تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 66 از 70 اولاول ... 1656626364656667686970 آخرآخر
نمايش نتايج 651 به 660 از 698

نام تاپيک: سوالات و مشکلات مربوط به نصب چندین سیستم عامل در کنار یکدیگر

داره خودمونی میشه amirglaxy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

دوباره امتحان کنید.تسک منجر نشان داده نمی شود یا امکان تایپ نیست؟همه فلش ها و هارد های اکسترنال و ramreaderها را از سیستم جدا کنید و کامپیوتر را ریستارت کنید.(هر وسیله ای به سیستم وصل است را جدا کنید)
    اولین بارهست که ویندوز 7 نصب میشه؟

کامپیوتر را ریستارت کنید و بلافاصله و خیلی سریع چند بار پشت سر هم کلید F8 را بزنید تا منوهای safe mode را مشاهده کنید.
    پس از ان safe mode را انتخاب کنید و ببینید وارد دسکتاپ میشه و همه چیز نشون داده میشه یا نه مراحل پست قبلی را هم اگر دسکتاپ نشان داده نشد ؛ در safe mode تکرار کنید.
    اصلا تسک منجر نشان داده نمیشه و وقتی ریست میکنم حالت safe mode و چند حالت دیگه رو میاره ومن یه بار safe mode رو زدم و بالا آورد و مشکلی نداشت ولی ویندوز اصلی همچنان همینطور ماند

تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

دوباره امتحان کنید.تسک منجر نشان داده نمی شود یا امکان تایپ نیست؟همه فلش ها و هارد های اکسترنال و ramreaderها را از سیستم جدا کنید و کامپیوتر را ریستارت کنید.(هر وسیله ای به سیستم وصل است را جدا کنید)
    اولین بارهست که ویندوز 7 نصب میشه؟

کامپیوتر را ریستارت کنید و بلافاصله و خیلی سریع چند بار پشت سر هم کلید F8 را بزنید تا منوهای safe mode را مشاهده کنید.
    پس از ان safe mode را انتخاب کنید و ببینید وارد دسکتاپ میشه و همه چیز نشون داده میشه یا نه مراحل پست قبلی را هم اگر دسکتاپ نشان داده نشد ؛ در safe mode تکرار کنید.
    تسک منجر نشان داده نمیشه و تصویر سیاه میشه و اگر دکمه اینتر یا اسکیپ رو بزنم دوباره صفحه اصلی میاد

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم افزار و ویندوز
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    شـهــرکــرد

پيش فرض

اصلا تسک منجر نشان داده نمیشه و وقتی ریست میکنم حالت safe mode و چند حالت دیگه رو میاره ومن یه بار safe mode رو زدم و بالا آورد و مشکلی نداشت ولی ویندوز اصلی همچنان همینطور ماند
    می دونید کارت گرافیک شما چیه؟
    یک بار دیگه وارد safe mode شوید وپس از مشاهده دسکتاپ کلید ویندوز +R را بزنید و بنویسیدservices.msc و پس از وارد شدن به سرویس ها سرویس theme را پیدا کنید و دوبار روی ان کلیک کنید و disable را انتخاب کنید.سپس سیستم را ریستارت کنید ببینید ویندوز اصلی درست نمیشه؟

4. این کاربر از vissoto بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

یک بار دیگه وارد safe mode شوید وپس از مشاهده دسکتاپ کلید ویندوز +R را بزنید و بنویسیدservices.msc و پس از وارد شدن به سرویس ها سرویس theme را پیدا کنید و دوبار روی ان کلیک کنید و disable را انتخاب کنید.سپس سیستم را ریستارت کنید ببینید ویندوز اصلی درست نمیشه؟
    کارت گرافیک nvidia gforce 9700 عددشو دقیق ننوشتم!

6. این کاربر از amirglaxy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

من اینکارو کردم ولی فقط موس رو نشون میده و عملیاتی محدود میشه باهاش انجام داد و آیکون ها و دکمه استارت رو نشون نمیده!

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم افزار و ویندوز
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    شـهــرکــرد

پيش فرض

من اینکارو کردم ولی فقط موس رو نشون میده و عملیاتی محدود میشه باهاش انجام داد و آیکون ها و دکمه استارت رو نشون نمیده!
    سلام

اگر اولین بار است که ویندوز 7 نصب می کنید ؛بهتر است با یک dvd دیگر دوباره ویندوز را نصب کنید.(از ویندوزهای دستکاری نشده استفاده کنید)

در صورت تکرار مشکل در انجمن [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تایپک بزنید تا دوستان راهنمایی کنند. یا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خود را در انجمن [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مطرح نمایید تا شاید

بشود مشکل ویندوز فعلی شما را هم حل کرد .

9. این کاربر از vissoto بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

سلام

اگر اولین بار است که ویندوز 7 نصب می کنید ؛بهتر است با یک dvd دیگر دوباره ویندوز را نصب کنید.(از ویندوزهای دستکاری نشده استفاده کنید)

در صورت تکرار مشکل در انجمن [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تایپک بزنید تا دوستان راهنمایی کنند. یا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خود را در انجمن [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مطرح نمایید تا شاید

بشود مشکل ویندوز فعلی شما را هم حل کرد .
    سلام تشکر!

11. این کاربر از amirglaxy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

سلام
    لطفا راهنمایی کنید
    من دارم ویندوز 7 نصب می کنم و رسیدم به مرحله انتخاب درایوی که میخام روش نصب بشه ولی سه تا درایو هست که همشون هم اسم و هم حجم هستن از کجا بفهمم کدومش درایو سی هست.
    ممنون

در آغاز فعالیت ll_Security_ll's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2014
    محل سكونت
    Underground

پيش فرض

سلام
    لطفا راهنمایی کنید
    من دارم ویندوز 7 نصب می کنم و رسیدم به مرحله انتخاب درایوی که میخام روش نصب بشه ولی سه تا درایو هست که همشون هم اسم و هم حجم هستن از کجا بفهمم کدومش درایو سی هست.
    ممنون
    دوست عزیز شما میتونی از حالت نصب خارج بشی و اسم درایو c را مشخص کنی که در هنگام نصب معین بشه . ولی معمولا درایو ویندوز در اول قرار میگیره در صورتی که درایو ویندوز به صورت پیشفرض c باشه .

پروفشنال Mr.World.Wide's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

دوستان کسی تونسته ویندوز 10 رو روی VMware نصب کنه؟؟؟
    اگر نصب کرده یه راهنمایی بده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •