تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 111 از 214 اولاول ... 1161101107108109110111112113114115121161211 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,101 به 1,110 از 2135

نام تاپيک: ◄ سوالات و مشکلات درباره‌ی پوست صورت ! ►

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

دوستان من روی لبم دو تا خال معمولی قهوه ای کوچیک زده
    آیا راهی برای برطرف کردنش با دارو یا کرم هست؟آخه جدیدا خیلی لبم دچار خشکی هم میشه!

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

دوستان من روی لبم دو تا خال معمولی قهوه ای کوچیک زده
    آیا راهی برای برطرف کردنش با دارو یا کرم هست؟آخه جدیدا خیلی لبم دچار خشکی هم میشه!
    خیر راهی نیست با کرم و دارو....فقط لیزر یا سوزاندن با دسنگاه rf

به دکتر متخصص مجرب پوست مراجعه کنید

3. این کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

برای صورت از چه کرمی استفاده کنم؟ که جوش نزنه. البته من جوش نمیزنم (خیلی کم) ولی کمی از جاهای جوش قبلی رو صورتم مونده ، ضمنن صورتم چرب هست و زیاد عرق میکنم

Sent from my LT22i using Tapatalk 2
    هر شب ژل دیفرین

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

علی جان تو پی تی شوینده پوست چرب ژل کلینانس اون رو پیشنهاد کرده بودی خواستم ببینم خودت استفاده کردی؟ فرق خاصی با بایودرما داره؟

بعد به نظرت ژل بهتره یا محلول پاک کننده؟ چون پاک کننده احتیاج به آبکشی نداره و راحت تره.

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

ژل اون بهتره....بایودرما ژلش خوب نیست...خیلی خشک میکنه پوست رو. استفاده کردم همش رو.

مجلول پاک کننده بیشتر برای خانم ها کاربرد داره که میخوان آرایششون رو بدون آب پاک کنند. جای ژل شست و شوی رو نمیگیره...مخصوصا برای آقایون.
    یه کاربرد دیگش در مکان هایی هست که دسترسی به آب نیست یا اینکه بعد از اعمال جراحی روی صورت مثل عمل بینی و.لیزر...که نباید تا چند روز آب به صورت بخوره...میشه از این محصولات استفاده کرد

7. این کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

پس ژل بایودرما بیشتر واسه پوست خیلی چربه. من ژل سینره هم دارم که از قبل دارم ولی استفاده نکردم نظرت در مورد این چیه؟ تعریفش رو زیاد دیدم میکنن! کلا تو محصولات ایرانی واسه پوست چرب چیز خوب پیدا میشه؟

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

پس ژل بایودرما بیشتر واسه پوست خیلی چربه. من ژل سینره هم دارم که از قبل دارم ولی استفاده نکردم نظرت در مورد این چیه؟ تعریفش رو زیاد دیدم میکنن! کلا تو محصولات ایرانی واسه پوست چرب چیز خوب پیدا میشه؟
    ژل سینره ارزش استفاده نداره، فقط اسم در آورده. به نظرم بهترین کار ایرانی هم مثلن همین سینره باشه

10. این کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

من فکر نکنم سینره جزو درجه یک های ایرانی باشه تو سایت نی نی سایت هم یه خانوم دکتر ازش بد گفته بود! درست و غلطش با خودش! ولی به هر حال نمیشه همه محصولات هر برندی هم بد باشه.

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سینره اکثرا از ژل شست و شوش ناراضی هستند.

ببینید کلا محصولات ایرانی محصولاتی هستند که بعضا شاید از برخی هاشون بشه راضی بود!

مثلا من دیدم اکثرا از ژل بعد از اصلاح سینره راضی بودن.ولی از خیلی از محصولاتش نه.

یا مثلا در ضد آفتاب های بدون چربی برای پوست چرب خیلی از ضد آفتاب راسن بدون چربی که ایرانی هست راضی هستن...میزان رضایت از این ضد آفتاب خیلی زیاده .

یا از کرم دور چشم ایرانی فیس دوکس راضی بودن.

تک و توک محصولاتی هست که رضایت دارن...

در کل محصولات ایرانی اکثرا دارای استاندارد های فوق تخصصی جهانی نیست..مثلا خیلی وقته که استفاده از پارابن در محصولات پوستی کنار گذاشته شده به خاطر زیانبار بودنش...ولی در خیلی از محصولات ایرانی می بینید در ترکیبات پارابن مشاهده میشه.

در کل اگه استطاعت مالی دارید سعی کنید از محصولات پوستی ایرانی حتی الامکان استفاده نکنید

این به خاطر حمابت نکردن از تولید داخل نیست بلکه به خاطر این هست که این محصولات فاصله زیادی با برند های جهانی دارند.

البته باز هم میگم که برخی از محصولات ایرانی مشابه خارجی هست و نیازی به تهیه مشابه خارجی نیست ...و این درصد کمی رو شامل میشه.

مثلا مثل کرم های دست و پا!! اونم برخی هاشون!

اما در کل بهترین برند ایرانی به نظر من فیس دوکس هست.

13. این کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

گفتی پارابن! الان من مرطوب کننده آکبند اوسرین 2 تا دارم! 45 خریدم الان 60 تومنه تو ترکیباتش دیدم متیل پارابن داره! یه کلد کرم avene هم دارم اونم متیل پارابن داره! البته این یکیو دارم استفاده میکنم تموم شه دیگه نمیگیرم. حتی تو کرمهای دکتر murad هم دیدم هم متیل پارابن هست هم پروپیل پارابن جفتش با هم!

الان دارم مرطوب کننده ریچ avene با کلد کرمش رو میزنم تو زمستون ولی همین مرطوب کنندش هم mineral oil داره که نظرات در موردش متفاوته تو سایت cosmeticsdatabase ولی جزو ترکیبات بی خطر هست! در عوض تو ترکیباتش bha هست که تو همین سایت جزو ترکیبات سرطانزا دسته بندیش کرده!
    گیری کردیم ها....!! اینجوری که هیچ کرمی رو نمیشه زد!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •