تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 70 اولاول 123456781454 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 698

نام تاپيک: سوالات و مشکلات مربوط به نصب چندین سیستم عامل در کنار یکدیگر

اگه نباشه جاش خالی می مونه dandelionsland's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام دوستان من قبلا از ویستا استفاده می کردم اما چند روز پیش دوباره xp رو نصب کردم اما حالا گزینه ویستا تو محیط قبل از ویندوز حذف شده و مستقیما xp بوت میشه برای دسترسی دوباره به ویستا باید چیکار کنم ؟ضمنا در قسمت system startupفقط ویندوز xp هست

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

تایپیکش بود در این باره بحث شده

شما با گذاشتن دی وی دی ویستا و repair کردن می توانی بوت ویستا رو بیابی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2005

9 نشناختن هارد

خیلی ممنون از راهنماییهای جنابعالی
    سلام
    من تمام کارهایی که در زمینه نصب ویندوز xp روی ویندوز vista بود را توسط دستوراتی که در forum ها پیدا کردم انجام دادم ولی نمیدانم چرا وقتی بوت xp را جهت نصب اکسپی قرار میدهم پس از مدتی میگوید که hard disk drive جهت install پیدا نمیشود چه کار کنم
    متشکرم
    Last edited by 8075213; 20-08-2008 at 11:37.

اگه نباشه جاش خالی می مونه ramin2020's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

تایپیکش بود در این باره بحث شده

شما با گذاشتن دی وی دی ویستا و repair کردن می توانی بوت ویستا رو بیابی
    منم مشکل این دوستمونو دارم.
    می خوام بدونم اگه دی وی دی ویستا رو بذارم و repair کنم، بعد اون منوی انتخاب ویندوز درست میشه؟ یعنی هم ایکس پی میاد هم ویستا؟
    مرسی

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

منم مشکل این دوستمونو دارم.
    می خوام بدونم اگه دی وی دی ویستا رو بذارم و repair کنم، بعد اون منوی انتخاب ویندوز درست میشه؟ یعنی هم ایکس پی میاد هم ویستا؟
    مرسی

تایپیک زیر رو بخونید:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کاربر فعال انجمن تلویزیون و رادیو shahab_f's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

14

سلام دوستان.
    من یه ویندوز xp 64 بیتی رو دستگاهم نصبه , بنا به دلایلی برای نصب چیزی باید حتما 32 بیتی باشه , از اونجا که حال تعویض ویندوز نداشتم , تصمیم گرفتم یه xp 32 بیتی توی یه درایو دیگه ام نصب کنم , برای همین یه دونه از این ویندوزا که همه چیزش از جمله برنامه هاش و زبان هاش و ... پاک کردن و حجم کمی داره دانلود کردم (حتما از اینجور ویندوز xp ها تو نت زیاد دیدین,اصلا تو بخش دانلود پی سی هم هست) و نصبش کردم وقتی می خواد وارد اون ویندوز بشه , پیغام زیر رو میده :

.
    سوال دومم که شاید مشکل بالا هم از همون باشه : , چون تاحالا دوتا ویندوز کنار هم نصب نکرده بودم , ببینید وقتی داریم ویندوز نصب می کنیم بعد از یک بار کپی کردنِ مقداری فایل , پی سی ریستارت میشه و در صفحه ای که میگه آیا از روی سی دی بوت کنم , کلیدی نمی زنیم تا از روی هارد خونده بشه و ادامه ی نصب ویندوز پیگیری شه ,خب؟ , اما وقتی قبلا یه ویندوز روی سیستم نصبه , به این مرحله که می رسه ,وقتی از روی هارد بخونه , ویندوز قبلی رو که قبلا موجوده پیدا می کنه , نه؟(این سوال جانبی بود)

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام دوستان.
    من یه ویندوز xp 64 بیتی رو دستگاهم نصبه , بنا به دلایلی برای نصب چیزی باید حتما 32 بیتی باشه , از اونجا که حال تعویض ویندوز نداشتم , تصمیم گرفتم یه xp 32 بیتی توی یه درایو دیگه ام نصب کنم , برای همین یه دونه از این ویندوزا که همه چیزش از جمله برنامه هاش و زبان هاش و ... پاک کردن و حجم کمی داره دانلود کردم (حتما از اینجور ویندوز xp ها تو نت زیاد دیدین,اصلا تو بخش دانلود پی سی هم هست) و نصبش کردم وقتی می خواد وارد اون ویندوز بشه , پیغام زیر رو میده :

.
    سوال دومم که شاید مشکل بالا هم از همون باشه : , چون تاحالا دوتا ویندوز کنار هم نصب نکرده بودم , ببینید وقتی داریم ویندوز نصب می کنیم بعد از یک بار کپی کردنِ مقداری فایل , پی سی ریستارت میشه و در صفحه ای که میگه آیا از روی سی دی بوت کنم , کلیدی نمی زنیم تا از روی هارد خونده بشه و ادامه ی نصب ویندوز پیگیری شه ,خب؟ , اما وقتی قبلا یه ویندوز روی سیستم نصبه , به این مرحله که می رسه ,وقتی از روی هارد بخونه , ویندوز قبلی رو که قبلا موجوده پیدا می کنه , نه؟(این سوال جانبی بود)
    اين مشکل اولي مشکليست که نميشه گفت قطعا از چه چيزه ولي تو بيشتر موارد از رم مي باشد من چند روز قبل يه برنامه ناسازگار

نصب کردم همين مشکل واسم پيش اومد راهش هم repair ويندوز از طريق سي دي بود نمونه هاي بحث شده در انجمن:

کد:
    و:

کد:
    چون که هر دو ويندورت xp هست ويندوز قبلي شما محفوظ خواهد شد و شما تا 30 ثانيه انتخاب خواهيد کرد که وارد کدام يک

شويد.

8. این کاربر از hosein66 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز sada's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    چطور مگه؟

پيش فرض

سلام
    من یه نظر می خواستم
    می خواستم ببینم با این سیستم من مشکلی برام پیش نمیاد که یه ویستا و یه اکس پی داشته باشم؟
    cpu : 3GHz
    1 gig ram
    vga : 8400gs 512

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام
    من یه نظر می خواستم
    می خواستم ببینم با این سیستم من مشکلی برام پیش نمیاد که یه ویستا و یه اکس پی داشته باشم؟
    cpu : 3GHz
    1 gig ram
    vga : 8400gs 512
    نه مشکلي پيش نمياد يادت هم باشه اکس پي رو تو درايو C نصب کني ويستا رو تو D

آخر فروم باز sada's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    چطور مگه؟

پيش فرض

آقا یه مشکل
    من اکس پی داشتم یه ویستا هم نصب کردم
    بعد اومدم اکس پی رو یه دور پاک کردم دوباره نصب کردم حالا دیگه اون صفحه که بیاد که انتخاب کنیم تو کودوم ویندوز بریم نمیاد مستقیم میاد تو اکس پی.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •