تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 61

نام تاپيک: ::::::انجمن متفرقه::::::

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

دقیقا درسته
    اگه متفرقه ناظر پیدا میکرد عالی میشد
    مثل خیلی از سایت ها که ناظر دارن
    هر چند که این حرفا زیاد زده شده ولی بی فایدس
    دوستان عزیز چرا متوجه نیستید ؟ (البته منظورم کلیه نه شما Mohammad2010 جان . )

متفرقه ناظر به اندازه ی کافی داره ... تا اونجایی هم که میشه و شده حد قوانین از طرف مدیرا اجرا شده ... این کاربرا هستن که فرهنگ استفاده ندارن ...

مدیرا که همیشه دارن پاک میکنن و بن میکنن ... کاریم جز این نمی تونن بکنن و البته این کار رو هم عالی انجام میدن ... اگه شما چهارتا پست یا بیشتر میبینید که سیاسیه یا مذهبیه یا هر چیز دیگه فقط همون روز میبینید و فرداش نیست !

پس مشکل از مدیرا نست ... مشکل از خود کاربرا هست ... بازم میگم همه چی بستگی به سطح فرهنگ کاربرا داره ...

کـاربـر بـاسـابـقـه befermatooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

من به عنوان یک متفرقه نشین نظرم اینه که هر کسی هر تاپیکی در هر زمینه ای داره داره اونجا میزنه

میخواد لپتاپ بخره متفرقه . درسشو نمیخونه متفرقه . از خونش فرار میکنه متفرقه

خلاصه تو یک روز چند صفحه تاپیک زده میشه که 80 درصدشون بی معنی و پوچ هستن

منم که دیگه زیاد حس متفرقه رو ندارم . آخه بیجنبه بازی شده . یک چیزی میگی یکی میاد یک حرفی میزنه که نه میتونی جوابشو بدی نه از کنارش بگزری

خلاصه متفرقه بر فنا رفت

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    شيــراز

پيش فرض

ای خدا خیر بده سازنده تاپیک رو ..
    حرف دل من رو زدی ..
    خداییش اردلان میدونه برید ازش بپرسید اصلا دورو بر متفرقه نمیرم چون که فقط و فقط شده چرت و پرت در صورتیکه متفرقهطبق نوشته ی زیر عنوانش " محلي براي بحث هايي كه انجمن خاصي برايشان راه اندازي نشده است! مطالب این بخش به عنوان نوشته های اعضا شمارش نخواهد شد " هست . این میتونه شامل خیلی موضوعاتی باشه که انجمنی براشون در نظر گرفته نشده ..

الان خیلی از موضوعات رو میشه پیدا کرد که انجمن خاصی ندارند و در متفرقه باید مطرح بشن ..
    اما فقط شده پاتوق یک عده متفرقه باز که عده ی کمی هم نیستند ...

کاملا باید رسیدگی بشه ..
    به نظر من 1 روز تعطلش کنند .. ادمین ها و مدیر ارشد ها بیان درستش کنند ...و بعد هم 2 تا مدیرو 2 تا همکار براش انتخاب کنند که رسیدگی کنند..

و با توجه به اوضاع روز قوانین رو گوشزد کنند ..
    یه مدت هم که در اخطار ها و بن شدن ها سهتگیری کنند دیگه بقیه اون کارا رو تکرا نمیکنند ...

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

به نظر من 1 روز تعطلش کنند .. ادمین ها و مدیر ارشد ها بیان درستش کنند ...و بعد هم 2 تا مدیرو 2 تا همکار براش انتخاب کنند که رسیدگی کنند..
    قبلا این کار رو کردن که منجر به رفتن چند نفر شده بود . و اینکه هر کسی نمیتونه مدیر یا همکار اونجا بشه

بهترین راه قطع دسترسی بعضی از کاربرا به اونجاست البته برای مدتی

چون اینطوری خود بخود کاربر متوجه کارش میشه و دیگه کارهای قبلیشو تکرار نمیکنه و از این میترسه که ممکنه دوباره دستریسیش به متفرقه ثطع بشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه ADEL_r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

بنظر من متفرقه باید متفرقه باشه

همینجوریش بهتره

چون متفره هست دیگه ، تخصصی که نیست عزیزان من.

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

بهترین راه قطع دسترسی بعضی از کاربرا به اونجاست البته برای مدتی

چون اینطوری خود بخود کاربر متوجه کارش میشه و دیگه کارهای قبلیشو تکرار نمیکنه و از این میترسه که ممکنه دوباره دستریسیش به متفرقه ثطع بشه
    نه اتفاقا این جوری بعضیا عقده ای بازی در میارن خودتونم که میدونین عواقبش چیه !
    در جواب Mohammad Hosseyn عزیز هم بگم که بله درسته مدیرا وظیفشونو به خوبی انجام میدن حتی بهتر از خوب ولی یه مدیر نمیتونه 24 ساعت توی انجمن باشه که
    پس بهترین راه همونه که این وظیفه ( نظارت ) بین چند نفر تقسیم بشه و اونا این کارو کنن

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

در جواب Mohammad Hosseyn عزیز هم بگم که بله درسته مدیرا وظیفشونو به خوبی انجام میدن حتی بهتر از خوب ولی یه مدیر نمیتونه 24 ساعت توی انجمن باشه که
    پس بهترین راه همونه که این وظیفه ( نظارت ) بین چند نفر تقسیم بشه و اونا این کارو کنن
    اینم یک حرفیه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

دوست عزیز من که سه سال و نیمیه اینجام، همیشه این موج کاربری بوده و هست ...

تا مطلب خوب از نظر شما چی باشه ...

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    کد:
    کد:
    از قديميهاشون خبري نيست...خودمم به پستهاي خودم سر زدم كه تاپيك هارو واستون پيدا كنم ولي تمام پستهام

تو آرشيو نبودن!!!

اينا ميدونيد تو صفحه هاي چند هستن؟ آخر،يكي مونده به آخر،دوتا مونده به آخر!!!

(قبول دارم بعضياشون تاريخ مصرف داره)ولي بعضياشونم ندارن!!!

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

ببین دوست من مدیرا رو من وضعشونو خبر دارم ... تقریبا کل روز رو پوشش میدن ... شاید گاهی اوقات مشکلاتی باشه نیان ... اما در حد نیاز انجمن هستن ... حالا چیزی که زیاد شده اسپمره ... زیاد شدن مدیریت یه بخش هم مشکلات خاص خودشو داره ...

از قديميهاشون خبري نيست...خودمم به پستهاي خودم سر زدم كه تاپيك هارو واستون پيدا كنم ولي تمام پستهام

تو آرشيو نبودن!!!

اينا ميدونيد تو صفحه هاي چند هستن؟ آخر،يكي مونده به آخر،دوتا مونده به آخر!!!

(قبول دارم بعضياشون تاريخ مصرف داره)ولي بعضياشونم ندارن!!!
    نگفتم که اصلا خوب نیست ... میگم در طی زمان این تاپیکای خوب کم کم محو شده ... وگرنه خودم هم قبلا یادم میاد که انجمن خوبی داشت متفرقه ...

منظور من این بود که این روال ضعف از این یه ساله نیست ... از اول شروع شد تا الان ...

آخر فروم باز WooKMaN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

متفرقه رو چند روز تعطیل کنند شاید همه چی سره جاش برگرده
    انجمن متفرقه مديريت اساسي ميخواد كه رو فرم باشه وگرنه ربطي نداره به ايني كه تو ميگي ...

چند تا بي جنبه ريختن توش باعث شدن اونايي هم كه ميخوان 4 تا مطلب درس حسابي بذارن يا 4 تا بحث مفيد راه بندازن پشيمون شن ! ...

البته از مديرايي كه دسترسي دارن اعمال مديريت كنن انتظار بيشتري ميره ! ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •