تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 15 از 15

نام تاپيک: کمک در مورد انتخاب دانشگاه شهید بهشتی یا صنعتی خواجه نصیر ((فوری فوتی))

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

بله بله شما درست می فرمایید.رتبه بندی کلی دانشگاهها اینطوره که شما می فرمایید.اما این که مثلا مکانیک،اول امیرکبیر خوبه بعد صنعتی اصفهان بسته به امکانات آزمایشگاهی و اساتید و... .و فکر میکنم همونطوری باشه که خدمتتون عرض کردم.

کـاربـر بـاسـابـقـه MehranVB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

بله بله شما درست می فرمایید.رتبه بندی کلی دانشگاهها اینطوره که شما می فرمایید.اما این که مثلا مکانیک،اول امیرکبیر خوبه بعد صنعتی اصفهان بسته به امکانات آزمایشگاهی و اساتید و... .و فکر میکنم همونطوری باشه که خدمتتون عرض کردم.
    با این حرفتون موافقم که توی هر رشته ای دانشگاهی خوبه، ولی کلاً بخوای بگی توی فنی ها اول شریفه و بعد امیرکبیر و .... و بهشتی هم نسبت به خواجه نصیر در رتبه بالاتری قرار داره. حالا ممکنه توی یه رشته خاصی مثل عمران خواجه نصیر خوب باشه (گرچه فکر نکنم بهشتی عمران داشته باشه)

پروفشنال soheilsmart's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴

پيش فرض

با این حرفتون موافقم که توی هر رشته ای دانشگاهی خوبه، ولی کلاً بخوای بگی توی فنی ها اول شریفه و بعد امیرکبیر و .... و بهشتی هم نسبت به خواجه نصیر در رتبه بالاتری قرار داره. حالا ممکنه توی یه رشته خاصی مثل عمران خواجه نصیر خوب باشه (گرچه فکر نکنم بهشتی عمران داشته باشه)
    اول شریفه ، بعد تهران

اگه نباشه جاش خالی می مونه ariax77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

عزیزان چرا بحث بیخودی میکنید. من فقط میخواستم در مورد رشته برق بدونم. رنکینگش رو هم با توجه به تحقیقاتی که خیلی هم برام آب خورد انجام دادم. (6 تا کارت 10 ساعته اینترنت)

1- شریف
    2- تهران
    3- امیرکبیر
    4- علم و صنعت
    5- بهشتی
    6- صنعتی اصفهان

اما اون طوری که من تحقیق کردم هیچ جایی حداقل تا ردیف 10 ام برای دانشگاه خواجه نصیر در رشته برق پیدا نمی شود.

این رو هم عرض کنم که رشته برق مخابرات اولین بار و در 75 سال پیش در دانشگاه خواجه نصیر آمد.
    اما بعد از 75 سال باید بگم که این رشتهدر این دانشگاه به گند کشیده شده است.
    به هر حال من که اصلا در 40 انتخابم اسم دانشگاه خواجه نصیر را وارد نکردم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

والا من نمیدونم چرا به قول این دوستمون بعضیا انقدر با تعصب حرف میزنن هرکسی که یه مقدار تحصیلات داره میدونه که خواجه تو مهندسی خیلی خیلی بهتر از بهشتی این یه چیز واضحه درسته بهشتی دانشگاه قویه ولی تو پزشکی .......این دوستمون که انقدررو بهشتی تعصب داشت ......دوست بنده کارشناسی بهشتی بود ارشد خواجه اونم دقیقا همین نظرو داره که تو مهندسی خواجه یه چیز دیگست .......به نظر من دوستان برای مهندسی اینطوری دانشگاهارو بزنن
    شریف
    تهران
    امیر کبیر
    علم وصنعت
    اگه ساکن اصفهانن صنعتی اگه ساکن تهران خواجه
    بعدش دوست عزیز من یه سوال از شما که همش بهشتی میگفتی دارم شما بیای خواجه نصیر کنترل بخونی بعد پروفسور خاکی صدیق برات نامه معرفی بنویسم ایا کسی تو داخل وخارج از کشور هست که شمارو قبول نکنه؟؟؟ ......ترو خدا اطلاعات ندارید بچه های مردمو گمراه نکنید نظر ندید

6. این کاربر از Ali138013801380 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •