تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 17 از 17

نام تاپيک: چرا متن save شده در office2007 که با فرمت97-2003ذخیره شده توسط office2003و xp خونده نمیشه؟!

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohammad96's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام

پسوند همشون که docx هست؟!! در حالیکه باید بشه doc .

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام

پسوند همشون که docx هست؟!! در حالیکه باید بشه doc .

نه والا پسوند هر کدومشون همونیه که آخر اسماشون قرار دادم ، یعنی هرکدوم رو که میخواستم ببندم ، قبل از save
    شدن میرفتم و از قسمت فرمت save شدن ، فرمت جدیدی رو به عنوان فرض save قرار می دادم

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohammad96's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

نه والا پسوند هر کدومشون همونیه که آخر اسماشون قرار دادم ، یعنی هرکدوم رو که میخواستم ببندم ، قبل از save
    شدن میرفتم و از قسمت فرمت save شدن ، فرمت جدیدی رو به عنوان فرض save قرار می دادم
    این تصویر فایلهای شماست. ببینید پسوند همشون docx هست:

توی مراحل سیو کردن که توضیح دادید یه کم متوجه نشدم. برای سیو کردن در یه فرمت دیگه از گزینه Save as استفاده می کنید دیگه، نه؟ چون من به همین طریق فایل های شما رو به فرمتهای دلخواه تغییر دادم که می تونید اونا رو امتحان کنید:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شیراز

9

سلام راستش اولا من اصلا نمیدونم گزینه save as در office 2007 اصلا کجای اونه مخصوصا اگه یه فایل رو قبلا save کرده باشیم و بخواهیم بعد از تغییرات مجدد دوباره save as کنیم .
    ضمنا روش save من به این صورت بود : در office همنونطور که میدونید میان یه پیش فرض برای اون تعریف میکنن و میگنن مثلا هر وقت من دکمه save رو زدم یا فایل رو بستم بطور اتوماتیک با پسوندی که براش از قبل تعریف شده فایل save بشه من هم هر دفعه میومدم پسوند این حالت پیش فرض رو عوض میکردم و سپس دکمه save رو میزدم ، حالا این کار من کجاش اشکال داشته که فایلها با پسوند دلخواه انتخابی save نمیشدن؟

حـــــرفـه ای wordist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

سلام راستش اولا من اصلا نمیدونم گزینه save as در office 2007 اصلا کجای اونه مخصوصا اگه یه فایل رو قبلا save کرده باشیم و بخواهیم بعد از تغییرات مجدد دوباره save as کنیم .
    ضمنا روش save من به این صورت بود : در office همنونطور که میدونید میان یه پیش فرض برای اون تعریف میکنن و میگنن مثلا هر وقت من دکمه save رو زدم یا فایل رو بستم بطور اتوماتیک با پسوندی که براش از قبل تعریف شده فایل save بشه من هم هر دفعه میومدم پسوند این حالت پیش فرض رو عوض میکردم و سپس دکمه save رو میزدم ، حالا این کار من کجاش اشکال داشته که فایلها با پسوند دلخواه انتخابی save نمیشدن؟
    سلام

دوست عزيز

شما با اون كاري كه ميكردي پيش فرض ذخيره سازي رو تغيير ميدادي

در صورتيكه وقتي فايلي رو باز ميكني كه پسوندش docx هست و بعد ذخيره بكني اونو با همون پسوند خودش ذخيره ميشه

شما دكمه office رو در بالا و سمت چپ صفححه ورد 2007 بزن و از اونجا گزينه save as رو بزن و از داخلش گزينه word 97-2003 document رو انتخاب كن

موفق باشي

داره خودمونی میشه Sufia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    سابه

پيش فرض

یه راه دیگه هم برای اجرا کردن Save As هست فشار کلید F12 ( البته توو آفیس 2003 مطمئنم اما توو آفیس 2007 امتحان نکردم ، ولی به نظرم باید عمل کنه )

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شیراز

4

سلام

دوست عزيز

شما با اون كاري كه ميكردي پيش فرض ذخيره سازي رو تغيير ميدادي

در صورتيكه وقتي فايلي رو باز ميكني كه پسوندش docx هست و بعد ذخيره بكني اونو با همون پسوند خودش ذخيره ميشه

شما دكمه office رو در بالا و سمت چپ صفححه ورد 2007 بزن و از اونجا گزينه save as رو بزن و از داخلش گزينه word 97-2003 document رو انتخاب كن

موفق باشي
    ممنون مشکل با همون راهنمائیتون بابت save as حل شد واقعا لطف کردی. ضمنا از صوفیا هم ممنونم F12 هم عمل کرد.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •