تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 70 اولاول ... 289101112131415162262 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 698

نام تاپيک: سوالات و مشکلات مربوط به نصب چندین سیستم عامل در کنار یکدیگر

داره خودمونی میشه djamin_662's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون!

پيش فرض

من هم لينوكس . هم xp و هم vista دارم.اگر بخوام همه را پاك كنم و فقط winsows7 بريزم بايد چي كار كنم؟

پروفشنال darklord_8's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام دوستان . من قبلا روی درایو c ویستا داشتم که الان seven رو به جاش ریختم . بعد بوت اکس پیم تو D پاک شد . میدونم اگه اکس پی رو تو c بریزم بعد seven رو D میتونم دوتاشو داشته باشم ولی چون خیلی برنامه و ... تو اکس پی دارم که از اول نصب کردنشون نصف روز طول میکشه نمیخوام این کارو بکنم . قبلا هم با یه سری برنامه که تو پستای قبل اشاره شده بود ویستا رو تو c ریخته بودم . الانم میخوام همون کارو بکنم . آیا برنامه جدیدی لازمه ؟ اگه ممکنه راهنمایی کنید
    ممنون

3. این کاربر از darklord_8 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال CinemaTik's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Dead Space

پيش فرض

سلام دوستان

من دو تا ویندوز ندارم ولی فکر می کنم که سوالم رو باید اینجا بپرسم .
    ببینید من فعلا یه ویندوز XP سرویس پک دو توی درایو C دارم . حالا می خوام یه ویندوز XP سرویس پک سه روی یکی دیگه از درایو هام نصب کنم . فقط می خوام اون ویندوز قبلی به کل پاک بشه و فقط همین ویندوز جدیدی که نصب می کنم روی سیستم باشه ...

لطفا راهنمایی کنید که باید چکار کنم ؟

ممنون.

حـــــرفـه ای Masоud's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام دوستان

من دو تا ویندوز ندارم ولی فکر می کنم که سوالم رو باید اینجا بپرسم .
    ببینید من فعلا یه ویندوز XP سرویس پک دو توی درایو C دارم . حالا می خوام یه ویندوز XP سرویس پک سه روی یکی دیگه از درایو هام نصب کنم . فقط می خوام اون ویندوز قبلی به کل پاک بشه و فقط همین ویندوز جدیدی که نصب می کنم روی سیستم باشه ...

لطفا راهنمایی کنید که باید چکار کنم ؟

ممنون.
    سلام

CD ویندوزی جدیدی که میخوای نصب کنی بذار داخلش وقتی که بوت شد سیستم اتوماتیک ویندوز قبلی رو پیدا میکنه در هنگام فرمت کردن Format FAT رو انتخاب کن تا درایو C پاک بشه بعد از اون خودت میتونی تعیین کنی که در کجا ویندوز جدید نصب یشه.

موفق باشید

6. این کاربر از Masоud بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Dead Space

پيش فرض

سلام

CD ویندوزی جدیدی که میخوای نصب کنی بذار داخلش وقتی که بوت شد سیستم اتوماتیک ویندوز قبلی رو پیدا میکنه در هنگام فرمت کردن Format FAT رو انتخاب کن تا درایو C پاک بشه بعد از اون خودت میتونی تعیین کنی که در کجا ویندوز جدید نصب یشه.

موفق باشید
    خب تا اونجایی که یادم میاد . همون درایوی که می خوام توش ویندوز نصب کنم رو فرمت میکنه . منظورم اینه که اگه درایو C رو توی بوت برای فرمت کردن انتخاب کنم بعد از فرمت کردن ویندوز رو داخلش نصب میکنه ! من می خوام که C فرمت بشه و ویندوزقبلی پاک بشه ولی نمی خوام دوباره توی همون درایو ویندوز نصب کنم تازه درایو ویندوز جدید هم می خوام فرمت بشه و بعدش ویندوز نصب بشه . مثلا درایو G ...

حـــــرفـه ای Masоud's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

خب تا اونجایی که یادم میاد . همون درایوی که می خوام توش ویندوز نصب کنم رو فرمت میکنه . منظورم اینه که اگه درایو C رو توی بوت برای فرمت کردن انتخاب کنم بعد از فرمت کردن ویندوز رو داخلش نصب میکنه ! من می خوام که C فرمت بشه و ویندوزقبلی پاک بشه ولی نمی خوام دوباره توی همون درایو ویندوز نصب کنم تازه درایو ویندوز جدید هم می خوام فرمت بشه و بعدش ویندوز نصب بشه . مثلا درایو G ...
    سلام

بعد از مرحله ی فرمت کردن Fat صفحه ی دیگه ای میاد و لیست درایو هاتون رو مینویسه و میگه میخواید ویندوز تو کدومشون نصب یشه اونجا باید مثلا درایو G رو انتخاب کنید.

موفق باشید

9. این کاربر از Masоud بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز MaSoUd555's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

1 دوسته عزیز هنگامی که درایو C رو پاک کردید از دوباره باید بسازیدش

2 بعدش درایوی که میخواید روش ویندوز نصب کنید را هم باید پاک کنید(دوباره بعد از پاک کردن باید بسازیدش) و ادامه کار ...

(تمام توضیحات برای پاک کردن و دوباری ساختن در خود همون صفحه که درایوها رو شناسایی میکنه نوشته شده)

11. این کاربر از MaSoUd555 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من یه سوال دارم

ببینید دوستان من فدورا و XP و vista رو یه هارد نصب کرده بودم با کنار هم بودم ویستا و ایکس پی مشکل نداشتم اما زمانی که فدورا بودش وقتی سیدی بوتیبل رو میذاشتم بوت نمیشد

آیا دلیلش وجود بوت لودر لینوکسه؟(چی کارش باید کرد؟؟؟)

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Dead Space

پيش فرض

1 دوسته عزیز هنگامی که درایو C رو پاک کردید از دوباره باید بسازیدش

2 بعدش درایوی که میخواید روش ویندوز نصب کنید را هم باید پاک کنید(دوباره بعد از پاک کردن باید بسازیدش) و ادامه کار ...

(تمام توضیحات برای پاک کردن و دوباری ساختن در خود همون صفحه که درایوها رو شناسایی میکنه نوشته شده)
    ممنون که راهنمایی کردید . می دونم که اونجا توضیحات رو نوشته ولی اگه میشه شما یه مقداری توضیح بدید که من وقتی که خواستم این کار رو بکنم جایی گیر نکنم . منظورم اینه که یه جوری روند کارش رو بگید که من بدونم حدودا باید چکار کنم ...

ممنون

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون که راهنمایی کردید . می دونم که اونجا توضیحات رو نوشته ولی اگه میشه شما یه مقداری توضیح بدید که من وقتی که خواستم این کار رو بکنم جایی گیر نکنم . منظورم اینه که یه جوری روند کارش رو بگید که من بدونم حدودا باید چکار کنم ...

ممنون

باید صبر کنید چون من حفظ نیستم کامل مراحل رو در اسرع وقت براتون توضیح میدم با آیدی من(این زیره) اگه خواستید تماس بگیرید ممکنه اینجا رو نتونم ببینم اما همیشه به ایدیم سر میزنم

15. این کاربر از MaSoUd555 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •