تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: شما علت اصلی نتیجه نگرفتن ایران در المپیک را چه می دانی

راي دهنده
57. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ضعف مدریت ارشد ورزشی کشور

52 91.23%
  • ضعف روئسای فدراسیون ها

39 68.42%
  • برنامه ریزی غلط

40 70.18%
  • نداشتن برنامه ریزی

38 66.67%
  • ضعف در کادر فنی

30 52.63%
  • ضعف تاکتیکی و تکنیکی در ورزشکاران

20 35.09%
  • قوی بودن حریفان و تلاش بیشتر آنها

12 21.05%
  • باند بازی!!!!!!

37 64.91%
Multiple Choice Poll.
صفحه 4 از 72 اولاول 123456781454 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 720

نام تاپيک: المپیک 2008 پکن

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir_hma's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    شمیرانات

پيش فرض

چرا همتون دارین به رضازاده حمله می کنین ,همین نبود که پیشنهاد 10 میلیون دلاریه ترکها رو رد کرد عوضش تو ایران چی هیچی بهش ندادن تا مجبور شه از سر نیاز بره تو دبی تبلیغ کنه و وجهه خودشو مخدوش کنه.البته خودشم گفته که دیگه حسین شما اون جوون ساده نیست ولی به هر حال تو این دوران قحطی قهرمان تو ایران با این همه مدال المپیک و جهانی یک اسطوره خواهد ماند.
    والا اون پیشنهاد 20 برابر پولی بود که از رابینسون گرفت!
    کسی که به خاطر 200 میلیون رفت تبلیغ کر مطمئن باشید برای 10 میلیار تومن هر کاری بگید میکنه.
    این پیشنهاد دروغ محض بود.

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir_hma's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    شمیرانات

پيش فرض

این خبر معتبر هست؟ نه منبعی داره نه چیزی؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران - صادقیه

پيش فرض

با من همراه باشيد ...

آخر فروم باز unartig's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

والا اون پیشنهاد 20 برابر پولی بود که از رابینسون گرفت!
    کسی که به خاطر 200 میلیون رفت تبلیغ کر مطمئن باشید برای 10 میلیار تومن هر کاری بگید میکنه.
    این پیشنهاد دروغ محض بود.
    دقیقااین نظرمن هم هست روزی که این پیشنهادبهش شد باتلویزیون مصاحبه کردمن همچین حسی کردم که پیشنهاد دروغ هست سال پیش هم یک اتفاق افتاددرارومیه که میگفتند چراغ نفت سوزهای قدیمی رایک سری آدم ازترکیه اومدند به قیمت 23میلیون !!!!!!!!!!!!!!!!!تومن میخرند من بااین خبریادرضازاده وپیشنهاد10میلیون دلاریش افتادم ضمنا اگرترکها مدال میخواند اگربرند یکی ازاون آدمایی که 5 یا 6تامدال میارند توالمپیک رابگیرند بهترنیست به نظرشما؟ تازه سطح فنی اون ورزشکارها(اغلب شناگرهاو دومیدانی کارهاو تیرندازها) بالاهست ومیتونندسطح ورزشی خودشونوهم بالاببرند

آخر فروم باز Alireza Taji's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

واقعا متاسفم...
    ما ایرانی ها انگار عادت نداریم پهلوانان و قهرمان زنده داشته باشیم حتما باید مثل تختی به زیر خاک بره تا عزیز ما بشوند و بشوند پهلوان !
    وزرنه برداری رشته ی سنگینی هست بزرگترین قهرمانهای جهان تو این رشته در بهترین حالت 5 سال می تونند دوام بیارند اما رضازاده در حدود 7 سال در سطح اول مسابقات باقی ماند و همواره هم قهرمان شد.
    حسین رضا زاده حتی اگر هم شرکت نکنه زحمتش را کشیده و هرچقدر هم پول بهش بدهند کم هست. در زمانی که اصلا ما نمیدونستیم مدال طلای وزنه برداری چه رنگی هست در هرجا رفت رضا زاده با مدال طلا امد...
    دلم امروز خیلی به حال رضا زاده سوخت اینکه سالها از خوشی خودت بگذری و هرروز مثل چی فقط تمرین کنی تا برای کشورت مدال بیاوری اما مردم کشورت به هر بهانه ی تهمتی بهت بزنند و کوچکیت کنند...
    من خیلی از اخلاق های رضا زاده را نمی پسندم اما افتخار میهن هست و باید بهش احترام گذاشت...

آخر فروم باز sepehr_x50's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

این خبر معتبر هست؟ نه منبعی داره نه چیزی؟
    جان؟!!

iribnews

تصمیم پزشکان ؛ رضازاده به المپیک پکن نمی رود

در پی درخواست موکد پزشکان، متخصصان،رییس فدراسیون، رییس کمیته فنی، سرمربی تیم ملی و سرپرست تیم های ملی وزنه برداری مبنی بر شرکت نکردن حسین رضا زاده در مسابقات وزنه برداری المپیک پکن این قهرمان ملی و برنده مدال های متعدد جهانی اعلام کرد با وجود خواست قلبی و میل باطنی خود به توصیه و درخواست موکد پزشکان و متخصصان و مسئولان فدراسیون وزنه برداری از شرکت درمسابقات المپیک پکن انصراف می دهد.

متن نامه پزشکان و مسئولان فدراسیون وزنه برداری کشورمان به حسین رضا زاده و پاسخ وی به این شرح است:

برادر عزیز آقای حسین رضا زاده

قهرمان محبوب جهان و المپیک

با سلام و آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون شما در هر حال و هر سنگر اعلام می دارد، رضا زاده عزیز، رضا زاده قهرمان و رضا زاده پهلوان، بر هیچ کس پوشیده نیست که شما برای کسب موفقیت، به اهتزاز در آوردن پرچم ایران و طنین انداز نمودن سرود جمهوری اسلامی طی چند سال گذشته چه زحمات و مشقت هایی را متحمل شده اید و برای رسیدن به این جایگاه با چه اسیب دیدگی ها و صدماتی روبرو شدید.

کسب بیش از 20 مدال طلای المپیک، جهانی، اسیایی و مسابقات بین المللی بی شک میسر نمی شد مگر با انگیزه ای فراوان، تلاشی وافر و همچنین توکل و توسل به خدا و ائمه اطهار که جنابعالی ضمن رسیدن به این مهم توانستید با بانگ یا ا بوالفضل (ع) مذهب تشیع را نیز به جهانیان بشاسانید.

کسب و حفظ عنوان قویترین مرد جهان طی 8 سال گذشته نیز جزو گنجینه و افتخاراتی بود که شما برای ملت شریف ایران بدست اوردید. مردم و مسئولین همگی به خلوص نیت و پاکی شما ایمان داشته و اذعان می دارند که حسین رضازاده بعنوان فرزند پاک میهن اسلامی دین خود را به ایران و ایران زمین و ایرانی در سرتاسر دنیا ادا کرده است.

حال در آستانه بازیهای المپیک 2008 پکن و سومین هماورد بزرگ پیش رو باید درخواستی نمایم که مطرح کردن آن برای من و همکارانم، کادر فنی تیم ملی و پزشکان نیز بسیار سخت و دردناک است. اما چاره ای نیست چرا که ما حسین رضازاده ای سلامت می خواهیم نه مدالی به هر قیمت.

ما حسینی می خواهیم که بماند و الگویی شود برای تمام نونهالان و اینده سازان ایران زمین، حسینی که در اوج و با تنی سلامت بماند و در موقعیت و جایگاهی دیگر برای مردمش که همیشه شاد کردن ا نها مهمترین هدفش بوده تلاش نماید.

حسین جان گرچه این خواسته برای من سخت ترین درخواست در طول زندگی می باشد اما بخاطر خود تو و میلیونها ایرانی که دوست دارند قهرمان و پهلوانشان را سلامت و پابرجا ببینند ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های فراوانی که برای سربلندی و افتخار ایران نمودید اعلام می دارم که به توصیه پزشکان و متخصصان و با توجه به ازمایشات انجام شده و گزارش پزشکان متخصص مبنی بر منع فعالیت سنگین و اضطراب اور توجه نموده و از حضور در بازیهای المپیک 2008 پکن که مطمئنا دیداری سخت و سنگین خواهد بود انصراف دهید.

البته تا پیش از اعلام نهایی ازمایشات پزشکی و تشخیص دقیق انان برای خود من هم قابل قبول نبود که قویترین مرد جهان از حضور در المپیک و کسب سومین طلا پا پس بگذارد، اما حال چاره ای جز این نیست و من همانند یک پدر که به چیزی جز سلامت فرزندش توجه ندارد از تو می خواهم که بخاطر خود، خانواده، علاقمندان و تمام ایرانیان این خواسته سخت اما جدی را بپذیری. با این امید که در سایر سنگرهای خدمت به میهن عزیز موفق و موید باشی.

ضمنا این تصمیم در کمیته فنی فدراسیون مطرح و مورد تایید قرار گرفته است.

بهرام افشار زاده دکتر صادق دوست پرویز جلایر

رئیس فدراسیون پزشک معتمد فدراسیون رئیس کمیته فنی

بهمن زارع مسعود قاسمی

سرمربی تیم ملی سرپرست تیم های ملی

----------

متن نامه حسین رضا زاده قهرمان سنگین وزن وزنه برداری جهان به بهرام افشارزاده رئیس فدراسیون وزنه برداری جمهوری اسلامی ایران بدین شرح است:

جناب آقای افشارزاده

ریاست محترم فدراسیون وزنه برداری جمهوری اسلامی ایران

با سلام و احترام،

عطف به نامه شماره 274/1457 مورخ 87/4/31 فدراسیون با امضای جنابعالی، پزشک متعمد فدراسیون، رئیس کمیته فنی، سرپرست و سرمربی تیم های ملی وزنه برداری، همانطور که اطلاع دارید، اینجانب از سنین نوجوانی و بیش از 15 سال است که در خدمت ورزش و کسب افتخار برای میهن عزیز و مردم گرانمایه این مرز و بوم هستم و در این 15 سال لحظه ای از تلاش و کوشش و پایداری نه ایستاده ام و کارنامه درخشانی از پیروزی ها و درخشش در بزرگترین میدان های مبارزه با پولاد سرد داشته ام و بارها در رویدادهای بزرگ جهانی همچون بازیهای المپیک، بازیهای اسیائی و رقابت های جهانی با به دست اوردن مدال طلا و رتبه نخست این رویدادها گرانبهاترین مدال های افتخار را به سینه ملت شریف و بزرگوار ایران زمین اویخته و پرچم پرافتخار میهن را بر فراز بلندترین قله های بالندگی به اهتزاز دراورده و مردم جهان را واداشته ام که همراه ایرانیان سرود جانبخش ملی ایران را زمزمه کنند، تا این جا که مورد تفقد رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران قرار گرفته و با پیام ا یشان احساس سربلندی و غرور نمودم و در عین حال مرهون محبتهای کلیه مسئولان محترم کشور اعم از مسئولان ورزشی و غیرورزشی، رسانه ها و مطبوعات شدم.

اطمینان دارم که دوستان جوان من به خوبی قادر خواهند بود که افتخارات ملی ما را بار دیگر در بازهای المپیک 2008 پکن تکرار کرده و استمرار ببخشند و به همین جهت توصیه پزشکان را می پذیرم.

در این رویداد هر چند که در تمام لحظه ها همراه و پا به پای دیگر قهرمانان ملی تلاش مضاعفی را برای به دست اوردن پیروزی قهرمانان ایرانی به عمل خواهم اورد و تمامی تجربیات و دانش را که طی این ساله ها پرمشقت اموخته ام در اختیار همرزمانم قرار خواهم داد تا انشاء‌الله به یاری حق و با دعای مردم خوب میهن اسلامی و با تمسک به ائمه اطهار و به خصوص حضرت ابوالفضل (ع) بار دیگر برق شادمانی را در چشمان مردمی که طی این سالها همیشه و به هر شکل و صورت مرا مورد توجه، تشویق، محبت و لطف خالصانه خود قرار داده اند مشاهده کنیم و این بار نیز همگی و یکپارچه سرود مقدس کشور پهناور اسلامی خود را در اوج شکوه و قدرت مترنم کنیم.

جناب اقای افشارزاده، ضمن عذرخواهی مجدد و تشکر از ان همه محبت پدرانه، مشفقانه و دلسوزانه که در حق من مبذول نمودید، خواهشمند است مراتب اعتذار مرا به هر نحو که صلاح می دانید به پیشگاه مردم شریف ورزش دوست برسانید تا در جریان قرار گرفته و موجب شرمندگیم فراهم نشود.

حسین رضا زاده

فرزند خاکسار ملت ایران

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

گفتنی است از جمله افتخارات حسین رضازاده به عنوان قوی ترین مرد جهان می توان به این موارد اشاره کرد:

مدال برنز بازیهای اسیایی 1998 تایلند

مدال برنز رقابتهای جهانی 1999 یونان

مدال طلای رقابتهای اسیایی 1999 چین

مدال طلای گراند پریکس جهانی 2000 مجارستان

مدال طلای المپیک 2000 سیدنی

مدال طلای مسابقات ستاره های جهان 2001 استرالیا

مدال طلای بازیهای آسیایی 2002 بوسان

مدال طلای رقابتهای جهانی 2002 لهستان

مدال طلای ستاره های جهان 2002 روسیه مدال طلای گراند پریکس جهانی 2002 نروژ

مدال طلای رقابتهای اسیایی 2003 چین

مدال طلای رقابتهای جهانی 2003 ونکوور

مدال طلای گراند پریکس جهانی 2003 نروژ

مدال طلای المپیک 2004 اتن

مدال طلای گراند پریکس جهانی 2004 نروژ

مدال طلای رقابت های اسیایی 2005 دوبی

مدال طلای رقابت های جهانی 2005 قطر

مدال طلای رقابت های جهانی 2006 دومنیکن

و مدال طلای بازیهای آسیایی 2006 دوحه .

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

قند خون ،کمر درد و. رکوردهای پایین مشکل حسین رضازاده
    هرکول به المپیک نمی رود

اتفاقات 2 سال و به‌ خصوص ماه‌هاي اخير نشان داد رضازاده با آنكه هنوز به مرز 30 سالگي پا نگذاشته، ديگر آن وزنه‌بردار گذشته و ركوردزن نيست. حضور غيرورزشي در مسابقات قهرماني جهان در سال 2007 فدراسيون جهاني را از اين ترساند كه نكند مردم، هركول وزنه برداري دنيا را در المپيك نبينند.
    حرف‌هاي 2 هفته پيش رضازاده، بسياري از حقايق آينده را روشن كرد، به‌ خصوص جايي كه گفته بود من كم كم به آخر خط قهرماني‌ام رسيده‌ام؛ اما باز هم همه اميدوار بودند او به المپيك برود. اتفاقي كه اصلا نخواهد افتاد. تحركات مخفي سران ورزش كشور در 2 روز اخير نشان مي‌دهد يك اتفاق ناگوار در ورزش خواهد افتاد. رضازاده كه در يك سال گذشته تمرينات مناسبي نداشته و بيشتر به آگهي‌هاي تجاري روي آورده، به شدت از درد كمر و اخيرا از قند بالاي خون رنج مي‌برد و همين موارد به او اجازه نمي‌دهد در المپيك شركت كند.
    شنيده شد صبح امروز يكي از مسئولان رده بالاي ورزش ايران در گفت‌وگويي تلفني به فدراسيون وزنه برداري دستور داده مقدمات تهيه يك مجوز كامل پزشكي را براي ممانعت از شركت رضازاده در المپيك فراهم كنند و آن را بعدازظهر فردا در اختيار رسانه‌ها قرار دهند تا پرافتخارترين ورزشكار بعد از انقلاب، با شكلي آبرومندانه كنار برود تا با شكست در المپيك، بت اين ورزش شكسته نشود.

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

از 6 میلیارد نفر یک نفر شد حسین رضازاده
    استفاده از کلمه جانشین برای او سخت است

*حسین توکلی

حسین رضازاده بهترین مدال ها را برای ایران گرفته. مدال هایی که می توان گفت ارزشمندترین مدال های دنیا بوده اند. او همیشه تمام تلاشش را کرده تا برای کشورش افتخارآفرین باشد. من واقعاً از اینکه نمی تواند به المپیک برود، ناراحت هستم. رضازاده می توانست امسال سومین مدال المپیک را هم برای خودش و برای ایران به دست بیاورد. تمام مدت هم تلاشش را روی همین مسئله گذاشته بود. در این مدت حاشیه های زیادی برای او درست کردند و در نهایت هم کار به جایی رسید که دیگر نتوانست ادامه بدهد. به طور کلی امیدوارم که تصمیم عاقلانه ای گرفته باشد، اما به هر حال نکته اینجاست که پیدا کردن جانشین برای حسین رضازاده کار واقعاً سختی است. یعنی اصلاً استفاده از کلمه جانشین برای رضازاده سخت است. او در دنیا بی رقیب بوده و هست و به طور حتم ما به همین راحتی ها نمی توانیم در کشور خودمان مثل رضازده را پیدا کنیم. تصور من این است که از جمعیت 6 میلیاردی جهان یک نفر می آید و می شود حسین رضازاده، برای همین هم معتقدم حتی استفاده از کلمه جانشین هم برای او کار سختی است با این حال ما باید در المپیک شرکت کنیم. در حال حاضر یکی، دو نفر هستند که به رکورد فعلی حسین رضازاده نزدیک هستند. یکی از آنها رشید شریفی است که در مسابقات آسیایی در یک ضرب 190 کیلو را زده و در دو ضرب 236 کیلو. در تمرینات هم موفق شده 245 کیلو را بزند. به هر صورت امیدواری برای رشید شریفی ارزشمند است و به نظر من تنها کسی که حالا شایستگی اش را دارد که به المپیک برود همین رشید شریفی است. امیدوارم به المپیک برود و آنجا نتایج خوبی بگیرد. اگر بتواند در حد و اندازه های خودش در مسابقات ظاهر شود دیگر اینکه مدال بگیرد یا نه، خیلی مهم نیست.

*مربی تیم ملی وزنه برداری

اگه نباشه جاش خالی می مونه emtn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Dubai

پيش فرض

یه تقدیر درست و حسابی باید ازش بکنند. کارش خیلی درست بود.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •