تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 68 از 70 اولاول ... 185864656667686970 آخرآخر
نمايش نتايج 671 به 680 از 698

نام تاپيک: سوالات و مشکلات مربوط به نصب چندین سیستم عامل در کنار یکدیگر

کاربر فعال انجمن گنولینوکس Ali_RNT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    home/ali_rnt/

پيش فرض

سلام خدمت دوستان و کاربران عزیز،
    من چندوقتیه این لپ تاپو گرفتم سیستم اش هم خوبه ولی از لحاظ نرم افزاری به شدت باهاش مشکل دارم.
    سیستم لپ تاپ:
    CPU: Intel Core i7 4720HQ 2.60 Up 3.60
    GPU: Nvidia Geforce GTX950M - 4GB Up 6GB
    RAM: 8GB DDR3
    Laptop Model: ASUS K550JX-A
    -------------------------------------------------------
    از لحاظ اجرای بازی ها خوبه ولی مثلاً کلیک راست که میکنم 2 ثانیه طول میکشه تا گزینه ها [Refresh و ..] بیاد و این درحالیه که سیستم خانگیم که خیلی پایین تر هست 0 ثانیه هم طول نمیکشه ....
    هنگام کار با Photoshop cc و یا Bluestacks app player هم به شدت هنگ میکنه و ویندوز کنده ..
    چند بار ویندوز رو عوض کردم اول Win 8.1 Enterprise نصب کردم بعدش دیدم مشکل داره Win 8.1 Pro با لاینسس اورجینال خریدم براش فایده نداشت ... در ضمن کارت گرفیک اش هم از بین دو کارت گرافیک روی کارت اصلی سوییچ شده ...
    درایور ها رو هم کامل نصب کردم، حدسی که خودم میزنم اینه که مشکل از Bios یا .. باشه ویا سیستم نتونه از کل رم یا ... استفاده کنه.
    لطفاً افراد متخصص راهنمایی کنن این مشکل داره دیوونم میکنه ./
    با تشکر
    لطفا سوالتون رو توی تاپیک مربوطه بپرسید یا تاپیک جدید ایجاد کنید. این تاپیک مربوط به سوالات مربوط به نصب دو سیستم عامل هست.

با تشکر...

میخوام بدونم که برنامه هایی که توی ماشین مجازی اجرا میشن پایدار هستن و خود به خود close نشن!؟
    من تا حالا اینجور مشکلی حتی روی سیستم قدیمیم هم نداشتم، قبل از نصب روی ماشین مجازی تو تنظیمات بایوس Virtualization رو فعال کنید.

2. این کاربر از Ali_RNT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

با سلام
    میشه به راحتی بدون دردسر اوبونتو و ویندوز 10 کنار هم داشت؟توی یه درایو؟

تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    home/ali_rnt/

پيش فرض

با سلام
    میشه به راحتی بدون دردسر اوبونتو و ویندوز 10 کنار هم داشت؟توی یه درایو؟
    برای اینکه هر دو نا تو یه درایو باشن تنها راه استفاده از wubi هست

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بهتره فایل ایزو رو دانلود نکنید و بذارید wubi خودش دانلود کنه. کافیه wubi رو اجرا کنید و تنظیمش کنید و بعد خودش شروع به دانلود اوبونتو میکنه و نصبش میکنه

5. این کاربر از Ali_RNT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

برای اینکه هر دو نا تو یه درایو باشن تنها راه استفاده از wubi هست

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بهتره فایل ایزو رو دانلود نکنید و بذارید wubi خودش دانلود کنه. کافیه wubi رو اجرا کنید و تنظیمش کنید و بعد خودش شروع به دانلود اوبونتو میکنه و نصبش میکنه
    با سلام
    چجوریه این؟
    مجازیه یعنی؟
    به نظرتون این کار خوبه یا یه پارتیشن دیگه بسازیم؟
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

دوستان با چه نرم افزاری میشه دو تا سیستم عامل رو به صورت بوت جدا گانه نصب کرد؟ چون من ویندوز 10 تو لپاپم دارم و میخوام یه ویندوز 7 دیگه بهش اضافه کنم و آیا برنامه WinToHDD Enterprise اینکارو انجام میده؟ و از کدام گزینه اش باید استفاده کنم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه netwait's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

دوستان من دوتا ویندوز دارم که هرکدوم رو یه هارده
    چون ویندوز اولی رو هارد قدیمتره و میخوام فرمتش کنم و بلا استفاه است
    حالا مشکل اینه میخوام فایل بوت منیجر رو بیارم رو هارد جدیدتره
    نرم افزاری هست که انجام بده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

سلام دوستان گرامی
    من یک مشکل بزرگ پیدا کردم
    با لپ تاپ لنوو فلکس 3، روش ویندوز 10 نصب بود و خواستم اوبونتو نصب کنم، که اوبونتو رو اجرا نمیکرد، دوستان گفتن ایرادش از پارتیشن بندیه و تغییرش دادن. دوباره اوبونتو نصب کردم. حالا هیچکدوم بالا نمیاد. سعی کردم ویندوز 10 رو دوباره نصب کنم که اون هم نمیشه.
    لطفا راهنماییم کنید که باید چکارش کنم.ممنون

تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    home/ali_rnt/

پيش فرض

دوستان من دوتا ویندوز دارم که هرکدوم رو یه هارده
    چون ویندوز اولی رو هارد قدیمتره و میخوام فرمتش کنم و بلا استفاه است
    حالا مشکل اینه میخوام فایل بوت منیجر رو بیارم رو هارد جدیدتره
    نرم افزاری هست که انجام بده
    دقیقا متوجه نشدم ولی به نظر میاد:

شما میخواهید هارد دوم قابل بوت شه و ویندوزی که روی هارد جدیدتر هست رو بوت کنه؟ اگر اینطوره، بی دردسر ترین راه استفاده از ابزار خود ویندوز هست.

دیسک نصب ویندوز۷ یا بالتر رو بوت کنید، زبان رو انتخاب و شیفت و F10 رو بزنید تا CMD باز شه.

دستورات زیر رو به ترتیب بزنید:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بعد از دستور آخر شروع به جستجوی ویندوز های نصب شده و درخواست تایید شما برای اضافه کردن به منوی بوت میکنه.

بعد از این اگر هم خواستید ویندوز هارد دوم رو به منوی بوت اضافه کنید (منظورم هارد قدیمی هست)، هارد جدید رو بوت کنید، و از برنامه ی EasyBCD استفاده کنید.

تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    home/ali_rnt/

پيش فرض

سلام دوستان گرامی
    من یک مشکل بزرگ پیدا کردم
    با لپ تاپ لنوو فلکس 3، روش ویندوز 10 نصب بود و خواستم اوبونتو نصب کنم، که اوبونتو رو اجرا نمیکرد، دوستان گفتن ایرادش از پارتیشن بندیه و تغییرش دادن. دوباره اوبونتو نصب کردم. حالا هیچکدوم بالا نمیاد. سعی کردم ویندوز 10 رو دوباره نصب کنم که اون هم نمیشه.
    لطفا راهنماییم کنید که باید چکارش کنم.ممنون
    بهترین روش برای دوال بوت کردن ویندوز و لینوکس، این هست که اول ویندوز و سپس لینوکس رو نصب کنید.

قسمتی رو که پر رنگ کردم، توضیح بدید که چرا نصب نمیشه و اگر مشکلی هست در تاپیک مربوطه بپرسید یا تاپیک جدید بسازید.

بعد از نصب ویندوز، دیسک اوبونتو رو بوت کنید و هنگام نصب، گزینه ی Install Alongside windows رو انتخاب کنید. همونطور که دوستان گفتن، این روش در صورتی که پارتیشن بندی شما صحیح نباشه جواب نمیده. (پارتیشن های زیاد - پارتیشن primary ناکافی - ایجاد پارتیشن Extended به شیوه نادرست)

اگر در قسمت پارتیشن بندی مشکلی باشه، میتوانید از قسمت Install Manually استفاده کنید که فقط در صورتی که پارتیشن بندی بلد هستید استفاده کنید!

بعد از نصب اوبونتو، خود بوت لودر اقدام به جستجو برای ویندوز میکند و به منو اضافه میکند.

در کل اگر شما مشکلتون از لود نشدن اوبونتو یا ویندوز هست، در تاپیک مربوطه، با ذکر جزئیات، مشکلتون رو مطرح کنید. اینکه اوبونتو بوت نمیشه و ویندوز بوت نمیشه، میتونه دلایل بسیار زیادی داشته باشه. توضیحات من کلی بود و ممکنه اصلا ربطی به مشکل شما نداشته باشه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

سلام ...من ویندوزم 8.1 هست ...نرم افزاری رو نصب کردم که روی این ویندوز نمیخونه ... میخواستم بدونم میتونم از ویژوال ماشین برای اجرای نرم افزار استفاده کنم؟ اگه اره ...کدوم نسخه رو باید تهیه کنم که به ویندوزم بخوره ؟ اگه ممکنه راهنماییم کنید خیلی بهش نیاز دارم خیلی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 8 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 8 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •