تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 105 از 214 اولاول ... 55595101102103104105106107108109115155205 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,041 به 1,050 از 2135

نام تاپيک: ◄ سوالات و مشکلات درباره‌ی پوست صورت ! ►

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

محلول اریترومایسین برای درمان جوش صورت تاثیر داره ؟
    اریترومایسین بهتره یا الکل سفید ؟
    چقدر باید به صورت بزنیم ؟ هر شب ؟
    با دروود بر شما
    پیشنهاد من ،به عنوان کسی که صورتش جوش زیادی می زد این است که نخست جنس پوست صورتتان را بشناسید و ببنیدید که آیا این جوشها در اثر چربی و آلودگی روی صورتتان هستند یا تغییرات هرمونی؟که این را پزشک می تواند برای شما هویدا نماید،و سپس با راهنمایی پزشک ،هر روز صبح و بویژه شبها صورت خود را با آب و شوینده ی ملایم شست و شو دهید،دقت مایید بهتر است شوینده ی شما از نوع PH خنثی باشد(معمولا این شوینده ها مایع و با نان ژل های شست و شو در بازار یافت می شوند)
    اگر پوست چربی دارید از محصولات مرطوب کننده ویژه پوست چرب و بودن چربی استفاده نمایید
    شاید بهتر باشد هفته ای 1 بار از صابونهای لایه بردار استفاده نمایید

آخر فروم باز SIMON137's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خدا مي دونــــــه...!

پيش فرض

بین این ها :

Hyseac Active Care with AHA

BIODERMA SEBIUM AI

AVENE DIACNEAL CREAM

AVENE CLEANANCE K CREAM

Exfoliac- Acnomega 200

کدومشون توصیه میشه ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

پوست صورتم و گردنم و دستام به خاطر نور خورشید تیره شده در صورتی که خیلی کم میرم زیر نور خورشید
    بهترین و سریعترین روش چیه که رنگ این نواحی که تیره شده مثه رنگ فابریک بدن که سفید است شه؟

کاربر فعال انجمن هنر هفتم mehdi30nema's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان من یه سوال دارم ،
    من 26 سالمه و اصلا صورتم جوشی نبوده ، یعنی جوش میزنم ولی خیلی کم ، مثلا ممکنه ماهی یه دونه یا دو تا یا سه تا و حتی بعضی وقت ها تا دو ماه هم جوش نمیزدم . این جوش هایی که میزدم هم از اینا بودن که فقط قرمز میشن .
    ولی الان یه ماهه صورتم شروع کرده به جوش های سر سفید زدن و جالب اینجاست که مثلا دو سه تا میزنه و به فاصله پنج شش روز و در حالی که جوش های قبلی دارن کامل خوب میشن بازم جوش جدید زده میشه . الان یک ماهه هر چند روز یه بار این جوش ها روی صورتم میاد و نمیدونم چرا جوش سر سفید ؟ چون من اصلا از این جوش ها نمیزدم .

حالا اولا برای حل این مشکل جوش های سر سفید چی کار کنم ؟
    بعدش کلا چه صابون یا حالا هر چیزه دیگه ایی را توصیه میکنید که یه مقدار برای لزافت پوست مفید باشند ؟

با تشکر .

پروفشنال amaranth_silent's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام من از 16 سالگی پوصکم جوشای اساسی میزد تا جایی که جاش ت صو رتم مونده و در قسمت گونه بصورت تقریبا عمقی مشخصه یادم میاد چند سال پیش.که واسه درمان جوشهام ب دکتر مراجعه کردم بهم یه سری کرم پیلینگ و لایه بردار تجویز کردن که صورت به اونها حساسیت نشون میداد و قرمز میشد و بخصوص که ریشامو میزدم دقگه بدتر میشد یه دکتریم درمان با لیزر رو پیشنهاد داد گفت که جای جوشارو میشه از بین برد....حالا میخام بدونم این درمان با لیزر چی هست و آیا قادر به رفع این جای جوشا هست؟عوارض خاصی نداره؟هزینش چقدره و آیا روش م ثرتری واسه درمان جای جوش هست ممنون...

کاربر فعال انجمن هنر هفتم mehdi30nema's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان من یه سوال دارم ،
    من 26 سالمه و اصلا صورتم جوشی نبوده ، یعنی جوش میزنم ولی خیلی کم ، مثلا ممکنه ماهی یه دونه یا دو تا یا سه تا و حتی بعضی وقت ها تا دو ماه هم جوش نمیزدم . این جوش هایی که میزدم هم از اینا بودن که فقط قرمز میشن .
    ولی الان یه ماهه صورتم شروع کرده به جوش های سر سفید زدن و جالب اینجاست که مثلا دو سه تا میزنه و به فاصله پنج شش روز و در حالی که جوش های قبلی دارن کامل خوب میشن بازم جوش جدید زده میشه . الان یک ماهه هر چند روز یه بار این جوش ها روی صورتم میاد و نمیدونم چرا جوش سر سفید ؟ چون من اصلا از این جوش ها نمیزدم .

بعدش کلا چه صابون یا حالا هر چیزه دیگه ایی را توصیه میکنید که یه مقدار برای لزافت پوست مفید باشند ؟

با تشکر .
    بعد از یک هفته هیچ کس نیست جواب منو بده ؟

داره خودمونی میشه orkideh07's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Esf

پيش فرض

دوستان من یه سوال دارم ،

با تشکر .
    شما این سوالاتو از دکتر هم بپرسین احتمال داره بگه نیاز به معاینه دارد..به پزشک مراجعه کنید!!
    جوش هزار و یک علت داره...میتونه واسه چرب شدن کبد باشه یا حساسیت غذایی یا اختلالات هورمونی و ...به نظر من یکم بررسی کنید ببینید این جوش ها مربوط به تغییر نوع تغذیتون نیست؟ دوم اینکه با لیموترش واسه خشک شدنشون استفاده کنید و سعی کنید چیزای سرد بخورید اگر طبع گرمی دارید...مثلا من یه مدته خاکشیر .. عرق کاسنی ..و آب بیشتر میخورم ...من ژل شستشوی بیودرما هم استفاده میکنم ..معجزه نمیکنه ولی احساس میکنم چربی پوست رو میگیره احتمال جوش کمتر میشه

سلام من از 16 سالگی پوصکم جوشای اساسی میزد تا جایی که جاش ت صو رتم مونده و در قسمت گونه بصورت تقریبا عمقی مشخصه یادم میاد چند سال پیش.که واسه درمان جوشهام ب دکتر مراجعه کردم بهم یه سری کرم پیلینگ و لایه بردار تجویز کردن که صورت به اونها حساسیت نشون میداد و قرمز میشد و بخصوص که ریشامو میزدم دقگه بدتر میشد یه دکتریم درمان با لیزر رو پیشنهاد داد گفت که جای جوشارو میشه از بین برد....حالا میخام بدونم این درمان با لیزر چی هست و آیا قادر به رفع این جای جوشا هست؟عوارض خاصی نداره؟هزینش چقدره و آیا روش م ثرتری واسه درمان جای جوش هست ممنون...
    برای از بین بردن جای جوش از میکرودرم ابریشن هم استفاده میکنند یه جور لایه برداریه و خوبه ...لیزر هم که در حال حاضر شده درمان هر مشکلی ...من شنیدم واسه جوش از لیزر CO2 استفاده می کنند ..لیزر نسبتا قویه .. عوارض هم که قرمزی و حساسیته که دکتری که لیزر میکنه میگه چه مراقبت هایی لازمه ...مثلا اینکه باید از ترمیم کننده استفاده کنید ...زیر نور افتاب نرید و ....
    هزینشم الان عدد تو ذهنم نیست ولی بالاست

به سایت پزشک انلاین مراجعه کنید...بخش پوست ...هم میتونین مقاله هایی که هست رو بخونین و هم از دکترهاش مشاوره بگیرید
    موفق باشید

8. این کاربر از orkideh07 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

سلام
    همیشه زیره گلوم جوش سر سفید و زیرپوستی داره... هروقت صورتمو اصلاح میکنم جوش های زیر گلوم خونی میشه... بنظره خودم دلیلش اینکه ریش های زیره گلوم سرش برمیگرده و به طرف داخل پوست رشد میکنه ( موهای زیرپوستی زیادی رو از زیره گلوم خارج کردم ) به همین خاطر جو شهاس چرکیه ( سر سفید ) ... یه مدت بعد از اصلاح صورتم به زیره گلوم اریترومایسین 2% میمالیدم اثرش خوب بود اما تقریبا تا 45 دقیقه خیلی میسوخت و پوستم قرمز میشد و یجا یه مطلب دیدم که اریترو... پوست رو نازک میکنه رو همین حساب گذاشتمش کنار .. هرچی که بدرد بخور بود بعد از اصلاح مصرف کردم از صابون های انتی باکتریال بگیر تا افترشیو های مختلف و صابون خرچنگ و NO BACTER .... من فکر میکنم ایراد از زاویه موهای زیره گلومه که داخل پوست فرو میره و همیشه اون منطقه پر از جوشه اما صورتم 1 دونه جوش هم نداره !!! .. تیغ و ماشین ریش تراش هم براش هیچ فرقی نمیکنه ... حالا اگه کسی اطلاعاتی داره که بشه این جوشارو درمان کرد راهنمایی کنه.
    با تشکر......

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام
    پسر هستم و مشکل دارم و دکتر گفته باید حتما میرم بیرون ضدافتاب بزنم
    با اینکه ضد افتاب خارجی و بی رنگ میزنم اما بعضی وقت ها مشخص میشه
    آیا درجامعه زشت هست پسر افتاب بزنه"؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

سلام
    پسر هستم و مشکل دارم و دکتر گفته باید حتما میرم بیرون ضدافتاب بزنم
    با اینکه ضد افتاب خارجی و بی رنگ میزنم اما بعضی وقت ها مشخص میشه
    آیا درجامعه زشت هست پسر افتاب بزنه"؟
    سلام
    چی؟!! زشته پسر ضد افتاب بزنه؟!!!
    دوست عزیز ضد افتاب یکی از کرم های پایه در مراقبت از پوست هست ... همه جای دنیا دارن ازش استفاده میکنن زن و مرد هم نداره... مراقبت از پوست یک امر طبیعی هست چیزه اضافه بر سازمانی برای پسر و یا هیچکس دیگه نیست مثلا زشته شما مسواک بزنی؟!! مسواک برای بهداشت دهان و دندان لازمه دیگه دختر پسر نداره که ... اگه کسی بخاطر این کار کسی رو مسخره کنه فرهنگ خودشو زیره سوال برده ... کاری رو که درسته انجام بده.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •