تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 23 از 23

نام تاپيک: :: آکواریوم و ماهیان زینتی ::

داره خودمونی میشه yahya_h28's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    shz

پيش فرض

با تشکر از شما دو دوست عزیز قیمت 1 اکواریوم 200 لیتری با تمام امکاناتش چقدر میشه؟
    با اجازه از metalica ي عزيز
    والا امكانات داريم تا امكانات.با اون سايز يه كه خاصي كه گفتيد بايد آكواريومتون رو سفارش بديد.بعد سفارش آكواريم احتياج به فيل ترخوب داريد كه حد اكثر 15 تومن بشه.يه بخاري شيشه نشكن اتوماتيك هم اطراف 10 تومن باشه.واسه كف آكواريم هم احتياج به ماسه بادي،يا شن يا مخلوط صدف روشن داريد كه قيمت مختلف داره اونم بگيم يه 15 تومني بشه.يه فيل تر كف مي خوايد يه 2 تومني بشه.يه پمپ هوا مي خوايد كه يه 15 تومني بشه.10 تومن هم گياه مصنوعي واسه دكور بخوايد بديد كه همي چيز كامل شه.
    من آكواريم 70 *30*50 رو با كلبه چوبي دكوري خريدم 100 تومن.
    اين قيمت ها قيمت تو شيراز هست.از فاكتور خريد 2 ماه پيشم قيمت زدم واستون.قيمت ماهي هم واسه شما كه شروع كار هستيد با غذا بشه يه 20 تومني.

اين قيمت بهترين مارك اجناس هست البته.
    خيلي حرافي كردم!

آخر فروم باز M.etallic.A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض

با تشکر از شما دو دوست عزیز قیمت 1 اکواریوم 200 لیتری با تمام امکاناتش چقدر میشه؟
    در تکمیل گفته های دوست عزیز yahya_h28 باید عرض کنم لوازمی که شما احتیاج دارید تو صفحه اول همین تاپیک توضیح داده شده و قیمتهاش رو هم دوستمون لطف کردن نوشتن که یه چیزی تو همین مایه هاست. اما در مورد خود آکواریوم فکر میکنم با این ارتفاع باید از شیشه 8 میل استفاده بشه که فکر کنم چیزی در حدود 30 تومان وایسه. باضافه اون چیزایی که yahya_h28 گفت. برای نور آکواریومت هم میتونی از لامپ مهتابی استفاده کنی. لامپ کم مصرف هم میشه.

در ضمن یه نکته ای رو هم بگم. همون اول مشخص کن که از چه نوع ماهی هایی میخوای استفاده کنی تا دکور متناسب با اون نوع ماهی رو تو آکواریومت پیاده کنی. مثلا برای ماهی های گوشتخوار نمیتونی از گیاهان طبیعی استفاده کنی. بستگی به سلیقه خودت داره ولی پیشنهاد من اینه بهتره به جای خرید ماهی های بزرگ و گرونقیمت تعداد زیادی ماهی کوچیک مثل تترا نئون یا بارب و ... بگیری و از شنای دسته جمعی اونها لذت ببری. مخصوصا تترا نئون که زیر نور میدرخشه و تو دسته های 10 12 تایی خیلی قشنگ میشن. در اینصورت میتونی تو آکواریومت از گیاه طبیعی هم استفاده کنی که هم آب رو تمیز نگه میدارن و هم زیبایی آکواریوم رو دوچندان میکنن.

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •