندارن و پوست معمولا تو قسمت خال سفید میشه یا چاله میشه

9. 2 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

عامل جوش صورت شناسایی شد

محققان دانشگاه کالیفرنیا لس آنجلس علت این که چرا صورت عده ای جوش می زد و عده دیگر از شر این اختلال پوستی در امان هستند را کشف کرده و آن را به یک باکتری نسبت داده اند که در پوست ما زندگی می کند.

به گزارش مهر، محققان دانشگاه کالیفرنیا لس آنجلس به این نتیجه رسیده اند که این باکتری که در پوست زندگی می کند دارای ویژگیهای بدی است که موجب جوش می شود، اما همین باکتری می تواند دارای ویژگیهای خوبی باشد که به سالم ماندن پوست کمک می کند. اگر ویژگیهای منفی این باکتری بیشتر باشد موجب ایجاد آکنه روی پوست می شود.

این مسئله درست شبیه عدم تعادل باکتری خوب و بد در معده برای مشکلات ناشی از هضم است. هنوز مشخص نیست که چرا برخی از افراد بیشتر از این نوع باکتری دارند و یا در مرحله اول چه عاملی چنین باکتری را ایجاد کرده است.

از دیگر عوامل می توان به ترکیبات ژنتیکی فردی یا حساست سیستم ایمنی آنها اشاره کرد که ممکن است نشان دهد آیا ویژگیهای منفی و یا مثبت این باکتری روی پوست رشد می کنند.

کشف این مسئله توسط محققان می تواند راه را برای تولید درمانهای جدید آکنه باز کند.

حدود 80 درصد افراد بین 11 تا 30 سال تحت تأثیر این اختلال پوستی قرار گرفته اند. حدود 5 درصد از زنان و یک درصد از مردان بالای 25 سال با ادامه این روند در زندگی بزرگسالی خود هم رو به رو هستند.

دکتر هوی‌ینگ لی استاد یار داروشناسی ملکولی و پزشکی در دانشگاه کالیفرنیا لس آنجلس گفت: ما به این نتیجه رسیدیم که همه باکترهای آکنه موجب جوش صورت نمی شوند و حتی ممکن است برخی از آنها به سالم ماندن پوست کمک کنند. ما امیدواریم که نتایج این تحقیقات را برای توسعه استراتژیهای جدیدی به منظور متوقف کردن فرآیند جوش زدن استفاده کنیم.

وی اضافه کرد: این روش می تواند به متخصصان پوست کمک کند تا برای باکتری پوستی هر کدام از بیماران یک نسخه موفق منحصر به فرد بنویسند. دانشمندانی که این مقاله را در مجله بررسی های پوست شناسی منتشر کرده اند میکروب " propionibacterium " را که در حفره های چرب زندگی می کنند مورد بررسی قرار داده اند.

وقتی این باکتری به سیستم ایمنی بدن حمله می کند، موجب باد کردن و شکل گیری آکنه قرمز می شوند. محققان با استفاده از نوارهای پاک کننده حفره های صورت این باکتری را از روی بینی جوش دار 49 داوطلب و بینی صاف و بدون جوش 52 داوطلب دیگر برداشتند و پس از استخراج دی ان ای از این نوارها، آزمایشگاه تغییرات باکتریایی را در حفره های صورت هرکدام داوطلبان شناسایی کردند و پس از آن به بررسی این موضوع پرداخت که آیا فرد مبتلا به آکنه است یا خیر.

بزرگترین دستاورد زمانی حاصل شد که محققان به این نتیجه رسیدند که یک ویژگی سومی هم از باکتری ها وجود دارد که موجب می شود پوست فرد سالم باقی بماند.

افرادی که صورت آنها جوش نمی زند از این باکتری خوب بیشتر داشته اند.

11. 5 کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه SaMsUnG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

دوستان اگه میشه چند مورد هم به من معرفی کنید :
    من پوست صورتم چرب هستش و رنگ پوستم هم گندمیه
    (البته ارزان و خوب )

1- یه صابون معرفی کنید که چربی پوستم را بگیره و پوستم را با طراوت تر و روشنتر بکنه

2- من روی بینیم جوشهای سرسیاه که بعضا مو هم در میارند خیلی وجود داره بهترین راه حلش چیه ؟ یکی میگفت ترتینوئین خیلی خوب جواب میده

راستی ژل دیفرین هم یه مدت استفاده کردم برای جوشهلی صورتم و روشنتر شدنش که خیلی خوب جواب داد ولی مشکلی که داشت این بود ک باعث شد پای چشمم خطهای ریزی بیوفته از دکتر که پرسیدم گفت که به خاطر بخار ژل دیفرین بوده و دیگه مصرف نکنم در ضمن پارسال که خریدم گرون بود الان که نمیدونم ولی حتما قیمتش خیلی بالاتر رفته

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

دوستان اگه میشه چند مورد هم به من معرفی کنید :
    من پوست صورتم چرب هستش و رنگ پوستم هم گندمیه
    (البته ارزان و خوب )

1- یه صابون معرفی کنید که چربی پوستم را بگیره و پوستم را با طراوت تر و روشنتر بکنه

2- من روی بینیم جوشهای سرسیاه که بعضا مو هم در میارند خیلی وجود داره بهترین راه حلش چیه ؟ یکی میگفت ترتینوئین خیلی خوب جواب میده

راستی ژل دیفرین هم یه مدت استفاده کردم برای جوشهلی صورتم و روشنتر شدنش که خیلی خوب جواب داد ولی مشکلی که داشت این بود ک باعث شد پای چشمم خطهای ریزی بیوفته از دکتر که پرسیدم گفت که به خاطر بخار ژل دیفرین بوده و دیگه مصرف نکنم در ضمن پارسال که خریدم گرون بود الان که نمیدونم ولی حتما قیمتش خیلی بالاتر رفته
    سلام

1-اگه اصرار به استفاده از شکل صابون دارید از پن های پوست چرب استفاده کنید
    پن ها معمولا ارزان تر از فیس واش ها هستند و از نوع ایرانی اون ها میشه به پن پوست چرب فیس دوکس یا فولیکا اشاره کرد
    از خارجی ها هم پن پوست چرب کلوران و....

2- ترتینوئین و کلا لایه بردار ها یک راه هست که بهتره البته پزشک اینو تائید کنه و درصد ترتینوئینش رو تجویز کنه...خودتون میتونید از اسکراب ها هم استفاده کنید...میکرودرم هم تاثیر زیادی داره

ژل دیفرین الان حدود 40 تومن هست..من استفاده میکنم و مشکلی از بابت خطوط ریز ندارم....نزدیک چشم که نزدید؟

14. 3 کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه SaMsUnG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

ژل دیفرین الان حدود 40 تومن هست..من استفاده میکنم و مشکلی از بابت خطوط ریز ندارم....نزدیک چشم که نزدید؟
    سلام
    نه نزدیک چشمم نزدم ولی همانطور که گفتم خیلی خوب جواب میده ولی حتما باید ضد آفتاب هم روش زد
    ولی خب چون دکترم گفت که خطوط ریز زیر چشمم به خاطر بخار ژل دیفرین هستش دیگه ادامه ندادم
    آخ من زیرچشممام صاف بود ولی الان زیر هرکدوم 2-3 تا خط افتاده متاسفانه

راستی علی آقا من کرم آکنومگا 100 اکسفولیاک هم از قبل دارم که هنوز تاریخ انقضاشم تموم نشده نظرتون راجع به اون چیه ؟ برای جوش سرسیاه خوبه؟ قیمت اونا ندارید؟

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

راستی علی آقا من کرم آکنومگا 100 اکسفولیاک هم از قبل دارم که هنوز تاریخ انقضاشم تموم نشده نظرتون راجع به اون چیه ؟ برای جوش سرسیاه خوبه؟ قیمت اونا ندارید؟

آکنومگا 100 حداقل برای من تاثیری روی آکنه ها یا سرسیاه ها نداشت!!فقط کمی پوست رو لطیف تر کرد.......برای سرسیاه ها میکرو درم کردم..

قیمتش بهار امسال 30 تومن بود! الان چنده خدا عالمه

معمولا کسایی که 100 جوابی نمیده بهشون آکنومگا 200 میزنن

17. این کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •