تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: راهنمايي براي راه اندازي اسكنر

اگه نباشه جاش خالی می مونه aminmousavi86's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

14 راهنمايي براي راه اندازي اسكنر

با سلام
    من یک پرینتر را به LPT-1 Port وصل کردم و با آن کار میکردم، حالا فیش آنرا جدا کردم تا Scanner را به LPT وصل کنم ولی انگار Scanner رو پیدا نمیکنه انگار هیچ وسیله ای به کامپیوتر وصل نشده. از Device Manager پورت LPT رو Uninstall کردم و درایور Scanner رو نصب کردم و آیکون اون در Device Manager اضافه شد ولی با وجود جدا بودن printer باز هم در Device Manager آیکون printer port (LPT1) می آید. حالت های مختلف LPT را (ECP , EPP , SPP) را با وجود اینکه میدانم اسکنر من EPP است، امتحان کردم ولی باز انگار اصلآ اسکنری وصل نیست. در ضمن از لحاظ سالم بودن اسکنر هم مطمأنم. لطفآ مرا راهنمایی کنید.
    لطفآ بفرمایید که هنگام نصب اسکنر باید port آنرا هم جدا نصب کرد؟ و آیا در قسمت ports در Device Manager باید اسم Scanner بیاید؟ من فقط یک پورت LPT دارم، باید برای هر دستگاه یک LPT port جدا در Device Manager داشته باشم؟ و آیا چنین چیزی ممکن است؟

خواهشمند است تا جایی که می توانید مرا راهنمایی کنید.

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

سوال اول: بله! ويندوز پورت قبلي شما را مي شناسد و آن را پورت چاپگر معرفي نموده است.بايد از ابتدا راه اندازي كني
    سوال دوم: نه.نيازي نيست.اگر درايور اتوران داشته باشد خودش پورت را معرفي مي كند.
    سوال سوم: گفتم كه. تو بايد از ابتدا راه اندازي اش كني.حال مي خواهي از طريق اتوران و يا از طريق ديوايز منيجر اين كار رو بكن كه راه حل اولي مطمئت تر است.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •