تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 127 از 214 اولاول ... 2777117123124125126127128129130131137177 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,261 به 1,270 از 2135

نام تاپيک: ◄ سوالات و مشکلات درباره‌ی پوست صورت ! ►

کـاربـر بـاسـابـقـه Amir Hossein's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    ذهن فــــــاســــــد محل تحصیل:              ...Wrong Floor

پيش فرض

سلام بچه ها
    منم مثل همین دوست عزیز که چند تا پست عقب تر گفتن پوستشون آسیب دیده شدم
    ینی جای جوش ها یه خورده نا جور شده
    نمیشه با پماد و این جور چیز ها درمانش کرد؟
    یه سوال دیگه:
    استفاده هفته ای از تیغ ژیلت نه خوده تیغ , جهت اصلاح برای پوست ضرر داره؟(حساسیت میاره؟)
    آخه بیشتر از ژیلت از ته میزنه

آخر فروم باز SIR MAMAD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خیلی ممنون.
    تصمیم جدی گرفتم که حتما برای ترمیم جای جوشهام اقدام کنم.
    اگر زیاد سوال میپرسم به خاطر اینه که میخوام با دید کامل و اطلاعات کافی شروع کنم.شرمنده که سرت رو درد میارم
    نفرمودید برای سابسیژن کردن باید مستقیم برم مرکزی که فرمودید یا اینکه باید اول باید برم پیش متخصص پوست؟
    مدت زمان بین جلسات چقدر باید باشه.زمان خاصی داره؟
    کلینیک مجموعه ای از چند متخصص پوست هست دیگه. وقت می گیرید و ویزیت می شید خودشون برای مشاوره رایگان ساب و لیزر همون روز می فرستنتون.
    هر دوره ساب می تونه هر دوره شامل چند ناحیه بشه و 4 5 جلسه پشت هم در روزهای پشت سر هم باشه . اما دوره بعد که به این معنی باشه که همون جای قبلی دوباره ساب بشه حداقل یک ماه فاصله باید باشه
    لیزر هم ماهی یک باره
    قیمتی هم که 300 گفته شد برای لیزر ، لیزر کل صورت هست.

سلام بچه ها
    منم مثل همین دوست عزیز که چند تا پست عقب تر گفتن پوستشون آسیب دیده شدم
    ینی جای جوش ها یه خورده نا جور شده
    نمیشه با پماد و این جور چیز ها درمانش کرد؟
    یه سوال دیگه:
    استفاده هفته ای از تیغ ژیلت نه خوده تیغ , جهت اصلاح برای پوست ضرر داره؟(حساسیت میاره؟)
    آخه بیشتر از ژیلت از ته میزنه
    برای جای جوش کرم لایه بردار هست مثل آچ آ 200 که لایه بردار خفیفی هست به نسبت با کرم دیفرین یک روز درمیون تجویز می شه .
    لایه بردارهای قوی تر هم هست ولی خوب مصرف کردنشون دردسره باعث می شه پوست قرمز بشه و حتی قرمزیش باقی بمونه مثل کرم کچرل.
    لایه بردار ها بهتره کنار درمان هایی مثل ساب استفاده بشن.
    الان هم هم لایه بردار ها هم ضدلک ها به شدت گرون شدن متاسفانه و بعضا نایاب.

3. 2 کاربر از SIR MAMAD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه alireza99.99's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

کلینیک مجموعه ای از چند متخصص پوست هست دیگه. وقت می گیرید و ویزیت می شید خودشون برای مشاوره رایگان ساب و لیزر همون روز می فرستنتون.
    هر دوره ساب می تونه هر دوره شامل چند ناحیه بشه و 4 5 جلسه پشت هم در روزهای پشت سر هم باشه . اما دوره بعد که به این معنی باشه که همون جای قبلی دوباره ساب بشه حداقل یک ماه فاصله باید باشه
    لیزر هم ماهی یک باره
    قیمتی هم که 300 گفته شد برای لیزر ، لیزر کل صورت هست.
    .
    خیلی ممنون

یک سوال دیگه داشتم.
    در مورد سابسیژن من یه سرچ کوچیک کردم اینجور فهمیدم که میان قسمتهایی که فرورفتگی داره رو با روش (که فکر کنم برش باشه) جریان خون رو زیر اون قسمت ایجاد میکنن که این باعث میشه فرورفتگی به مرور ترمیم بشه؟درست میگم؟
    البته شاید برای من فرقی نکنه ولی بعد از عمل سابسیژن اثرتش(مثل قرمز شدن و یا احیاناً بریدگی چند وقت مشخصه) چون چند وقت دیگه عید میخوام ضایع نباشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

رفتم دکتر اینا رو تجویز کرد:

کپسول داکسی سایکلین روزی یک عدد

قرص نیزوپرد روزی 2 عدد

کرم موضعی ترتینوئین 0.05% هفته ای دوبار (آخر شب)

پن پوست چرب و جوشدار دیترون salisol

محلول روش یه کاغذ هست که دقیق نمیدونم چی نوشته حدودا اینطوریه:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    صبح و عصر

نظرتون در مورد این چیزایی که برام تجویز کرد چیه ؟

یه سوال هم در مورد محلول برام پیش اومده : بعد اینکه محلول رو زدم چند ساعت باید رو صورتم بمونه ؟

6. این کاربر از Milad._.R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

رفتم دکتر اینا رو تجویز کرد:

کپسول داکسی سایکلین روزی یک عدد

قرص نیزوپرد روزی 2 عدد

کرم موضعی ترتینوئین 0.05% هفته ای دوبار (آخر شب)

پن پوست چرب و جوشدار دیترون salisol

محلول روش یه کاغذ هست که دقیق نمیدونم چی نوشته حدودا اینطوریه:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    صبح و عصر

نظرتون در مورد این چیزایی که برام تجویز کرد چیه ؟

یه سوال هم در مورد محلول برام پیش اومده : بعد اینکه محلول رو زدم چند ساعت باید رو صورتم بمونه ؟
    روند درمانی همین مدلی هاست :
    یک کپسول+یک پن یا محلول شستشو+محلول!+لایه برداری مثل ترتینوئین یا کترل
    کاملا قابل پیش بینی بود به جز مورد دوم که نمیدونم قرص مربوط به چی هستش
    ولی معمولا کسایی که تقریبا در مراحل اولیه جوش زدن هستند کپسول تتراسایکلین یا داکسی سایکلین بهشون میدن
    فقط اون زمان یه چیزی در مورد داکسی میگفتن حدودی این بود بعد از خوردنش تا 1ساعت دراز نکشید خطرناکه!(تاجایی که یادمه البته!) با معده خالی نباشه و این حرفا((یه نگاه به بروشور جعبه بنداز پلیز))
    خوبه، خوب جواب میده کپسولش البته دوهفته طول میکشه اثرش رو ببینیایشالله که دوره مصرفت که تموم شد دیگه جوش نزنی
    پن هم که تشخیص پزشک باتوجه به نوع پوستتون این بوده قاعدتا چون پزشک بوده و از نزدیک شمارو دیده نظرشون دقیقتر از دوستان حاضر در این تاپیک هست
    محلول هم ترکیبی هستش :سبیوم که ماده مترشحه از پوست هستش (خیلی خلاصه همون چربی پوست) که تمام این صابون و محلولها و ...سعی در تعدیل سازی مقدارش روی پوست دارند تا جوشها کنترل بشه و کلیندا هم که مخفف همون کلیندامایسن هست که معمولا در سطوح معمولی جوش محلولیه که اکثرا تجویز میشه

ترتیتنوئین هم یکی از ساده ترین و بهترین لایه بردارها هست که واقعا خوبه(مخصوصا اون اوایل)فقط سعی کنید دقیقا روی خوده جوش باشه و به بقیه پوستتون نزنید چون قرمز میشه و...
    اینا در حد اطلاعات من بود حالا ببینیم نظر اساتید دیگه چیه

محلول رو بزارید رو پوستتون که کامل جذبش بشه (چرااینو پرسیدید؟ اگر میخواید بعدش بشورید صورت رو که نه خوبه که همینطور باشه اما اگر پرسیدید چون فرضا میخواید بعدش کرم ضد افتاب یا غیره بزنید مشکلی پیش نمیاره بعد از زدن محلول و جذبش___دقیق نمیشه گفت چنددقیقه اما خودتون قاعدتا متوجه میشید!_____میتونید کرمتون رو روش استفاده کنید))
    Last edited by Atghia; 12-02-2013 at 22:14.

8. 2 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

چند ساله شدیدا پوست سر و صورتم خشک شده.یعنی اگه یه روز صورتم رو کرم نزنم قرمز میشه و کاملا خشک میشه.دلیلش چیه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

روند درمانی همین مدلی هاست :
    یک کپسول+یک پن یا محلول شستشو+محلول!+لایه برداری مثل ترتینوئین یا کترل
    کاملا قابل پیش بینی بود به جز مورد دوم که نمیدونم قرص مربوط به چی هستش
    ولی معمولا کسایی که تقریبا در مراحل اولیه جوش زدن هستند کپسول تتراسایکلین یا داکسی سایکلین بهشون میدن
    فقط اون زمان یه چیزی در مورد داکسی میگفتن حدودی این بود بعد از خوردنش تا 1ساعت دراز نکشید خطرناکه!(تاجایی که یادمه البته!) با معده خالی نباشه و این حرفا((یه نگاه به بروشور جعبه بنداز پلیز))
    خوبه، خوب جواب میده کپسولش البته دوهفته طول میکشه اثرش رو ببینیایشالله که دوره مصرفت که تموم شد دیگه جوش نزنی
    پن هم که تشخیص پزشک باتوجه به نوع پوستتون این بوده قاعدتا چون پزشک بوده و از نزدیک شمارو دیده نظرشون دقیقتر از دوستان حاضر در این تاپیک هست
    محلول هم ترکیبی هستش :سبیوم که ماده مترشحه از پوست هستش (خیلی خلاصه همون چربی پوست) که تمام این صابون و محلولها و ...سعی در تعدیل سازی مقدارش روی پوست دارند تا جوشها کنترل بشه و کلیندا هم که مخفف همون کلیندامایسن هست که معمولا در سطوح معمولی جوش محلولیه که اکثرا تجویز میشه

ترتیتنوئین هم یکی از ساده ترین و بهترین لایه بردارها هست که واقعا خوبه(مخصوصا اون اوایل)فقط سعی کنید دقیقا روی خوده جوش باشه و به بقیه پوستتون نزنید چون قرمز میشه و...
    اینا در حد اطلاعات من بود حالا ببینیم نظر اساتید دیگه چیه

محلول رو بزارید رو پوستتون که کامل جذبش بشه (چرااینو پرسیدید؟ اگر میخواید بعدش بشورید صورت رو که نه خوبه که همینطور باشه اما اگر پرسیدید چون فرضا میخواید بعدش کرم ضد افتاب یا غیره بزنید مشکلی پیش نمیاره بعد از زدن محلول و جذبش___دقیق نمیشه گفت چنددقیقه اما خودتون قاعدتا متوجه میشید!_____میتونید کرمتون رو روش استفاده کنید))
    خیلی ممنون بابت توضیحات

به من گفت که شاید تا 7 ماه هم دوره درمان طول بکشه !

قرص رو کلا 20 تا داد. تموم شد دیگه لازم نیست دوباره بگیرم و همین 20 تا کافیه . یعنی کلا 10 روز

کپسول هم 30 عدد
    در بروشورش هم نوشته که هم میشه با معده خالی خورد و هم همراه با غذا که دکتر به من گفت 2 ساعت بعد صبحانه و... در کل با معده خالی و یک لیوان آب. یک ساعت بعدش هم نباید دراز کشید چون معده رو اذیت میکنه

بعد یک ماه هم باید دوباره برم پیش دکتر

من حدود 3 - 4 سالی میشه جوش میزنم که این رو به دکتر نگفتم . یعنی نپرسید و من هم فکر میکردم زیاد مهم نیست .

11. این کاربر از Milad._.R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Beta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    گالیکش

پيش فرض

درمورد پژمردگی پوست دوستان باید چیکا کرد ؟!

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

خیلی ممنون بابت توضیحات

به من گفت که شاید تا 7 ماه هم دوره درمان طول بکشه !

قرص رو کلا 20 تا داد. تموم شد دیگه لازم نیست دوباره بگیرم و همین 20 تا کافیه . یعنی کلا 10 روز

کپسول هم 30 عدد
    در بروشورش هم نوشته که هم میشه با معده خالی خورد و هم همراه با غذا که دکتر به من گفت 2 ساعت بعد صبحانه و... در کل با معده خالی و یک لیوان آب. یک ساعت بعدش هم نباید دراز کشید چون معده رو اذیت میکنه

بعد یک ماه هم باید دوباره برم پیش دکتر

من حدود 3 - 4 سالی میشه جوش میزنم که این رو به دکتر نگفتم . یعنی نپرسید و من هم فکر میکردم زیاد مهم نیست .
    خب درسته دوست خوبم کپسول 30تاهست شما هم باید یک ماه بعد بری معمولا میبینه که اثرش خوب بوده تا 3بار تمدید میکنه یعنی90تا کپسول پشت هم بعد یه انتراک میدن و بعد دوباره

ا عجب سوتی دادم سر کپسول !با معده خالی بود؟ خوبه که این بروشورها هستا وگرنه کلهم دوستان به اشتباه می افتادن
    کلا حرفایاینجا براتون جنبه یه راهنمایی داشته باشه هیچوقت صددرصد اطمینان نکنید ما هممون تجربی اینارو میدونیم...
    نه اون مشکلی نیست تجویزشون برمبنای شدت جوشها هست بیشتر! یعنی من اگه گفتم درابتدای راه جوش و اوایل بیشتر منظورم شدت کمش بود((معمولا اوایل کم میزنه)) ولی اینی که شما بعداز4سال دراین مرحله ای یه خداروشکر داره ها

14. 2 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

درمورد پژمردگی پوست دوستان باید چیکا کرد ؟!
    ببخشید پژمردگی دقیقا منظورتون چیه؟یعنی مثلا چروک شدن؟ خشک شدن پوست؟ یا چیزه دیگه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •