تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 151 اولاول ... 345678910111757107 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 1508

نام تاپيک: تمامی مباحث و اخبار مربوط به Gprs ( اینترنت ) همـراه اول

آخر فروم باز Mojtaba-MCI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

خدمات GPRS در ایران

ایرانسل تنها شبکه تلفن همراه کشور است که از سال گذشته امکان استفاده از خدمات مبتنی بر فناوری GPRS را به مشترکانش می‌دهد. با استفاده از GPRS، مشترکان امکان اتصال به اینترنت از طریق سیم کارت خود را با سرعت قابل قبولی دارند و به این ترتیب می‌توانند با گوشی تلفن همراه خود و یا لپ‌تاپ، صفحات مختلف وب را مرور کنند، ایمیل بفرستند‌ یا با استفاده از سرویس های پیام رسان، نظیر یاهو مسنجر، Google Talk و MSN به چت با دوستان خود بپردازند. با GPRS مشترکان همیشه آنلاین هستند و تنها به ازای هر کیلوبایت اطلاعاتی که منتقل می‌کنند هزینه می‌پردازند.
    MMS یا سرویس پیام های چند رسانه ای هم یکی از خدمات مبتنی بر شبکه GPRS است که تا به حال تنها به وسیله اپراتور دوم در کشور عرضه شده است. با استفاده از این سرویس امکان ارسال عکس، ویدئو، موسیقی و پیام های گرافیکی ممکن می‌شود.
    البته استفاده از این سرویس از اردیبهشت 86 و به دستور سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی برای حداکثر 3 ماه به منظور تدوین آیین نامه مربوط به استفاده از این سرویس متوقف شد.

حالا کم کم به یک سالگی قطع این سرویس نزدیک می‌شویم ولی هنوز مجوز عرضه دوباره این سرویس صادر نشده است و به گفته ناظران به‌نظر می‌رسد تا عرضه این سرویس به وسیله اپراتور رقیب یعنی همراه اول -که ده‌ها ماه است وعده راه اندازی GPRS خود را آن هم در برخی شهرها می‌دهد- مجوز عرضه دوباره این سرویس منحصربه فرد ایرانسل صادر نخواهد شد.
    حال این سوال مطرح می‌شود که پاسخگوی زیان مادی و معنوی وارد شده به مشترکان ایرانسل که امکان استفاده از این سرویس کاربردی از آنان سلب شده کیست؟ چرا سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات پیش از صدور پروانه ایرانسل، که در آن بر ارائه چنین سرویسی تصریح شده به فکر تدوین آیین نامه برای آن نیفتاده بودند؟ قطعا با عدم عرضه این سرویس یک زیان مالی ناشی از عدم النفع قابل توجه چه از جهت عدم کسب درآمد از این سرویس و چه از جهت کسب سهم بازار بیشتر به اپراتور دوم که حاصل بزرگترین سرمایه گذاری بخش خصوصی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور است، وارد می‌شود و می‌تواند زنگ خطر بزرگی برای دیگر سرمایه داران ایرانی و خارجی به دنبال سرمایه گذاری در کشور به حساب آید. در این شرایط صحبت از اصل44 بیشتر به یک شوخی شبیه نیست؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

مجتبی جان درست میگن، اگر گوشیت edgeدار باشه نیاز به تنظیمات نداره و به محض ورود به اینترنت علامت E بالای صفحه گوشیت نمایان میشه. گوشیت چیه دوست عزیز؟!

مجتبی جان فکر کنم همین که علامت E هنگام استفاده از ایرانسل نمایان میشه خودش منبع موثقه دیگه! ولی اینطوری که دوستان میگن همراه اول فقط G میاد نه E!
    نه دوست من
    صد بار گفتم Edge رو باید هم اپراتور و هم گوشی ساپورت کنند
    چون ایرانسل از اول توی تهران Edgeاش فعال بود (البته به صورت اسمی) ، بعضی از دوستان فکر می کنند باید علامت E بیاد رو گوشی ، ولی من با ایرانسل تو شهرستان با اینکه گوشیم Edge داره تا 3 ماه پیش G روی گوشی می اومد
    اصلا می تونید تصور کنید همراه آخر با اون شبکه باحالش بتونه اینترنت روی سرعت دویست و خورده کیلوبایت بر ثانیه ارائه کنه
    فکر نکنم تا صد سال دیگه این امکان برای همراه اول فراهم بشه!!!

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

در ادامه ی اون خبرم که دیدید Gprs در افغانستان هم راه افتاده اینم اضافه می کنم...
    همین چند دقیقه ی پیش 20 و 30 تموم شد!
    وزیر مخابرات رو نشون داد و باهاش مصاحبه کرد...یه چیزی گفت من دیگه ناامید شدم که حالاحالا بتونیم از این خدمات استفاده کنیم!
    گفت : "این سرویس فعلا به صورت آزمایشی در تهران راه اندازی شده اما...فقط با ظرفیت 1 میلیون مشترک!"
    خدا می دونه کی ظرفیت 26 میلیون مشترک دیگه راه اندازی میشه...

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

بیچاره اونایی که به همراه اول دل بسته بودند ، دلم براشون میسوزه!!!

کـاربـر بـاسـابـقـه amir_sa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

همین چند دقیقه ی پیش 20 و 30 تموم شد!
    وزیر مخابرات رو نشون داد و باهاش مصاحبه کرد...یه چیزی گفت من دیگه ناامید شدم که حالاحالا بتونیم از این خدمات استفاده کنیم!
    گفت : "این سرویس فعلا به صورت آزمایشی در تهران راه اندازی شده اما...فقط با ظرفیت 1 میلیون مشترک!"
    خدا می دونه کی ظرفیت 26 میلیون مشترک دیگه راه اندازی میشه...
    گفت اگه ثبت نام كننده ها از 1 ميليون بيشتر بشند " قرعه كشي " ميشه . كشتنند خودشونو با اين gprs

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

...
    گفت اگه ثبت نام كننده ها از 1 ميليون بيشتر بشند " قرعه كشي " ميشه . كشتنند خودشونو با اين gprs
    آخه دیگه آدم چی بگه!!!
    قرعه کشی!!!
    وااای...
    واقعا خنده داره ، مصاحبه ش آدمو ناامیدتر می کنه.
    فک کنم ظرف 10 سال آینده به ما هم چیزی برسه!

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

خودشم موقع مصاحبه از حرفاش خنده ش گرفته بود...

آخر فروم باز *QWERT*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    پاسارگاد

پيش فرض

تو 20:30 گفت اول تو تهرون راه اندازی میشه،
    اگه بیشتر از 1 میلیون متقاضی داشت،بعد دیگه واسه همه راه اندازی میشه

آخر فروم باز @R3Z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

عزیز من چه دل بستنی؟؟دیگه هر گدایی میتونه بره ایرانسل پیام رسان بگیره بره اینترنت وصل شه!دیگه دل سوختن نداره که!
    موفق باشی

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

عزیز من چه دل بستنی؟؟دیگه هر گدایی میتونه بره ایرانسل پیام رسان بگیره بره اینترنت وصل شه!دیگه دل سوختن نداره که!
    %100 تایید میشه!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •