تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 101 از 127 اولاول ... 5191979899100101102103104105111 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,001 به 1,010 از 1263

نام تاپيک: [ آموزش ] چکونگی کپی خور کردن PSP (پست سوم حتما خوانده شوند!)

حـــــرفـه ای choory's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام

من ps2000 slim را با این روش آپدیت کردم و همچنین کپی خور و درست هم کار می کنه

آیا اگه خاموش یا باتری دستگاه در بیاورم کپی خور بودن از بین می ره؟

و نیاز هست آپدیت دیگه یا روش جدید تری بریزم ؟؟ آپدیت جدید تر برای دستگاه من آمده؟
    سلام.
    بله شما اگه باطری را خارج کنی یا کنسول را به صورت کامل خاموش کنی (گرفتن کلید پاور برای چند ثانیه) دستگاه از حالت کپی خور خارج میشه.

اگه دستگاه شما از سری 2000 با مادربورد قدیمی باشه (خرید برای حدود 2.5 پیش) میشه روش فریمور 6.38me2 هم نصب کرد.
    اما اگر جدیدا خریده باشید در حال حاضر همین 6.35 آخرین فریمور هست.

سلامِ دوستان
    شرمنده اگه سوالِ من تکراریه .
    یکی از دوستان یه PSP 3004 داده به من ، گفته روش بازی بریزم واسش.
    منم میخوام کپی خورش کنم.
    مشخصاتِ نرم افزاریش هم اینه : System Software Version 6.35
    Nickname P434
    اینو از تو system information دیدم.
    آیا میشه با آموزشِ شما کپی خورش کنم ؟
    اگه نه ، آموزشِ دیگه ای دارین بشه این psp رو کپی خور کرد؟
    با تشکر فراوان
    خواهش میکنم.
    دشمنت شرمنده باشه.

بله شما میتونی از همین روش دستگاه را کپی خور کنی.فقط چون دستگاه ورژنش 6.35 هست دیگه نیازی به اون قسکت که گفته حالا باید PSP رو به فریمور رسمی خود سونی آپدیت کنید.... را نیازی نیست و میتونی مستقیم از قسمت حالا مرحله کپی خور کردن شروع میشه که در این جا باید این فایل: شروع کنی.

موفق باشید.
    علی

2. این کاربر از choory بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت BiG M2M's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

سلام دوستان
    اقا ما پی اس پی یکی از دوستان رو گرفتیم بعدش یکمی هم مهندس بازی در اوردیم پی اس پی دیگه روشن نمیشه
    وقتی روشنش میکنم صفحه به کل روشن نمیشه و به نظر یکمی اونورتر از برک رفته موقعی که پی اس پی برک میشه صفحه روشن میشه اما سیاه هست ولی این پی اس پی ما صفحه اش روشن هم نمیشه
    چراغ سبزش 10 ثانیه روشنه بعدش خاموش میشه
    بدون باتری و با شارژر هم امتحان کردم همون حالت قبلیه
    باترش رو با 1 پی اس پی دیگه هم عوض کردم و بازم همین مورد بود در صورتی که اون یکی پی اس پی با باتریه این روشن شد و موردی نداشت
    پی اس پی من هم فت هستش (psp fat)
    این اتفاق زمانی افتاد که من داشتم فریمورش رو داونگرید میکردم به 5.03 . 2 3 ساعت طول کشید ولی داونگرید نشد منم باتریش رو کشیدم و بعدش به این حالت در اومد
    حالا کسی کمکی از دستش بر میاد ؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام دوستان
    اقا ما پی اس پی یکی از دوستان رو گرفتیم بعدش یکمی هم مهندس بازی در اوردیم پی اس پی دیگه روشن نمیشه
    وقتی روشنش میکنم صفحه به کل روشن نمیشه و به نظر یکمی اونورتر از برک رفته موقعی که پی اس پی برک میشه صفحه روشن میشه اما سیاه هست ولی این پی اس پی ما صفحه اش روشن هم نمیشه
    چراغ سبزش 10 ثانیه روشنه بعدش خاموش میشه
    بدون باتری و با شارژر هم امتحان کردم همون حالت قبلیه
    باترش رو با 1 پی اس پی دیگه هم عوض کردم و بازم همین مورد بود در صورتی که اون یکی پی اس پی با باتریه این روشن شد و موردی نداشت
    پی اس پی من هم فت هستش (psp fat)
    این اتفاق زمانی افتاد که من داشتم فریمورش رو داونگرید میکردم به 5.03 . 2 3 ساعت طول کشید ولی داونگرید نشد منم باتریش رو کشیدم و بعدش به این حالت در اومد
    حالا کسی کمکی از دستش بر میاد ؟
    سلام دوست عزیز.
    شما لطف گن بگو مدل این psp که زدی ترکوندی مدلش چی هست؟
    و از چه روش و آموزشی داشتی دانگرید میکردی.

تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

مدلش پی اس پی که ترکیده (PSP FAT(1000 هست
    والا تو فاروم بازی سنتر یه اموزشی بود من داشتم از روی همون این کارو میکردم
    کاری که من کردم اینطوری بود ورژن فریمورش 5.50 بود ولی کپی خور نبود و فریمور دیگری رو باید نصب میکردم ولی نمی شد یه پیغام میداد که می گفت فریمور پی اس پی شما تا 9.90 رو ساپورت میکنه و واسه اینکه از این حالت در بیاد باید فریمورش رو به 5.03 داونگرید می کردم . اینکارو کردم فایل eboot 5.03 رو گیر اوردم ریختم تو گیم و دانگرید کردم ولی تا جایی که میدونم باید 2 3 دقیقه ایی داونگرید می شد که نشد من هم تا 3 4 ساعت صبر کردم ولی دانگرید نشده بود پی اس پی هم خاموش نمی شد واسه همین باتریش رو کشیدم بعد او اینطوری شد :-؟؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

مدلش پی اس پی که ترکیده (PSP FAT(1000 هست
    والا تو فاروم بازی سنتر یه اموزشی بود من داشتم از روی همون این کارو میکردم
    کاری که من کردم اینطوری بود ورژن فریمورش 5.50 بود ولی کپی خور نبود و فریمور دیگری رو باید نصب میکردم ولی نمی شد یه پیغام میداد که می گفت فریمور پی اس پی شما تا 9.90 رو ساپورت میکنه و واسه اینکه از این حالت در بیاد باید فریمورش رو به 5.03 داونگرید می کردم . اینکارو کردم فایل eboot 5.03 رو گیر اوردم ریختم تو گیم و دانگرید کردم ولی تا جایی که میدونم باید 2 3 دقیقه ایی داونگرید می شد که نشد من هم تا 3 4 ساعت صبر کردم ولی دانگرید نشده بود پی اس پی هم خاموش نمی شد واسه همین باتریش رو کشیدم بعد او اینطوری شد :-؟؟
    خدا را شکر 1000 هست و میشه درستش کرد.

البته وقتی میگفته 9.90 هست معلوم هست که کپی خور بوده و فریمور 5.50Prometheus روش نصب بوده.
    و شما با این کار اشتباهی که انجام دادی دستگاه را زدی بریک کردی.دانگرید کردن که به این راحتی نیست.

شما باید روش پاندورا دستگاه را دوباره کپی خور کنی.میتونی از آموزش هایی که برای پاندورا داخل پست سوم هست استفاده کنی یا بدی بیرون برات پاندورا کنند.(هزینش 5-6 تومن بیشتر نیست)

راستی شما الان کلید R را بگیر و دستگاه را روشن کن ببین وارد ریکاوری منو میشه یا نه.

تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

منم امیدوارم که درست بشه
    منوی ریکاوری که بالا نمیاد الان دوباره هم تست کردم ولی نمیاد
    پانادورا هم کردم ولی یا من اینکاره نیستم یا اینکه با پانادورا درست نمیشه !!!

تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

اقا مثکه مورد حل شد یعنی الان به این نتیجه رسیدم که من درست پانادورا نکرده بودم
    از طریق این اموزش رفتم
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    دمت گرم کلی الان شاد شدم
    فقط اون لینکایی که توش خرابه یکم سختر میکنه کارو ! به هر حال مرسی بابت راهنمایی هات .

تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

اقا شرمنده یه مورد دیگه الان برام پیش اومده اونم اینه که اون باتری که پانادورا کردم + اون ممروی که مجیک کردم فقط با هم دیگه میان بالا
    البته مموری به صورت جدا میاد روی یه پی اس پی دیگه ولی باتری بدون اون مموری که مجیک شده بود کار نمیکنه
    وقتی میزارم تو پی اس پی ، پی اس پی روشن میشه و صفحه سیاهه و پی اس پی هم خاموش نمیشه تا اینکه باتری رو در بیارم
    روی یه پی اس پی دیگه هم تست کردم همینطوریه
    وقتی که رم رو میزارم تو پی اس پی و باتری رو هم میزارم باز پی اس پی روشن میشه ولی اینسری کاملا سالمه و میاد بالا
    کجا رو گند زدم ؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

اقا شرمنده یه مورد دیگه الان برام پیش اومده اونم اینه که اون باتری که پانادورا کردم + اون ممروی که مجیک کردم فقط با هم دیگه میان بالا
    البته مموری به صورت جدا میاد روی یه پی اس پی دیگه ولی باتری بدون اون مموری که مجیک شده بود کار نمیکنه
    وقتی میزارم تو پی اس پی ، پی اس پی روشن میشه و صفحه سیاهه و پی اس پی هم خاموش نمیشه تا اینکه باتری رو در بیارم
    روی یه پی اس پی دیگه هم تست کردم همینطوریه
    وقتی که رم رو میزارم تو پی اس پی و باتری رو هم میزارم باز پی اس پی روشن میشه ولی اینسری کاملا سالمه و میاد بالا
    کجا رو گند زدم ؟
    شما باطریتون روی حالت پاندورا مانده.باید از حالت پاندورا خارج کنید تا باطری به حالت عادی برگرده.

یک قسمت از این آموزش گفته
    نکته : برای تبدیل کردن باطری پاندورا به باطری معمولی از درون همین برنامه ی Hellcat's Pandora Installer دکمه ی R رو به همراه دکمه ی مربع بزنید ، و یا اینکه فقط دکمه ی مربع رو بزنید .
    که شما انجام ندادی.این کار را انجام بده درست میشه.

لطفا سعی کنید اگه بعد از پست شما پستی نیست و میخواهی مطلب جدیدی عنوان کنی از کلید ویرایش استفاده کن.
    موفق باشید.
    علی

آخر فروم باز Diego's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    In her arms

پيش فرض

من یه 1004 دارم و کپی خور دائمه.زیاد در رابطه با پاندورا و ...اطلاعات ندارم،اگه بخوام باطریش رو عوض کنم مشکلی پیش نمیاد؟کپی خورش نمیپره؟ باطری مدل خاصی میخواد؟(ربطی که به باطری پاندورا نداره؟!)
    یه سوال دیگه،وقتی دکمه ی select رو نگه میدارم یه منو میاد که نوشته پاندورا و فلان ...و یه گزینه داره که نوشته shut down device ،اگه از اون گزینه psp رو خاموش کنم مشکلی پیش میاد؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •