تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 16 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 153

نام تاپيک: کدام توزیع لینوکس برای من از همه بهتره

حـــــرفـه ای taia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    چو ایران نباشد تن من مباد

پيش فرض

نام تاپیک از "درخواست راهنمایی در مورد انتخاب یک توضیع لینوکس " به "درخواست راهنمایی در مورد انتخاب یک توزیع لینوکس" تغییر پیدا کرد.

2. این کاربر از taia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه DaneshD's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Sweden

پيش فرض

من از OpenSuSE استفاده می کنم و خیلی هم راضیم. اگر مبتدی هستید از بعضی از Distribution ها مثل Slackware و Gentoo استفاده نکنید چون اینها نیاز به کاربرایی دارند که قبلا خیلی با لینوکس کار کرده باشند.

کـاربـر بـاسـابـقـه am_merman01's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    یه جایی گوشه دهکده جهانی تو یه کانکشن دایال آپ

پيش فرض

کاملترین و OUT OF THE BOX ترین توزیع در حال حاضر Sabayon 4.1 هست !

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Linux Mint 7 هم خوبه.
    باز هم سلام خدمت دوستان عزیز
    اولا تشکر که حسین جان واقعا دستت درد نکنه دانلود شد و استفاده شد و مورد پسند هم بود از هر لحاظ خوشم اومد.
    دوم اینکه شکایت که آخه چرا نگفتی که لینک دانلودی که دادی برای نسخه live هستش . راهی نیست که بشه این نسخه رو روی دستگاه نصب کرد. آخه استفاده از نسخه لایو علاوه بر اینکه پدر دی وی دی درایو رو در میاره باعث کاهش سرعت اجرای بعضی از برنامه ها میشه.

به هر حال باز هم تشکر میکنم.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

اولا تشکر که حسین جان واقعا دستت درد نکنه دانلود شد و استفاده شد و مورد پسند هم بود از هر لحاظ خوشم اومد.
    دوم اینکه شکایت که آخه چرا نگفتی که لینک دانلودی که دادی برای نسخه live هستش . راهی نیست که بشه این نسخه رو روی دستگاه نصب کرد. آخه استفاده از نسخه لایو علاوه بر اینکه پدر دی وی دی درایو رو در میاره باعث کاهش سرعت اجرای بعضی از برنامه ها میشه.

به هر حال باز هم تشکر میکنم.
    قابل نصب هست دیگه
    گزینه graphical installation

حـــــرفـه ای sudotux's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    OpenSource

پيش فرض

یعنی شما آیکن Install on Disk رو در دسکتاپ ندیدید ؟
    کد:

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    OpenSource

پيش فرض

حسين جان من هر ورژني از سبايون رو نصب كردم به اينترنت وصل نميشه نسخه 4.1 هم نشد! اينترنتم adsl با lan هست و نياز به نصب نداره توي ترمينال هم pppoe-setup و pppoe-start رو ميزنم مينويسه وصل شد ولي نميشه هرچقدر هم گشتم راهي پيدا نكردم
    بهزاد جان از شما کمی بعیده این سوال !

من خودم ADSL با LAN دارم و توی تمام نسخه های سابایون از طریق ابزار Network Manager ( که آیکنش روی پنل قرار داره !! ) خیلی راحت به اینترنت وصل شدم و اصلا نیازی به اجرای دستورات گوناگون در خط فرمان نیست !

اگر از نسخه ی KDE سابایون ۴.۱ استفاده می کنی , عکس زیر رو نگاه کن:

کد:
    در گوشه ی پایین-سمت راست ( سمت راست ساعت ! ) یه آیکن وجود داره که علامت تیک سبز رنگ داره. از طریق اون میتونی کانکشنت رو خیلی راحت بسازی و به اینترنت وصل بشی.

اگر از نسخه ی گنوم هم استفاده می کنی , باید عکس دوتا کامپیوتر رو روی پنل ببینی !

کد:
    فکر نمی کنم ابهامی وجود داشته باشه

Last edited by sudotux; 22-05-2009 at 02:19.

8. این کاربر از sudotux بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت

پيش فرض

یعنی شما آیکن Install on Disk رو در دسکتاپ ندیدید ؟
    کد:
    باز هم تشکر فراوان از حسین جان به خاطر راهنمایی هاشون.
    نیازی به دستک تاپ هم نبود (بنده کور تشریف داشتم) توی همون بوت لودر اولش هم این گزینه بود ولی من به علت خستگی موقع تست اونو ندیده بود (آخه معمولا آخر شبها وقت اضافه دارم).

راستی این محیط گرافیکی سه بعدی خیلی باحاله . توی فدورا و ابونتو وقتی فعالش میکرم ظاهرا چون کارت گرافیک رو نشناخته بود سیستم هنگ میکرد ولی اینجا به خوبی کار میکنه .

باز هم تشکر فراوان
    Last edited by am_merman01; 22-05-2009 at 23:44.

10. این کاربر از am_merman01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    OpenSource

پيش فرض

باز هم تشکر فراوان از حسین جان به خاطر راهنمایی هاشون.
    نیازی به دستک تاپ هم نبود (بنده کور تشریف داشتم) توی همون بوت لودر اولش هم این گزینه بود ولی من به علت خستگی موقع تست اونو ندیده بود (آخه معمولا آخر شبها وقت اضافه دارم).

راستی این محیط گرافیکی سه بعدی خیلی باحاله . توی فدورا و ابونتو وقتی فعالش میکرم ظاهرا چون کارت گرافیک رو نشناخته بود سیستم هنگ میکرد ولی اینجا به خوبی کار میکنه .

باز هم تشکر فراوان
    خوشحالم از اینکه این توزیع مورد پسند شما واقع شده. به جز سیستم نصب برنامه هاش که هنوز جای کار داره ( البته نسبت به نسخه ی 3.5 که قبلا استفاده می کردم خیلی بهتر و سریعتر شده ! ) ولی در مجموع توزیعی هست که تقریبا هیچ کاری رو به عهده ی کاربر نمیندازه و یک سیستم آماده به کار رو تحویل کاربر میده. البته به جز یکی دو مورد استثنا مانند نصب مودم های dialup که نیاز به کامپایل داره و ... .
    به هر حال مهم اینه که همه ی ما الان از لینوکس استفاده می کنیم !

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت

پيش فرض

باز هم سلام خدمت دوستان عزیز مخصوصا حسین جان .
    باز هم ببخشید که زیاد سوال میکنم ولی میخواستم بدونم این توضیع توی این تالار یه تاپیک اختصاصی نداره؟ آخه من یه سری سوال دارم که میخواستم جهت حفظ نظم انجمن اونارو توی تاپیک مخصوص خودش بپرسم ولی هرچی گشتم تاپیکی با این عنوان نبود.!!!!!

به هر حال من فعلا سوالاتم رو اینجا مطرح میکنم اگه تاپیک معرفی شد سعی میشه پستم رو ویرایش کنم.

اول از همه این که من هنوز نتونستم یه بک گراند برای خودم داشته باشم . هر بار که بک گراند رو عوض میکنم بعد از خاموش و روشن کردن دستگاه بک گراند ناپدید میشه.
    دوم اینکه این توضیع توی خودش آنتی ویروس نداره؟ اگه نداره چه طور باید یه آنتی ویروس مناسب روش نصب کنم.؟ اصلا چه آنتی ویروس هایی براش وجود داره.؟
    سوم اینکه فونتهای لینوکس کجا قرار دارند ؟ چه طور میشه بهش یه سری فونت اضافه کرد؟ فونت های ویندوز بهش میخوره یا؟
    چهارم اینکه چه طور میشه استارتاپ و برنامه های موجود در اونو کنترل کرد و تعداد اونارو کم یا زیاد کرد.؟
    پنجم اینکه جای بعضی از حروف روی کیبرد مناسب نیست و بهش عادت ندارم . ممکنه بشه اونارو جابجا کرد؟

فعلا فکر کنم همینا رو لطف کنید و جواب بدید کافی باشه .
    باز هم از زحماتتون تشکر میشه.

داره خودمونی میشه بهزادlinux's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

حسین جان فکر کنم منظور شما این ابزاریه که برای من هیچ وقت کار نکرده! عکس رو که دقت کنید گزینه dsl غیر فعاله!
    کد:

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •