تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 137 از 214 اولاول ... 3787127133134135136137138139140141147187 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,361 به 1,370 از 2135

نام تاپيک: ◄ سوالات و مشکلات درباره‌ی پوست صورت ! ►

پروفشنال Khan gholi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

صورت من خیلی کم جوش میزنه ولی به محض زدن جوش ها رو فشار میدم که باعث میشه میشه نقاط فرو رفتگی تو صورتم بوجود بیاد.ایا کرمی هست که بزنی اون نقاط فرو رفتگی مثل اولش بشه؟

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

صورت من کمی جوش داره،یکی از دوستان صابون نوباکترو پیشنهاد داد
    حالا این صابون بهتره یا فیس واش ها؟
    کلا فک کنم چون اینا ژل هستن بهتر باشن،درسته؟
    دقیقا! شما با یک بار استفاده تفاوتش رو احساس خواهید کرد.
    البته بگم...شوینده ها به هیچ عنوان به تنهایی نمیتونن با آکنه های شما مبارزه کنند...بیشتر چربی پوست شما رو کنترل میکنند و باعث میشن جوش ها زودتر خوب بشن...یا کمتر جوش بزنید و نمای پوستتون بهتر بشه.
    Last edited by Ali_softcenter; 22-02-2013 at 13:48.

3. این کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

صورت من خیلی کم جوش میزنه ولی به محض زدن جوش ها رو فشار میدم که باعث میشه میشه نقاط فرو رفتگی تو صورتم بوجود بیاد.ایا کرمی هست که بزنی اون نقاط فرو رفتگی مثل اولش بشه؟
    نه متاسفانه!
    فقط لیزر!

5. این کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن عکاسی masoudtr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    نقطه مرزی

پيش فرض

من دکتر رفتم و به من دکوتان داده 40 قرص روزی یکی و یک کرم برای لب .ازمایش خون هم گفت بدم که دادم و بعدش قرص ها را تهیه کردم.26 ساله .پسر .قد 1.82. وزن 84
    الان قرص ها را تهیه کردم به پیشنهاد دکتر داروخانه یک کرم ضد افتاب با spf بالا هم خریدم که گفت هر دو ساعت بزن صورتت.اما من عمل لیزیک کردم دو سال پیش و نمیخوام چشم هام خشک بشن با اینکه دارو ها را خریدم از مصرفشون میترسم و هنوز چند روزی هست که استفاده اش نکردم.چکار کنم؟

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

من دکتر رفتم و به من دکوتان داده 40 قرص روزی یکی و یک کرم برای لب .ازمایش خون هم گفت بدم که دادم و بعدش قرص ها را تهیه کردم.26 ساله .پسر .قد 1.82. وزن 84
    الان قرص ها را تهیه کردم به پیشنهاد دکتر داروخانه یک کرم ضد افتاب با spf بالا هم خریدم که گفت هر دو ساعت بزن صورتت.اما من عمل لیزیک کردم دو سال پیش و نمیخوام چشم هام خشک بشن با اینکه دارو ها را خریدم از مصرفشون میترسم و هنوز چند روزی هست که استفاده اش نکردم.چکار کنم؟
    خب چرا با دکتر مشورت نکردید؟ با دکترتون تلفنی مشورت کنید

8. این کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

البته یکسری قطره هست (اشک مصنوعی) که تا حدودی به خشکی چشم کمک میکنه در طول مصرف دکوتان اما خب شاید هم خشکی خیلی شدید باشه و شرایط سخت بشه براتون
    بهترین راه اینه حتما با خود دکترتون صحبت کنید

10. این کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Mohammad Yek110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان زیبا

پيش فرض

سلام ، کسی تجربه استفاده از ژل آداپالن ( اَکنوز ) رو داشته ؟
    هیچ اثری از لایه بردار روش نمی بینم ولی مثل لایه بردار ها عمل کرده و خیلی قوی هست ، فقط دو بار زدمش !!!! صورتم رو هم کلی خشک و قرمز کرده

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

هیچ اثری از لایه بردار روش نمی بینم ولی مثل لایه بردار ها عمل کرده و خیلی قوی هست ، فقط دو بار زدمش !!!! صورتم رو هم کلی خشک و قرمز کرده
    در مورد سوالتون که اطلاعی ندارم اما برای قرمز شدن پوستتون خب دیگه از این ژل استفاده نکنید و از پماد هیدروکورتیزون برای کاهش التهاب و قرمزی پوستتون استفاده کنید((چندروز مدام بزنید تا قرمزی کمتر بشه))+ضد افتاب فراموش نشه

13. این کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Amir..H's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    "گااااااا"

پيش فرض

رو ژل دیفرین هم نوشته اداپالن اگه منظورت اون باشه بیشتر ضد جوشه و فکر نکنم لایه برداری قوی داشته باشه ولی وقتی میزنی صورت قرمز میشه..

15. این کاربر از Amir..H بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Amateِur's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    زير آسمان خدا

پيش فرض

سلام دوستان
    بنده مشكل جوش صورت دارم (غرور جواني ) بعد مدت زياديه اذيتم ميكنه‌ ( خجالت زدگي،افسردگي،كاهش اعتماد به نفس،از دست دادن بعضي از فرصت هاي اجتماعي و...) كه حتما دوستان پر تعدادم ميدونن بنده چي ميگم. خيلي ها يك بار در عمرشون بايد اين دوره رو بگذرونند. كلا ببخشيد گوشم از اين حرفا پره و فق راه كار مي خوام.
    حدود 2 ماه پيش به دكتر مراجعه كردم و دكترم نسخه نوشت و من طب دستور العمل ها عمل كردم (البته تا حدود 4 هفته) در حالي كه دوره درمانيمو دكتر بين 1.5 تا 2 ماه تعيين كرده بود. حالا من نزديك 1 ماه زدم. طبق گفته دكتر و نوشته ي روي يكي از پماد ها ،پوست صورتم بعد از مدتي استفاده دچار التهاب ميشه و بجاي بهبود بدتر خواهد شد و تقريبا همينطور هم شد. حالا حدود 1 ماهه ديگه استفاده نميكنم و جوش ها التهابش خوابيده و كم كم داره قرمزيش از بين ميره. اما اين روند خيلي كنده و شايد بيش از 3 ماه طول بكشه. حالا راهكاري كه من از دوستان مي خوام بهم بگن اينه كه بتونم تا عيد و تعطيلات جوشام رو به حداقل برسونم.
    راهكار هايي همچون عدم استفاده از آجيل و كلا گرمي جات رو ميدونم. اما اينو ميخوام دوستان بگن كه چه چيزي (غير دارو و فقط خوراكي) بيش از همه ضرر داره و چه چيزي بيش از همه به بهبودي كمك ميكنه. آيا آجيل تاثيرش انقدر شديد هست؟ چون همونطور كه ميدونيد عيد و آجيلو شيرينيو ...
    ممنون از دوستان
    Last edited by Amateِur; 28-02-2013 at 00:09.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •