تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 15

نام تاپيک: کمک در مورد انتخاب دانشگاه شهید بهشتی یا صنعتی خواجه نصیر ((فوری فوتی))

اگه نباشه جاش خالی می مونه ariax77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض کمک در مورد انتخاب دانشگاه شهید بهشتی یا صنعتی خواجه نصیر ((فوری فوتی))

سلام.

من با توجه به رتبه ای که دارم به راحتی می تونم رشته برق در دو دانشگاه خواجه نصیر و شهید بهشتی قبول بشم.
    اما تنها مشکل من اینه که هر دو دانشگاه توی ابتدای معرفی دانشگاه ها نوشتن که خوابگاه به وروودی های جدید نمیدن. حالا در خواستی که از شما داشتم اینه که می خواستم بدونم واقعا راست میگن که خوابگاه نمیدن یا میخوان دست پیش رو بگیرن.
    سوال دومم اینه که آیا این دو دانشگاه خوابگاه خصوصی (خود گردان) ارائه میدن یا نه؟

و در خواست سومم اینه که اگه شماره تلفنی از این دانشگاهها برای پرسیدن این سوالها سراق دارین لطفا بنویسین. (لطفا خود شماره رو بنویسین چون شماره هایی که توی سایتشون نوشته شده مال 3 سال پیشه!)

خواهشا گفته ها موثق باشند و از بابت حرفی که می زنین مطمئن باشین

فقط خواهشا زودتر چون روز های آخر ترافیک انتخاب رشته زیاده میخوام زود کارو یه سره کنم.

کـاربـر بـاسـابـقـه MehranVB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

اولاً دانشگاه بهشتی با خواجه نصیر قابل قیاس نیست، دانشگاه بهشتی چهارمین دانشگاه کشوره، اما خواجه نصیر از صنعتی اصفهان هم پایینتره.
    اما در مورد خوابگاه اینو میدونم که دانشگاه بهشتی هر سال به همه دانشجویان خوابگاه میده (اما در مورد خواجه نصیر نمیدونم)

پروفشنال behnam_n80's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

بالایی به شدت تایید میشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

شهید بهشتی به درد تجربی ها و انسانی ها می خوره.برای رشته ریاضی ها خواجه نصیر خیلی بهتره.ضمنا رتبه بندی دانشگاهها به این شکل که دوستمون MehranVB گفتن اصلا اعتبار نداره.و برای رشته های دانشگاهی مختلف فرق میکنه مثلا توی برق،شریف اوله ولی توی مکانیک اول امیرکبیر دوم صنعتی نصف جهان و...به همین ترتیب.

5. این کاربر از Maxwell_1989 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

شهید بهشتی به درد تجربی ها و انسانی ها می خوره.برای رشته ریاضی ها خواجه نصیر خیلی بهتره.ضمنا رتبه بندی دانشگاهها به این شکل که دوستمون MehranVB گفتن اصلا اعتبار نداره.و برای رشته های دانشگاهی مختلف فرق میکنه مثلا توی برق،شریف اوله ولی توی مکانیک اول امیرکبیر دوم صنعتی نصف جهان و...به همین ترتیب.
    خیر دوست عزیز، شهید بهشتی در رشته های فنی هم از خواجه نصیر و صنعتی اصفهان بهتره و خواجه نصیر هم رتبه پایینتری نسبت به صنعتی اصفهان داره.

پروفشنال soheilsmart's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴

پيش فرض

نمیدونم چرا بعضی ها تعصب بی دلیل دارن!
    فکر کنم خودشون تو این دانشگاه ها تحصیل میکنن!

اگه نباشه جاش خالی می مونه ariax77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

عزیز دوستمون درست میگه. وضعیت دانشگاه شهید بهشتی رو من اصلا خبر ندارم ولی تا اونجایی که دوستای من توی این دانشگاه هستن می دونم که بسیار دانشگاه پایین تری نسبت به بقیه دانشگاه های تهران (البته به جز آزاد و شاهد) هستش. ممنون از راهنمایی همتون. من انتخاب رشته کردم و تمام. خدا رو شکر یه فامیل تو دانشگاه شهید بهشتی پیدا کردم و خوابگاه مشکلی نیست. خواجه نصیر رو هم به کلی از تمام انتخاب هام خط کشیدم.

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

نه اتفاقاً من نه توی بهشتی درس میخونم و نه خواجه نصیر و نه اصفهان. اما معیارای اینکه کدوم دانشگاه بهتره خیلی گستردست و به گفته دانشجویان نیست، دوستای من توی دانشگاه امیرکبیر همه بلااستثنا از دانشگاه ناراضی هستن اما آیا باید بگیم امیرکبیر در سطح پایینتری نسبت به بقیه دانشگاهها قرار داره؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

من نه از قول خودم حرف زدم نه از قول دوستان و آشناهام.این چیزایی که گفتم از استادای دانشگاه ها شنیده بودم.

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

من نه از قول خودم حرف زدم نه از قول دوستان و آشناهام.این چیزایی که گفتم از استادای دانشگاه ها شنیده بودم.
    شنیده ها رو ول کن. سعی کن بر اساس منابع معتبر صحبت کنی. شما یه تحقیقی بکن ببین کدوم یکی از این دانشگاهها بیشتر مقاله داده (به IS) بعدش هم ببین توی ranking جهانی کدومیک بالاتره. هیئت علمیها رو با هم مقایسه کن، تراز دانشگاهی و ...

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •