تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 70 اولاول ... 23456789101656 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 698

نام تاپيک: سوالات و مشکلات مربوط به نصب چندین سیستم عامل در کنار یکدیگر

پروفشنال hadi_balaa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    یه جای این کره خاکی

پيش فرض

نه جفتش تو c هست میدونی اصلا مشکل از یه جای دیگه شروع شد من مجبور شدم ویندوز دوم رو نصب کنم
    مشکل از این قرار بود من دیروز ویندوز رو داشتم اپدیت میکردم و گذاشته بودم رو حالت خاموشی که بعد از نصب خاموش بشه ولی من که پاشدم رفتم انور خواهرم کامپیوتر رو ری استار کرد و دیگر ویندوز بالا نیامد و مینوشت یکی از فایلها پاک شده ویندوز باید ری انستال شود من هم چون اطلاعات مهمی داشتم اون فایل رو فرمت نکردم بلکه یه ویندوز دوم نصب کردم و گذاشتم ویندوز ناقص باقی بماند و بعدش هم ویندوز اول رو درست کردم ولی الان نمیدونم چه جوری ویندوز دوم رو پاک کنم
    عزیز من داشتم پست شما رو می خوندم و فکر کنم به خاطر اینکه هر دو ویندوز رو یه پارتیشن نصبه بایستی ویندوز دومی رو به صورت دستی پاک کنید . اما مواظب باش پوشه ها رو اشتباهی پاک نکنی !
    Last edited by hadi_balaa; 16-10-2008 at 12:37.

حـــــرفـه ای mahdi7610's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

نه جفتش تو c هست میدونی اصلا مشکل از یه جای دیگه شروع شد من مجبور شدم ویندوز دوم رو نصب کنم
    مشکل از این قرار بود من دیروز ویندوز رو داشتم اپدیت میکردم و گذاشته بودم رو حالت خاموشی که بعد از نصب خاموش بشه ولی من که پاشدم رفتم انور خواهرم کامپیوتر رو ری استار کرد و دیگر ویندوز بالا نیامد و مینوشت یکی از فایلها پاک شده ویندوز باید ری انستال شود من هم چون اطلاعات مهمی داشتم اون فایل رو فرمت نکردم بلکه یه ویندوز دوم نصب کردم و گذاشتم ویندوز ناقص باقی بماند و بعدش هم ویندوز اول رو درست کردم ولی الان نمیدونم چه جوری ویندوز دوم رو پاک کنم
    سلام

خب من تا حالا دوتا ویندوز توی یه درایو نصب نکردم . چون نصب دوتا ویندوز توی یه درایو کار کاملا اشتباهی هستش .

شما هم نباید ویندوز دوم را توی درایو c نصب می کردید . می تونستید ویندوز را توی درایو مثلا D نصب کنید و بعد از اینکه ویندوز اول را درست کردید ویندوز دوم را راحت فرمت می کردید .

برای حل مشکل ویندوز اول هم حتما راهی بود . راحت می تونستید از طریق ریکاوری کنسول مشکلش را حل کنید . چون احتمالا یکی از فایلهای بوت یا راه انداز ویندوز پاک شده بوده .

اما برای اینکه بتونید ویندوز دوم را پاک کنید شما اول بگید ببینیم توی درایو c شما چند تا پوشه WINDOWS و Program Files و Documents and Settings وجود داره ؟

اگه از هر کدوم 2 تا وجود داشته باشه می شه با کمی دقت اون ویندوز دوم را پاک کرد .

شما با ویندوز اول ( یعنی ویندوزی که قصد دارید اونا نگه دارید ) بالا بیایید و سپس دستور %SystemRoot% را توی run کپی کنید و کلید اینتر را بزنید .
    با زدن کلید اینتر شما وارد پوشه C:\WINDOWS خواهید شد . در واقع این پوشه WINDOWS مربوط به ویندوزی هست که شما الان با اون دارید کار می کنید و می تونید پوشه WINDOWS دومی را پاک کنید . چون اون یکی مربوط به ویندوز دوم هستش .

خب با استفاده از دستور %userprofile% شما وارد پوشه C:\Documents and Settings خواهید شد . این پوشه مربوط به ویندوزی هست که شما الان با اون لاگین کرده اید . پس شما می تونید اون یکی پوشه Documents and Settings را پاک کنید . چون مربوط به ویندوز دوم هستش .

پوشه program files هم که دیگه معلوم هستش . اونی که توش برنامه های زیادی نصب دراید مربوط به ویندوز اول هست و اونی که توش برنامه نصب نشده مربوط به ویندوز دوم هست و باید پاکش کنید .

فقط باید دقت عمل به خرج بدید . هر مشکلی پیش بیاد برعهده خودتون هست .

موفق باشید .

پروفشنال teza's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

دوست من اول از این که من مجبور بودم این کار رو بکنم چون کل درایوها جز c پر است
    دوست من من فقط یک Program Files و یک Documents and Settings دارم ولی دو پوشه WINDOWS که کاملا معلوه کدوم ویندوز دومی است چون یکیش تحش یه صفر هم داره ولی داخل Documents and Settings چهار فایل دارم که اونها هم دو تایی که ماله ویندوز جدید هست معلومه ولی در مورد نبودن دو پروگرام فایل منو به شک انداختی یعنی اگه ویندوز پاک بشه پروگرام دیگه بالا نمیاد
    چی کار کنم چون من به فضاش به شدت احتیاج دارم

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

دوست من اول از این که من مجبور بودم این کار رو بکنم چون کل درایوها جز c پر است
    دوست من من فقط یک Program Files و یک Documents and Settings دارم ولی دو پوشه WINDOWS که کاملا معلوه کدوم ویندوز دومی است چون یکیش تحش یه صفر هم داره ولی داخل Documents and Settings چهار فایل دارم که اونها هم دو تایی که ماله ویندوز جدید هست معلومه ولی در مورد نبودن دو پروگرام فایل منو به شک انداختی یعنی اگه ویندوز پاک بشه پروگرام دیگه بالا نمیاد
    چی کار کنم چون من به فضاش به شدت احتیاج دارم
    سلام

خب شما اون پوشه WINDOWS و یوزرهای داخل Documents and Settings را که مربوط به ویندوز دوم هست را پاک کنید .

program files را پاک هم نکردید اشکالی نداره . چون شما داخل ویندوز دوم که برنامه ای نصب نکردید پس این پوشه حجمی نداره .

موفق باشید .

پروفشنال teza's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

دوست من فایل ویندوز دوم رو پاک کردم ولی یه فایل توش هست که پاک نمیشه اسم فایل ومسیرش رو پایین مینویسم چی کار کنم که اون پاک بشه
    C:\WINDOWS.0\system32\Macromed\Flash این مسیر
    FlashUtil9b اسم یه فایل Flash9b.ocx اینم اسم یکیش
    حجمش هم 62 مگ هست

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

دوست من فایل ویندوز دوم رو پاک کردم ولی یه فایل توش هست که پاک نمیشه اسم فایل ومسیرش رو پایین مینویسم چی کار کنم که اون پاک بشه
    C:\WINDOWS.0\system32\Macromed\Flash این مسیر
    FlashUtil9b اسم یه فایل Flash9b.ocx اینم اسم یکیش
    حجمش هم 62 مگ هست
    سلام

این برنامه مربوط به فایلهای فلش هستش که بعضی از برنامه ها برای اجرا شدن به این فایل احتیاج دارند و یکی از این برنامه ها برنامه یاهو مسنجر هستش .

وقتی برنامه فلش پلیر توی سیستم شما نصب نباشه برنامه هایی که برای اجرا شدن به فلش پلیر احتیاج داشته باشند باعث می شه اونها بدون مشکل اجرا شوند .

احتمالا ویندوز اول شما به صورت مشترک با ویندوز دوم از این فایل استفاده می کنند . اگه می خوای پاک کنی از برنامه unlocker استفاده کن ببین می تونه پاکش کنه .

از روشهایی که توی تاپیک زیر گفته شده هم می تونی استفاده کنی

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشی .

آخر فروم باز SIMON137's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خدا مي دونــــــه...!

پيش فرض

با عرض سلام و خسته نباشيد به دوستان عزيز
    مي خواستم بدونم ، چجوري سون و xp و لينوكس رو در كنار هم نصب كنم ؟

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

با عرض سلام و خسته نباشيد به دوستان عزيز
    مي خواستم بدونم ، چجوري سون و xp و لينوكس رو در كنار هم نصب كنم ؟
    سلام

متاسفانه سیستم عامل های ماکروسافت قادر به تشخیص بوت توزیع های لینوکس نیستند .

اما توزیع های لینوکس به راحتی به بوت سیستم عامل های ماکروسافت را پشتیبانی می کنند .

بنابراین شما باید ابتدا ویندوز xp را نصب کنید و بعد سون و در اخر لینوکس را نصب کنید

گراب مربوط به لینوکس به راحتی ویندوز های ماکروسافت را پشتیبانی می کنه .

موفق باشید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

من ویستا رو نصب کردم ،خوب این از این!
    xp رو که میام نصب کنم از روی سی دی مراحل اولیه ی بوت شدن انجام میشه ولی صفحه ی آبی بالا نمیاد
    با دو تا سی دی ویندوز تست کردم جواب نمی ده
    ولی با dvd خود ویستا بوت میشه
    به xp نیاز دار م!
    کسی می تونه، راهنمایی کنه.

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

من ویستا رو نصب کردم ،خوب این از این!
    xp رو که میام نصب کنم از روی سی دی مراحل اولیه ی بوت شدن انجام میشه ولی صفحه ی آبی بالا نمیاد
    با دو تا سی دی ویندوز تست کردم جواب نمی ده
    ولی با dvd خود ویستا بوت میشه
    به xp نیاز دار م!
    کسی می تونه، راهنمایی کنه.
    سلام

شما باید اول xp را نصب کنید و بعد اقدام به نصب ویستا کنید .

موفق باشید .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •