تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: مشکل در نصب Microsoft Office Word 2007

داره خودمونی میشه hassan-2005's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

14 مشکل در نصب Microsoft Office Word 2007

دوستان عزیز من چند وقت پیش افیس نسخه بتا رو نصب کرده بودم و حالا می خوام این نرم افزار و بصورت فول ورژن نصب کنم اما متاسفانه با اروری روبرو می شم که میگه شما باید نرم افزار ورژن قدیمی رو حذف کنید و من هم همین کار رو کردم اما متاسفانه نصب نمی شه این هم تصویر ارور این نرم افزار در موقع نصب هست:

تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

این هم بگم که نسخه بتا حذف نمی شد و من تک تک فایل ها رو بصورت دستی حذف کردم

حـــــرفـه ای wordist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

به نظر مياد كه مشكل همينه كه خودت اشاره كردي و نشه كاري كرد

چون ممكنه شما فايلهاي قبلي رو بصورت دستي پاك كرده باشي ولي آثار اون در رجيستري حتما موجود هست

ببين شما اگه بتوني دوباره همون نسخه بتا رو گير بياري كه نصب كردي و بعد از نصب تلاش براي حذفش كني ممكنه كارت حل بشه

اگه نه بايد ببيني ميتوني از برنامه هايي استفاده كني كه عمليات حذف يه نرم افزار رو از روي سيستم انجام ميدن

نه اون حذفي كه خود ويندوز داره

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

برو تو ريجستري و دستي اطلاعات را پاك
    حتما مشكلت حل ميشه
    آخه دوست عزيز اين چه روش پاسخ دادن هست

طرف كجاي رجيستري بره !!؟؟

چه اطلاعاتي رو پاك كنه !!؟؟

و ...

همينجوري و بدون دادن اطلاعات كافي راهنمايي نكنيد

تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

برو تو ريجستري و دستي اطلاعات را پاك
    حتما مشكلت حل ميشه
    مثل این میمونه که بگن برین توی انبار کاه دنبال سوزن بگردین
    آخه این چه حرفیه که می زنید! ممنون میشم یه راهنمایی بهتر و جامع تر کنید

تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

از دوستان کسی نیست به ما کمک کنه! اخه خیلی لازم هست!

حـــــرفـه ای M.R.M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

سلام دوست عزیز،
    متاسفانه این مشکل بسیار شایع است و چندین روش مختلف برای رفع آن وجود دارد که در زیر به آنها اشاره میکنم.
    * قبل از هر کاری مطمئن شوید در Add/Remove Programs هیچ گزینه ای که مربوط به Office Beta شما بوده است وجود ندارد. زیرا Office Beta علاوه بر برنامه اصلی تعدادی کامپوننت و فایلهای جانبی نیز در ویندوز نصب میکند که باید به صورت مجزا Uninstall شوند. بنابراین پس از اطمینان از این مورد به سراغ روشهای زیر بروید. معمولا مواردی که در این حالت باقی میمانند اینها هستند :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    تمامی این موارد باید از سیستم شما حذف گردند تا آن پیغام خطا ظاهر نگردد.
    1 ) ساده ترین روش استفاده از ابزار Windows Installer CleanUp میباشد که Microsoft برای حذف فایلهای رجیستری نرم افزارهای Office ارائه کرده است. برای این منظور ابزار را از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود و نصب نمایید و پس از اجرا و انتخاب نسخه آفیس مورد نظر و فشردن دکمه Remove فایلهای رجیستری Office خود را پاکسازی نمایید. پس از اتمام کار ابزار با یک Restart نتیجه را بررسی نمایید.
    2 ) این روش کمی دشوار است و توصیه میکنم چنانچه مهارت کافی در کار با رایانه دارید از این روش استفاده نمایید، در غیر این صورت حتما از فرد ماهری کمک بگیرید.
    برای این کار باید چند مرحله مجزا را به ترتیب انجام دهید :
    مرحله اول :
    از دکمه Start ابزار Run را اجرا نمایید و درون آن عبارت installer را تایپ و OK را بفشارید. با این کار پوشه windir%\Installer% باز خواهد شد. سپس از منوی View گزینه Details را انتخاب نمایید. مجددا از منوی View گزینه Chose Details را انتخاب و عدد 340 را در کادر Width of selected column وارد و OK نمایید. سپس مجددا از منوی View عبارت Arrange icons by و سپس گزینه Subject را انتخاب نمایید.
    حال به عناوین موجود در زیر ستون Subject با دقت نگاه کنید. همانطور که مشاهده میکنید ممکن است در پوشه installer تعداد بسیار زیادی فایل نصاب وجود داشته باشد. در کنار آنها ممکن تعدادی پوشه با کدهای CLSID نیز وجود داشته باشد که به هیچ عنوان با آنها کاری نداشته باشید.
    به سراغ فایلهای با پشوند msi بروید و در زیر ستون Subject مواردی را که ابتدای آنها عناوینی دارد که با نام Microsoft Office "X" 2007 شروع میشود را بیابید ( منظور از "X" نام کامپوننت یا برنامه اضافی است که توسط Office 2007 نصب شده است ). سپس بر روی فایل msi مربوطه راست کلیک نمایید و گزینه Uninstall را انتخاب نمایید. این کار را برای تمام مواردی که به شکل Microsoft Office "X" 2007 هستند انجام دهید :

مرحله دوم :
    ابزار Run را اجرا نمایید و در آن عبارت services.msc را تایپ نمایید و OK را بفشارید. سپس در لیست سرویس ها به دنبال عبارت Office Source Engine بگردید و بر رویش راست کلیک نموده و گزینه Stop را انتخاب نمایید ( البته اگر در حالت Stop نبود ).
    مرحله سوم :
    ابزار Run را اجرا نمایید و درون آن عبارت زیر را تایپ نمایید و بر روی OK بفشارید :
    کد:
    در صفحه ای که باز میشود، اگر پوشه هایی با نام های زیر دیدید، آنها را به صورت کامل حذف نمایید :
    Office12
    Source Engine

سپس مجددا ابزار Run را اجرا نمایید و درون آن عبارت زیر را تایپ نمایید :
    کد:
    در صفحه باز شده پوشه Office12 را به صورت کامل حذف نمایید :

حال از طریق منوی Tools و گزینه Folder Options گزینه نمایش فایلهای مخفی را فعال نمایید ( یعنی گزینه Show hidden files and folders در شاخه View و قسمت Hidden files and Folders ) :

سپس درون تمامی درایوهای هارددیسک خود را بررسی نمایید و پوشه MSOCache را در آنها بیابید. بعد وارد هر کدام از پوشه های MSOCache درون درایو های خود شوید و بعد وارد پوشه All Users درون آنها شوید ( درون پوشه MSOCache ). سپس تمامی پوشه هایی که شامل عبارت -(0FF1CE میباشند را حذف نمایید ( توجه داشته باشید که حرف اول از سمت چپ، عدد صفر و حرف چهارم عدد یک میباشد ) :

مجددا ابزار Run را اجرا نمایید و درون آن عبارت زیر را تایپ نمایید و OK را بفشارید:
    کد:
    در صفحه ای که باز میشود، فایلهای زیر را حذف نمایید :
    Normal.dotm
    Normalemail.dotm

مجددا ابزار Run را اجرا نمایید و عبارت زیر را درون آن تایپ نمایید و OK را بفشارید :
    کد:
    سپس وارد پوشه ای که کد مربوط به زبان سیستمی آفیس را دارد شوید. برای مثال برای زبان انگلیسی نام این پوشه 1033 میباشد. درون این پوشه فایل زیر را حذف نمایید :
    Building blocks.dotx

مجددا ابزار Run را اجرا نمایید و درون آن عبارت %temp% را تایپ و OK را بفشارید. تمامی فایلهای موجود درون پوشه تمپ را به صورت کامل حذف نمایید ( نه خود پوشه تمپ را و فقط فایلهای درونش را ).
    مجددا ابزار Run را اجرا و عبارت زیر را درون آن تایپ نمایید:
    کد:
    در صفحه ای که باز میشود فقط فایل زیر را حذف نمایید :
    Opa12.dat

مرحله چهارم :
    ابزار Run را اجرا نمایید و درون آن عبارت regedit را تایپ و OK را بفشارید تا ابزار RegEdit باز شود.
    مسیر زیر را در رجیستری بیابید :
    کد:
    تمامی زیر کلید های موجود در این مسیر را حذف نمایید. بهتر است قبل از این کار نسخه پشتیبان از کلید مذکور تهیه نمایید.
    این کار باید برای تمامی مسیرهای زیر بررسی و انجام شود :
    کد:
    قسمتهای * دار یعنی ممکن است پسوند و یا پیشوندهایی نیز در کنار نام ذکر شده وجود داشته باشند.
    سپس مسیر زیر را بیابید :
    کد:
    در صفحه سمت راست کلید Unisntall ، اگر کلیدی با نام UninstallString یافتید آن را حذف نمایید.
    بهتر است کلید زیر را نیز یافته و بررسی نمایید :
    کد:
    توجه : کار با رجیستری بسیار حساس و دقیق میباشد، بنابراین قبل از هر کاری تهیه نسخه پشتیبان از رجیستری را فراموش نکنید. در غیر این صورت عواقب بروز هر گونه مشکلی در آن بر عهده خود شما میباشد. اگر در این کار مهارت کافی ندارید میتوانید از آموزش های وبلاگ تخصصی ویندوز که در انجمن نیز وجود دارند استفاده نمایید.
    توصیه میکنم قبل از آنکه مرحله چهارم یعنی حذف کلیدهای رجیستری را انجام دهید، یک بار سیستم خود را restart نموده و با همان انجام مراحل اول تا سوم، نتیجه را بررسی نمایید. چنانچه مشکل رفع نشد مرحله چهارم را نیز انجام دهید.
    پس از اتمام کار رجیستری را بسته و سیستم خود را Restart نمایید و سپس مجددا اقدام به نصب آفیس جدید خود نمایید.
    اگر مراحل را با دقت انجام دهید مشکل شما برطرف خواهد شد.
    امیدوارم مشکل شما هر چه سریعتر برطرف گردد.
    شاد و پیروز و موفق باشید .

8. 3 کاربر از M.R.M بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه iman206's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام
    من روی لپ تاپم آفیس داشتم که سریال میخواست و هر سریالی زدم نشد. میخواستم 2007 و حتی 2003 نصب کنم که ارور داد منم پاکش کردم به روش دستی چون معمولی پاک نمی شد.اما زوائدش هنوز باقی بود و پیغام میداد که روی سیستم هست.
    به روش پست بالا پاکش کردم زوائدش رو و اینبار 2010 رو نصب کردم اما تا نصفه که میره بیرون میاد و همون پیغام خطای اول رو میده که میگه نتونستم رجیستری رو بخونم: (قبل پاکسازی هم وقتی 2007 خواستم نصب کنم همین پیامو داد) از این خطا عکس گرفتم که قرارش میدم:
    واقعا درموندم و نمیدونم چیکار باید بکنم. اینم بگم که چند سی دی مختلف رو امتحان کردم اما همش همین خطا رو میده. چون ویندوزم اورجینال هست امکان نصب دوباره ویندوز هم نیست. ممنون میشم در یافتم علت خطا و درست کردنش به من کمک کنید.
    توی نصب 2007 و 2003 هم همین ارور رو میده..

آخر فروم باز panther99's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقا من خواستم office 2007 رو نصب کنم این ارور رو میده !! ببینید راهی هست بتونم نصبش کنم ؟؟؟

ممنون میشم جوابمو زود بدید .

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

آقا من خواستم office 2007 رو نصب کنم این ارور رو میده !! ببینید راهی هست بتونم نصبش کنم ؟؟؟

ممنون میشم جوابمو زود بدید .
    سي دي شما خوب رايت نشده يا داراي خش هست

با يه سي دي ديگه امتحان کنيد

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •