تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: آیا آواتار باید عکس شخصی اعضا باشد؟

راي دهنده
69. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بلی

19 27.54%
  • خیر

53 76.81%
Multiple Choice Poll.
صفحه 10 از 10 اولاول ... 678910
نمايش نتايج 91 به 98 از 98

نام تاپيک: آواتار را چه بگذاریم

حـــــرفـه ای taia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    چو ایران نباشد تن من مباد

پيش فرض

بحث بی موردی هست! هر کس هرچه بخواد می گزاره! و با توجه به اینکه شاید در کل این فروم چند نفر بیشتر نباشند که اینکار رو می کنند! مشخص هست فرهنگ فروم اینطور هست، و این فرهنگ فروم و اینترنت در ایران نیست! چون در تمام فرومها با ملیت های مختلف هم همین بوده و هست.
    آواتار باید نماینده ی تفکر شما باشه، نه خود شما، صمیمیت هم همونطور که قبلا گفته شده نباید به خاطر عکس شما باشه! باید بخاطر عقاید و علم شما باشه! من با چند نفری که در اینجا آشنا هستم و صمیمت کاری هم داریم حتی تصور چهرشون رو هم نمی تونم بکنم!
    ولی دوستان همه آزاد هستند که یا عکس خودشون رو بگزارند و یا عکس از یک موضوع که ازش خوششون می آد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

بحث بی موردی هست! هر کس هرچه بخواد می گزاره! و با توجه به اینکه شاید در کل این فروم چند نفر بیشتر نباشند که اینکار رو می کنند! مشخص هست فرهنگ فروم اینطور هست، و این فرهنگ فروم و اینترنت در ایران نیست! چون در تمام فرومها با ملیت های مختلف هم همین بوده و هست.
    آواتار باید نماینده ی تفکر شما باشه، نه خود شما، صمیمیت هم همونطور که قبلا گفته شده نباید به خاطر عکس شما باشه! باید بخاطر عقاید و علم شما باشه! من با چند نفری که در اینجا آشنا هستم و صمیمت کاری هم داریم حتی تصور چهرشون رو هم نمی تونم بکنم!
    ولی دوستان همه آزاد هستند که یا عکس خودشون رو بگزارند و یا عکس از یک موضوع که ازش خوششون می آد.
    درسته ........و زیر نویس عکس امضات هم تایید میشه

داره خودمونی میشه ostad reza's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

تازه دارم به این نتیجه میرسم که اینجا اونقدر هم که فکر میکنم ایده آل نیست.تا حالا فکر می کردم کسی اینجا حرفی نمیزنه که با شخصیتش در تناقض باشه.خوب اگه حرفامون طوری هستند که از نشون دادن شخصیتمون شرم داریم اصلا" چرا این حرفا رو بزنیم.به نظر من باید مثل آب صاف و ساده بود.بر خلاف نظر بهضی ها اتفاقا" تو سایتهای دوست یابیه که نباید آدم چهره شو بذاره.چون در این حالت فقط خوشتیپا هستند که بازارشون داغ میشه.اما اینجا که یه محیط علمی وراحته ...

آخر فروم باز Sharim's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    A Stairway To Heaven

پيش فرض

تازه دارم به این نتیجه میرسم که اینجا اونقدر هم که فکر میکنم ایده آل نیست.تا حالا فکر می کردم کسی اینجا حرفی نمیزنه که با شخصیتش در تناقض باشه.خوب اگه حرفامون طوری هستند که از نشون دادن شخصیتمون شرم داریم اصلا" چرا این حرفا رو بزنیم.به نظر من باید مثل آب صاف و ساده بود.بر خلاف نظر بهضی ها اتفاقا" تو سایتهای دوست یابیه که نباید آدم چهره شو بذاره.چون در این حالت فقط خوشتیپا هستند که بازارشون داغ میشه.اما اینجا که یه محیط علمی وراحته .
    شما داری سعی میکنی عقیده شخصی رو به بقیه تحمیل کنی , از نظر من این جا ایده آله ولی از نظر شما نیست...
    شخصیت یک نفر رو با عکسش بهتر میشه فهمید یا با عقایدش ؟
    عکس فقط یک عکسه ولی آواتار نشون دهنده عقایده ...

این جا هیچ کس از این که آواتارش عکس خودش باشه منع نشده همین طور که شما این کار رو کردی و کسی بهت نگفت چرا اما هیچ کس هم اجباری به گذاشتن عکسش نداره ...
    مطمین باش توی دنیای واقعی هم اگه آدم ها میتونستن قیافشون رو تغییر بدن تغییر میدادن و همین چیزهایی رو میگذاشتن که این جا از آواتار هاشون میشه فهمید ...
    نظر سنجی بالا هم نشون میده نتایج رو بنابراین ادامه این بحث راه به جایی نمیبره ...

داره خودمونی میشه ostad reza's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

شما داری سعی میکنی عقیده شخصی رو به بقیه تحمیل کنی , از نظر من این جا ایده آله ولی از نظر شما نیست...

این جا هیچ کس از این که آواتارش عکس خودش باشه منع نشده همین طور که شما این کار رو کردی و کسی بهت نگفت چرا اما هیچ کس هم اجباری به گذاشتن عکسش نداره ...
    مطمین باش توی دنیای واقعی هم اگه آدم ها میتونستن قیافشون رو تغییر بدن تغییر میدادن و همین چیزهایی رو میگذاشتن که این جا از آواتار هاشون میشه فهمید ...
    نظر سنجی بالا هم نشون میده نتایج رو بنابراین ادامه این بحث راه به جایی نمیبره ...
    نه شریم جون اصلا" اینجوری نیست.به هرحال جایی که بحث میشه همه نظراشونو میگن.من اصلا" قصد تحمیل کردن وکل کل ندارم،اصلا" توانایی تحمیل ندارم.همون اول هم که گفتم این اکثریته که تصمیم میگیره.شاید منم بهد از یک هفته آواتارم رو عوض کنم شاید هم نه.احتمالا" محیط اونجوری که من فکر میکردم نیست.اما من هنوز بر سر عقیدم وایستادم.در آرزوی روزی که هیچ سودجویی قصد سو،استفاده نداشته باشه و به امید روزی که هیچ کسی اجازه، سودجویی به کسی نده<البته تلاش و از خود گذشتگی میخواد>.شاید هیچ وقت، شاید به زودی.آرزو بر جوانان عیب نیست.

آخر فروم باز Mohsen EA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    همین طرفا

پيش فرض

كاملا تاييد ميشه

حـــــرفـه ای eAmin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Node.js

پيش فرض

سلام.

حرف دل منو زدی D:

اصلا من با تمام حرفات موافقم!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

استاد رضا جان!
    خوشحالم که به این نکته پی بردید که این سایت ایده آل نیست.این کلید حل همه ی مشکلاته.
    خدمت مخالفین هم عرض کنم شما فرض کنید توی دانشگاه با یک نفر دوست می شید.محیط هم کاملا علمیه.شما واقعا دوست ندارید چهره اونو ببینید؟مثلا دلتون می خواد گونی بکشه روی صورتش؟واقعا این مساله براتون اهمیت نداره؟

صفحه 10 از 10 اولاول ... 678910

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •