تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 9 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 89

نام تاپيک: هرانچه که یاد گرفتم وانچه که درپی یادگیریش هستم

پروفشنال P A R M I S's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

اول گراب رو با سی دی زنده نصب کردم بعد ریست کردم با روت بالااومدم ومتن شمارو جایگزین متن قبلی کردم ولی بازهم جواب نداد ومشکل سرجاش بود
    بهتره هرچه زودترهاردروبایه سیستم دیگه تست کنم

تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

امروز هاردم رو بردم خونه دوستم اول ازهمه هاردبه هاردكردم وبا هاردخودم بالااومدم تا مطمئن بشم هاردم با سيستم دوستم مشكلي نداره كه خداروشكربالا اومد با هاردمندوم برگشتم خونه تمام هاردروفرمت كردمرفتم خونه دوستم مجدد ولي هركاري كردم ويندوز روي هاردنصب نشد كه نشد ومجبور به اين شدم كه اول پارسيكس رونصب كنمولي بعدش هم بازهم ويندوز باهيچ كدوم از سي دي هاي من وسي دي هاي دوستم نصب نشدكه نشدحدس مي زنم مشكل ا هاردمن باشه ولي براي اطمينان بعدازظهرميبرم يه جاي ديگه وتستش ميكنميك سوال فني:اگه شما جاي من بوديد چه كارميكرديد....يه هاردساتاي جديد مي گرفتيد ومودم روبه زور به لينوكس مي شناسونديد؟؟؟يااين كه يه مودم سازگاربالينوكس مي خريديد وبيخيال ويندوز و دوستي تون با بيل گيتس مي شديد؟؟؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    Gnu/Linux

پيش فرض

امروز هاردم رو بردم خونه دوستم اول ازهمه هاردبه هاردكردم وبا هاردخودم بالااومدم تا مطمئن بشم هاردم با سيستم دوستم مشكلي نداره كه خداروشكربالا اومد با هاردمندوم برگشتم خونه تمام هاردروفرمت كردمرفتم خونه دوستم مجدد ولي هركاري كردم ويندوز روي هاردنصب نشد كه نشد ومجبور به اين شدم كه اول پارسيكس رونصب كنمولي بعدش هم بازهم ويندوز باهيچ كدوم از سي دي هاي من وسي دي هاي دوستم نصب نشدكه نشدحدس مي زنم مشكل ا هاردمن باشه ولي براي اطمينان بعدازظهرميبرم يه جاي ديگه وتستش ميكنميك سوال فني:اگه شما جاي من بوديد چه كارميكرديد....يه هاردساتاي جديد مي گرفتيد ومودم روبه زور به لينوكس مي شناسونديد؟؟؟يااين كه يه مودم سازگاربالينوكس مي خريديد وبيخيال ويندوز و دوستي تون با بيل گيتس مي شديد؟؟؟
    خب پس مشکل پیدا شد. یک مودم اکسترنال 20 هزار تونه که بدون هیچ دردسری و به راحتی می‌تونید ازش استفاده کنید. مودم های اینترنال هم که ۱۰ هزار تومن هستن و البته من از مارک و مدل خبر ندارم. ولی قیمت هارد بالاتره.
    اگه رم بالایی دارین، مثلا یک گیگا بایت یا حد اقل ۵۱۲ مگا بایت، می‌تونید نیاز های وین۲زیتون رو با ماشین مجازی و یا شبیه‌ساز های وین۲ز حل کنید. البته این رو هم بگم که من روی کامپیوتر خودم وین۲ز دارم (البته کپی‌رایتش رعایت شده) ولی عملا بیشتر از چند ماه هستش که روشنش نکردم. تازه من دانشجوی نرم‌افزار ام و متاسفانه به اجبار باید از نرم‌افزار های ویند۲ز استفاده کنم (که البته تا حالا من معادل براشون داشتم خدا رو شکر!)

4. این کاربر از Blossom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Ceramic's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    همین جا !!

پيش فرض

صد در صد مودم اکسترنال !

سوای موضوع شناسایی آن در لینوکس ، اصولا مودم های اکسترنال سخت افزار بهتر و پایدارتری دارد و مشکلاتی که معمولا در اینترنال ها دیده می شود را ندارد .

ضمنا ، خرید مودم اکسترنال هم برای یک مدت طولانی است و قابلیت کار با آپدیت های سخت افزاری بعدی را هم خواهد داشت .

یک نکته ی دیگر :

این مسئله ی Geometry هارد رو من اولین بار در FreeBsd باهاش برخورد کردم و دیدم که روی هاردی که قبلا ویندوز نصب بود ، نتونستیم کاری بکنیم . منظورم اینه که صرف نصب قبلی یک سیستم عامل روی هارد ( خصوصا ویندوز ) دلیل سالم بودن هارد الزاما نیست .

Last edited by Ceramic; 09-08-2008 at 13:10.

6. این کاربر از Ceramic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    Gnu/Linux

پيش فرض

صد در صد مودم اکسترنال !

سوای موضوع شناسایی آن در لینوکس ، اصولا مودم های اکسترنال سخت افزار بهتر و پایدارتری دارد و مشکلاتی که معمولا در اینترنال ها دیده می شود را ندارد .

ضمنا ، خرید مودم اکسترنال هم برای یک مدت طولانی است و قابلیت کار با آپدیت های سخت افزاری بعدی را هم خواهد داشت .

البته در تکمیل گفته‌ی دوستمون بگم که مودم های اکسترنال بار اضافی به کامپیوتر وارد نمی‌کنن در صورتی که مودم های اینترنال نیمی سخت افزار هستن و نیمی نرم افزار
    البته یادتون باشه که مودم سریال باشه و نه USB!

8. این کاربر از Blossom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

ممنون ازراهنمايي تون
    ولي يه چيزي
    من ادمي هستم كه خيلي تابلوبه فروشنده ميفهمونم چيزي بلدنيستم واونهاهم بي انصافانه سرم كلاه ميزارند
    لطف كنيدتمام مشخصات يه مودم اكسترنال كه باپارسيكس مشكلي نداشته باشه واگه قيمتش روهم مي دونيدبهم بگيد
    من درسم تموم شده واين پايان نامه روتحويل بدم يه ليسانس مهندسي افتادم واصلانيازي به ويندوز ندارم وramمن 512 ddr هستش
    Last edited by P A R M I S; 09-08-2008 at 14:26.

حـــــرفـه ای sudotux's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    OpenSource

پيش فرض

به نظر منم اولویت با مودم اکسترنال هست ! هاردتون رو حتما یکجای دیگه تست کنید تا مطمئن بشید ...

البته در تکمیل گفته‌ی دوستمون بگم که مودم های اکسترنال بار اضافی به کامپیوتر وارد نمی‌کنن در صورتی که مودم های اینترنال نیمی سخت افزار هستن و نیمی نرم افزار
    البته یادتون باشه که مودم سریال باشه و نه USB!
    فقط برای تاکید بیشتر یادتون نره , مودم اکسترنال با پورت سریال بگیرید !

11. این کاربر از sudotux بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای taia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    چو ایران نباشد تن من مباد

پيش فرض

مشکل هارد هم دوست عزیز،‌ باید اون رو به یک متخصص سخت افزار نشون بدید،‌من ۶-۷ سال قبل یک هارد داشتم یک مشکل اساسی براش پیش اومد،‌و غیر از درایو C که ویندوز روش بود بقیه درایو هام که ۵۰ گیگ میشد همه مشکل داشت و در اسکن دیسک همه ی هارد رو بد سکتور میشناخت! بردم یکجایی و طرف گفت باید فرمت کنیم ( البته یک فرمت عجیب!‌چون هارد ۶۰ گیگ من رو یکروز و نیم داشت فرمت می کرد!‌) و بعد از اون درست شد!
    پس غیر از خرید یک مودم اکسترنال سریال،‌هاردتون رو هم ببرید برای تعمیر،‌چون همین که ویندوز روش نصب نمیشه! یعنی یک مشکل!‌و شاید چند وقت دیگه کلا هیچی روش نصب نشد!
    (راستی قیمت اون فرمت - سال ۱۳۸۳ - ۸۰۰۰ تومان بود )

13. این کاربر از taia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Ceramic's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    همین جا !!

پيش فرض

( البته یک فرمت عجیب!‌چون هارد ۶۰ گیگ من رو یکروز و نیم داشت فرمت می کرد!‌) و بعد از اون درست شد!

عجیب نیست .

فرمت کامل کرده - ابتدا fat 16 و بعد fat 32 تا هر گونه ارور کاملا از بین برود .

15. این کاربر از Ceramic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

ويندوز روسيستم دوستم وباهاردمن نصب نمي شد
    روسيستم خودم نصب شد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •